RANKING POLSKICH PÓŁMARATOŃCZYKÓW W 2006 ROKU
W POLSKICH PÓŁMARATONACH

(aktualizacja 12.01.2007, po 26 półmaratonach z atestem)

1 Szost Henryk 1982 WKS Oleśniczanka Oleśnica | Piła 1.03.47
2 Wójcik Rafał 1972 KKL Fart Kielce | Warszawa (n) 1.04.20
3 Ochal Paweł 1981 MUKS Roszak Solec Kujawski | Piła 1.04.21
4 Cichocki Jarosław 1971 KS AZS WAF Gorzów Wlkp | Piła 1.04.35
5 Białk Jan 1969 KS Wejher Wejherowo | Piła 1.04.40
6 Drwal Piotr 1973 KKS Ekspres Katowice | Piła 1.04.53
7 Dobrzyński Adam 1974 New Balance Team Gdańsk | Nowa Sól 1.05.27
8 Miereczko Maciej 1979 LKS Vectra Włocławek | Piła 1.05.30
9 Gajdus Grzegorz 1967 Oleśniczanka | Warszawa (n) 1.05.31
10 Fehlau Marcin 1978 New Balance Team/Poznań | Bydgoszcz-Festiwal 1.05.47
11 Jaroszewski Marek 1975 Apis Plus Piła/Gwardia Piła | Piła 1.06.29
12 Rojewski Przemysław 1975 Wakoz Luzino/KMKL Sztorm Kołobrzeg | Piła 1.06.47
13 Krzyścin Andrzej 1967 Altom Gniezno | Bydgoszcz-Festiwal 1.07.27
14 Draczyński Adam 1976 Niezrzeszony | Kraków-Marzanny 1.07.30
15 Kuzdra Dariusz 1975 Agros Zamość | Wiązowna 1.07.59
16 Kufel Marcin 1979 entre.pl Magdalenka /Koszalin | Wiązowna 1.08.08
17 Biegała Leszek 1978 WKS Zawisza Bydgoszcz | Bydgoszcz-Festiwal 1.08.23
18 Wilczyński Tomasz 1975 Oleśniczanka | Wiązowna 1.08.25
19 Glinka Waldemar 1968 Sokół Lublin | Rudawa 1.08.42
20 Sowa Arkadiusz 1979 WKS Oleśniczanka | Bochnia 1.09.08
21 Panfil Marcin 1972 LKS Maraton Turek | Piła 1.09.20
22 Kąpiński Sławomir 1966 BOP TKKF Płock | Wiązowna 1.09.23
23 Pałczyk Jarosław 1982 AZS AWF Katowice | Piła 1.09.27
24 Piotraschke Paweł 1979 SP Słupsk/LKB Braci Petk | Bydgoszcz-Festiwal 1.09.28
25 Drąg Tomasz 1976 KM Truchcik Łubianka/Chełmno | Bydgoszcz-Festiwal 1.09.33
26 Zawierucha Jerzy 1976 KWK Borynia/Jastrzębie-Zdrój/Chemia-Hurt Rybnik | Wałbrzych,Rudawa 1.09.35
27 Brachman Tomasz 1980 AZS AWF Kraków/Zwonowice k. Rybnika | Wrocław (n) 1.09.58
28 Starzyński Dariusz 1974 KKS Ekspres Katowice/Sędziszów | Katowice (n) 1.10.03
29 Kafel Jacek Dick Pond Kraków | Kraków-Marzanny 1.10.06
30 Wosik Daniel 1980 LKB Rudnik/Brody/UMKS Ostrowia Ostrowiec Św. | Łódź (n) 1.10.27
31 Kozak Arkadiusz 1972 JW 1223 Koszalin | Piła 1.10.29
32 Klisz Tomasz 1981 Ziemia Cieszyńska | Katowice (n) 1.10.32
33 Kozłowski Klaudiusz 1971 Altom Gniezno | Bydgoszcz-Festiwal 1.10.34
34 Szczepański Krzysztof 1971 UKS Orzeł Dobryszyce/MKS Radomsko | Piła 1.10.36
35 Nowak Rafał 1975 Częstochowa | Białystok 1.10.37
36 Glajcar Jakub 1984 AWF Katowice/Wisła/Ziemia Cieszyńska | Katowice (n) 1.10.38
37 Zawierucha Jerzy 1976 Chemia-Hurt Rybnik | Bochnia 1.10.49
38 Zawierucha Damian 1980 Chemia-Hurt Rybnik | Żywiec 1.10.50
39 Kubiak Michał 1981 RKS Łódź | Piła 1.10.58
40 Chmarzyński Jerzy 1973 Nowe Krąplewice | Bydgoszcz-Festiwal 1.11.04
41 Murawski Zbigniew 1966 WKS Zawisza Bydgoszcz | Łódź (n) 1.11.08
42 Miśkowiec Tomasz 1981 Ekspres Katowice | Żywiec 1.11.09
43 Sobczyk Tomasz 1977 OKB Itaka Opole | Łódź (n) 1.11.23
44 Dymek Sebastian 1982 BOP TKKF Płock | Wrocław (n) 1.11.23
45 Siemaszko Jerzy 1962 KB Odra Wrocław | Wrocław (n) 1.11.25
46 Drąg Krzysztof 1976 KM Truchcik Łubianka | Łomża 1.11.33
47 Gurfinkiel Łukasz 1980 SKLA Sopot | Warszawa (n) 1.11.33
48 Wiśniewski Jakub 1977 Warszawianka Warszawa | Białystok 1.11.35
49 Dzięgielewski Marek 1962 KB im. P. Sękowskiego Płońsk | Ossów-Radzymin 1.11.36
50 Thiel Adam 1972 Lębork | Piła 1.11.38
51 Stankiewicz Błażej 1975 LKS Ostromecko | Bydgoszcz-Festiwal 1.11.43
52 Dorszyński Grzegorz 1983 ULKS Talex Borzysław | Katowice (n) 1.11.48
53 Baczyński Wojciech 1981 Chemia-Hurt Rybnik | Katowice (n) 1.11.53
54 Wasilewski Marek 1975 Piła | Pszczew 1.11.57
55 Przybyła Krzysztof 1969 Gazownik Wawelno | Białystok 1.11.59
56 Andrzejczuk Bogusław Podlasie Białystok | Hajnówka 1.12.04
57 Gołębiewski Mirosław 1962 Chemia-Hurt Rybnik | Żywiec 1.12.06
58 Wydra Jan 1975 MOK Mszana Dolna | Rudawa 1.12.06
59 Dryja Marek 1970 Concordia Piotrków Trybunalski | Rudawa 1.12.08
60 Bobrowski Przemysław 1980 Białystok | Białystok 1.12.20
61 Pietrzyk Krzysztof 1979 LKS Koluszki | Warszawa (n) 1.12.21
62 Jarosz Bogdan 1967 Wrocław | Ossów-Radzymin 1.12.33
63 Więckowski Wojciech 1961 BOP TKKF Płock | Ossów-Radzymin 1.12.39
64 Kostrzewski Jarosław 1976 entre.pl Team Magdalenka | Wrocław (n) 1.12.39
65 Brzeziński Michał 1983 BKS Bydgoszcz | Bydgoszcz-Festiwal 1.12.39
66 Andrzejuk Bogusław 1975 Podlasie Białystok | Białystok 1.12.47
67 Łucyk Maciej 1983 Stołężyn | Nowa Sól 1.12.48
68 Maczyński Grzegorz 1966 TKKF Kolejarz Bydgoszcz | Bydgoszcz-Festiwal 1.12.49
69 Kamiński Mariusz 1967 Łapy | Hajnówka 1.12.50
70 Sommer Tomasz 1979 Sulechów | Nowa Sól 1.12.52
71 Chawawko Tomasz 1974 Dębno | Pszczew 1.12.53
72 Kasprzyk Jacek 1970 Kraków | Skarżysko-Kamienna 1.12.55
73 Nastałek Tomasz 1968 Tomaszów Lubelski | Wiązowna 1.12.56
74 Wróblewski Jan Marian 1980 KB Arturówek Łódź | Bydgoszcz-Festiwal 1.12.59
75 Zawierucha Daniel Rybnik | Skarżysko-Kamienna 1.13.00
76 Guzowski Dariusz 1969 TKKF Reebok Warszawa/SPTS Cetyń | Bydgoszcz-Festiwal 1.13.02
77 Ziółkowski Juliusz 1967 ŁKB Łomża/Siedlce | Warszawa (n) 1.13.11
78 Stawski Michał 1985 RKS Łodź | Wiązowna 1.13.22
79 Szczerbanowski Robert 1973 UKS 14 Zabrze | Rudawa 1.13.23
80 Łupieżowiec Piotr 1977 MKS Centrum Dzięgielów/Goleszów | Żywiec 1.13.23
81 Zima Paweł 1984 KKB MOSiR Krosno | Warszawa (n) 1.13.33
82 Danielski Piotr 1972 Bydgoszcz | Bydgoszcz-Festiwal 1.13.34
83 Czyż Grzegorz 1967 Bogumiłowice/Automatyka Sokół Tarnów | Katowice (n) 1.13.35
84 Grygo Paweł 1976 Łomżyński Klub Biegowy | Warszawa (n) 1.13.39
85 Chudzyński Tadeusz 1975 MKS Płońsk | Bydgoszcz-Festiwal 1.13.44
86 Bugaj Mirosław 1960 Poznań | Murowana Goślina 1.13.47
87 Gajewski Wojciech 1978 ZSO nr 1 Zabrze | Kraków-Marzanny 1.13.47
88 Będkowski Grzegorz 1980 Tarnów | Kraków-Marzanny 1.13.50
89 Smalec Michał 1981 Podlasie Białystok | Łomża 1.13.51
90 Walewski Przemysław 1967 Malta Poznań | Murowana Goślina 1.13.54
91 Tymków Łukasz 1981 Falck Medycyna Brzeg | Wrocław (n) 1.13.54
92 Terebun Edward 1974 Bielsk Podlaski | Białystok 1.13.56
93 Giżyński Przemysław 1979 BOP TKKF Płock | Chełmża 1.14.00
94 Drybulska Monika 1980 TS Olimpia Poznań | Piła 1.14.01
95 Gardener Jacek 1966 Łomżyński Klub Biegowy/Warszawa | Ossów-Radzymin 1.14.04
96 Rudnicki Andrzej 1975 Zawiercie | Katowice (n) 1.14.09
97 Pawłowski Dariusz Promień Kowalewo | Chełmża 1.14.15
98 Ciełuszecki Jacek 1977 AKB Szczytno/Toruń | Chełmża 1.14.19
99 Pokrzywiński Krzysztof 1962 TKKF Tytan Police | Pszczew 1.14.26
100 Listopad Dariusz 1971 TKKF Chemik Puławy | Hajnówka 1.14.33
101 Waloszczyk Bartłomiej 1973 UKS Unia Świętoszów | Nowa Sól 1.14.36
102 Jamróz Małgorzata 1973 KS Warszawianka | Warszawa (n) 1.14.46
103 Wieczorek Dariusz 1969 Legia Warszawa | Warszawa (n) 1.14.48
104 Musiał Adam 1958 Browar Czarnków/Krzyż Wielkopolski | Pszczew 1.14.52
105 Maślany Paweł 1968 Wałcz | Murowana Goślina 1.14.57
106 Wojtas Marek 1972 Tucholanka Tuchola | Unisław 1.14.59
107 Zabielski Józef 1973 Szczecin | Łódź (n) 1.14.59
108 Łubowski Tomasz 1968 KB Arturówek Łódź | Warszawa (n) 1.15.02
109 Wroniszewski Rafał 1978 TKKF OlimpTomaszów Mazowiecki | Warszawa (n) 1.15.02
110 Pieczurowski Sławomir 1960 KB Odra Wrocław | Murowana Goślina 1.15.03
111 Hundz Paweł 1978 TKKF Chemik Puławy | Hajnówka 1.15.03
112 Staniszewski Wojciech 1977 AK Zakład Blacharsko-Lakierniczy | Gniezno 1.15.06
113 Celiński Robert 1973 OTK Rzeźnik Gliwice/Warszawa | Ossów-Radzymin 1.15.16
114 Stańczak Janusz 1960 Malta Poznań | Murowana Goślina 1.15.19
115 Żak Dariusz 1983 AZS AWF Kraków | Rudawa 1.15.20
116 Szulc Jacek 1965 Henkon Hełmża/Stolno | Chełmża 1.15.30
117 Waszczuk Tomasz 1980 Szczecin | Pszczew 1.15.40
118 Wójcik Janusz 1964 Raba Wyżna | Bochnia 1.15.43
119 Lewandowska Edyta 1980 RKS Łodź | Piła 1.15.44
120 Gola Mateusz 1988 KKL Fart Kielce | Katowice (n) 1.15.44
121 Ryżak Marian 1962 Nowomag Nowy Sącz/Rytro | Warszawa (n) 1.15.52
122 Świecak Robert 1980 RTC Ryki/Zwola Poduchowna | Warszawa (n) 1.15.52
123 Jaskowski Marcin 1981 Mirowice | Pszczew 1.15.54
124 Kajder Roman 1969 Nowa Sól | Nowa Sól 1.15.55
125 Włoczewski Krzysztof 1978 12 BZ Szczecin | Wiązowna 1.15.56
126 Gniła Rafał WKB Meta Lubliniec | Kraków-Marzanny 1.16.02
127 Stefański Marian 1965 KRS TKKF Jastrząb Ruda Śląska | Katowice (n) 1.16.04
128 Zienkiewicz Piotr 1974 Gimpas Pasłęk | Wiązowna 1.16.05
129 Stasiukiewicz Rafał 1980 Niezrzeszony | Bydgoszcz-Festiwal 1.16.09
130 Gniewek Jarosław 1981 Harpagan Team Bielsko-Biała | Żywiec 1.16.09
131 Janek Wojciech 1986 Radom | Skarżysko-Kamienna 1.16.12
132 Moździerz Paweł 1966 Automatyka-Sokół Tarnów | Katowice (n) 1.16.18
133 Bill Mariusz 1969 Jordanów Śląski | Wrocław (n) 1.16.20
134 Wydra Marcin 1982 AZS Politechnika Krakowska | Bochnia 1.16.21
135 Janusz Ryszard 1964 Szczytna | Wrocław (n) 1.16.24
136 Musiał Jakub 1985 TKKF Trucht Wspólny Dom | Piła 1.16.27
137 Śliwa Zbigniew 1964 Laskowice | Piła 1.16.30
138 Kochan Krzysztof 1969 Międzyrzecz | Pszczew 1.16.30
139 Dederko Ewa 1974 WLKS Woda Złoty Potok | Katowice (n) 1.16.30
140 Świętek Andrzej 1959 TG Sokół Bukówiec Górny | Nowa Sól 1.16.34
141 Cembrzyński Stanisław 1962 KB MCKiS Jaworzno | Wiązowna 1.16.34
142 Suchenia Piotr 1980 NTT System-Viking Team Gdynia | Łomża 1.16.38
143 Stroński Artur 1978 ZS im. Jadwigi Grodzkiej/ZSZ nr 2 Łęczyca | Łódź (n) 1.16.40
144 Starzyński Wojciech 1971 entre.pl Team Magdalenka | Ossów-Radzymin 1.16.43
145 Mika Tadeusz 1954 Kolejarz Bydgoszcz/Age-Can Żywiec/WPRT Warszawa | Sochaczew 1.16.45
146 Piecha Andrzej Gostynin | Ossów-Radzymin 1.16.45
147 Cichończuk Antoni 1949 Pomorski Klub Weteranów LA Balt Flot/WKS Flota Gdynia/Grupa Mietka Łukasika | Warszawa (n) 1.16.46
148 Wiatr Tomasz 1974 KB Maniac Poznań | Piła 1.16.47
149 Dąbrowski Sylwester 1958 BOP TKKF Płock | Warszawa (n) 1.16.53
150 Podberski Krzysztof 1963 Cychry | Pszczew 1.16.53
151 Kwapisz Robert 1973 Wip-Bud Opoczno/Gielniów | Łódź (n) 1.16.53
152 Antropik Renata 1978 KS Warszawianka Warszawa/OTK Rzeźnik | Ossów-Radzymin 1.16.53
153 Pochranowicz Janusz 1956 Biały Bór | Pszczew 1.16.54
154 Koń Piotr 1978 Przedbórz | Bochnia 1.16.54
155 Domińczak Patryk 1985 Trucht Skierniewice | Sochaczew 1.16.54
156 Cyran Maciej 1975 KKS im. Jana Pawła II | Katowice (n) 1.16.55
157 Zach Paweł 1968 Entre.pl Team Magdalenka/Warszawa | Sochaczew 1.16.57
158 Skarżyński Jerzy 1956 MKL Szczecin | Łódź (n) 1.16.59
159 Trzeciak Mariusz 1976 Klub Maratończyka Truchcik Łubianka | Bydgoszcz-Festiwal 1.16.59
160 Kapitańczyk Marian 1955 KB Maniac Poznań | Piła 1.17.03
161 Uryga Wioletta 1968 Kluczbork | Katowice (n) 1.17.04
162 Meloch Aneta 1979 GKS Olimpia Grudziądz | Piła 1.17.04
163 Kopeć Łukasz 1980 TB Corsa Toruń | Piła 1.17.04
164 Kawczyński Arkadiusz 1973 LKS Start Brzozówka/Kuźniki | Sochaczew 1.17.05
165 Badera Krzysztof 1960 Jaszowiece-Brzeszcze | Katowice (n) 1.17.08
166 Racinowski Sylwester 1974 Bydgoszcz | Piła 1.17.10
167 Gawroński Artur 1964 Oldboys Kamienna Góra | Gniezno 1.17.11
168 Wasilewska Natalia Siedlce | Ossów-Radzymin 1.17.14
169 Nożyński Dariusz 1980 AZS Politechnika Warszawska | Warszawa (n) 1.17.16
170 Chmurzyński Tomasz 1969 Start Astoria Bydgoszcz | Bydgoszcz-Festiwal 1.17.21
171 Kazibut Zdzisław 1952 Agencja Komandos Poznań | Murowana Goślina 1.17.23
172 Marcinkiewicz Leszek 1983 Aleksandrów Kujawski | Siniarzewo 1.17.24
173 Magiera Piotr 1982 LKS Myszków/Czarna Struga Myszków | Żywiec 1.17.25
174 Pędziwiatr Sebastian 1983 Bielsko-Biała | Wiązowna 1.17.25
175 Pochopień Grzegorz 1965 Oleśnica | Wrocław (n) 1.17.26
176 Sobańska Małgorzata 1969 Niezrzeszona | Skarżysko-Kamienna 1.17.26
177 Krawczyński Krzysztof 1957 Pomorski Klub Weteranów LA Sopot | Bydgoszcz-Festiwal 1.17.27
178 Brylowski Stanisław 1955 Pomorski Klub Weteranów LA Sopot | Bydgoszcz-Festiwal 1.17.28
179 Krzemień Rafał 1970 Bio-Sport Sygneczów/KKB Dystans Kraków | Kraków-Marzanny 1.17.28
180 Gortel Agnieszka 1977 TS AKS Chorzów | Piła 1.17.28
181 Brych-Pająk Ewa 1975 Biegus Wręczyca | Warszawa (n) 1.17.29
182 Urban Artur 1983 Siedlce | Białystok 1.17.29
183 Kaczmarek Rafał 1974 KB Środa Wlkp. | Wrocław (n) 1.17.31
184 Wałowski Adam 1978 WKB Meta Lubliniec | Wałbrzych 1.17.33
185 Kalinowski Paweł 1978 Gim. Sportowe nr 29 Białystok | Warszawa (n) 1.17.33
186 Wasilewski Dominik 1978 entre.pl Team Magdalenka | Warszawa (n) 1.17.37
187 Sobczyk Robert 1967 KB Wygan Kołobrzeg | Piła 1.17.46
188 Kobajło Ryszard 1962 Katowice-Janów | Katowice (n) 1.17.48
189 Gajda Marcin 1978 40-latek Tychy | Katowice (n) 1.17.48
190 Koś Adam 1982 KKB MOSiR Krosno | Warszawa (n) 1.17.48
191 Walczak Mariusz 1975 NTT System-Viking Team Gdynia | Łomża 1.17.49
192 Terentowicz Stanisław 1966 Agro-Natura Nałęczów | Hajnówka 1.17.50
193 Wasyluk Krzysztof 1978 Świętoszów | Nowa Sól 1.17.50
194 Kotarski Wiesław 1956 TKKF Tytan Police | Bochnia 1.17.51
195 Fąderski Remigiusz 1968 TKKF Promyk Ciechanów | Hajnówka 1.17.51
196 Paradowska Renata 1970 Żabieniec | Skarżysko-Kamienna 1.17.53
197 Jakuć Krzysztof 1976 Piła | Pszczew 1.17.57
198 Eling Artur 1971 MUKS Kadet Rawicz | Piła 1.17.58
199 Gwarek Tomasz 1972 Sadek/Szydłowiec | Skarżysko-Kamienna 1.17.58
200 Kubalewski Bartosz 1984 Olimpia Poznań | Gniezno 1.17.58
201 Pawłowski Mariusz 1976 LKS Promień Kowalewo Pomorskie/Bratuszewo | Bydgoszcz-Bydgoski 1.18.01
202 Połeć Mirosław 1968 KRS TKKF Jastrząb Ruda Śl. | Katowice (n) 1.18.02
203 Spaliński Piotr 1968 ULKS Ziemia Oławska | Wrocław (n) 1.18.07
204 Henczka Marek 1957 WKB Podzamcze Wałbrzych | Wałbrzych 1.18.10
205 Czarnecki Marcin 1976 TKKF KB Reebok Warszawa | Warszawa (n) 1.18.10
206 Czerski Marian 1957 WKB Piast Wrocław | Nowa Sól 1.18.12
207 Lewandowska Agnieszka 1984 LUKS Orneta | Katowice (n) 1.18.13
208 Wędrowski Dariusz 1965 AKB Szczytno | Hajnówka 1.18.15
209 Czaja Roman 1971 OKB Zadyszka Oświęcim | Bochnia 1.18.18
210 Smelka Sławomir 1970 Kraków | Katowice (n) 1.18.22
211 Stańczak Marcin 1979 BOP TKKF Płock | Wrocław (n) 1.18.22
212 Domagała Robert 1970 KS Krotosz Krotoszyn | Piła 1.18.23
213 Pokrzywiński Zbigniew 1987 Police | Pszczew 1.18.25
214 Bulik Witold 1969 Gilowice | Żywiec 1.18.30
215 Piechna Włodzimierz 1970 Ciechanów | Ossów-Radzymin 1.18.31
216 Kaźmierczak Karol 1981 Warszawa | Warszawa (n) 1.18.35
217 Wójcik Grzegorz 1966 KRS TKKF Jastrząb Ruda Śląska | Katowice (n) 1.18.36
218 Budka Borys 1978 Rada Miejska Zabrze/AE Katowice | Kraków-Marzanny 1.18.37
219 Ustianowska Dorota 1970 Częstochowa | Wiązowna 1.18.40
220 Ksiąszkiewicz Jacek 1974 KB Maniac Poznań | Piła 1.18.41
221 Nowak Andrzej 1979 TKKF MOSiR Czeladź | Katowice (n) 1.18.45
222 Jędrusiński Robert 1961 WKB Piast Wrocław | Nowa Sól 1.18.50
223 Groblewski Edward 1960 RKS Łódź | Murowana Goślina 1.18.51
224 Warakomski Piotr 1963 Miechowice | Bochnia 1.18.52
225 Olchawa Piotr 1966 Henkon Chełmża | Chełmża 1.18.54
226 Łyżnicki Zygmunt 1951 MOK Mszana Dolna | Rudawa 1.18.56
227 Kuta Krystyna 1967 GKS Olimpia Grudziądz | Bydgoszcz-Festiwal 1.18.56
228 Szymandera Paweł 1973 Toruń | Piła 1.19.02
229 Celiński Adam 1964 Otwock | Wiązowna 1.19.06
230 Podlipny Marek 1974 SMS Maratończyk Łęczna/LW Bogdanka SA | Rudawa 1.19.09
231 Karczewski Sylwester 1959 entre.pl Team Magdalenka/Warszawa | Wiązowna 1.19.13
232 Jezierski Grzegorz 1964 KB Maniac Poznań | Murowana Goślina 1.19.13
233 Włodarczyk Zenon 1956 Szkoła Policji Słupsk | Piła 1.19.14
234 Dubiel Janusz 1965 LLKS Browar Czarnków/Krzyż Wielkopolski | Pszczew 1.19.16
235 Krzak Robert 1964 Chemia-Hurt Rybnik | Katowice (n) 1.19.20
236 Augustyniak Krzysztof 1981 MKS Płetwal Polkowice | Nowa Sól 1.19.22
237 Koszałka Dariusz Niezrzeszony | Kraków-Marzanny 1.19.22
238 Murat Jan 1953 TKKF Chemik Azoty Puławy | Hajnówka 1.19.24
239 Długosz Adam 1976 MKN Muszyna | Rudawa 1.19.24
240 Pindel Piotr 1964 KRS TKKF Jastrząb Ruda Śląska | Katowice (n) 1.19.25
241 Nikiel Bartłomiej 1977 PTG Sokół/Międzybrodzie Bialskie | Żywiec 1.19.26
242 Szkudlarek Sławomir 1970 TKKF Łabędź Zbąszyń | Nowa Sól 1.19.27
243 Warżała Rafał 1975 Szczecin | Piła 1.19.27
244 Polak Sebastian 1980 KB Gymnasion Warszawa | Warszawa (n) 1.19.28
245 Wilkowski Mirosław Jan 1964 ULKS Osak Lelis Ostrołęka/Kurpie Myszyniec | Ossów-Radzymin 1.19.29
246 Kudryński Eugeniusz 1960 Skalnik Gracze | Wrocław (n) 1.19.31
247 Lech Krzysztof 1974 Pomorski Klub Weteranów LA Balt Flot | Bydgoszcz-Festiwal 1.19.36
248 Magiera Janusz 1963 Forma Wodzisław Śląski | Katowice (n) 1.19.37
249 Bemowicz Tomasz 1970 KB Wygan Kołobrzeg | Piła 1.19.37
250 Swędrowski Sylwester 1981 Maraton Świnoujście | Piła 1.19.38
251 Warwas Piotr 1985 Gmina Kleczew/OSiR Kleczew | Gniezno 1.19.39
252 Danił Adam 1964 AKB Knurów/Chemia-Hurt Rybnik | Katowice (n) 1.19.40
253 Smotryk Artur 1962 40-latek Tychy | Katowice (n) 1.19.41
254 Kurek Jacek 1972 OBI Tychy/40-latek Tychy | Katowice (n) 1.19.47
255 Kamińska Joanna 1982 CKS Budowlani Częstochowa | Piła 1.19.48
256 Szynal Paweł 1973 Huragan Wołomin/Żyrardów | Warszawa (n) 1.19.50
257 Staszewski Wojciech 1967 Gazeta Wyborcza | Warszawa (n) 1.19.51
258 Kania Marian 1960 TKKF Tytan Police | Pszczew 1.19.52
259 Jacyszyn Lechosław 1963 Biegający Bytomianie/UKS Orlik SP 3 Bytom | Katowice (n) 1.19.52
260 Radzik Robert 1983 Warszawianka | Wiązowna 1.19.52
261 Glinka Krzysztof 1964 KS Polonia Warszawa | Warszawa (n) 1.19.55
262 Góralski Krzysztof 1964 LKS Start Brzozówka/Toruń | Piła 1.19.56
263 Sasak Marek 1980 Włocławek | Piła 1.19.58
264 Stefański Andrzej 1962 Maratończyk Elbląg/Komenda Policji Elbląg | Bydgoszcz-Festiwal 1.20.00
265 Schmidt Ryszard 1968 HN Nowak Bydgoszcz | Bydgoszcz-Festiwal 1.20.02
266 Górny Krzysztof 1978 Kalisz | Łódź (n) 1.20.05
267 Hazubski Andrzej 1968 LZS Trzebnica | Murowana Goślina 1.20.11
268 Podberski Kamil 1986 Boleszowice | Pszczew 1.20.13
269 Osipowicz Antoni 1954 Mittal Stel Sosnowiec | Rudawa 1.20.14
270 Stroński Franciszek 1961 | Kraków-Marzanny 1.20.15
271 Westenholz Piotr 1964 KB MCKiS Jaworzno/Balin | Wrocław (n) 1.20.15
272 Serocki Adam 1973 Starogard Gdański | Bydgoszcz-Festiwal 1.20.17
273 Koper Zbigniew 1963 Mińsk Mazowiecki | Ossów-Radzymin 1.20.18
274 Leśniewski Andrzej 1963 AZS KM Radom | Wiązowna 1.20.18
275 Makowski Marek 1960 JW 2568 Węgorzewo | Warszawa (n) 1.20.19
276 Korzeniowski Robert 1968 Warszawa | Warszawa (n) 1.20.19
277 Jasek Tadeusz 1951 Radziechowy/Eco Instal Żywiec | Piła 1.20.20
278 Strógarek Waldemar 1971 MZK Piła Ujście | Murowana Goślina 1.20.20
279 Kamola Kazimierz 1960 Chemik Azoty Puławy | Łomża 1.20.21
280 Zacharko Michał 1975 Zakopane | Bochnia 1.20.23
281 Bukowczan Marian 1953 OKB Zadyszka Oświęcim | Katowice (n) 1.20.25
282 Wojciechowski Adam 1970 Viking Team/NTT System | Sochaczew 1.20.25
283 Wnęk Mikołaj 1985 KB Międzychód | Piła 1.20.28
284 Homa Bogusław 1986 MOSiR Czechowice-Dziedzice/Czechowice | Żywiec 1.20.28
285 Adamowski Andrzej 1964 Korzystno | Gniezno 1.20.29
286 Ciepłak Tomasz 1984 Chemia-Hurt Rybnik | Rudawa 1.20.29
287 Głowinkowski Jarosław 1971 Ziemia Cieszyńska/Drogomyśl | Katowice (n) 1.20.30
288 Lisicki Waldemar 1962 Gdynia | Piła 1.20.33
289 Stachowiak Jacek 1963 Przeźmierowo | Murowana Goślina 1.20.33
290 Smutek Jarosław 1964 Konstantynów | Łódź (n) 1.20.33
291 Hajda Marcin 1967 Zabrze | Katowice (n) 1.20.34
292 Wrzesiński Andrzej 1961 Remag Katowice/Tychy | Rudawa 1.20.37
293 Król Dariusz 1964 Huragan Wołomin/Towarzystwo Aktywny Relaks | Ossów-Radzymin 1.20.37
294 Prokop Jarosław 1971 KRS TKKF Jastrząb Ruda Śl. | Rudawa 1.20.38
295 Chwistek Damian 1986 AZS AGH Kraków | Bochnia 1.20.42
296 Pipień Mateusz 1973 Kraków | Bochnia 1.20.44
297 Karczewski Marcin 1976 Toruń | Unisław 1.20.46
298 Pera Piotr 1980 Świętoszów | Nowa Sól 1.20.46
299 Rebelski Filip 1984 Ujście | Piła 1.20.47
300 Konowalska Mariola 1982 CKS Budowlani Częstochowa | Piła 1.20.48
301 Kopcewicz Robert 1966 Goleniów | Piła 1.20.49
302 Gipsiak Andrzej 1957 Lotos Jabłonna/Legionowo | Piła 1.20.51
303 Kotarski Wiesław 1956 TKKF Tytan Police | Gniezno 1.20.52
304 Szajda Tomasz 1979 Altom Gniezno | Gniezno 1.20.52
305 Siegmund Tadeusz 1970 KB MOSiR Jastrzębie | Rudawa 1.20.53
306 Matuszewski Piotr 1954 BOP TKKF Płock/Gostynin | Warszawa (n) 1.20.54
307 Antosik Grzegorz 1977 KB Bryza Postomino | Piła 1.20.54
308 Sobecki Bartłomiej 1980 KB Arturówek Łódź | Piła 1.20.55
309 Jarka Rufin 1983 Czarnków | Pszczew 1.20.55
310 Gałan Leszek 1963 Złocieniec | Piła 1.20.56
311 Zębik Mirosław 1964 TKKF Świecie | Bydgoszcz-Festiwal 1.20.57
312 Opiał Grzegorz 1985 Kraków | Rudawa 1.20.58
313 Majer Mieczysław 1953 Chemia-Hurt Rybnik | Katowice (n) 1.21.00
314 Rusyn Piotr 1972 Wapienne | Bochnia 1.21.01
315 Małysz Henryk 1979 Ziemia Cieszyńska/Ustroń | Katowice (n) 1.21.01
316 Pietruszyński Gerard 1958 Christonapol Łowyń/Międzychód | Piła 1.21.02
317 Łukaszewicz Ryszard 1961 Warszawa | Białystok 1.21.02
318 Preisner Robert 1968 Przemyski KSN Podkarpacie | Warszawa (n) 1.21.02
319 Wantulok Andrzej 1973 Ziemia Cieszyńska/Strumień | Katowice (n) 1.21.02
320 Radzymin Andrzej 1953 RKB Hajnówka | Hajnówka 1.21.04
321 Kulczyk Jerzy 1962 Pommerfisch Tychowo | Piła 1.21.07
322 Linder Rafał 1983 RKS Energetyk Rybnik/SBD Energetyk Rybnik | Łódź (n) 1.21.07
323 Szumski Sławomir Truchcik Łubianka | Chełmża 1.21.07
324 Balcerzak Andrzej 1959 UKL Ósemka Police/TKKF Tytan przy ZCH Police | Pszczew 1.21.10
325 Stępień Zenon 1963 Kielce | Bochnia 1.21.11
326 Czapiga Ireneusz 1966 Skałka Świętochłowice | Katowice (n) 1.21.11
327 Rajzer Krzysztof 1973 Entre.pl Team Magdalenka/Warszawa | Sochaczew 1.21.11
328 Biwkowski Cezary 1980 MKS Ostromecko | Bydgoszcz-Festiwal 1.21.13
329 Kubik Marek 1954 KB Arturówek Łódź | Łódź (n) 1.21.18
330 Mol Krzysztof 1975 Przychodnia Sportowa Olimp | Nowa Sól 1.21.18
331 Kwapiński Dariusz 1981 JW 2423 | Nowa Sól 1.21.20
332 Połeć Jerzy 1961 TKKF Jastrząb Ruda Śląska | Katowice (n) 1.21.22
333 Zdziebło Marcin 1978 Szkoła Aspirantów PSP Kraków | Wrocław (n) 1.21.23
334 Wyka Jerzy 1976 Maraton Pęgów | Wałbrzych 1.21.24
335 Pernach Piotr 1978 4Energy | Katowice (n) 1.21.24
336 Mazurkiewicz Marcin 1978 Gepard Murowana Goślina | Piła 1.21.24
337 Celiński Robert 1979 Byledobiec Anin/Warszawa | Ossów-Radzymin 1.21.25
338 Duda Jarosław 1985 AZS AWF Kraków | Bochnia 1.21.25
339 Skalski Tadeusz 1962 TKKF Tytan Police | Pszczew 1.21.26
340 Pokorniecki Tomasz 1987 Torec Toruń | Bydgoszcz-Festiwal 1.21.26
341 Janowski Piotr 1964 Hekon Chełmża/Nowawieś Chełmska | Chełmża 1.21.27
342 Podowski Jan 1966 40-latek Tychy | Katowice (n) 1.21.28
343 Łukaszewski Patryk 1987 Altom Gniezno | Gniezno 1.21.29
344 Grabda Karol 1978 Mirów Stary/LKB Rudnik | Katowice (n) 1.21.35
345 Wojewodzic Krzysztof 1962 Kłodzko | Murowana Goślina 1.21.40
346 Chmielewski Damian 1960 Zielen | Gniezno 1.21.41
347 Sienkiewicz Czesław 1958 KS Krotosz Krotoszyn | Piła 1.21.42
348 Świdurski Wojciech 1959 Trucht Jarocin | Nowa Sól 1.21.45
349 Zawadzak Zbigniew 1962 Warszawa | Ossów-Radzymin 1.21.46
350 Juszczak Tomasz 1979 Champion Laskowice/Tarnowskie Góry | Żywiec 1.21.46
351 Sawicki Szymon 1975 Nowy Targ | Żywiec 1.21.50
352 Protas Krzysztof 1977 sbbp.pl elektrycznegitary.pl | Łomża 1.21.50
353 Kęciek Marcin 1985 entre.pl Team Magdalenka/Warszawa | Hajnówka 1.21.55
354 Gasiorowski Maciej 1965 Polo Market Inowrocław | Piła 1.21.58
355 Bordych Andrzej 1977 WKB Piast Wrocław | Nowa Sól 1.21.58
356 Bogacz Andrzej 1977 WKB Piast Wrocław | Nowa Sól 1.21.58
357 Ziębowicz Mirosław 1962 KKB Dystans Kraków | Bochnia 1.21.59
358 Dziwosz Katarzyna 1980 Viking Team | Wiązowna 1.22.01
359 Pachuta Krzysztof 1982 Ocynkownia Mostal-Met Opole/ocynkownia-met.pl Opole | Rudawa 1.22.03
360 Kabajło Ryszard 1962 Katowice | Kraków-Marzanny 1.22.07
361 Pituła Waldemar 1975 Gorzów Wlkp. | Pszczew 1.22.08
362 Wesołowski Janusz 1960 KCz Pędziwiatr Gliwice/Olkusz | Kraków-Marzanny 1.22.09
363 Gruca Zdzisław 1969 KKB Dystans Kraków | Rudawa 1.22.10
364 Zięba Adam 1973 biegajznami.pl/Bydgoszcz | Warszawa (n) 1.22.10
365 Guzy Andrzej 1960 Gliwice | Katowice (n) 1.22.12
366 Dudek Sylwester 1963 LKB Rudnik/Brody | Wiązowna 1.22.15
367 Pacuła Andrzej 1964 Premier Gliwice | Kraków-Marzanny 1.22.15
368 Ostrowierch Tarasij 1955 RKB Hajnówka | Hajnówka 1.22.17
369 Barewski Bogdan 1954 OTK Rzeźnik | Ossów-Radzymin 1.22.18
370 Jędrzejko Tomasz 1979 RKS Łodź | Wiązowna 1.22.18
371 Paroń Włodzimierz 1959 Śródka/KB Międzychód | Pszczew 1.22.20
372 Kocyba Henryk 1955 WKB Meta Lubliniec | Rudawa 1.22.21
373 Gadajewski Marek 1971 SBBP.PL Warszawa | Ossów-Radzymin 1.22.21
374 Węgler Jarosław 1970 TKKF Jastrząb Ruda Śląska | Katowice (n) 1.22.27
375 Dziergas Mirosław 1960 Żywiec/Starostwo Żywieckie | Katowice (n) 1.22.30
376 Konieczny Jacek 1959 Kubaczyn/Granowo | Murowana Goślina 1.22.33
377 Urban Jarosław 1977 TKKF Trucht Wspólny Dom | Piła 1.22.33
378 Drabczyk Szymon 1960 Warszawa | Ossów-Radzymin 1.22.34
379 Ożóg Janusz 1966 Handlopex Rzeszów/Nienadówka | Rudawa 1.22.34
380 Borawski Paweł 1986 Braniewo | Warszawa (n) 1.22.35
381 Łukaszewski Witold 1967 Radziwiłłów Mazowiecki | Sochaczew 1.22.38
382 Malska Janina 1970 Elite Cafe WKS Wawel Kraków | Kraków-Marzanny 1.22.38
383 Brandys Wojciech 1966 Łodygowice | Żywiec 1.22.39
384 Rewaj Jan 1963 Żary | Nowa Sól 1.22.40
385 Chwedyna Tomasz 1973 LKS Milanów/Radzyń Podlaski | Wiązowna 1.22.42
386 Leśniewski Stanisław 1955 KB Huta Katowice/Sosnowiec | Katowice (n) 1.22.44
387 Hoły Paweł 1976 Zakopane | Żywiec 1.22.45
388 Celiński Aleksander 1984 Byledobiec Anin/Warszawa | Ossów-Radzymin 1.22.46
389 Mądrach Piotr 1983 biegajznami.pl | Warszawa (n) 1.22.47
390 Moszak Szymon 1984 MKST Astra Nowa Sól | Nowa Sól 1.22.47
391 Zdunek Michał Frampol | Ossów-Radzymin 1.22.48
392 Kalenko Grzegorz 1968 Załom | Piła 1.22.49
393 Sobczyński Piotr 1979 KB Międzychód | Piła 1.22.49
394 Szuflicki Mirosław 1960 Traper Złocieniec | Piła 1.22.50
395 Sarniak Jarosław KKB Na Przełaj | Sochaczew 1.22.51
396 Kuropatwa Andrzej 1963 AKM Olsztyn | Łomża 1.22.53
397 Golba Andrzej 1983 UKS Brenna Górki | Rudawa 1.22.53
398 Śmietański Tomasz 1968 Sochaczew | Sochaczew 1.22.55
399 Warszawski Jerzy 1953 Telekomunikacja Polska/Żagań | Nowa Sól 1.22.56
400 Sawicki Piotr 1974 Kabacka Grupa Biegowa Warszawa | Warszawa (n) 1.22.56
401 Malski Janusz 1961 Krze/Piątnica | Łomża 1.22.57
402 Czaczyk Remigiusz 1956 Altom Gniezno | Bydgoszcz-Festiwal 1.22.59
403 Misiek Marek 1965 Głuchołazy | Wrocław (n) 1.22.59
404 Sobczak Marcin 1971 Tesco Gdynia | Wrocław (n) 1.23.00
405 Knitter Ryszard 1967 ZM Skiba Chojnice | Piła 1.23.01
406 Kucharska Ewa 1981 MKS Iskra Pszczyna | Piła 1.23.01
407 Miklas Piotr 1968 KTS Kalisz | Gniezno 1.23.02
408 Rubaszewski Michał 1984 AZS AE Poznań | Wrocław (n) 1.23.02
409 Malinowski Zbigniew 1954 Stowarzyszenie Przyjaciół Kołobrzegu | Piła 1.23.03
410 Skolik Łukasz 1976 KS Krotosz Krotoszyn | Piła 1.23.04
411 Cebula Bogdan 1961 LKS Zantyr Sztum | Wiązowna 1.23.05
412 Rudnik Tomasz 1973 BS Edi-Team Zgorzelec | Rudawa 1.23.05
413 Seweryn Jacek 1978 Mysłowice/DBT Polska | Żywiec 1.23.07
414 Bassendowski Piotr 1974 PB to you Łódź | Ossów-Radzymin 1.23.10
415 Fijałkowski Zbigniew 1962 KRS TKKF Jastrzą Ruda Śl./Świętochłowice | Katowice (n) 1.23.11
416 Tomaszewski Krzysztof 1967 Cross Turek | Gniezno 1.23.11
417 Gabrych Łukasz 1985 BRE Runners/Skierniewice | Łódź (n) 1.23.12
418 Matusik Janusz 1955 Tuczno | Murowana Goślina 1.23.13
419 Janusek Mirosław 1974 JW 4071 | Nowa Sól 1.23.13
420 Sakowicz Irena 1976 MKS Juvenia Białystok | Wiązowna 1.23.14
421 Piertruszyński Gerard 1958 Bielsko | Pszczew 1.23.16
422 Sobolewski Krzysztof 1972 Plastal Gliwice | Rudawa 1.23.17
423 Horbaczewski Jakub 1981 WKB Piast Wrocław | Bochnia 1.23.19
424 Babicki Bartosz Gielniów | Skarżysko-Kamienna 1.23.19
425 Majkowski Piotr 1967 MOK Mszana Dolna | Bochnia 1.23.21
426 Krywult Mirosław 1959 Bielsko-Biała/Drużyna Flory | Katowice (n) 1.23.22
427 Cybula Sebastian 1974 Art Profi Warszawa | Warszawa (n) 1.23.22
428 Ostrowski Marian 1954 Junior Złocieniec | Piła 1.23.23
429 Mielczarek Aleksander 1980 Częstochowa | Rudawa 1.23.24
430 Wojtasik Jarosław 1965 Złotów | Piła 1.23.27
431 Kmiecik Mariusz 1970 KB Arturówek Łódź | Sochaczew 1.23.27
432 Bednarek Janusz 1971 KB Arturówek Łódź | Łódź (n) 1.23.28
433 Polański Piotr 1965 Alliance Warszawa | Warszawa (n) 1.23.32
434 Szparło Łukasz 1982 RKB Hajnówka | Hajnówka 1.23.32
435 Byczek Stanisław 1961 KKB Dystans Kraków | Rudawa 1.23.33
436 Mich Łukasz 1985 Sokołowsko | Wałbrzych 1.23.34
437 Pietruszyńska Danuta 1964 Bielsko/KB Międzychód | Pszczew 1.23.35
438 Matuszewski Maciej 1977 KB Środa Wielkopolska | Wrocław (n) 1.23.35
439 Szamp Janusz 1961 Tczew | Bydgoszcz-Festiwal 1.23.37
440 Zawalski Maciej 1974 Zabierzów | Rudawa 1.23.39
441 Antczak Robert 1962 Poznań | Murowana Goślina 1.23.42
442 Kurek Łukasz 1983 KS Piaseczno | Warszawa (n) 1.23.42
443 Matuszewski Jacek 1962 TKKF Trucht Wspólny Dom Jarocin | Gniezno 1.23.43
444 Chuchla Maciej 1971 Energetyk Rybnik | Katowice (n) 1.23.43
445 Nowacki Łukasz Piekoszów | Skarżysko-Kamienna 1.23.44
446 Kamiński Robert 1972 TKKF Chełmno | Bydgoszcz-Festiwal 1.23.45
447 Wójcik Piotr 1977 Trucht Skierniewice | Warszawa (n) 1.23.46
448 Sikora Stefan 1949 TKKF Beskidek Bielsko-Biała | Katowice (n) 1.23.47
449 Zulus Krzysztof 1964 Skra Warszawa | Warszawa (n) 1.23.48
450 Przybysz Krzysztof 1969 KB Galeria Warszawa | Sochaczew 1.23.48
451 Jagiełło Dominik 1971 Warszawa | Warszawa (n) 1.23.53
452 Bijas Piotr 1975 JKB Stolarz Swarzędz | Piła 1.23.53
453 Skrzypski Marian 1950 KRS TKKF Jastrząb Ruda Śląska | Murowana Goślina 1.23.55
454 Kucharczyk Jan 1961 Bolesławiec | Piła 1.23.58
455 Szymura Grzegorz 1971 Przegędza | Katowice (n) 1.23.58
456 Koch Jarosław 1976 Warszawa Bemowo | Warszawa (n) 1.23.59
457 Bąbel Łukasz 1987 Jaro-Max Murów | Rudawa 1.24.00
458 Bętkowski Piotr 1987 Moher Torec Toruń | Chełmża 1.24.01
459 Twardochleb Barbara 1980 MLKS Młodzik Bystrzyca Oławska | Bydgoszcz-Festiwal 1.24.02
460 Sypek Agnieszka 1972 entre.pl Team Warszawa | Warszawa (n) 1.24.04
461 Goździk Marek 1977 WKB Piast Wrocław | Wrocław (n) 1.24.04
462 Kałuziński Bogdan 1969 MUN Muszyna | Rudawa 1.24.10
463 Żytkiewicz Jacek 1968 Świebodzin | Pszczew 1.24.11
464 Sztelmach Adam 1985 Żelechów | Hajnówka 1.24.11
465 Piwowarczyk Dominik 1988 LKS Elektron Dobczyce | Bochnia 1.24.11
466 Kowalski Grzegorz 1950 Altom Gniezno | Gniezno 1.24.12
467 Kortyzon Andrzej Płock | Ossów-Radzymin 1.24.12
468 Kochanek Dariusz 1976 Kalisz | Łódź (n) 1.24.13
469 Swoboda Marek 1964 Zakłady Koksownicze Wałbrzych | Gniezno 1.24.17
470 Grzywa Grzegorz 1974 UKS Siemaszko | Rudawa 1.24.17
471 Smędzik Krzysztof 1961 KB Huta Katowice | Katowice (n) 1.24.18
472 Meliński Wojciech 1954 Meliński Minuth Zielona Góra | Murowana Goślina 1.24.19
473 Nieckarz Piotr 1968 KPP Oleśnica | Piła 1.24.19
474 Dubiecki Jarema 1969 Łódź | Warszawa (n) 1.24.19
475 Paliga Paweł 1974 KB Maniac Poznań | Gniezno 1.24.21
476 Szumiec Łukasz 1977 Advenber Team Jasło | Żywiec 1.24.21
477 Chłoń Jarosław 1965 KKB Dystans Kraków | Katowice (n) 1.24.22
478 Soboń Grzegorz 1970 Olkusz | Wrocław (n) 1.24.22
479 Węglewski Krzysztof 1961 PPZ Trzemeszno | Gniezno 1.24.23
480 Garbacz Zbigniew 1961 TKKF Jastrząb Ruda Śląska | Murowana Goślina 1.24.24
481 Fonał Tomasz 1987 V LO Legnica | Wrocław (n) 1.24.24
482 Wójcik Wiesław 1959 TKKF Chociwel | Warszawa (n) 1.24.25
483 Ciepłak Maciej 1962 Chemia-Hurt Rybnik | Rudawa 1.24.25
484 Jankowski Eugeniusz 1954 Opec Puławy | Warszawa (n) 1.24.26
485 Kędziołka Sebastian 1976 TKKF Jastrząb Ruda Śląska | Żywiec 1.24.26
486 Klimek Tadeusz 1969 Częstochowa/Kusięta | Rudawa 1.24.27
487 Więzik Henryk 1945 Wałcz | Murowana Goślina 1.24.28
488 Pawłowski Zbigniew 1951 TKKF Chemik Azoty Puławy | Warszawa (n) 1.24.28
489 Jagieła Adam 1973 Siemianowice Śląskie/KB Józefinka Katowice | Katowice (n) 1.24.28
490 Chojnacka Katarzyna 1984 TS Olimpia Poznań | Piła 1.24.28
491 Madaliński Adam 1980 WKB Piast Wrocław | Piła 1.24.29
492 Okonek Grzegorz 1958 GLKS Lubiewo/Sucha | Piła 1.24.30
493 Tomalski Robert 1970 WKB Meta Lubliniec | Warszawa (n) 1.24.30
494 Gawroński Marcin 1972 LKS Promień Kowalewo Pomorskie | Bydgoszcz-Festiwal 1.24.30
495 Nitka Jacek 1966 KKB Dystans Kraków/Gónik Brzeszcze | Żywiec 1.24.33
496 Pączek Lucyna 1976 Agro Kociewie Starogard Gd. | Piła 1.24.33
497 Boroszewski Dariusz 1982 Agro-Kociewie Starogard Gdański | Piła 1.24.34
498 Sarniak Piotr KKB Na Przełaj | Sochaczew 1.24.35
499 Radziejewski Zenon 1961 Września | Murowana Goślina 1.24.36
500 Plata Tadeusz 1951 Maratończyk Team Szczecin | Piła 1.24.37
501 Uhorczak Edward 1955 Mittal Steeel Dąbrowa Górnicza/Huta Katowice | Wrocław (n) 1.24.37
502 Cieśliński Aleksander 1958 Trans-Jan Katowice | Katowice (n) 1.24.37
503 Wesołowski Mirosław 1964 Pomorzanin Cychry | Piła 1.24.38
504 Przygodzki Tomasz 1983 Boguszów-Gorce | Wałbrzych 1.24.38
505 Golonko Stanisław 1958 Miedziak Głogów | Piła 1.24.39
506 Ratajczak Marcin 1974 Blacktop Poznań | Piła 1.24.42
507 Piechowiak Przemysław 1962 KB Maraton Leszno | Gniezno 1.24.43
508 Michajłow Robert 1973 Kurpie Myszyniec | Łomża 1.24.43
509 Bryndza Marek 1961 Komenda Policji Piła | Piła 1.24.45
510 Moczek Andrzej 1960 Start Domena Bielsko-Biała | Żywiec 1.24.46
511 Chyliński Wojciech 1976 Grudziądz | Warszawa (n) 1.24.50
512 Cieślik Zbigniew 1956 KKL Fart Kielce | Warszawa (n) 1.24.52
513 Gebarowski Krzysztof 1979 Techform Toruń | Piła 1.24.53
514 Igielski Tomasz 1968 Tuchów | Katowice (n) 1.24.54
515 Peisert Tomasz 1984 KB Maniac Poznań | Piła 1.24.54
516 Cetnarowicz Roman 1966 ULKS Lipinki | Piła 1.24.55
517 Maik Mariusz 1964 Międzyrzecz | Pszczew 1.24.56
518 Wojnarowicz Janusz 1972 www.biegajznami.pl | Piła 1.24.58
519 Brzeziński Paweł 1986 btlrace.com Opole | Katowice (n) 1.24.58
520 Wróblewski Tomasz 1973 AZS-TOM Mogilno | Piła 1.25.00
521 Haręza Marek 1988 MOSiR Czechowice-Dziedzice | Katowice (n) 1.25.02
522 Tomczak Henryk 1962 WKB Piast Wrocław | Murowana Goślina 1.25.04
523 Gieres Waldemar 1968 BOP TKKF Płock | Wrocław (n) 1.25.05
524 Walaszczyk Wojciech 1971 Lotos Jabłonna | Żywiec 1.25.05
525 Światowy Radosław 1984 Świdnica | Wrocław (n) 1.25.05
526 Kaźmierczak Paweł 1955 Ognisko TKKF Kubuś | Warszawa (n) 1.25.08
527 Witczak Andrzej 1961 Polonia Warszawa | Ossów-Radzymin 1.25.13
528 Perdion Paweł 1979 WSOWL Wrocław | Wrocław (n) 1.25.14
529 Hryciuk Łukasz 1986 Zielona Mila Dębno | Piła 1.25.14
530 Iwanicki Władysław 1959 SMS Maratończyk Łęczna/LW Bogdanka SA | Katowice (n) 1.25.15
531 Karbowiak Łukasz 1979 Głogów | Nowa Sól 1.25.15
532 Bisek Marek 1962 SMS Maratończyk Łęczna/LW Bogdanka SA | Wrocław (n) 1.25.16
533 Kochanowski Bartłomiej 1982 KB Arturówek Łódź | Gniezno 1.25.18
534 Lenc Sebastian 1978 TKKF Kolejarz Bydgoszcz/Laskowice Pom. | Chełmża 1.25.19
535 Bartkowiak Dariusz 1965 KS Maraton Ostrów Wlkp. | Wrocław (n) 1.25.20
536 Pogorzelski Michał 1977 KKB Dystans Kraków | Skarżysko-Kamienna 1.25.21
537 Wiśliński Tomasz 1988 MKS Ekonomik Nysa | Katowice (n) 1.25.22
538 Koloska Adam 1967 Forma Wodzisław Śl./Pszów | Katowice (n) 1.25.23
539 Lisek Mieczysław 1959 KM Lwówek Wlkp./OSiR Lwówek Wlkp. | Wrocław (n) 1.25.24
540 Jachymczyk Norbert 1978 KB MCKiS Jaworzno | Katowice (n) 1.25.24
541 Kufel Piotr 1951 AKB Supermaraton 100 Bielsko-Biała/Łodygowice | Katowice (n) 1.25.26
542 Grzegorek Janusz 1961 Września | Murowana Goślina 1.25.26
543 Lis Stanisław 1967 Puszczykowo | Piła 1.25.26
544 Skakluk Jan 1951 Legionowo | Ossów-Radzymin 1.25.27
545 Sznajder Marcin 1976 MKST Astra Nowa Sól | Nowa Sól 1.25.27
546 Piątek Roman 1953 KKB Dystans Kraków | Kraków-Marzanny 1.25.28
547 Kiełczewski Grzegorz 1960 Wrocław | Wrocław (n) 1.25.28
548 Śliwa Marek 1965 Krąplewice | Piła 1.25.28
549 Kostka Andrzej 1966 Polkowice | Nowa Sól 1.25.28
550 Majchrzakowski Andrzej 1958 Antalis Poland | Warszawa (n) 1.25.29
551 Ćwierz Mateusz 1981 Z Wolnej Stopy Myślenice/Borzęta | Żywiec 1.25.29
552 Czechowski Eugeniusz 1947 Zielona Góra | Pszczew 1.25.30
553 Adamczewski Michał 1977 Winkowski sp z oo Piła | Pszczew 1.25.30
554 Śmiechowicz Paweł 1972 Multi Fitness Kraków | Rudawa 1.25.33
555 Pleskowicz Paweł RKB Hajnówka/Narew | Hajnówka 1.25.33
556 Stańczak Edmund 1953 BOP TKKF Płock | Wiązowna 1.25.34
557 Manikowski Piotr 1978 KP PSP Złotów | Piła 1.25.34
558 Sztelmach Piotr 1986 Żelechów | Hajnówka 1.25.34
559 Górak Henryk 1953 40-latek Tychy | Katowice (n) 1.25.35
560 Ścięgaj Hieronim 1958 Kielce | Skarżysko-Kamienna 1.25.35
561 Baron Marek 1987 Świerkle | Katowice (n) 1.25.35
562 Wojtecki Krzysztof Wilków/Skra Warszawa | Sochaczew 1.25.35
563 Gardener Jacek 1964 LZS Wiktoria Zabostów | Sochaczew 1.25.36
564 Górecki Marcin 1970 Run is Fun | Warszawa (n) 1.25.36
565 Bińczak Tomasz 1977 NTT System-Viking Team Gdynia | Łomża 1.25.36
566 Dymek Stanisław 1954 BOP TKKF Płock | Wrocław (n) 1.25.38
567 Pszczółka Józef 1959 MKS Tempo Kęty | Żywiec 1.25.38
568 Chwirot Kazimierz 1971 KM Lwówek Wlkp./OSiR Lwówek Wlkp. | Wrocław (n) 1.25.39
569 Maleszka Wojciech 1980 Wrocław | Wrocław (n) 1.25.39
570 Szatkowski Krzysztof 1970 KB Arturówek Łódź | Łódź (n) 1.25.40
571 Opydo Paweł 1976 Zawiercie | Katowice (n) 1.25.40
572 Kociucki Mieczysław 1953 Altom Gniezno/Toruń Taxi | Sochaczew 1.25.41
573 Wojnowski Jan 1955 AKB Supermaraton 100 Bielsko-Biała/Drużyna Flory | Żywiec 1.25.42
574 Sobczak Henryk 1983 Podwilk | Wrocław (n) 1.25.42
575 Kujawiński Artur 1976 KB Maniac Poznań | Gniezno 1.25.44
576 Kosowski Janusz 1952 AKM Olsztyn | Łomża 1.25.45
577 Bandoła Andrzej 1966 OKB Zadyszka Oświęcim/Chocznia | Katowice (n) 1.25.46
578 Bielik Robert 1973 Kabacka Grupa Biegowa Warszawa | Hajnówka 1.25.47
579 Kucharczyk Adam 1971 Maków Podhalański | Katowice (n) 1.25.49
580 Lichota Czesław 1952 Lublin | Nowa Sól 1.25.50
581 Wróblewski Filip Warszawa | Ossów-Radzymin 1.25.50
582 Majkut Andrzej 1975 Witar Tarnobrzeg | Wiązowna 1.25.51
583 Kwiatkowski Dariusz 1974 NTS Wijas/Piekoszów | Katowice (n) 1.25.52
584 Michalak Bartosz 1979 KB Maniac Poznań | Warszawa (n) 1.25.52
585 Szymański Artur 1969 Grupa Lotos SA Gdańsk | Wałbrzych 1.25.53
586 Dzienisiewicz Ireneusz 1976 Ełk | Łomża 1.25.53
587 Liban Zygfryd 1943 Tczew | Sochaczew 1.25.56
588 Kosoń Jarosław 1962 www.biegowyserwis.pl | Piła 1.25.57
589 Zimny Emanuel 1981 UKS Błyskawica Domaniewice/Łowicz | Warszawa (n) 1.25.57
590 Tarasewicz Jan 1957 AKM Olsztyn | Warszawa (n) 1.25.58
591 Chmielik Grzegorz 1972 MLUKS Triathlon Koło | Piła 1.25.58
592 Lenda Piotr 1977 Sońsk/Gołotczyzna | Warszawa (n) 1.25.58
593 Willma Jarosław 1967 TKKF Kolejarz Bydgoszcz | Bydgoszcz-Bydgoski 1.26.01
594 Tekielski Krzysztof 1979 Łódź | Łódź (n) 1.26.01
595 Banaszek Adam 1972 KB Huragan Wołomin | Warszawa (n) 1.26.04
596 Samolewicz Janusz 1955 Handlopex Rzeszów | Rudawa 1.26.05
597 Grabowicz Tomasz 1987 Chociwel | Piła 1.26.05
598 Dawid Zbigniew 1964 Cross Turek | Bydgoszcz-Festiwal 1.26.06
599 Baron Marcel 1984 TKKF Piekary Śląskie/MOSiR Piekary Śląskie | Bochnia 1.26.07
600 Sowiecki Krzysztof Zielonka | Ossów-Radzymin 1.26.09
601 Zusin Zbigniew 1958 Pszczew | Pszczew 1.26.10
602 Boczar Mariusz 1971 KB TP SA Środa Śl. | Piła 1.26.10
603 Wiśniewski Tomasz 1984 Legionowo | Łódź (n) 1.26.11
604 Mikołajczyk Piotr 1980 Nowa Sól | Nowa Sól 1.26.12
605 Szczygieł Paweł 1988 Nowy Sącz | Bochnia 1.26.12
606 Potasznik Artur 1972 Maratończyk Team Szczecin | Piła 1.26.13
607 Rutkowski Marcin 1977 Szkoła Aspiranów PSP Kraków/Jabłonki Team | Wrocław (n) 1.26.13
608 Cechman Andrzej 1960 Gdańsk | Bydgoszcz-Festiwal 1.26.14
609 Pogorzelski Grzegorz 1962 WKB Podzamcze Wałbrzych | Katowice (n) 1.26.14
610 Ziółkowski Jacek 1966 Art Profi Warszawa | Ossów-Radzymin 1.26.14
611 Gawroński Michał 1972 LKS Promień Kowalewo Pomorskie | Bydgoszcz-Bydgoski 1.26.15
612 Potek Sebastian KB Gymnasion Warszawa | Hajnówka 1.26.15
613 Waluś Włodzimierz 1960 Bielsko Biała | Katowice (n) 1.26.16
614 Kalinowski Arkadiusz 1971 Gdańsk | Bydgoszcz-Festiwal 1.26.17
615 Wcisło Wieńczysław 1973 Bochnia | Rudawa 1.26.17
616 Sikorski Jacek 1969 Magic Tim Piła | Piła 1.26.19
617 Mędrecki Piotr 1978 Kraków | Wrocław (n) 1.26.20
618 Urbanik Grzegorz 1985 SA Kraków | Wrocław (n) 1.26.20
619 Bagiński Dariusz 1963 KKB Na Przełaj | Warszawa (n) 1.26.21
620 Słupny Marek 1969 Katowice/ZZRG KWK Murcki | Katowice (n) 1.26.21
621 Maciejewski Krzysztof 1982 KS Krotosz Krotoszyn | Piła 1.26.21
622 Kowalczuk Grzegorz 1967 Zespół Szkół w Tucznie | Piła 1.26.22
623 Rożnowski Dariusz 1970 Art Profi Warszawa | Ossów-Radzymin 1.26.22
624 Matuszczyk Sławomir 1972 LKS Mirstal Mirosławiec | Piła 1.26.22
625 Gurgul Ryszard 1955 LUKS Groniczek Bielsko-Biała | Wałbrzych 1.26.23
626 Jaworski Jacek 1960 Warszawa | Warszawa (n) 1.26.25
627 Łanoszka Adam 1973 KKB Dystans Kraków | Piła 1.26.25
628 Maślanka Tomasz 1972 Bytom/Starostwo Żywieckie | Katowice (n) 1.26.27
629 Łubian Michał 1975 Blockers Garwolin | Warszawa (n) 1.26.27
630 Macioł Andrzej 1954 KKB Dystans Kraków | Bochnia 1.26.29
631 Łuc Jan 1954 TKKF Swarek Swarzędz | Gniezno 1.26.31
632 Strzyżewski Tomasz 1988 IV LO Toruń | Siniarzewo 1.26.31
633 Polcyn Czesław 1976 LZS Czarnków | Piła 1.26.32
634 Kępiński Henryk 1953 Bełchatów | Skarżysko-Kamienna 1.26.33
635 Szmatowicz Łukasz 1981 Sulechów | Nowa Sól 1.26.33
636 Walczak Eugeniusz 1959 KS Maraton Ostrów Wlkp. | Rudawa 1.26.34
637 Jagosz Szymon 1986 Twardorzeczka | Żywiec 1.26.36
638 Smarsz Zbigniew 1962 Górka | Murowana Goślina 1.26.37
639 Bubula Paweł 1980 Wiśniowa | Bochnia 1.26.38
640 Kwiatkowski Jacek 1965 CSAiU Toruń | Piła 1.26.40
641 Załęski Jacek 1969 TKKF Płock | Warszawa (n) 1.26.41
642 Sentysz Robert 1978 Myślenice | Wiązowna 1.26.41
643 Piłatowski Andrzej 1964 KS Diament Jastrzębie | Żywiec 1.26.43
644 Ożdżyński Grzegorz 1968 KKB Dystans Kraków | Kraków-Marzanny 1.26.44
645 Dziadura Zenon 1955 Witar Tarnobrzeg | Wiązowna 1.26.46
646 Wieliński Jacek 1956 Grupa Lotos | Chełmża 1.26.47
647 Burnos Piotr 1978 Łomżyński Klub Biegowy | Warszawa (n) 1.26.47
648 Galicz Karol 1986 Warszawa | Ossów-Radzymin 1.26.48
649 Szwedek Zbigniew 1963 Gorzów | Pszczew 1.26.49
650 Filuś Stanisław 1965 Biegajznami.pl/Mysłowice | Katowice (n) 1.26.49
651 Żyrek Michał 1987 TKKF Piekary Śląskie | Katowice (n) 1.26.50
652 Matysik Rafał 1974 Kraków | Żywiec 1.26.51
653 Lebowski Ryszard 1963 Maratończyk Team Szczecin | Piła 1.26.52
654 Galant Adam 1975 Maratończyk Okonek | Piła 1.26.53
655 Borowski Wojciech 1982 Żagań | Piła 1.26.53
656 Soiński Jacek 1971 Kyokushin Inowrocław | Bydgoszcz-Festiwal 1.26.54
657 Kowalczyk Bartłomiej 1982 Kraków | Bochnia 1.26.54
658 Chrabałowski Jarosław 1985 Warszawa | Łomża 1.26.55
659 Stelmach Zbigniew 1960 LW Bogdanka | Rudawa 1.26.56
660 Jarzębowicz Paweł 1979 Jarząby Katowice | Katowice (n) 1.26.56
661 Ruta Tadeusz 1950 WKB Meta Lubliniec | Sochaczew 1.26.57
662 Stankiewicz Antoni 1958 Antex Sobótka | Katowice (n) 1.26.57
663 Hornik Zbigniew 1956 SKO Kompas Koziegłowy | Murowana Goślina 1.26.58
664 Szczepaniak Marek 1968 Łowicz | Warszawa (n) 1.26.58
665 Deliga Paweł 1988 Salos Faustyna | Wiązowna 1.26.58
666 Wojciechowski Marcin 1973 NTT System-Viking Team Gdynia | Warszawa (n) 1.26.59
667 Topolski Marcin 1976 Jadowniki | Katowice (n) 1.26.59
668 Kasperski Sławomir 1965 Poznań | Piła 1.27.01
669 Fliegert Ewa 1965 MOSiR Korfantów/Chemia-Hurt Rybnik | Bochnia 1.27.04
670 Szwedek Krzysztof 1974 NTT System-Viking Team Gdynia | Warszawa (n) 1.27.04
671 Tomaszewski Dariusz 1964 KKB Dystans Kraków/ABM Solid SA Hydro B. | Bochnia 1.27.05
672 Gozdera Sławomir 1968 Trucht Skierniewice | Wiązowna 1.27.05
673 Łachacz Sławomir 1963 Forma Wodzisław Śląski | Bochnia 1.27.06
674 Chojnacki Jakub 1974 Bielsko-Biała | Rudawa 1.27.06
675 Burek Andrzej 1952 Maratończyk Team Szczecin | Bydgoszcz-Festiwal 1.27.08
676 Cimoch Sławomir 1964 Maratonka Grajewo | Warszawa (n) 1.27.08
677 Sokołowski Paweł 1979 Kraków | Katowice (n) 1.27.08
678 Piątek Bogdan 1953 KB Lechici Zielonka | Wiązowna 1.27.09
679 Purć Szymon 1973 Kraków | Katowice (n) 1.27.09
680 Zembroń Mariusz 1974 WKB Meta Lubliniec | Rudawa 1.27.10
681 Poterek Jakub Emil 1982 UWKS WAT Warszawa/Pisarzowice | Hajnówka 1.27.11
682 Kubicki Grzegorz 1971 Aleksandrów Łódzki | Łódź (n) 1.27.12
683 Baczewski Edward 1964 WKB Wałbrzych | Wałbrzych 1.27.13
684 Wojciechowski Paweł 1971 KB Maniac Poznań | Piła 1.27.13
685 Droździk Paweł 1977 KB Nysa | Warszawa (n) 1.27.14
686 Kubiak Robert 1977 Jedlina Zdrój | Wałbrzych 1.27.14
687 Piechota Jarosław 1974 KB Arturówek Łódź | Warszawa (n) 1.27.15
688 Witek Konrad 1974 entre.pl Team Magdalenka | Warszawa (n) 1.27.17
689 Brodacki Wiesław 1961 40-latek Tychy | Żywiec 1.27.18
690 Kałaczyński Ryszard 1960 LZS Więcbork | Piła 1.27.19
691 Sadło Robert 1966 KB Wygan Kołobrzeg | Piła 1.27.20
692 Bzura Jacek 1975 Warszawa | Warszawa (n) 1.27.21
693 Spławski Jakub 1977 Ślimak Bytków | Katowice (n) 1.27.23
694 Dyrda Władysław 1947 Huta Katowice | Murowana Goślina 1.27.24
695 Szymczakowski Tadeusz 1954 Trucht Maraton Skierniewice/Rawa Mazowiecka | Ossów-Radzymin 1.27.24
696 Gadziński Marek 1962 WKB Piast Wrocław | Wrocław (n) 1.27.24
697 Załęski Henryk 1945 WKB Piast Wrocław | Piła 1.27.25
698 Smaczyński Dariusz 1964 KB Huta Katowice | Katowice (n) 1.27.25
699 Górzyński Maciej 1970 Piaseczno/www.biegajznami.pl | Ossów-Radzymin 1.27.25
700 Dzikowski Mieczysław 1950 UKL Ósemka Police | Piła 1.27.26
701 Wojciechowski Grzegorz 1961 Sport i Rekreacja Mogilno | Gniezno 1.27.26
702 Bernardy Jakub 1973 Szamotuły | Piła 1.27.26
703 Szczepaniuk Jarosław 1972 KB Huragan Wołomin | Warszawa (n) 1.27.27
704 Domański Bartłomiej 1975 Piaseczno | Warszawa (n) 1.27.27
705 Matejko Piotr 1954 Gimstar Pieniężno | Murowana Goślina 1.27.28
706 Wiśniewski Jacek 1964 Witar Tarnobrzeg | Wiązowna 1.27.28
707 Śliwiński Jacek 1979 biegajznami.pl | Bydgoszcz-Festiwal 1.27.28
708 Lamparski Zbigniew Mińsk Mazowiecki | Ossów-Radzymin 1.27.29
709 Uhorczak Edward 1955 Sosnowiec | Katowice (n) 1.27.30
710 Habieda Lucjan 1967 MOK Mszana Dolna | Rudawa 1.27.31
711 Bukowiec Wincenty 1951 KS Laskovia/Dziennik Polski | Rudawa 1.27.32
712 Szwed Krzysztof 1965 WKB Meta Lubliniec | Katowice (n) 1.27.33
713 Gmerek Radosław 1971 TKKF Kolejarz Bydgoszcz | Bydgoszcz-Festiwal 1.27.33
714 Bodnar Jan 1956 CSAiU Toruń | Piła 1.27.34
715 Janik Tomasz 1967 ULKS Lipniki | Rudawa 1.27.34
716 Kraśkiewicz Tomasz 1969 Bulk-Cargo Port Szczecin | Pszczew 1.27.34
717 Włodarczyk Patrycja 1980 Jaworzno | Żywiec 1.27.34
718 Lewandowski Andrzej 1959 Kórnik | Piła 1.27.36
719 Bąbski Szymon 1979 Wymiatacze Ujsoły | Rudawa 1.27.36
720 Klimas Karol 1982 Gorzów Wlkp. | Nowa Sól 1.27.36
721 Litwa Leszek 1959 TKKF Sokół Koło | Murowana Goślina 1.27.37
722 Różycki Konrad 1962 KB Lechici Zielonka/Warszawa | Warszawa (n) 1.27.37
723 Kubica Krzysztof 1959 Bieruń | Żywiec 1.27.38
724 Kustra Piotr 1971 Mogilany | Katowice (n) 1.27.38
725 Wiśniewski Robert 1976 TKKF Płock/Gałki | Wiązowna 1.27.38
726 Sałaciński Daniel 1973 Sochaczew | Sochaczew 1.27.39
727 Smogorowski Łukasz 1978 AZS AP Kraków | Katowice (n) 1.27.40
728 Ordon Zbigniew 1973 KM Truchcik Łubianka | Bydgoszcz-Festiwal 1.27.42
729 Bręklewicz Krzysztof 1956 Poznań | Murowana Goślina 1.27.43
730 Nadkański Marek 1962 MOK Mszana Dolna | Żywiec 1.27.43
731 Staniszewski Zygmunt 1960 Unirol Grajewo/Maratonka Grajewo | Łomża 1.27.44
732 Pietras Zbigniew 1961 Lipowe Pole/LKB Rudnik | Katowice (n) 1.27.44
733 Postek Adam 1981 OTK Rzeźnik | Wiązowna 1.27.44
734 Strzałkowski Piotr 1967 entre.pl | Wiązowna 1.27.45
735 Kijanka Artur 1968 KKB Dystans Kraków | Kraków-Marzanny 1.27.45
736 Nowosielski Jerzy 1970 Gminny Klub Sportowy Stanin/Drukarnia Drukowa | Warszawa (n) 1.27.45
737 Kędziora Robert 1972 UKS Dragon Janowiec | Gniezno 1.27.46
738 Badowski Krzysztof 1962 KSN Łuczniczka | Bydgoszcz-Festiwal 1.27.47
739 Rosa Dariusz 1965 Warszawa | Ossów-Radzymin 1.27.47
740 Gawlak Paweł 1969 Warszawa | Warszawa (n) 1.27.48
741 Fiedorek Andrzej Łapy | Hajnówka 1.27.49
742 Krzysztoń Wojciech 1955 KB Gepard Murowana Goślina | Murowana Goślina 1.27.50
743 Firlej Leszek 1956 Grubno | Chełmża 1.27.50
744 Chrapkowski Marcin 1978 Trójkołamacze Toruń | Chełmża 1.27.50
745 Cisek Mirosław 1972 KB Galeria Warszawa | Wiązowna 1.27.52
746 Chuchler Piotr 1971 Łódź | Wrocław (n) 1.27.53
747 Piróg Krzysztof 1980 Fuga Mundi | Warszawa (n) 1.27.53
748 Opałka Jan 1950 KB im. P. Sękowskiego Płońsk | Hajnówka 1.27.54
749 Malinowski Krzysztof 1964 Grom/www.biegaznami.pl/Osie | Chełmża 1.27.54
750 Przybył Władysław 1962 KB Środa Wielkopolska | Piła 1.27.55
751 Błaszczyk Zbigniew 1977 JW 3299 Szczecinek | Piła 1.27.55
752 Cielniaszek Marek 1978 Drużyna Dzień Świra Będzin | Katowice (n) 1.27.55
753 Lenartowicz Dariusz 1969 Ożarów | Sochaczew 1.27.56
754 Nowak Małgorzata 1983 Sama Koścician | Piła 1.27.56
755 Rudkowski Marcin Niezrzeszony | Kraków-Marzanny 1.27.56
756 Sawicki Eligiusz 1963 Złotów | Piła 1.27.57
757 Mazewski Piotr 1977 MSP 2 Tczew | Piła 1.27.57
758 Krysztofiak Łukasz 1984 Ognisko TKKF Kubuś | Warszawa (n) 1.27.57
759 Furtak Tomasz 1974 56 PŚB Inowrocław | Piła 1.28.00
760 Marecki Sebastian 1983 56 KPŚB Inowrocław | Piła 1.28.00
761 Gombarczyk Mateusz 1985 KKB Dystans Kraków | Wrocław (n) 1.28.01
762 Mamoł Andrzej Kraków | Skarżysko-Kamienna 1.28.01
763 Biały Piotr 1961 Kraśnik | Skarżysko-Kamienna 1.28.03
764 Jankowski Marek 1963 Huragan Wołomin | Sochaczew 1.28.03
765 Pruś Przemysław 1978 Szosa Żywiec | Katowice (n) 1.28.03
766 Mozoła Wiesław 1957 TKKF MPK Poznań | Piła 1.28.05
767 Zieniewicz Andrzej 1951 Juvenia Białystok/Kleosin | Hajnówka 1.28.06
768 Ciupek Robert 1969 KB MCKiS Jaworzno | Wrocław (n) 1.28.06
769 Wójtowicz Patryk 1978 Wrocław | Rudawa 1.28.07
770 Brzykcy Zdzisław 1957 Kraków | Rudawa 1.28.08
771 Elminowski Wojciech 1962 Elbląg | Bydgoszcz-Festiwal 1.28.08
772 Białas Krzysztof 1965 Opoczno | Warszawa (n) 1.28.09
773 Szopa Marek 1974 LKB Gorzów | Piła 1.28.09
774 Spyra Piotr 1977 MOSiR Bukowno | Łódź (n) 1.28.09
775 Mrózek Grzegorz 1977 Świnna | Żywiec 1.28.10
776 Jaroch Leszek 1957 Przemyśl | Rudawa 1.28.12
777 Balcerzak Andrzej 1953 SBM Wardom Warszawa | Sochaczew 1.28.13
778 Dołgopoły Eugeniusz 1954 KRS TKKF Jastrząb Ruda Śląska | Katowice (n) 1.28.13
779 Bordych Andrzej 1974 Świat Maratończyka | Nowa Sól 1.28.14
780 Domański Marek 1970 LKS Milanów/Paszki Duże | Hajnówka 1.28.15
781 Czarnecki Rafał Bliżyn | Skarżysko-Kamienna 1.28.15
782 Adamczyk Mariusz 1973 Altom Gniezno | Gniezno 1.28.16
783 Kowalski Przemysław 1980 Rzeszów | Katowice (n) 1.28.16
784 Dembkowski Ryszard 1953 Toruń | Bydgoszcz-Festiwal 1.28.17
785 Siwczyk Andrzej 1957 RMKS Rybnik/Chemia-Hurt Rybnik | Rudawa 1.28.17
786 Musioł Zbigniew 1961 Olimp Drzonków | Nowa Sól 1.28.19
787 Szewczyk Andrzej 1973 Łomżyński Klub Biegowy | Hajnówka 1.28.19
788 Parzewski Jerzy 1952 KB Orientuz | Warszawa (n) 1.28.20
789 Wyleciał Dorota 1960 Katowice | Katowice (n) 1.28.21
790 Marszałkowski Zbigniew 1957 KB Forma Wodzisław Śl. | Wrocław (n) 1.28.22
791 Płaczek Piotr 1962 Malta Poznań | Murowana Goślina 1.28.22
792 Drężek Krzysztof 1965 Maratonka Grajewo | Łomża 1.28.22
793 Kądziołka Sebastian 1976 KRS TKKF Jastrząb Ruda Śl. | Kraków-Marzanny 1.28.22
794 Koprianiuk Dariusz 1977 Żagań | Nowa Sól 1.28.22
795 Badowska Sylwia 1980 AZS Łódź | Łódź (n) 1.28.22
796 Szor Krzysztof 1972 KRS TKKF Jastrząb Ruda Śl. | Katowice (n) 1.28.23
797 Chałupniczak Ewa 1979 Tazar Chodzież | Piła 1.28.23
798 Białobrzeski Witold 1950 Elektrobudowa SA Ostrołęka/Kurpie Myszyniec | Warszawa (n) 1.28.24
799 Ossowski Adam 1956 Grupa Bankietowa Bydgoszcz | Piła 1.28.24
800 Mądry Wojciech 1988 Swarzędz | Piła 1.28.24
801 Lewandowicz Piotr 1961 Malta Poznań | Murowana Goślina 1.28.27
802 Kuźma Wiesław 1962 Wrocław | Wrocław (n) 1.28.27
803 Wayda Adam 1968 TC Chroby Komak Głogów | Piła 1.28.27
804 Bukowy Maciej 1979 LKS Omega Kleszczów | Łódź (n) 1.28.27
805 Ciemski Zenon 1965 Warszawa | Warszawa (n) 1.28.28
806 Dziemiańczyk Mieczysław 1962 Florian Chojnice | Piła 1.28.29
807 Borkowski Grzegorz 1955 Łódźstok | Murowana Goślina 1.28.30
808 Szebelski Łukasz 1986 Bydgoszcz | Bydgoszcz-Festiwal 1.28.30
809 Hulbój Wojciech 1988 BLKS Żywiec/Koszarawa | Żywiec 1.28.31
810 Gorzkowski Witold 1964 KKB Dystans Kraków/Wieliczka | Żywiec 1.28.33
811 Balon Mateusz 1984 MOSiR Czechowice-Dziedzice | Rudawa 1.28.36
812 Zaworski Jacek 1965 TKKF MPK Poznań | Murowana Goślina 1.28.37
813 Wanat Wojciech 1966 Warszawa | Warszawa (n) 1.28.37
814 Buźniak Arkadiusz KS Chruślice/Nowy Sącz | Kraków-Marzanny 1.28.37
815 Pogroszewski Krzysztof 1956 KKB Dystans Kraków | Wrocław (n) 1.28.38
816 Tomaszewski Adam 1978 Viking Team | Warszawa (n) 1.28.38
817 Woźniak Józef 1951 KB Orientuz Warszawa | Warszawa (n) 1.28.39
818 Grycz Mirosław 1970 KKB Dystans Kraków | Kraków-Marzanny 1.28.39
819 Wielgosz Marcin 1981 Team Barlinek | Piła 1.28.39
820 Stęborowski Łukasz 1986 www.biegajznami.pl/Sochaczew | Wiązowna 1.28.39
821 Hemon Marek 1981 Wamtechnik | Warszawa (n) 1.28.42
822 Sałamaj Piotr 1967 Maratończyk Team Szczecin | Piła 1.28.44
823 Gadzina Wojciech 1982 Nowy Sącz | Wrocław (n) 1.28.44
824 Kaczyński Piotr 1975 Warszawa/biegajznami.pl | Warszawa (n) 1.28.45
825 Szczypek Jan 1958 LW Bogdanka SA Łęczna | Warszawa (n) 1.28.47
826 Łuński Zbigniew 1952 AKB Szczytno | Wiązowna 1.28.49
827 Zakrzewski Bogusław 1963 AŚ Kraków | Warszawa (n) 1.28.49
828 Kuciejczyk Henryk 1959 Szkoła Podstawowa Szydłowo | Warszawa (n) 1.28.50
829 Ferenc Kamil 1981 Ostrowiec Świętokrzyski | Bochnia 1.28.51
830 Wojtaczka Arkadiusz 1973 OSŻW Mińsk Mazowiecki | Warszawa (n) 1.28.53
831 Murański Józef 1945 Borowion Jastarnia | Murowana Goślina 1.28.54
832 Pokorski Marek 1971 Nokia Poland/Warszawa | Bochnia 1.28.56
833 Naja Robert 1978 Wrocław | Nowa Sól 1.28.56
834 Jewuła Arkadiusz 1983 Aleksandrów Kujawski | Bydgoszcz-Festiwal 1.28.56
835 Pomierski Karol 1978 Gdańsk | Piła 1.28.57
836 Żelichowski Artur 1973 Kęty | Żywiec 1.28.58
837 Antoniewski Grzegorz 1973 Art Profi Warszawa | Ossów-Radzymin 1.29.00
838 Ambrosiewicz Henryk 1949 KB Lew Legnica | Nowa Sól 1.29.01
839 Pluta Grzegorz 1963 Elektrogryf Gryfino | Piła 1.29.01
840 Gruntkowski Artur 1969 Łódź | Warszawa (n) 1.29.01
841 Olewiński Dariusz Lider Sport Toruń | Chełmża 1.29.01
842 Puzia Krzysztof 1964 Nautica Kraków | Rudawa 1.29.02
843 Miłaszewski Mieczysław 1951 Choszczno | Piła 1.29.03
844 Mika Józef 1960 KB Maniac Poznań | Piła 1.29.03
845 Wołejszo Tadeusz 1951 KB Orientuz | Warszawa (n) 1.29.04
846 Mazur Andrzej 1974 Straż Pożarna Gdynia | Piła 1.29.04
847 Bartczak Paweł 1970 KTS Kalisz | Gniezno 1.29.05
848 Orzeł Adam 1966 KB Łuków | Warszawa (n) 1.29.06
849 Krumin Dominik 1981 Kętrzyn/Straż Graniczna Warszawa-Okęcie | Bydgoszcz-Festiwal 1.29.06
850 Kachel Zdzisław 1950 Żywiec/Starostwo Żywieckie | Katowice (n) 1.29.08
851 Majka Marek 1965 Wda Świecie | Bydgoszcz-Festiwal 1.29.08
852 Przybysz Dorota 1966 KB Grodzisk Wlkp. | Murowana Goślina 1.29.08
853 Zieliński Tomasz 1975 UKS Płomyk Mąkolno | Piła 1.29.09
854 Brzeziński Cezary 1969 Warszawa | Warszawa (n) 1.29.11
855 Andrzejczak Monika 1985 MKL Szczecin | Piła 1.29.12
856 Wrocławski Stanisław 1957 SMS Maratończyk Łęczna/LW Bogdanka SA | Warszawa (n) 1.29.14
857 Dejewski Arkadiusz 1980 Chełmża | Pszczew 1.29.14
858 Jędryka Aleksander 1965 Nowy Targ | Bochnia 1.29.17
859 Stęplikowski Sebastian Wołomin | Ossów-Radzymin 1.29.17
860 Krupa Antoni 1958 MKS Zak. Świętochłowice | Żywiec 1.29.18
861 Grzelik Paweł 1961 WKB Piast Wrocław | Wrocław (n) 1.29.20
862 Owczarek Gerard 1975 Warszawa | Ossów-Radzymin 1.29.21
863 Lauzer Zbigniew 1965 Bielsko-Biała | Żywiec 1.29.22
864 Maj Maria 1980 NTT System-Viking Team Gdynia | Łomża 1.29.22
865 Mikołajczyk Marta 1948 Warka | Murowana Goślina 1.29.23
866 Lisius Tomasz 1964 Gdańsk | Warszawa (n) 1.29.23
867 Wojtczak Błażej 1978 Pabianice | Łódź (n) 1.29.23
868 Jak Tomasz Gielniów | Skarżysko-Kamienna 1.29.23
869 Wydra Ryszard 1955 Pomorzanin Cychry | Piła 1.29.24
870 Wardyński Jarosław 1971 Świat Maratończyka | Nowa Sól 1.29.26
871 Ślązak Andrzej 1960 Piotrków Trybunalski | Warszawa (n) 1.29.27
872 Gajny Wojciech LUKS Groniczek Bielsko-Biała | Kraków-Marzanny 1.29.29
873 Bielicki Krzysztof 1963 MUKL Brodnica | Bydgoszcz-Festiwal 1.29.30
874 Kalinowski Kazimierz 1964 Bio-Sport/KKB Dystans Kraków | Bochnia 1.29.30
875 Mądry Marcin 1978 www.adventure.waw.pl/Warszawa | Warszawa (n) 1.29.30
876 Grzybała Andrzej 1953 KR-B Eko Łomża | Hajnówka 1.29.32
877 Marciniak Cezary 1965 Novartis Pabianice | Piła 1.29.34
878 Laskowski Piotr 1971 Rowing Club Warszawa | Warszawa (n) 1.29.34
879 Kmieciak Paweł 1980 Poznań | Gniezno 1.29.34
880 Pusz Paweł 1981 Bystrzyca Kłodzka | Wrocław (n) 1.29.34
881 Sitek Witold 1956 KS Maraton Ostrów Wlkp. | Piła 1.29.35
882 Kowalcze Stanisław 1960 UKS Podwilk | Rudawa 1.29.35
883 Siagło Stanisław 1968 WKB Piast Wrocław | Wrocław (n) 1.29.36
884 Dziekoński Tadeusz 1950 Juvenia Białystok | Łomża 1.29.38
885 Ruciński Andrzej 1955 Żurawiniec Poznań | Murowana Goślina 1.29.39
886 Jabłoński Andrzej 1936 TKKF Relaks Kalisz | Piła 1.29.41
887 Grygo Krzysztof 1960 KR-B Eko Łomża | Hajnówka 1.29.41
888 Ziober Paweł 1977 WKB Piast Wrocław | Wrocław (n) 1.29.41
889 Głód Tomasz 1978 KB LOK Bochnia | Bochnia 1.29.41
890 Golec Bartłomiej 1979 BLKS Żywiec/Żabnica | Żywiec 1.29.42
891 Kierznowski Andrzej 1958 KB Wygan Kołobrzeg | Bydgoszcz-Festiwal 1.29.43
892 Wiśniewski Zbigniew 1936 Florian Chojnice | Murowana Goślina 1.29.44
893 Garczewski Edmund 1960 Szczecin | Piła 1.29.44
894 Kiliszek Mariusz 1963 Rodło Kwidzyń | Chełmża 1.29.44
895 Heleniak Edward 1955 Mysłowice | Katowice (n) 1.29.47
896 Müldner Rafał 1974 Kraków | Katowice (n) 1.29.47
897 Wagenknecht Robert 1978 KB Olimp Tomaszów Mazowiecki | Warszawa (n) 1.29.47
898 Terlikowski Arkadiusz 1976 UKS Arek Siedlisko | Nowa Sól 1.29.48
899 Wiktorowicz Jacek 1964 Opoczno | Warszawa (n) 1.29.49
900 Wydra Ryszard 1955 Cychry | Pszczew 1.29.51
901 Myka Marek 1965 BS Edi-Team Zgorzelec | Katowice (n) 1.29.54
902 Mrozek Roman 1965 Lekarska Grupa Kolarska Katowice | Katowice (n) 1.29.56
903 Królikowski Edward 1970 KB Maniac Poznań | Piła 1.29.56
904 Łuszczek Zbigniew 1964 Chrzanów | Bochnia 1.29.57
905 Barnaś Dariusz 1977 PG Jaźwiny/Czarna/LKS Jaźwiny | Kraków-Marzanny 1.29.57
906 Rais Michał 1988 Wałbrzych | Wałbrzych 1.29.57
907 Bergier Paweł 1982 Zawiercie | Bochnia 1.29.58
908 Stasica Arkadiusz 1961 Poznań | Piła 1.30.00
909 Wysiński Wiesław 1956 KB Łuków | Warszawa (n) 1.30.02
910 Stankiewicz Paweł 1966 KB Maniac Poznań | Murowana Goślina 1.30.02
911 Konopka Arkadiusz 1973 Ironman Iława | Wiązowna 1.30.02
912 Rodzik Piotr 1980 Klub Wysokogórski Kraków/KKL Fart Kielce | Katowice (n) 1.30.03
913 Jeżowski Sławomir 1961 WKKFSiT Niewidomych Warszawa | Warszawa (n) 1.30.04
914 Krawczyk Barbara 1964 Samborowo | Ossów-Radzymin 1.30.04
915 Szcześniak Krzysztof 1958 JW 3797 Giżycko | Łomża 1.30.05
916 Bińkowski Cezary 1973 MKS Ostromecko | Bydgoszcz-Bydgoski 1.30.06
917 Kwiecień Tadeusz 1974 UKS Puchatek | Bydgoszcz-Festiwal 1.30.06
918 Ciesiun Rafał 1977 Toruń | Piła 1.30.06
919 Piszczek Jakub Warszawa | Ossów-Radzymin 1.30.08
920 Piotrkowski Jerzy 1958 WKB Piast Wrocław | Wałbrzych 1.30.09
921 Walczuk Artur 1974 KWP Katowice | Piła 1.30.09
922 Rakieć Karolina 1979 KTS Piskorzewie Kalisz | Bydgoszcz-Bydgoski 1.30.10
923 Rzepecki Robert 1963 Winiary Kalisz | Bydgoszcz-Festiwal 1.30.12
924 Kachniarz Adam 1989 KM Truchcik Łubianka | Gniezno 1.30.14
925 Dąbrowski Piotr 1968 sbbp.pl | Warszawa (n) 1.30.15
926 Kamiński Sławomir 1961 Błonie/Intercity /Huragan Wołomin | Warszawa (n) 1.30.16
927 Drawc Mieczysław 1962 PKW Rozstaje | Bydgoszcz-Festiwal 1.30.16
928 Mierzwa Maciej 1967 Kraków | Rudawa 1.30.16
929 Agiejczyk Wojciech 1985 AGH Kraków | Katowice (n) 1.30.16
930 Kaszuba Edward 1944 WKB Piast Wrocław | Wałbrzych 1.30.17
931 Bruchman Jan 1951 Starogard Gdański | Piła 1.30.17
932 Chajdas Włodzimierz 1965 Baszta Uniejów/www.biegajznami.pl | Warszawa (n) 1.30.17
933 Szajner Piotr Warszawa | Ossów-Radzymin 1.30.17
934 Krupa Adam 1953 Herbalife | Katowice (n) 1.30.18
935 Drogorób Marcin 1976 Gazeta Pomorska | Chełmża 1.30.18
936 Szeszko Marek 1964 TKKF Jastrząb Ruda Śląska | Katowice (n) 1.30.20
937 Jendryka Marek 1963 TKKF Kolejarz Bydgoszcz | Piła 1.30.21
938 Osika Marek 1965 WKB Piast Wrocław | Piła 1.30.22
939 Bamburak Jan 1962 TKKF Run 24 Bobolice | Piła 1.30.23
940 Góźdź Michał 1977 Speleoklub Świętokrzyski/Kielce | Żywiec 1.30.24
941 Ziębowicz Sławomir 1962 Kraków | Bochnia 1.30.25
942 Mroczkowski Krystian 1974 BS Edi-Team Zgorzelec | Katowice (n) 1.30.25
943 Mikołajczyk-Wasilew Marta 1948 Warka | Wiązowna 1.30.26
944 Majcher Janusz 1972 Golpasz Team Toruń | Chełmża 1.30.28
945 Szkatuła Henryk 1960 Forma Wodzisław Śląski | Katowice (n) 1.30.30
946 Stasiczek Jan 1975 WKB Meta Lubliniec | Warszawa (n) 1.30.31
947 Musiał Zbigniew 1961 Drzonków | Pszczew 1.30.32
948 Tomalska Renata 1975 WKB Meta Lubliniec/Lesiów | Warszawa (n) 1.30.32
949 Czyżowicz Mirosław 1982 Jasło | Żywiec 1.30.32
950 Gajewski Marcin 1983 Toruń/KM Truchcik Łubianka | Piła 1.30.32
951 Pisera Grzegorz 1959 Skąpe | Pszczew 1.30.33
952 Błaździewicz Romuald 1949 Warszawa | Warszawa (n) 1.30.34
953 Borecki Stanisław 1954 Piła | Murowana Goślina 1.30.34
954 Pelc Czesław 1957 KCz Pędziwiatr Gliwice/Rybnik | Rudawa 1.30.34
955 Niziński Mariusz 1958 Łomżyński Klub Biegowy | Warszawa (n) 1.30.34
956 Kisiel Tomasz 1978 Wola Zaradzyńska/Ksawerów | Sochaczew 1.30.34
957 Dudka Piotr 1984 LZS Bystrzyca Kłodzka | Wrocław (n) 1.30.34
958 Filipiak Jarosław Sochaczew | Sochaczew 1.30.34
959 Grymuza Antoni 1954 Bydgoszcz/TKKF Instalator Pelikan Szubin | Bydgoszcz-Festiwal 1.30.35
960 Miłota Grzegorz 1964 GTMB Amator Gorzów Wielkopolski | Piła 1.30.35
961 Lewandowski Krzysztof 1978 Łomżyński Klub Biegowy | Warszawa (n) 1.30.35
962 Grzybowski Krzysztof 1957 GTMB Amator Gorzów Wielkopolski | Piła 1.30.36
963 Seweryn Andrzej 1978 DBT Polska | Katowice (n) 1.30.37
964 Kościarz Jan 1965 SMS Maratończyk Łęczna/LW Bogdanka SA | Warszawa (n) 1.30.38
965 Jurecki Daniel 1982 JW 1230 Wesoła | Wiązowna 1.30.38
966 Napora Łukasz 1985 Abis Myszków | Kraków-Marzanny 1.30.38
967 Prozorowski Wiesław 1968 LKO Leszno | Warszawa (n) 1.30.39
968 Mikulski Robert 1970 Łódź Stok | Łódź (n) 1.30.39
969 Bordych Jacek 1969 Świat Maratończyka | Nowa Sól 1.30.40
970 Kantyka Beata 1981 KB Zadyszka Oświęcim/Gilowice | Katowice (n) 1.30.41
971 Utnik Radosław 1985 Jelcz-Laskowice | Wrocław (n) 1.30.41
972 Szewczyk Marek Łomża | Ossów-Radzymin 1.30.41
973 Gnysiński Jacek 1960 Inwar Sieradz | Warszawa (n) 1.30.42
974 Rybkowski Grzegorz 1968 TCP Velmar Team Pruszków | Sochaczew 1.30.42
975 Turski Marcin 1986 Ironman Iława | Wiązowna 1.30.42
976 Zieliński Sławomir 1970 KM Truchcik Łubianka/Warszewice | Piła 1.30.43
977 Wleczyk Robert 1975 KK Natan Piła | Piła 1.30.45
978 Przybyłkiewicz Roman 1960 TKKF Promyk Ciechanów/Śródborze | Murowana Goślina 1.30.46
979 Zięcina Mirella 1965 Kraków | Rudawa 1.30.46
980 Cieślak Ryszard 1966 Kozy | Katowice (n) 1.30.46
981 Adach Marcin 1971 sbbp.pl/Kabacka Grupa Biegowa | Hajnówka 1.30.46
982 Pepel Katarzyna 1982 Polonia Łaziska | Katowice (n) 1.30.46
983 Marcula Piotr 1963 Warszawa | Warszawa (n) 1.30.47
984 Kwaśniewski Dariusz 1967 Żak Wałcz | Piła 1.30.47
985 Turowicz Piotr 1971 Warszawa Bielany | Bydgoszcz-Bydgoski 1.30.47
986 Kieszek Tadeusz 1956 KS Ożarowianka Ożarów | Rudawa 1.30.48
987 Nowicki Sławomir 1968 Stargard Szczeciński | Piła 1.30.48
988 Kulik Maciej 1982 Baltic Amber Team | Wrocław (n) 1.30.48
989 Garbacik Jacek 1967 Stalowa Wola | Warszawa (n) 1.30.49
990 Kopta Adam 1971 Mogilany Maraton Team | Katowice (n) 1.30.49
991 Zienkiewicz Marcin 1980 Wrocław Mokry Dwór | Wrocław (n) 1.30.49
992 Niwiński Grzegorz 1958 Tupot Ustka | Piła 1.30.50
993 Janeczek Wiesław 1961 LZS Trębaczew | Warszawa (n) 1.30.50
994 Kulesza Artur 1963 LKS Pogórze Dębowiec | Kraków-Marzanny 1.30.50
995 Folc Ryszard 1957 KB TKKF Jaworzanie | Wałbrzych 1.30.53
996 Dagiel Grzegorz 1974 Głogów | Piła 1.30.53
997 Banaszak Adam Huragan Wołomin/Kobyłka | Hajnówka 1.30.53
998 Karwatka Andrzej 1957 Głogów | Piła 1.30.54
999 Pepliński Grzegorz 1972 LKS Zantyr Sztum | Wiązowna 1.30.55
1000 Pelchen Tomasz 1974 WKU Grójec/Czarnków | Sochaczew 1.30.55
1001 Bolczyk Mikołaj 1981 PGSE Piła | Piła 1.30.56
1002 Pilarski Marek 1963 LKS Start Brzozówka/Toruń | Piła 1.30.57
1003 Bryśkiewicz Bartosz 1981 GSE Piła | Piła 1.30.57
1004 Banaszek Marcin 1988 KM Truchcik Łubianka | Łomża 1.30.57
1005 Dembiński Eugeniusz 1944 Wołomin | Ossów-Radzymin 1.30.59
1006 Dudzic Mirosław 1965 Areszt Śledczy Ostrołęka/Kurpie Myszyniec | Warszawa (n) 1.30.59
1007 Kłosowski Krzysztof 1976 TKKF Trucht Jarocin | Piła 1.30.59
1008 Kosakowski Krzysztof 1960 www.biegajznami.pl/Bydgoszcz | Piła 1.31.01
1009 Smolik Katarzyna 1972 entre.pl Katowice | Nowa Sól 1.31.02
1010 Bardelas Bogusław 1955 Świebodzin | Piła 1.31.04
1011 Wenta Franciszek 1951 Krokowa | Murowana Goślina 1.31.05
1012 Berdychowski Zygmunt 1960 Nowy Sącz/Warszawa | Łódź (n) 1.31.06
1013 Zakrzewski Janusz 1964 Sport i Rekreacja Mogilno | Piła 1.31.06
1014 Rusakiewicz Marek 1964 Gorzów Wlkp. | Murowana Goślina 1.31.06
1015 Węsierski Lech 1952 Toruń | Bydgoszcz-Festiwal 1.31.07
1016 Kawka Sławomir 1970 LKS Start Brzozówka/Toruń | Bydgoszcz-Bydgoski 1.31.07
1017 Pawłowska Dorota 1980 ŻTS Nowy Dwór Gdański | Bydgoszcz-Festiwal 1.31.07
1018 Róg Bartosz 1980 Myślenice | Warszawa (n) 1.31.08
1019 Jasiński Wiesław 1958 KB Forma Wodzisław Śląski/Pawłowice | Żywiec 1.31.09
1020 Skiba Krzysztof 1960 KB Forma Wodzisław Śląski | Żywiec 1.31.10
1021 Grześ Zbigniew 1968 Grupa Bankietowa Bydgoszcz | Piła 1.31.10
1022 Niewczas Daniel 1981 Wałbrzych | Wałbrzych 1.31.11
1023 Koczwara Jakub 1981 World Class | Warszawa (n) 1.31.12
1024 Książek Wiesław 1952 40-latek Tychy | Rudawa 1.31.13
1025 Osowiecki Krzysztof 1972 Warszawa | Warszawa (n) 1.31.13
1026 Rudnik Jerzy 1952 Florian Chojnice | Piła 1.31.16
1027 Pajda Henryk 1955 Victoria Świętochłowice | Katowice (n) 1.31.16
1028 Lichosik Jerzy 1950 Jelenia Góra | Wiązowna 1.31.18
1029 Karaś Jacek 1967 Stalowa Wola | Warszawa (n) 1.31.18
1030 Jagieła Jarosław 1972 Nowy Jasiniec | Bydgoszcz-Bydgoski 1.31.21
1031 Witkowski Paweł 1987 Tazar Chodzież | Piła 1.31.21
1032 Woźniak Jakub Lelitek | Skarżysko-Kamienna 1.31.21
1033 Morski Piotr 1965 Wrocław | Piła 1.31.23
1034 Ślusarski Dariusz 1971 biegajznami.pl | Warszawa (n) 1.31.23
1035 Bińkowski Leon 1960 Radom | Ossów-Radzymin 1.31.26
1036 Kamiński Mirosław 1963 MZK Grudziądz | Piła 1.31.26
1037 Nosal Bogusław 1975 Forma Wodzisław Śl. | Katowice (n) 1.31.26
1038 Chrzanowski Krzysztof 1957 TKKF Sokół Koło | Murowana Goślina 1.31.27
1039 Popławski Dariusz 1975 KM UMK Toruń | Wiązowna 1.31.28
1040 Sobieraj Krzysztof 1963 LKS Start Brzozówka/Głogowo | Unisław 1.31.30
1041 Andres Beata 1975 Entre.pl Team Magdalenka/Warszawa | Warszawa (n) 1.31.30
1042 Migowski Ireneusz 1975 Starogard Gdański | Chełmża 1.31.30
1043 Bedyk Ireneusz 1957 BOP TKKF Płock | Wrocław (n) 1.31.31
1044 Czuchwicki Wacław 1958 Zbąszyń | Murowana Goślina 1.31.31
1045 Zagata Marcin 1979 Kraków | Katowice (n) 1.31.31
1046 Kluk Adam 1969 CWKS Węgoria Węgorzewo | Hajnówka 1.31.33
1047 Pancerz Piotr 1977 Oborniki | Gniezno 1.31.33
1048 Talar Zenon 1953 Bols Oborniki | Murowana Goślina 1.31.34
1049 Szpak Sławomir 1969 Kraków | Katowice (n) 1.31.36
1050 Kowalski Piotr 1981 Mazuryn/RKB Jastrzębiec | Warszawa (n) 1.31.36
1051 Chmielewski Robert 1970 KB MCKiS Jaworzno | Wiązowna 1.31.37
1052 Walencik Marek 1955 Pionki | Warszawa (n) 1.31.38
1053 Tarłowski Łukasz 1987 Izotrans Trzemeszno | Gniezno 1.31.38
1054 Matyk Rafał Niezrzeszony | Kraków-Marzanny 1.31.41
1055 Janik Jerzy 1954 OSiR Strzelce Opolskie | Murowana Goślina 1.31.42
1056 Kos Tomasz 1979 KS Milówka | Katowice (n) 1.31.42
1057 Muller Andrzej 1958 Puszczykowo | Piła 1.31.44
1058 Furman Krzysztof 1962 Maków Podhalański | Katowice (n) 1.31.44
1059 Pyrć Szymon 1973 Kraków | Rudawa 1.31.45
1060 Domański Jerzy 1960 Otwock | Warszawa (n) 1.31.46
1061 Recław Arkadiusz 1978 www.adventure.pl/Warszawa | Warszawa (n) 1.31.46
1062 Pawlicki Andrzej 1956 KB Żnin | Piła 1.31.47
1063 Bałaziński Sebastian 1978 Miechów | Katowice (n) 1.31.48
1064 Narkowicz Aleksandra 1984 Sopot | Warszawa (n) 1.31.48
1065 Chlebda Andrzej 1964 KB TP/KKB Dystans Kraków | Wiązowna 1.31.51
1066 Paluszkiewicz Wiesław 1957 40-latek Tychy | Żywiec 1.31.52
1067 Kominowski Piotr 1953 Malta Poznań | Murowana Goślina 1.31.53
1068 Jaździkowski Robert 1974 Zielona Mila Dębno | Piła 1.31.53
1069 Wojciechowski Lech 1953 Grodzisk Wielkopolski | Łódź (n) 1.31.54
1070 Langowski Robert 1974 TKKF Kolejarz Bydgoszcz | Bydgoszcz-Festiwal 1.31.54
1071 Gawryś Czesław 1947 Duszniki Zdrój | Murowana Goślina 1.31.56
1072 Ruciński Marcin Triathlon Klub Ciesielski | Chełmża 1.31.56
1073 Sznapka Eugeniusz 1955 KB TPSA Świętochłowice | Żywiec 1.31.57
1074 Lusawa Andrzej Legionowo | Ossów-Radzymin 1.31.57
1075 Więch Jacek 1957 WAT Warszawa | Warszawa (n) 1.31.58
1076 Capik Piotr 1957 MOSiR Czechowice-Dziedzice | Rudawa 1.31.58
1077 Górzny Mirosław 1963 Ujście | Piła 1.32.00
1078 Krzesak Adam 1974 www.biegajznami.pl/Warszawa | Hajnówka 1.32.00
1079 Zaręba Adam 1981 KB Żnin | Piła 1.32.00
1080 Gacek Andrzej 1953 MKN Muszyna | Rudawa 1.32.04
1081 Bukowski Marian 1948 Elspan Kazanów/Końskie | Murowana Goślina 1.32.05
1082 Jurek Stanisław 1956 KRS TKKF Ruda Śląska | Katowice (n) 1.32.05
1083 Jarecki Ireneusz 1970 LZS Trzebnica | Wrocław (n) 1.32.05
1084 Wiktorowicz Paweł 1971 Lubliniec | Skarżysko-Kamienna 1.32.06
1085 Milewski Sławomir 1953 Turośl | Łomża 1.32.09
1086 Ilków Marcin 1977 Głuszyca | Wałbrzych 1.32.10
1087 Zdunek Józef 1964 AKB Szczytno | Hajnówka 1.32.11
1088 Zawadzki Stanisław 1962 Szczytna | Wałbrzych 1.32.12
1089 Pluta Piotr 1962 Policja Wrocław | Wrocław (n) 1.32.13
1090 Filusz Mariusz 1969 KWK Pniówek/Bąków | Żywiec 1.32.13
1091 Białecki Marcin 1976 Łężyca | Piła 1.32.13
1092 Kąkol Franciszek 1955 Florian Chojnice | Piła 1.32.15
1093 Rutkowski Zygmunt 1952 Nowa Dęba | Skarżysko-Kamienna 1.32.16
1094 Tybuszewski Janusz 1957 LKS Start Brzozówka/Toruń | Bydgoszcz-Festiwal 1.32.16
1095 Drab Jarosław 1970 Katowice | Żywiec 1.32.17
1096 Bryl Karol 1982 Strzegom | Wrocław (n) 1.32.17
1097 Chłap Elżbieta 1971 Katowice | Warszawa (n) 1.32.18
1098 Walkowiak Tomasz 1979 Żagań | Nowa Sól 1.32.19
1099 Perka Grzegorz 1988 Zielona Mila Dębno | Piła 1.32.20
1100 Wyganowski Andrzej 1945 KB Wygan Kołobrzeg | Piła 1.32.24
1101 Grzesica Przemysław 1972 KCz Pędziwiatr Gliwice | Katowice (n) 1.32.24
1102 Kot Leszek 1951 SMS Maratończyk Łęczna/LW Bogdanka SA | Wiązowna 1.32.25
1103 Samoił Kowalska Irena 1972 TKKF Run 24 Bobolice | Piła 1.32.25
1104 Gogol Marcin 1980 SZH-E Białystok/Turośń Kościelna | Hajnówka 1.32.25
1105 Majewski Maciej 1980 Świdnica | Wrocław (n) 1.32.25
1106 Ostoja Artur 1965 KB Maniac Poznań | Murowana Goślina 1.32.26
1107 Rozgoński Tomasz 1974 Straż Pożarna Gdynia | Piła 1.32.26
1108 Zmysłowski Grzegorz 1975 Warszawa | Warszawa (n) 1.32.27
1109 Pacurkowski Marcin 1978 Warszawa | Warszawa (n) 1.32.27
1110 Mosioł Norbert 1979 TKKF Rozwój Pawłowice | Żywiec 1.32.29
1111 Strzałka Robert 1982 www.biegajznami.pl | Warszawa (n) 1.32.30
1112 Krypa Jan 1954 Warszawa-Białołęka | Warszawa (n) 1.32.31
1113 Biernacki Leopold 1954 N2 Opole | Wrocław (n) 1.32.31
1114 Adamczak Krzysztof 1958 Stargard Szczeciński | Gniezno 1.32.31
1115 Niemiec Eugeniusz 1964 Słupski Klub Lekkoatletyczny | Piła 1.32.31
1116 Skieresz Marcin 1982 Wałbrzych | Piła 1.32.32
1117 Stachowski Mirosław 1964 JW 2423 | Nowa Sól 1.32.34
1118 Gorzkowski Tomasz 1977 TGB Gąski | Sochaczew 1.32.34
1119 Czech Roman 1949 TKKF Sławsko | Piła 1.32.35
1120 Dąbrowski Krzysztof 1950 Radzymin | Ossów-Radzymin 1.32.35
1121 Bączkowski Michał 1972 Warszawa | Warszawa (n) 1.32.36
1122 Chrześcijański Jerzy 1971 sbbp.pl | Warszawa (n) 1.32.39
1123 Grabowicz Andrzej Kraków | Kraków-Marzanny 1.32.39
1124 Rosiak Hieronim 1950 LKS Zantyr Sztum | Wiązowna 1.32.40
1125 Długołęcki Piotr 1964 KB Arturówek Łódź | Łódź (n) 1.32.40
1126 Gryczka Andrzej 1965 KB Wygan Kołobrzeg | Piła 1.32.40
1127 Zienkiewicz Kazimierz 1951 MPWiK Wrocław | Wrocław (n) 1.32.41
1128 Łoczewski Paweł 1961 Szczecin | Piła 1.32.41
1129 Wiśniewski Paweł 1978 Skierniewice | Wrocław (n) 1.32.41
1130 Smoleń Sabina 1982 MOK Mszana Dolna | Żywiec 1.32.41
1131 Pordąb Maciej 1981 Gymnasion Poznań | Piła 1.32.42
1132 Kawnowski Kazimierz Kraków | Skarżysko-Kamienna 1.32.42
1133 Wojtasik Kazimierz 1942 MKS Paulinum Jelenia Góra | Wałbrzych 1.32.43
1134 Michalak Janusz 1956 Będzin | Katowice (n) 1.32.44
1135 Cichowicz Mariusz 1975 Warszawa | Warszawa (n) 1.32.44
1136 Sambak Tadeusz 1969 biegajznami.pl/Brzeszcze | Kraków-Marzanny 1.32.45
1137 Toporowski Sławomir 1962 KB Dreptak Mińsk Maz./23 Baza Lotnicza | Warszawa (n) 1.32.46
1138 Dragun Henryk 1954 3x3 Człuchów | Piła 1.32.47
1139 Stacha Andrzej 1957 Tople Giszowiec | Katowice (n) 1.32.47
1140 Bartkiewicz Krzysztof 1975 maratonypolskie.pl Toruń | Łomża 1.32.47
1141 Szwed Aleksander 1980 Żywiec | Żywiec 1.32.47
1142 Danik Piotr 1970 Plastal Gliwice | Katowice (n) 1.32.49
1143 Horbacz Marcin 1975 TKKF Łobez | Piła 1.32.49
1144 Juszczak Michał 1986 TKKF Czeladź | Bochnia 1.32.49
1145 Piotrowski Michał Sulejówek | Ossów-Radzymin 1.32.49
1146 Boliński Lech Warszawa | Ossów-Radzymin 1.32.49
1147 Śliwiński Henryk 1954 LKS Start Brzozówka | Chełmża 1.32.50
1148 Kałowski Leon 1955 Wiązowna | Wiązowna 1.32.50
1149 Kurdupski Waldemar 1957 Aleksandrów Kujawski | Siniarzewo 1.32.50
1150 Rudy Jacek 1980 www.biegajznami.pl | Wałbrzych 1.32.50
1151 Fus Jan 1941 WKB Piast Wrocław | Rudawa 1.32.51
1152 Piątkowski Mariusz 1962 Huragan Wołomin | Sochaczew 1.32.51
1153 Gągorowski Mikołaj 1971 WKB Piast Wrocław | Nowa Sól 1.32.51
1154 Cychlik Tomasz 1975 Viking Team | Warszawa (n) 1.32.52
1155 Wonko Adam 1954 KB OlimpTomaszów Maz. | Warszawa (n) 1.32.53
1156 Seget Edward 1960 Węgorzewo | Warszawa (n) 1.32.53
1157 Kaleta Jan 1960 Świt Cięcina/Węgierska Górka | Żywiec 1.32.54
1158 Łoziński Łukasz 1978 Szczecin | Piła 1.32.54
1159 Stępniak Radosław 1971 Wrocław | Wrocław (n) 1.32.55
1160 Błaszczyk Artur 1979 Dąbrowa Górnicza/Uniwersytet Śląski/KB Józefinka Katowice | Bochnia 1.32.55
1161 Kowalewski Jan 1950 MZA Solidarność/Lotos Jabłonna Legionowo | Hajnówka 1.32.56
1162 Ćwikliński Waldemar 1952 Huta Katowice/Sosnowiec | Katowice (n) 1.32.56
1163 Olbryś Stanisław Adam 1967 Serock/Nasielsk | Bochnia 1.32.58
1164 Mulik Piotr 1975 Villa Verde Zawiercie/CSK-jachranka.pl | Rudawa 1.32.58
1165 Świętoń Krzysztof 1976 Gołdap | Warszawa (n) 1.32.58
1166 Smykowski Władysław 1949 TKKF Odra Oława | Wrocław (n) 1.32.59
1167 Dzierniejko Mieczysław 1950 KB Sokół Knurów | Bochnia 1.32.59
1168 Skurzyński Krzysztof 1956 TKKF Orzeł Bydgoszcz | Bydgoszcz-Festiwal 1.32.59
1169 Sak Jerzy 1943 MOSiR Kostrzyn n/Odrą | Piła 1.33.00
1170 Pulik Jerzy 1957 Chemik Azoty Puławy | Łomża 1.33.00
1171 Cichy Patryk 1988 WKB Meta Lubliniec | Katowice (n) 1.33.01
1172 Plewniak Jerzy 1953 40-latek Tychy | Katowice (n) 1.33.02
1173 Szubart Kazimierz 1957 WKK Wielka Sowa Dzierżoniów | Rudawa 1.33.02
1174 Kozłowski Antoni 1963 PAKS Kaczory | Piła 1.33.03
1175 Orman Tomasz 1966 KB Szydłowiec | Skarżysko-Kamienna 1.33.03
1176 Kurs Jarosław 1966 TKKF Kolejarz Bydgoszcz | Bydgoszcz-Festiwal 1.33.03
1177 Sosna Bartłomiej 1981 KKB Dystans Kraków | Kraków-Marzanny 1.33.03
1178 Padlewski Kazimierz 1949 Giszowiec | Katowice (n) 1.33.04
1179 Falkowski Cezary 1958 RKB Hajnówka/Bielsk Podl. | Hajnówka 1.33.04
1180 Łyp Mieszko 1981 Warszawa | Warszawa (n) 1.33.04
1181 Górski Marian 1957 TKKF Jastrząb Ruda Śląska | Bochnia 1.33.05
1182 Pospiszyl Benedykt 1960 Niezrzeszony | Kraków-Marzanny 1.33.05
1183 Nędza Sławomira 1972 Kraków | Kraków-Marzanny 1.33.05
1184 Walczykiewicz Mariusz 1982 LKS Iskra Jaszkowa | Wałbrzych 1.33.05
1185 Klorek Marcin 1973 BZ WBK Zielone Gepardy Poznań | Piła 1.33.06
1186 Gąsiorowski Grzegorz 1972 Przeczyce | Katowice (n) 1.33.07
1187 Bińkowski Leon 1960 Klub Maratończyka AZS Radom | Skarżysko-Kamienna 1.33.09
1188 Miśkiewicz Marcin 1979 KB Galeria Warszawa | Warszawa (n) 1.33.09
1189 Adamus Wiesław 1957 Ujazd/TKKF Olimp Tomaszów Mazowiecki | Bochnia 1.33.10
1190 Mrozik Adam 1971 Jutrzenka Bydgoszcz | Piła 1.33.10
1191 Bąk Adam 1960 KKL Fart Kielce | Katowice (n) 1.33.11
1192 Miszkurka Robert 1973 Kobyłka | Ossów-Radzymin 1.33.13
1193 Kubicki Leszek 1973 www.biegajznami.pl/Kościan | Piła 1.33.13
1194 Rozenberg Sławomir 1965 LKS Zantyr Sztum | Wiązowna 1.33.14
1195 Czupryna Krzysztof 1970 Śląska Akademia Medyczna | Katowice (n) 1.33.14
1196 Mężydło Antoni 1954 Sejm RP Toruń | Siniarzewo 1.33.15
1197 Cichy Krzysztof 1970 KM Projekt Studio Poznań | Gniezno 1.33.15
1198 Górski Stefan 1965 LW Bogdanka SA/SMS | Bochnia 1.33.16
1199 Matysek Dariusz 1976 Wrocław | Piła 1.33.16
1200 Gorczyca Łukasz 1982 Świebodzice | Piła 1.33.18
1201 Krajczyński Andrzej 1958 LKB Gorzów Wielkopolski | Piła 1.33.19
1202 Pękala Bartek 1985 Altom Gniezno JW Powidz | Gniezno 1.33.19
1203 Płonka Piotr 1964 KB MCKiS Jaworzno | Bochnia 1.33.21
1204 Wydra Józef 1953 Pomorzanin Cychry | Piła 1.33.22
1205 Kotowicz Tadeusz 1953 Otwock | Ossów-Radzymin 1.33.24
1206 Dziurla Adam 1958 Poznań | Piła 1.33.24
1207 Grzegorek Jerzy 1959 NGB Kret Trzebnica | Murowana Goślina 1.33.26
1208 Wybraniec Wojciech 1976 Ofiary Jedzenia Kotletów Sucha Beskidzka | Wrocław (n) 1.33.26
1209 Pałczyński Jakub 1978 Gorzów Wlkp. | Wrocław (n) 1.33.27
1210 Musielak Patryk 1983 PWSZ w Lesznie | Gniezno 1.33.27
1211 Irzyk Damian 1978 Warszawa | Warszawa (n) 1.33.28
1212 Tanaś Karol 1971 Poznań | Piła 1.33.29
1213 Głembski Daniel 1976 Warszawa-Kołobrzeg sbbp.pl | Warszawa (n) 1.33.29
1214 Magdziak Zbigniew 1969 AZS Poznań | Piła 1.33.30
1215 Szczepaniuk Marek 1970 Wojsko Polskie Kraków | Rudawa 1.33.30
1216 Ścigocki Jan 1951 OSiR Strzelce Opolskie /Kajaki Plecewice | Warszawa (n) 1.33.31
1217 Marcinkiewicz Jan 1956 Polski Cukier Aleksandrów Kujawski | Siniarzewo 1.33.31
1218 Wróbel Andrzej 1965 Start Poznań | Piła 1.33.31
1219 Dobersztyn Aleksander 1965 Philips | Piła 1.33.31
1220 Sujak Mirosław 1965 KB Dreptak Mińsk Mazowiecki | Warszawa (n) 1.33.31
1221 Budka Mirosław 1968 Wałbrzych | Wałbrzych 1.33.31
1222 Szemraj Piotr 1974 | Ossów-Radzymin 1.33.31
1223 Giemza Stanisław 1951 BTC Bielsko-Biała | Żywiec 1.33.32
1224 Marczak Łukasz 1989 KB Maratończyk Zielona Góra | Piła 1.33.34
1225 Szczypkowski Hieronim 1959 KS Maraton Ostrów Wlkp. | Rudawa 1.33.35
1226 Bobrowski Dariusz 1964 KB Puławski Warka | Wiązowna 1.33.35
1227 Jasiniecki Maciej 1973 Bydgoszcz | Bydgoszcz-Festiwal 1.33.35
1228 Jankowski Marcin 1977 Byledobiec Anin/Otwock | Ossów-Radzymin 1.33.35
1229 Kwiatkowski Grzegorz 1957 MUKS Brodnica | Łódź (n) 1.33.36
1230 Dominik Grzegorz 1971 KS Gump Ostrowiec Świętokrzyski | Warszawa (n) 1.33.36
1231 Fiedorowicz Krzysztof 1982 Wałbrzych | Wałbrzych 1.33.36
1232 Smoliński Michał 1959 OSiR Tarnowo Podgórne | Murowana Goślina 1.33.37
1233 Opajdowski Dariusz 1962 Gromadka | Piła 1.33.37
1234 Torłop Przemysław 1966 Pomorski Klub Weteranów Gdańsk/Grupa Mietka Łukasika | Piła 1.33.37
1235 Rogowski Leszek 1948 Maratończyk Zielona Góra | Nowa Sól 1.33.38
1236 Kita Michał 1975 Pędzący w Miejscu Wrocław | Katowice (n) 1.33.38
1237 Tomecki Jerzy 1941 Chromik Mysłowice/Starostwo Żywieckie | Murowana Goślina 1.33.39
1238 Król Leszek 1958 Sadek | Skarżysko-Kamienna 1.33.39
1239 Gniazdowski Roman 1964 Białe Błota | Piła 1.33.39
1240 Noszczyk Jarosław 1972 Siemianowice Śląskie/KB Józefinka Katowice | Katowice (n) 1.33.39
1241 Żebracki Jarosław 1976 Andverber Team Jasło/KCz Pędziwiatr Gliwice | Żywiec 1.33.39
1242 Bać Waldemar 1976 Piaseczno | Warszawa (n) 1.33.41
1243 Mikoś Adam 1983 Kraków/Sygneczów | Rudawa 1.33.41
1244 Marcinkiewicz Tadeusz 1953 WKB Piast Wrocław | Wrocław (n) 1.33.42
1245 Zakowany Wojciech 1964 Wrocław | Piła 1.33.43
1246 Winnicki Roland 1972 Duszniki Zdrój | Wrocław (n) 1.33.43
1247 Kastelik Wojciech 1981 Gilowice | Rudawa 1.33.43
1248 Marchlewski Adrian 1988 TKKF Łabędź Zbąszyń | Nowa Sól 1.33.43
1249 Brzeziński Bolesław 1944 Czerwieńsk | Piła 1.33.45
1250 Kubik Józef 1961 Sędziszów/Stowarzyszenie Ruch dla Zdrowia | Bochnia 1.33.46
1251 Fret Zbigniew 1952 Łódź | Łódź (n) 1.33.47
1252 Pawłowski Adam 1955 Sulechów | Murowana Goślina 1.33.47
1253 Chełmiński Piotr 1964 TKKF Chełmno | Piła 1.33.47
1254 Sabadasz Tomasz 1975 Warszawa/Muszyna/Kosmopolita Jabadi | Warszawa (n) 1.33.47
1255 Radowski Cezary 1967 TKKF Kolejarz Bydgoszcz | Bydgoszcz-Bydgoski 1.33.48
1256 Dereziński Jacek 1972 BRE Runners | Warszawa (n) 1.33.48
1257 Schuster Marek 1962 Augsburg | Katowice (n) 1.33.49
1258 Konopka Andrzej 1967 Łomżyński Klub Biegowy | Warszawa (n) 1.33.49
1259 Długołęcki Andrzej 1971 Gorzów Wielkopolski | Piła 1.33.49
1260 Barnaś Adrian 1987 Bochnia | Bochnia 1.33.50
1261 Bergier Tomasz 1972 Kraków | Kraków-Marzanny 1.33.51
1262 Lewiński Jarosław 1974 Sigma Bussines Consulting | Warszawa (n) 1.33.51
1263 Uliasz Jerzy 1969 LKS Iskra Jaszkowa | Wałbrzych 1.33.52
1264 Andrzejewski Sławomir 1976 Sołtys wsi Sobiekursk | Warszawa (n) 1.33.52
1265 Augustyniak Hubert 1979 Świebodzin | Piła 1.33.53
1266 Efimienko Edward 1964 OSP-RW Piła | Piła 1.33.54
1267 Misztela Dariusz BOP TKKF Płock | Sochaczew 1.33.55
1268 Jędrysik Jacek 1988 Opole | Katowice (n) 1.33.56
1269 Trefon Emanuel 1941 TKKF Piekary Śl. | Wrocław (n) 1.33.57
1270 Chmielewski Dariusz 1964 Doker Gdynia/WKS Flota Gdynia | Piła 1.33.57
1271 Bieganowski Roman 1958 Ambasada USA Warszawa | Warszawa (n) 1.33.58
1272 Szozda Janusz 1962 Budzyń | Piła 1.33.58
1273 Lichota Marek 1980 Lubin | Nowa Sól 1.33.58
1274 Maleska Łukasz 1986 WKB Meta Lubliniec | Wrocław (n) 1.33.58
1275 Grześkowiak Leszek 1956 KB Grodzisk Wlkp. | Murowana Goślina 1.33.59
1276 Goj Jerzy 1958 MOSiR Piekary Śląskie | Rudawa 1.33.59
1277 Kucharski Marek 1974 Piaseczno | Warszawa (n) 1.34.00
1278 Dudek Mateusz 1987 KB Rudnik/Brody | Żywiec 1.34.01
1279 Rembiasz Leszek 1955 Nowy Sącz | Kraków-Marzanny 1.34.02
1280 Solecka Anna 1968 Premier Gliwice | Żywiec 1.34.02
1281 Gąsior Paweł 1979 Nowotarscy Wyjadacze | Bochnia 1.34.02
1282 Dudek Edward 1954 RKB Baca Radziechowy | Żywiec 1.34.03
1283 Skrzypczak Anna 1972 Piła | Pszczew 1.34.03
1284 Boryskin Andrzej 1947 Parafia Bożego Ciała Bydgoszcz | Bydgoszcz-Bydgoski 1.34.04
1285 Szyszka Przemysław 1982 Politechnika Wrocławska/Wierzbnica | Skarżysko-Kamienna 1.34.04
1286 Żabczyński Daniel 1977 Żelechlinek | Piła 1.34.05
1287 Franowski Damian 1970 Wrocław | Wałbrzych 1.34.07
1288 Czerniak Henryk 1948 KB Maratończyk Kołaczkowo | Murowana Goślina 1.34.08
1289 Łapiński Zenon 1955 TKKF KB Reebok Warszawa | Warszawa (n) 1.34.08
1290 Pleskowicz Andrzej 1961 RKB Hajnówka/Narew | Hajnówka 1.34.08
1291 Hudyka Krzysztof 1965 KB Józefinka Katowice | Katowice (n) 1.34.08
1292 Frankowski Jarosław 1970 Zagórów | Gniezno 1.34.08
1293 Niedzicki Adam 1975 Timex Triathlon PT Team Warszawa | Warszawa (n) 1.34.08
1294 Dobosz Tomasz 1984 www.biegajznami.pl/Philips | Piła 1.34.08
1295 Borcuch Michał 1987 WKB Meta Lubliniec | Katowice (n) 1.34.09
1296 Cierech Mariusz Teresin | Sochaczew 1.34.09
1297 Urbaniak Andrzej 1959 TKKF Skalny Fordon Bydgoszcz | Bydgoszcz-Festiwal 1.34.10
1298 Witkowski Zygmunt 1949 KB Kąty Wrocławskie | Wrocław (n) 1.34.11
1299 Felkner Ryszard 1961 MKS Władysławowo | Wiązowna 1.34.11
1300 Mathiak Rafał 1976 Gazeta Wyborcza/Klembów | Warszawa (n) 1.34.11
1301 Wójcik Julian 1954 Stargard Szczeciński | Murowana Goślina 1.34.12
1302 Chmiel Waldemar 1961 BOP TKKF Płock | Sochaczew 1.34.12
1303 Lewandowski Zenon 1952 KB TKKF Promyk Ciechanów | Murowana Goślina 1.34.14
1304 Gromko Andrzej 1957 Warszawa | Warszawa (n) 1.34.15
1305 Dyrlaga Stanisław 1958 KS Halny Węgierska Górka | Bochnia 1.34.15
1306 Wypych Radosław 1969 TKKF KB Reebok Warszawa | Warszawa (n) 1.34.15
1307 Kubiak Andrzej 1950 Rumia | Warszawa (n) 1.34.17
1308 Romański Kazimierz 1964 KB Legionowo | Warszawa (n) 1.34.17
1309 Cierech Bogusław Teresin | Sochaczew 1.34.17
1310 Wojcieszuk Kazimierz 1954 KB Tupot Ustka | Piła 1.34.18
1311 Magda Kazimierz 1964 KKB Dystans Kraków | Kraków-Marzanny 1.34.19
1312 Frąckowiak Mirosław 1962 Żary | Nowa Sól 1.34.20
1313 Biernacki Tomasz 1976 KW Częstochowa | Katowice (n) 1.34.22
1314 Torebko Jerzy 1950 Garmażeria Lech Białystok | Białystok 1.34.23
1315 Kalus Tadeusz 1959 MOSiR Piekary Śląskie | Katowice (n) 1.34.23
1316 Ludas Michał 1975 Wrocław | Wrocław (n) 1.34.23
1317 Talar Patrycja 1986 TKKF Płomień Pobiedziska | Gniezno 1.34.23
1318 Janiszewski Mieczysław 1960 Bulk-Cargo Port Szczecin | Pszczew 1.34.24
1319 Fidor Andrzej 1987 WKB Piast Wrocław | Wrocław (n) 1.34.24
1320 Cybula Andrzej 1957 JW 1155 Balice/Kraków | Rudawa 1.34.26
1321 Dworski Tomasz 1963 Bydgoszcz | Bydgoszcz-Bydgoski 1.34.26
1322 Brukiewicz Piotr 1966 Chorzów | Katowice (n) 1.34.27
1323 Dybikowski Mikołaj 1978 KR-B Eko Łomża | Wiązowna 1.34.27
1324 Neumann Jerzy 1955 TKKF Swarek Swarzędz | Gniezno 1.34.28
1325 Rogowski Edward 1958 Maratończyk Zielona Góra | Nowa Sól 1.34.28
1326 Kieslich Mariusz 1962 KB Maniac Poznań | Piła 1.34.28
1327 Data Kazimierz 1952 Staocznia Gdańska SA | Bydgoszcz-Festiwal 1.34.29
1328 Perepiczko Zdzisław 1964 Busko-Zdrój | Skarżysko-Kamienna 1.34.29
1329 Kaczuga Kazimierz 1955 WK Biegacza Wałbrzych | Wałbrzych 1.34.30
1330 Cisło Wojciech 1972 Bielsko-Biała | Piła 1.34.30
1331 Kammer Krzysztof 1978 Kraków/Zawiercie | Kraków-Marzanny 1.34.30
1332 Hendzelewski Marek 1944 TKKF ZNP Tomaszów Maz. | Rudawa 1.34.31
1333 Motyczko Jacek 1982 Marynarka Wojenna | Piła 1.34.31
1334 Gruszka Marian 1958 Akcja Katolicka | Katowice (n) 1.34.32
1335 Ratajczyk Marcin 1976 JKB Master Swarzędz | Gniezno 1.34.32
1336 Siama Dariusz 1988 TKKF Łabędź Zbąszyń | Piła 1.34.32
1337 Karbowiak Hubert 1969 WKB Piast Wrocław | Katowice (n) 1.34.33
1338 Skawiński Marcin 1976 Toruń/Oborniki | Bydgoszcz-Festiwal 1.34.33
1339 Klein Adam 1968 sbbp.pl | Warszawa (n) 1.34.34
1340 Tomczyk Krzysztof 1977 Świdnica | Wrocław (n) 1.34.34
1341 Oleniasz Marek 1955 LZS Trzebnica | Wrocław (n) 1.34.35
1342 Albin Roman 1975 Olimpia Babiak | Piła 1.34.36
1343 Jołtuch Edward 1945 BS Edi-Team Zgorzelec | Nowa Sól 1.34.37
1344 Stawski Dariusz 1957 Łódź | Wrocław (n) 1.34.37
1345 Pigla Andrzej 1971 Wrocław | Piła 1.34.37
1346 Ruciński Dawid 1984 56 PŚB Inowrocław | Piła 1.34.38
1347 Krupiński Krzysztof 1976 Niezrzeszony | Bydgoszcz-Festiwal 1.34.39
1348 Prędki Mirosław 1980 KKB Dystans Kraków/Jasło | Kraków-Marzanny 1.34.39
1349 Gawor Przemysław 1979 Świątniki Górne | Bochnia 1.34.40
1350 Jagieła Michał Lubienia | Skarżysko-Kamienna 1.34.40
1351 Ukleja Monika 1982 KS Maraton Ostrów Wlkp. | Rudawa 1.34.42
1352 Chamera Wiesław 1957 Lipa | Skarżysko-Kamienna 1.34.43
1353 Maćkowski Krzysztof 1986 AZS-AWF Kraków | Kraków-Marzanny 1.34.43
1354 Zwonek Paweł 1969 YMCA Kraków | Kraków-Marzanny 1.34.44
1355 Dubiński Maciej 1971 Katowice | Warszawa (n) 1.34.46
1356 Lipowski Zdzisław 1946 Lew Legnica | Nowa Sól 1.34.47
1357 Jasiczek Roman 1975 PIB Seweko Stargard | Piła 1.34.47
1358 Ellert Ryszard 1959 Wiązowna | Warszawa (n) 1.34.48
1359 Pajewski Jerzy 1968 AJ Plus Kraków | Katowice (n) 1.34.48
1360 Zimny Rafał 1969 Wronki | Piła 1.34.48
1361 Wróblewski Kamil 1992 Sosnowiec | Katowice (n) 1.34.48
1362 Kantyka Tomasz 1975 OKB Zadyszka Oświęcim | Bochnia 1.34.49
1363 Błaszczyk Cezary 1971 Czeladź | Katowice (n) 1.34.50
1364 Grzędzielski Jacek 1977 Kraków | Kraków-Marzanny 1.34.50
1365 Gębski Grzegorz 1966 KB MCKiS Jaworzno | Bochnia 1.34.51
1366 Wicher Waldemar 1959 Witar Tarnobrzeg | Rudawa 1.34.53
1367 Drozd Wiesław 1956 Klęczany | Rudawa 1.34.55
1368 Rachwał Jacek 1966 KKB Dystans Kraków | Rudawa 1.34.55
1369 Mazurkiewicz Marek 1966 YMCA Kraków | Kraków-Marzanny 1.34.55
1370 Koszewski Michał 1986 Boguszów-Gorce | Wałbrzych 1.34.56
1371 Michałkiewicz Marian Niezrzeszony | Chełmża 1.34.56
1372 Wiśniewski Andrzej 1957 KB PLL LOT Warszawa/Otwock | Ossów-Radzymin 1.34.57
1373 Żałopa Jerzy 1963 Flora/Kontancin | Warszawa (n) 1.34.57
1374 Tyborski Artur 1965 WKB Podzamcze Wałbrzych | Wałbrzych 1.34.58
1375 Koc Mirosław 1972 Toruń | Bydgoszcz-Festiwal 1.34.58
1376 Ziółko Jan 1952 Jadwiga Kraków | Rudawa 1.34.59
1377 Młodzieniak Antoni 1946 Kostrzyn | Pszczew 1.35.00
1378 Foltynowicz Bernard 1946 Szczecin | Pszczew 1.35.00
1379 Skomra Renata 1977 Moto Hurt Ropczyce | Wiązowna 1.35.00
1380 Pawłowski Piotr 1973 40-latek Tychy | Żywiec 1.35.02
1381 Miluk Stanisław 1962 WKB Meta Lubliniec | Skarżysko-Kamienna 1.35.03
1382 Stelwach Henryk 1961 Dębica | Wiązowna 1.35.05
1383 Setkowicz Grzegorz 1982 16 bdp Kraków | Rudawa 1.35.05
1384 Kordziński Kazimierz 1958 WKB Meta Lubliniec | Piła 1.35.06
1385 Wawrzyczek Grzegorz 1968 Zabrze | Katowice (n) 1.35.06
1386 Nowak Jacek 1982 Gniezno | Gniezno 1.35.06
1387 Głos Jerzy 1952 RMKS Rybnik/Chemia-Hurt Rybnik | Rudawa 1.35.07
1388 Ćwiertnia Krzysztof 1957 KCz Pędziwoatr Gliwice | Bochnia 1.35.07
1389 Woźniak Marek 1961 Koło/Florian Chojnice | Gniezno 1.35.07
1390 Rełkowski Marek 1983 Wrocław | Wrocław (n) 1.35.08
1391 Smoliński Stanisław 1953 Maratończyk Team Szczecin | Piła 1.35.09
1392 Korzep Leszek 1959 Czerwonak | Piła 1.35.09
1393 Grzelczak Marta 1983 Zawisza Bydgoszcz | Bydgoszcz-Festiwal 1.35.09
1394 Maciejak Marek 1954 Skierniewice | Ossów-Radzymin 1.35.10
1395 Nowakowski Jerzy 1956 Małogoszcz | Skarżysko-Kamienna 1.35.10
1396 Klepacki Tomasz 1956 Bielański KB Warszawa | Sochaczew 1.35.11
1397 Papała Leszek 1962 Łaziska Górne | Warszawa (n) 1.35.11
1398 Hurysz Dariusz 1964 BZW WBK Zielone Gepardy Poznań | Gniezno 1.35.11
1399 Bugaj Albert 1969 Niezrzeszony | Kraków-Marzanny 1.35.11
1400 Joachimczyk Aleksandra 1983 AZS AWF Kraków | Rudawa 1.35.11
1401 Powroźnik Marek 1963 Brzeszcze | Żywiec 1.35.12
1402 Zduńczyk Sławomir Mińsk Mazowiecki | Ossów-Radzymin 1.35.14
1403 Radomski Grzegorz 1963 KB Lechici Zielonka | Warszawa (n) 1.35.15
1404 Szwec Leszek 1959 Torec Toruń | Chełmża 1.35.16
1405 Kuc Witold 1961 AKB Knurów | Żywiec 1.35.17
1406 Płoskoński Piotr 1965 Rusinów | Murowana Goślina 1.35.17
1407 Prusiński Norbert 1967 TKKF KB Reebok Warszawa | Warszawa (n) 1.35.17
1408 Lipiński Robert 1970 Sosnowiec | Katowice (n) 1.35.19
1409 Woszczyno Kamil 1987 Pszczew | Pszczew 1.35.19
1410 Pieniądz Krzysztof 1976 Kraków | Żywiec 1.35.20
1411 Kułakowski Marek 1959 Warszawa | Wiązowna 1.35.22
1412 Chojnacki Sebastian 1977 biegajznami.pl | Chełmża 1.35.22
1413 Wasilew Christo 1952 Warka | Murowana Goślina 1.35.23
1414 Duch Marcin 1977 Salos Faustyna Skierniewice | Ossów-Radzymin 1.35.24
1415 Wojtkowski Jan 1986 Warszawa | Ossów-Radzymin 1.35.24
1416 Mizerski Bernard 1952 Tarnowskie Góry | Bochnia 1.35.25
1417 Kopeć Paweł 1975 Ruch Dla Zdrowia | Warszawa (n) 1.35.25
1418 Sadlej Krzysztof 1979 Uniwersytecki Klub Alp. | Warszawa (n) 1.35.26
1419 Rajchel Rafał 1982 Kraków | Bochnia 1.35.26
1420 Ciesielski Jerzy 1953 Toruń | Bydgoszcz-Festiwal 1.35.27
1421 Złonkiewicz Marek 1970 Handlopex | Rudawa 1.35.27
1422 Sala Mieczysław 1961 KB TP SA Jelenia Góra | Piła 1.35.28
1423 Tłomak Jan 1986 TKKF Wadowice | Bochnia 1.35.28
1424 Horecki Jan 1958 LUKS Groniczek Bielsko-Biała | Żywiec 1.35.30
1425 Bednarczyk Bartosz 1976 Warszawa | Warszawa (n) 1.35.32
1426 Nowak Michał 1982 Kraków | Katowice (n) 1.35.32
1427 Leonowicz Andrzej 1964 Zabrze | Rudawa 1.35.33
1428 Serednicki Andrzej 1956 OKPOZ Plus Poznań | Murowana Goślina 1.35.34
1429 Orlik Jerzy 1959 Plastal Gliwice | Katowice (n) 1.35.34
1430 Gołębiewski Tadeusz 1953 Huragan Wołomin | Ossów-Radzymin 1.35.35
1431 Szafarczyk Janusz 1969 WKB Meta Lubliniec | Rudawa 1.35.35
1432 Odo Robert 1965 KKL Fart Kielce/Suków | Katowice (n) 1.35.36
1433 Balbus Anna 1980 Bytom | Katowice (n) 1.35.36
1434 Izdebski Łukasz 1990 Gimnazjum Wiązowna | Wiązowna 1.35.36
1435 Reiter Eugeniusz 1947 Poznań | Murowana Goślina 1.35.37
1436 Przewoźnik Marek 1953 Brzeszcze | Rudawa 1.35.37
1437 Kieroński Ryszard 1957 Katowice | Katowice (n) 1.35.37
1438 Stelmach Henryk 1961 Ostrówek | Warszawa (n) 1.35.38
1439 Słomowicz Jarosław 1970 Wałbrzych | Wałbrzych 1.35.38
1440 Paszkiewicz Piotr 1981 16 bdp Kraków | Rudawa 1.35.38
1441 Jachimczyk Aleksandra 1983 AWF Kraków/Chrzanów | Żywiec 1.35.38
1442 Kawecki Józef 1949 KB Branice | Żywiec 1.35.39
1443 Oleniak Jarosław 1974 Gedia Poland Nowa Sól | Nowa Sól 1.35.39
1444 Meliński Andrzej 1948 Meliński Minuth Poznań | Murowana Goślina 1.35.40
1445 Mikulski Paweł 1981 16 bdp Kraków | Rudawa 1.35.40
1446 Bloch Marek ZSR CKU Sochaczew | Sochaczew 1.35.40
1447 Dębicki Artur 1968 Gdynia | Katowice (n) 1.35.41
1448 Wolski Jarosław 1979 LKS Pomorzanka Skórcz | Piła 1.35.41
1449 Ulowski Jacek 1968 Łódź | Łódź (n) 1.35.42
1450 Szpak Damian 1961 biegajznami.pl/40-latek Tychy | Żywiec 1.35.43
1451 Dziedzicki Jacek 1985 Lesko | Kraków-Marzanny 1.35.43
1452 Musolf Maciej 1985 Kabaty | Warszawa (n) 1.35.43
1453 Lurka Zenon 1964 Altom Gniezno | Gniezno 1.35.44
1454 Kusy Ryszard 1957 Altom Gniezno | Piła 1.35.45
1455 Kazimierski Zbigniew 1961 Toruń | Bydgoszcz-Festiwal 1.35.45
1456 Jankowiak Jacek 1974 TKKF Łabędź Zbąszyń | Pszczew 1.35.45
1457 Długosz Michał 1980 Wałbrzych | Wałbrzych 1.35.45
1458 Jurga Kazimierz 1962 Wola Zaradzyńska | Sochaczew 1.35.46
1459 Augustyniak Damian 1985 Zator | Żywiec 1.35.46
1460 Smus Damian ZS CKP Sochaczew | Sochaczew 1.35.46
1461 Kulicki Jerzy 1965 SP Pabianice | Warszawa (n) 1.35.47
1462 Skowroński Mariusz 1965 Chemia-Hurt Rybnik | Katowice (n) 1.35.47
1463 Gerlich Mirosław 1966 Forma Wodzisław Śl./Pszów | Bochnia 1.35.48
1464 Gorzołka Paweł 1942 Jaworzynka | Żywiec 1.35.50
1465 Gorzołka Stanisław 1972 Ustroń | Żywiec 1.35.50
1466 Ratajczak Marek 1975 KB Maniac Poznań | Piła 1.35.50
1467 Dąbrowski Jarosław 1970 Velux Team/Warszawa | Warszawa (n) 1.35.51
1468 Zwoliński Tomasz 1971 Straż Pożarna Gdynia | Piła 1.35.51
1469 Chmielniak Szymon 1978 KPP Człuchów | Piła 1.35.51
1470 Walkiewicz Robert 1971 Karczew | Wiązowna 1.35.52
1471 Strzyżewski Mirosław 1961 KM UMK Toruń | Siniarzewo 1.35.53
1472 Owczarzak Roman 1956 KB Żnin | Murowana Goślina 1.35.54
1473 Puszczewicz Zenon 1941 BKB Maratończyk Brzeg | Wrocław (n) 1.35.55
1474 Ziemkowski Paweł 1955 Poznań | Piła 1.35.55
1475 Spiesz Marcin 1983 MOSiR Czechowice-Dziedzice | Rudawa 1.35.55
1476 Małucha Tomasz Kraków | Kraków-Marzanny 1.35.55
1477 Dreksler Szymon 1953 BKB Maratończyk Brzeg | Kraków-Marzanny 1.35.56
1478 Lembowicz Marek 1955 KB Woda Połczyn Zdrój | Piła 1.35.56
1479 Regimowicz Tomasz 1976 Głogówek | Katowice (n) 1.35.56
1480 Sobczyk Barbara 1986 Śląsk Wrocław | Wrocław (n) 1.35.56
1481 Iwanicki Jerzy 1956 Piła | Piła 1.35.57
1482 Wieczorek Jerzy 1970 Krzeszowice | Kraków-Marzanny 1.35.57
1483 Borowiec Józef 1971 Harpagan Team Bielsko-Biała | Rudawa 1.35.57
1484 Frontczak Marek 1952 KTS Piskorzewie Kalisz | Warszawa (n) 1.35.59
1485 Okoń Stanisław 1966 MEC Kołobrzeg | Piła 1.35.59
1486 Kotas Marcin 1979 AZS CMUJ Kraków | Rudawa 1.35.59
1487 Rybińska Alicja 1983 Sokół Damasławek | Nowa Sól 1.35.59
1488 Fiechowski Janusz 1958 Grupa Mietka Łukasika | Piła 1.36.00
1489 Różański Krzysztof 1971 Suchań | Piła 1.36.00
1490 Szukalski Grzegorz 1979 Pajęczno | Warszawa (n) 1.36.00
1491 Wasiak Kamil 1986 Nowe Miasto nad Pilicą | Warszawa (n) 1.36.00
1492 Frączyk Justyna Gimnazjum nr 32 Kraków | Kraków-Marzanny 1.36.00
1493 Król Marek 1977 OsiR Strzelce Opolskie | Katowice (n) 1.36.02
1494 Jurachno Edward 1960 KWB Bełchatów | Rudawa 1.36.03
1495 Putz Andrzej 1984 KB Byledobiec Anin | Warszawa (n) 1.36.03
1496 Borowicz Piotr 1957 Poznań | Piła 1.36.04
1497 Kowalski Andrzej 1969 Myszków | Żywiec 1.36.04
1498 Bigoszewski Tomasz 1973 Nowy Targ/Nowotarscy Wyjadacze | Rudawa 1.36.04
1499 Szczygielska Edyta 1976 TKKF Olszewski i Synowie | Piła 1.36.04
1500 Chudy Henryk 1955 TKKF Sławsko | Piła 1.36.07
1501 Mroszczak Krzysztof 1989 KS Gorce Nowy Targ | Rudawa 1.36.07
1502 Żal Jan 1956 Forma Wodzisław Śląski | Katowice (n) 1.36.08
1503 Lach Mariusz 1968 KWP Katowice | Piła 1.36.08
1504 Solak Jarosław 1974 Warszawa | Ossów-Radzymin 1.36.11
1505 Kuliński Tomasz 1975 Kulbet Team Katowice | Katowice (n) 1.36.11
1506 Leśniewski Kazimierz 1942 Włocławek | Siniarzewo 1.36.12
1507 Tylla Marek 1956 Pro-Eko Szopnice/ZNP Katowice | Wiązowna 1.36.12
1508 Reda Sławomir 1958 KB Pasja Warszawa | Murowana Goślina 1.36.12
1509 Przybył Zenon 1947 CHKB Orły Chrzanów | Rudawa 1.36.14
1510 Młynarska Mariola 1971 Pajęczno | Warszawa (n) 1.36.14
1511 Olesiewicz Wiesław 1942 Agrovita Białystok | Hajnówka 1.36.15
1512 Marciniak Janusz 1960 Żółwin | Warszawa (n) 1.36.15
1513 Mojżyszek Maciej 1946 Nowy Targ | Rudawa 1.36.16
1514 Fret Andrzej 1948 Łódź | Łódź (n) 1.36.17
1515 Podgajny Mirosław 1964 EKO Jelnica | Warszawa (n) 1.36.17
1516 Banach Tomasz 1976 Poznań | Piła 1.36.17
1517 Lasota Mirosław 1953 Wałcz | Murowana Goślina 1.36.18
1518 Siwek Katarzyna 1972 Łódź | Łódź (n) 1.36.19
1519 Janus Tomasz 1985 Wrocław | Wrocław (n) 1.36.19
1520 Piduch Jan 1949 Malta Poznań | Murowana Goślina 1.36.20
1521 Gołębiewski Edward 1950 TKKF Płomień Pobiedziska | Gniezno 1.36.21
1522 Ostapski Filip 1979 NTT System-Viking Team Gdynia | Łomża 1.36.21
1523 Sikora Antoni 1949 KB Żnin/Pniewy | Murowana Goślina 1.36.22
1524 Betleja Marek 1971 Bytom | Katowice (n) 1.36.22
1525 Karpińska Mariola 1976 LKS Promień Kowalewo Pomorskie | Bydgoszcz-Festiwal 1.36.24
1526 Zatorska Danuta 1967 Ropczyce | Bochnia 1.36.25
1527 Michalik Maciej 1974 Łódź | Piła 1.36.25
1528 Bulka Artur 1952 Run Bike Kraków | Piła 1.36.27
1529 Gąsiorek Tomasz 1962 Bydgoszcz/Brzoza | Piła 1.36.27
1530 Gdula Radosław 1969 Sokół Tarnów | Żywiec 1.36.27
1531 Dreszer Marek 1969 Schenkert Wrocław | Murowana Goślina 1.36.28
1532 Jachnik Sabina 1972 Maratończyk Team Szczecin | Piła 1.36.28
1533 Marosz Maciej 1972 Warszawa | Ossów-Radzymin 1.36.29
1534 Marczak Mariusz 1958 Maratończyk Zielona Góra/KMP Zielona Góra | Piła 1.36.30
1535 Kszak Krzyżanowska Anna 1971 WKS Wawel Kraków | Bochnia 1.36.30
1536 Stanoch Łukasz 1987 MOSiR Czechowice-Dziedzice | Żywiec 1.36.30
1537 Łaszkiewicz Tadeusz 1956 TKKF Sokół Koło | Sochaczew 1.36.31
1538 Wirkus Zbigniew 1958 www.biegajznami.pl | Chełmża 1.36.32
1539 Korczyński Rajmund 1963 Biegusek Toruń | Chełmża 1.36.32
1540 Wojciechowski Piotr 1965 www.biegajznami.pl/Bydgoszcz | Warszawa (n) 1.36.32
1541 Rafałowicz Rafał 1974 Gaworzyce | Piła 1.36.32
1542 Buba Andrzej 1975 WKB Meta Lubliniec | Piła 1.36.32
1543 Józwik Waldemar 1978 PLIVA Kraków | Warszawa (n) 1.36.32
1544 Woźniak Kacper UKS Jedynka Skawiona | Kraków-Marzanny 1.36.32
1545 Wiktorowski Grzegorz Słupno | Sochaczew 1.36.32
1546 Żebrowski Piotr 1976 Brudzeń/TKKF Kubuś Sierpc | Piła 1.36.33
1547 Gwadera Mirosław 1961 Szkoła Policji Słupsk | Piła 1.36.34
1548 Gładczak Jan 1962 Ruda Śląska | Bochnia 1.36.34
1549 Majcher Adam 1986 Zielona Mila Dębno | Piła 1.36.34
1550 Ciszyński Marek 1964 Start Katowice | Żywiec 1.36.35
1551 Stefaniak Paweł 1980 Tazar Chodzież | Piła 1.36.35
1552 Michoński Bogdan 1954 Szczecin | Piła 1.36.36
1553 Buniewska Elżbieta 1964 Ostróda | Ossów-Radzymin 1.36.37
1554 Gombarczyk Łukasz 1982 KKB Dystans Kraków | Katowice (n) 1.36.37
1555 Trochimowicz Artur 1961 AKB Szczytno | Piła 1.36.39
1556 Borowczyk Marian 1950 TKKF MPK Poznań | Piła 1.36.40
1557 Kowalska Ewa 1965 Torec Toruń | Chełmża 1.36.40
1558 Flisikowski Radosław 1975 Forest Gump Kościerzyna | Gniezno 1.36.40
1559 Żelichowski Marek 1958 Sosnowiec/Huta Katowice | Rudawa 1.36.41
1560 Wojtyczek Krzysztof 1968 Kraków | Katowice (n) 1.36.41
1561 Jakiel Ewa 1968 UKB Maratończyk Okonek | Piła 1.36.42
1562 Śliwiński Artur 1982 Neo-System Brodnica | Piła 1.36.42
1563 Zagórski Zygmunt 1944 KB Branice | Żywiec 1.36.43
1564 Gruszczyński Wojciech 1950 Jupiter Elektrownia Bełchatów/Voith Polska | Piła 1.36.43
1565 Walawender Andrzej 1968 Wrocław | Piła 1.36.43
1566 Gładyś Robert 1968 Starachowice | Skarżysko-Kamienna 1.36.43
1567 Lenz Andrzej 1963 Altom Gniezno | Gniezno 1.36.44
1568 Łączny Jacek 1964 Toruń | Piła 1.36.44
1569 Smociński Roman Ujazdowo | Skarżysko-Kamienna 1.36.44
1570 Kasprzak Andrzej 1955 Kyokushin Inowrocław | Siniarzewo 1.36.45
1571 Chełkowski Tomasz 1964 Sieraków | Piła 1.36.45
1572 Gajewski Jarosław 1968 Grupa Bankietowa | Bydgoszcz-Festiwal 1.36.45
1573 Lisicki Marek 1957 KB Arturówek Łódź | Wrocław (n) 1.36.46
1574 Sowa Maciej 1972 TKKF Środa Wielkopolska | Piła 1.36.46
1575 Adolph Florian 1940 Pomorski Klub Weteranów LA Balt Flot | Murowana Goślina 1.36.47
1576 Raniszewski Jakub 1977 Zdrofit | Warszawa (n) 1.36.48
1577 Ciepłak Bogdana 1964 Chemia-Hurt Rybnik | Katowice (n) 1.36.49
1578 Szczepaniak Henryk 1966 Samotność Długodystansowca/Samotny Biały Żagiel Warszawa | Wiązowna 1.36.49
1579 Jadłowski Tomasz Warszawa | Ossów-Radzymin 1.36.49
1580 Dul Wiesław 1952 Jelenia Góra | Wałbrzych 1.36.50
1581 Tołłoczko Arkadiusz 1977 Harcownik Jelcz-Laskowice | Wiązowna 1.36.50
1582 Ptak Zdzisław 1965 Tychy | Katowice (n) 1.36.51
1583 Kolonko Piotr 1967 Marathon Club Chorzów | Warszawa (n) 1.36.51
1584 Jakubiak Krzysztof 1954 Malta Poznań | Piła 1.36.52
1585 Marat Henryk 1947 Expres Ilustrowany Łódź | Rudawa 1.36.53
1586 Prokop Paweł 1979 Katowice | Łódź (n) 1.36.53
1587 Ruciński Piotr 1980 www.soperstodet.prv.pl/Sóper Stódęt | Rudawa 1.36.54
1588 Szymański Janusz 1951 TKKF MPK Poznań | Piła 1.36.55
1589 Zieliński Ireneusz 1981 KM Truchcik Łubianka/Warszewice | Piła 1.36.55
1590 Bełch Tomasz 1983 www.soperstodet.prv.pl/Sóper Studęt | Wrocław (n) 1.36.56
1591 Florczykowski Paweł 1988 Turośl | Łomża 1.36.56
1592 Nowak Jan 1956 KWK Wesoła | Katowice (n) 1.36.57
1593 Gerka Krzysztof 1957 Piskorczyn | Chełmża 1.36.57
1594 Grzegorek Wojciech 1964 Wałcz | Piła 1.36.57
1595 Wilk Robert 1971 KKB Dystans Kraków | Kraków-Marzanny 1.36.57
1596 Połaski Leszek 1947 Warszawa | Warszawa (n) 1.36.58
1597 Redutko Jarosław 1972 Wałcz | Piła 1.36.58
1598 Sosin Tomasz 1959 Stargard Szczeciński | Piła 1.36.59
1599 Kucharski Rafał 1976 56 PŚB Inowrocław | Wrocław (n) 1.37.00
1600 Bańbura Piotr 1979 Pasat Końskie | Wiązowna 1.37.00
1601 Krośnicki Mariusz 1960 56 PŚB Inowrocław | Wrocław (n) 1.37.01
1602 Stawski Jerzy 1949 TKKF Rekreacja Toruń/KS Towimor | Chełmża 1.37.02
1603 Nieckuła Zbigniew 1955 KB Arturówek Łódź | Łódź (n) 1.37.02
1604 Górski Józef 1956 Bytom | Katowice (n) 1.37.02
1605 Wojnarowicz Waldemar 1956 KB TKKF Jawor | Wałbrzych 1.37.02
1606 Stodolski Tomasz 1956 KS Maraton Ostrów Wlkp. | Rudawa 1.37.02
1607 Olszewski Janusz 1960 Niezrzeszony | Hajnówka 1.37.02
1608 Mosio Józef 1951 Arbud Wałbrzych | Wałbrzych 1.37.05
1609 Szajek Bogdan 1953 TKKF Swarek Swarzędz | Gniezno 1.37.05
1610 Wilandt Waldemar 1957 Jurata | Murowana Goślina 1.37.06
1611 Bienias Edward 1949 Kanada | Łomża 1.37.07
1612 Dworniczak Marek 1950 KB Arturówek Łódź | Łódź (n) 1.37.08
1613 Nurzyński Michał 1969 Skarżysko-Kamienna | Rudawa 1.37.08
1614 Witt Henryk 1941 LKS Start Brzozówka/Toruń | Piła 1.37.09
1615 Popiołek Jan 1957 Leeds City Athletic Club | Łódź (n) 1.37.11
1616 Jarzębowicz Adam 1975 Jarząby Katowice | Katowice (n) 1.37.11
1617 Rzedzicki Jacek 1981 Warszawa | Łomża 1.37.11
1618 Rzoda Józef 1957 KRS TKKF Jastrząb Ruda Śląska | Katowice (n) 1.37.12
1619 Biegun Rafał 1975 Kobiernice | Żywiec 1.37.12
1620 Tur Robert 1973 AKB Knurów/Forma Wodzisław Śląski | Katowice (n) 1.37.13
1621 Rygielski Marcin 1973 TS Corsa Toruń | Gniezno 1.37.15
1622 Gawin Sławomir 1976 Warszawa | Warszawa (n) 1.37.15
1623 Rosiński Michał 1985 LKS Start Brzozówka/TS Corsa Toruń | Gniezno 1.37.15
1624 Gozdalski Adam 1985 AZS KM Radom | Sochaczew 1.37.16
1625 Pogroszewski Wojciech 1958 Wrocław | Wrocław (n) 1.37.17
1626 Bogucki Marian 1955 MUKL Brodnica | Chełmża 1.37.18
1627 Zgliszczyński Piotr 1964 Kraków | Rudawa 1.37.19
1628 Szczęsna Radzikowska Halina 1981 WKB Podzamcze Wałbrzych | Wałbrzych 1.37.19
1629 Zdrach Michał 1982 Katowice | Katowice (n) 1.37.19
1630 Supera Jarosław 1979 KB Arturówek Łódź | Żywiec 1.37.20
1631 Czyszczoń Jerzy 1951 Kraków | Bochnia 1.37.21
1632 Owczarzak Ryszard 1956 ITSA Kyokushin Inowrocław | Chełmża 1.37.21
1633 Cerekwicki Dawid 1986 Sokołowsko | Wałbrzych 1.37.21
1634 Purzycki Jan 1947 TKKF Chemik Puławy | Hajnówka 1.37.22
1635 Megger Piotr 1968 www.biegajznami.pl/Piła | Piła 1.37.22
1636 Wieśniak Dariusz 1978 Warszawa-Bielany | Warszawa (n) 1.37.22
1637 Sznajder Marian 1966 Piękne Kąty/Tapicer Nowa Sól/MOSiR Nowa Sól | Nowa Sól 1.37.23
1638 Wybranowski Dariusz 1968 23 baza Lotnicza JW 1131 | Warszawa (n) 1.37.23
1639 Szrajner Piotr 1974 Warszawa-Marysin | Warszawa (n) 1.37.23
1640 Andryszczyk Andrzej 1970 Jutrzenka Sochaczew/Teresin | Sochaczew 1.37.24
1641 Stawczyk Dominika 1982 AZS Łódź | Bydgoszcz-Festiwal 1.37.24
1642 Lewandowski Hubert 1982 SOSG Kłodzko | Wrocław (n) 1.37.24
1643 Rybarski Marcin 1983 Pietrzykowice | Żywiec 1.37.25
1644 Perkowski Piotr 1963 Wołomin | Ossów-Radzymin 1.37.26
1645 Bruniak Tomasz 1969 Edi-Team | Nowa Sól 1.37.26
1646 Furmanik Jacek 1965 KCz Pędziwiatr Gliwice | Piła 1.37.27
1647 Majewski Jan 1947 AKB Szczytno | Wiązowna 1.37.28
1648 Sikorski Piotr 1981 Piła/www.maratonczycy.u2.pl | Piła 1.37.28
1649 Osiecki Grzegorz 1951 LKS Start Brzozówka | Chełmża 1.37.31
1650 Dziergas Marcin 1985 Klub Triathlonowy Żywiec/Wieprz | Żywiec 1.37.31
1651 Kuczerski Janusz 1954 TKKF Kolejarz Bydgoszcz | Bydgoszcz-Festiwal 1.37.32
1652 Wójcik Paweł 1976 Rudze | Rudawa 1.37.32
1653 Napora Grzegorz 1982 BRE Runners | Łódź (n) 1.37.32
1654 Piaszczych Stanisław 1962 Ziemia Cieszyńska/Górki Wielkie | Żywiec 1.37.33
1655 Kulak Jarosław 1987 Chociwel | Piła 1.37.33
1656 Nowicki Marian 1944 TKKF Piaski Warszawa | Murowana Goślina 1.37.35
1657 Bratek Andrzej 1959 TKKF Kolejarz Bydgoszcz | Chełmża 1.37.35
1658 Dębski Włodzimierz 1973 Bydgoszcz | Piła 1.37.35
1659 Lizak Wojciech 1980 Jastrzębie Zdrój | Bochnia 1.37.35
1660 Rosin Ryszard 1958 Gliwice | Rudawa 1.37.37
1661 Kacprowski Tadeusz 1951 Warszawa | Ossów-Radzymin 1.37.38
1662 Nizioł Marian 1957 Piaseczno | Warszawa (n) 1.37.38
1663 Kozłowski Tomasz 1954 Pforzheim | Wrocław (n) 1.37.39
1664 Szredel Marek 1955 Eko Gryf Elbląg | Piła 1.37.39
1665 Kuśmirek Tomasz 1960 Gdynia | Piła 1.37.39
1666 Pszczyna Grzegorz 1970 KWK Pniówek/Pszczyna | Żywiec 1.37.40
1667 Jagielski Przemysław 1983 WKB Meta Lubliniec/Zgierz | Ossów-Radzymin 1.37.40
1668 Prądzyński Dariusz 1954 KB Reebok Warszawa | Hajnówka 1.37.41
1669 Sadowski Jarosław 1965 Suwałki | Łomża 1.37.41
1670 Nigot Krzysztof 1973 Kabacka Grupa Biegowa Warszawa | Hajnówka 1.37.41
1671 Podolecki Norbert 1974 Niepołomice | Warszawa (n) 1.37.41
1672 Krzyżanowska Anna Niezrzeszona | Kraków-Marzanny 1.37.41
1673 Duś Łukasz 1977 Kielce | Łódź (n) 1.37.43
1674 Sznajder Zenon 1952 Forma Wodzisław/Rybnik | Rudawa 1.37.44
1675 Szuba Tadeusz 1958 TKKF Błyskawica Łobez | Piła 1.37.44
1676 Lancman Grzegorz 1969 WKB Meta Lubliniec | Bochnia 1.37.44
1677 Lasota Andrzej 1963 Jagodne | Rudawa 1.37.45
1678 Puchalski Andrzej 1966 Lublin | Warszawa (n) 1.37.45
1679 Trawniczek Joanna 1972 Bielawa | Nowa Sól 1.37.45
1680 Kowalski Marcin 1975 Wrocław | Katowice (n) 1.37.45
1681 Budniok Rafał 1975 Piła | Piła 1.37.46
1682 Staniszewski Edward 1939 KB Promyk Ciechanów/Wiśniewo | Murowana Goślina 1.37.47
1683 Rutkowski Andrzej 1951 Jelenia Góra | Wrocław (n) 1.37.47
1684 Mrowiec Adam 1953 UKS Jedynka Skawina | Kraków-Marzanny 1.37.47
1685 Rosół Zbigniew 1956 UG Międzyrzecz | Piła 1.37.47
1686 Zieliński Marek 1953 KB TKKF Jaworzanie | Wałbrzych 1.37.48
1687 Janowska Magdalena 1976 Jaworze Śred./Ślimak Bytków | Katowice (n) 1.37.48
1688 Mocek Grzegorz 1965 KB TP | Wiązowna 1.37.49
1689 Szczygielska Monika 1987 MOSiR Czechowice-Dziedzice | Żywiec 1.37.49
1690 Drygalski Dominik 1963 Zakład Taboru Bydgoszcz | Bydgoszcz-Festiwal 1.37.50
1691 Salmanowicz Zdzisław 1951 Maratończyk Zielona Góra | Nowa Sól 1.37.51
1692 Urbańczyk Zdzisław 1957 SZS Wielkopolska Poznań | Piła 1.37.51
1693 Szymański Dariusz 1962 Łomża | Łomża 1.37.51
1694 Małek Stanisław 1954 Visteon Praszka | Skarżysko-Kamienna 1.37.52
1695 Komandera Krzysztof 1986 Imielin | Rudawa 1.37.52
1696 Chruśliński Zbigniew 1949 Huragan Wołomin | Warszawa (n) 1.37.53
1697 Gągol Marek 1971 | Wiązowna 1.37.53
1698 Wereszczak Andrzej 1977 Żory | Katowice (n) 1.37.53
1699 Sasko Kazimierz 1949 Florian Chojnice | Piła 1.37.54
1700 Rzeszótko Leszek 1963 Drużyna Flory/Bielsko Biała | Rudawa 1.37.54
1701 Górski Michał 1984 Kraków | Kraków-Marzanny 1.37.54
1702 Życiński Jacek 1950 Warszawa | Sochaczew 1.37.55
1703 Wawrowski Janusz 1954 Action | Warszawa (n) 1.37.55
1704 Doliński Adam 1984 AMD Radość Warszawa/AZS UW/WAT Warszawa | Ossów-Radzymin 1.37.56
1705 Siwiec Jerzy 1965 Kożuchów | Nowa Sól 1.37.57
1706 Matlewska Marzena 1970 Eko-Gryf Elbląg | Piła 1.37.58
1707 Miazga Maciej 1979 KS Maraton Ostrów Wielkopolski | Piła 1.37.59
1708 Wilk Tadeusz 1952 MOSiR Czeladź/Sosnowiec | Żywiec 1.38.00
1709 Klaga Andrzej 1958 KS Maraton Ostrów Wielkopolski | Piła 1.38.00
1710 Feliński Jarosław 1964 KB Arturówek Łódź | Bydgoszcz-Festiwal 1.38.01
1711 Zając Arkadiusz 1974 LKS Pomorzanka Skórcz | Piła 1.38.01
1712 Kłyk Piotr Młodzieszyn | Sochaczew 1.38.01
1713 Szymków Henryk 1950 Agroma Rzeszów | Wiązowna 1.38.02
1714 Radomski Zbigniew 1951 TKKF Beskidek Bielsko-Biała | Rudawa 1.38.02
1715 Binkowski Waldemar 1963 Wschowa | Nowa Sól 1.38.02
1716 Szymański Józef 1955 LKS Start Brzozówka | Bydgoszcz-Festiwal 1.38.04
1717 Krzyżanowski Karol 1972 Maratonka Grajewo | Łomża 1.38.04
1718 Januszewski Kamil 1984 UKŻ Wodniak Piła | Piła 1.38.04
1719 Chojnacki Stanisław 1950 Czeladź | Katowice (n) 1.38.05
1720 Szmidt Jacek 1957 Bielański Klub Biegacza | Sochaczew 1.38.06
1721 Czeluśniak Filip 1989 KB Maniac Poznań | Piła 1.38.06
1722 Zeidler Krzysztof 1957 Owieczki | Gniezno 1.38.07
1723 Kowina Świderek Grażyna 1962 MOSiR Bukowno | Rudawa 1.38.07
1724 Balcerzak Marcin 1973 JW 3290 Bydgoszcz | Bydgoszcz-Festiwal 1.38.07
1725 Balbus Michał 1952 www.biegajznami.pl/Bytom | Katowice (n) 1.38.08
1726 Wajnor Waldemar 1959 Poznań | Piła 1.38.08
1727 Hołdyński Andrzej 1969 TK Masters Giżysko | Warszawa (n) 1.38.08
1728 Zięba Stanisław 1944 Szczecin | Warszawa (n) 1.38.10
1729 Jurczak Ryszard 1953 Huta Katowice | Rudawa 1.38.10
1730 Kosmalski Osman 1969 Koelner Runner Wrocław | Wrocław (n) 1.38.10
1731 Boguta Gaweł 1976 napieraj.pl | Warszawa (n) 1.38.10
1732 Copija Ireneusz 1977 Gliwice | Katowice (n) 1.38.10
1733 Woźniak Piotr 1964 WKB Piast Wrocław | Katowice (n) 1.38.11
1734 Węsierski Dariusz 1967 Wolna Grupa Bankietowa Bydgoszcz | Bydgoszcz-Festiwal 1.38.12
1735 Giersz Krzysztof 1969 2 Baza Lotnicza Bydgoszcz | Piła 1.38.12
1736 Palich Tomasz 1967 YMCA Kraków | Bochnia 1.38.13
1737 Łaziński Zbigniew LZS Wiktoria Zabostów | Sochaczew 1.38.13
1738 Frankowski Damian 1970 Wrocław | Rudawa 1.38.14
1739 Peda Adam 1978 Warszawa | Warszawa (n) 1.38.14
1740 Drążczyk Jarosław 1988 ZS im. J. Grodzkiej w Łęczycy | Piła 1.38.14
1741 Kwaśniewski Włodzimierz 1952 KB Galeria Warszawa | Warszawa (n) 1.38.16
1742 Szychułda Adam 1955 Zorza Gdynia | Piła 1.38.16
1743 Witkowski Grzegorz 1959 Contract Warszawa/Airbike Team Warszawa | Warszawa (n) 1.38.16
1744 Wrońska Beata 1980 MOSiR Jasło | Bochnia 1.38.16
1745 Goworek Rafał 1964 Opoczno | Warszawa (n) 1.38.17
1746 Runowski Jakub 1986 KB Maniac Poznań | Piła 1.38.17
1747 Szwec Andrzej 1956 Torec Toruń | Piła 1.38.18
1748 Poczwardowski Marek 1960 Szczutowo | Warszawa (n) 1.38.18
1749 Baran Józef 1964 WKS Wawel Kraków | Rudawa 1.38.18
1750 Ogonowski Edward 1949 PKB Żółwik Opole | Wrocław (n) 1.38.19
1751 Gruca Krzysztof 1960 Lublin | Skarżysko-Kamienna 1.38.19
1752 Dybaś Jacek 1984 Maraton Gorlice | Warszawa (n) 1.38.19
1753 Bojar Sławomir 1966 KAROR Bydgoszcz | Piła 1.38.20
1754 Kostecki Wiesław 1955 Legionowo | Ossów-Radzymin 1.38.21
1755 Koszałka Zdzisław 1958 GKS Kaszubi Luzino | Piła 1.38.21
1756 Jęsiek Aleksander 1961 Leszno | Nowa Sól 1.38.21
1757 Niemiec Krzysztof 1965 MOSiR Żywiec | Żywiec 1.38.22
1758 Kępczyńska Marlena 1974 MUKL Brodnica/Neo-System Brodnica | Piła 1.38.22
1759 Szymczyna Zdzisław 1958 KKB Dystans Kraków/DWLąd Warszawa | Warszawa (n) 1.38.23
1760 Chruścicki Jarosław 1969 Murowana Goślina | Murowana Goślina 1.38.25
1761 Drozdowicz Michał 1983 Ośrodek Anielin Piastów | Warszawa (n) 1.38.25
1762 Czaja Jerzy 1965 16 bdp Kraków | Rudawa 1.38.26
1763 Petelski Paweł 1956 7 Szpital MW Gdańsk | Bydgoszcz-Festiwal 1.38.28
1764 Góralczyk Stanisław 1963 Bungee Jumping Mario | Warszawa (n) 1.38.28
1765 Strzelczyk Przemysław 1970 Wołomin | Ossów-Radzymin 1.38.28
1766 Rudnicki Andrzej Niezrzeszony | Kraków-Marzanny 1.38.29
1767 Górski Grzegorz 1955 Warszawa-Ursynów | Wrocław (n) 1.38.30
1768 Manowski Jan 1964 Piekary Śląskie | Katowice (n) 1.38.30
1769 Pawelec Krzysztof 1973 KB Międzychód | Gniezno 1.38.30
1770 Zarzeka Marcin 1974 Biała Podlaska | Łomża 1.38.30
1771 Kretek Krzysztof 1975 RKS Energetyk Rybnik | Wrocław (n) 1.38.30
1772 Wieczorek Lech 1982 Wysoka | Piła 1.38.30
1773 Berger Bernadetta 1988 MOSiR Czechowice-Dziedzice | Żywiec 1.38.30
1774 Grabowski Stanisław 1951 KKB Dystans Kraków | Rudawa 1.38.31
1775 Muzyczyszyn Leszek 1975 World Class Warszawa | Wrocław (n) 1.38.31
1776 Stykowski Robert 1977 Art Profi Warszawa | Ossów-Radzymin 1.38.31
1777 Prokopiuk Jarosław 1966 MW Gdynia/Grupa Mietka Łukasika | Łomża 1.38.32
1778 Frątczak Andrzej 1956 KTS Piskorzewie Kalisz | Bydgoszcz-Festiwal 1.38.33
1779 Niewiarowski Ireneusz 1953 Kłodawa/Cząstków | Piła 1.38.34
1780 Okrutniak Sławomir 1984 Zabierzów | Rudawa 1.38.34
1781 Bania Jan 1946 KB Arutówek Łódź | Łódź (n) 1.38.35
1782 Bielowicki Grzegorz 1973 World Class | Warszawa (n) 1.38.35
1783 Dudek Michał 1979 Będzin | Katowice (n) 1.38.36
1784 Topolewski Józef 1954 Szczutowo | Warszawa (n) 1.38.37
1785 Żółty Grzegorz 1978 KGB Zabierzów | Rudawa 1.38.37
1786 Łukawski Witold 1954 Warszawa | Warszawa (n) 1.38.38
1787 Borowiak Karolina 1981 Altom Gniezno | Gniezno 1.38.38
1788 Sas Gracjan 1987 Przemyśl | Katowice (n) 1.38.38
1789 Fleischer Przemysław 1987 TKKF Łabędź Zbąszyń | Nowa Sól 1.38.39
1790 Winczura Adam 1954 PTG Sokół Tarnów | Rudawa 1.38.40
1791 Gracjasz Jan 1955 Kraków | Kraków-Marzanny 1.38.40
1792 Przymęski Artur 1966 Poznań | Murowana Goślina 1.38.40
1793 Kłosowski Marcin 1976 Tuchola | Piła 1.38.40
1794 Kuklis Wojciech 1976 Duszniki Zdrój | Wrocław (n) 1.38.40
1795 Jachimczuk Mariusz 1971 Warszawa | Ossów-Radzymin 1.38.41
1796 Oramus Tomasz 1973 Nowy Sącz | Bochnia 1.38.41
1797 Hano Jan 1947 KCz Pędziwiatr Gliwice | Katowice (n) 1.38.42
1798 Gumienny Andrzej 1957 Bulk-Cargo Port Szczecin | Piła 1.38.42
1799 Dąbkowski Maciej 1975 Solec Kujawski | Bydgoszcz-Bydgoski 1.38.43
1800 Kompieniuk Dariusz Żary | Skarżysko-Kamienna 1.38.43
1801 Motyka Tadeusz 1955 Cisiec | Żywiec 1.38.44
1802 Nowak Paweł 1977 KB Nysa | Warszawa (n) 1.38.44
1803 Goc Michał 1978 Żnin | Piła 1.38.44
1804 Guziejewski Wiesław 1940 LBA Oldboys Włocławek | Piła 1.38.45
1805 Wołoszyn Ryszard 1966 Bielsko-Biała/Drużyna Flory | Rudawa 1.38.45
1806 Jagiellicz Marcin 1988 Wałbrzych | Wałbrzych 1.38.45
1807 Nowak Maciej 1965 Sulejówek | Warszawa (n) 1.38.46
1808 Gałęziewski Piotr 1978 Sowno | Piła 1.38.47
1809 Dolna Ewelina 1984 GKS Koczygłowy/WSHE Łódź | Piła 1.38.47
1810 Michalak Tomasz 1979 Lublin | Piła 1.38.48
1811 Wichłacz Paweł 1983 KB Maniac Poznań | Piła 1.38.48
1812 Kolasiński Paweł 1957 Warszawa | Warszawa (n) 1.38.49
1813 Jodda Bogdan 1963 Wda Świecie | Piła 1.38.49
1814 Kuć Witold 1961 AKB Knurów | Rudawa 1.38.50
1815 Piotrowski Andrzej 1972 UKA.PL Team Warszawa | Warszawa (n) 1.38.50
1816 Wojdyło Tomasz 1973 Kraków | Piła 1.38.50
1817 Lengiewicz Jakub 1977 OTK Rzeźnik | Warszawa (n) 1.38.50
1818 Policht Ireneusz 1939 Lub. Węgiel Bogdanka SA/SMS Maratończyk Łęczna/Lublin | Murowana Goślina 1.38.51
1819 Sygut Grzegorz 1953 LKS Sławno | Łódź (n) 1.38.51
1820 Wiorek Edward 1962 Kraków | Skarżysko-Kamienna 1.38.51
1821 Kaczmarek Eugeniusz 1952 Śrem | Murowana Goślina 1.38.52
1822 Rak Andrzej 1960 Anrak Zwardoń | Rudawa 1.38.52
1823 Lewandowska Marta 1971 Toruń | Gniezno 1.38.52
1824 Chudy Grażyna 1981 TKKF Sławsko | Piła 1.38.52
1825 Piechocki Janusz 1951 Brzeg Dolny | Wrocław (n) 1.38.53
1826 Stasiewicz Arkadiusz 1967 RKB Hajnówka | Hajnówka 1.38.53
1827 Palczewski Jan 1977 Warszawa | Warszawa (n) 1.38.53
1828 Cybulski Rafał 1983 Wrocław | Wałbrzych 1.38.53
1829 Rzyski Jacek 1965 Amator Góra Śląska | Piła 1.38.55
1830 Pietz Leszek 1956 Poznań | Gniezno 1.38.56
1831 Rosiński Zbigniew 1960 Lubliniec | Skarżysko-Kamienna 1.38.56
1832 Wardziak Sławomir 1965 Żyrardów | Warszawa (n) 1.38.56
1833 Borowski Dariusz 1965 Przechlewo | Piła 1.38.57
1834 Opalla Norbert 1940 Żak Świętochłowice | Katowice (n) 1.38.58
1835 Szyller Jerzy 1949 Bielsko-Biała | Katowice (n) 1.38.58
1836 Ćwikła Sylwester 1956 MOSiR Jastrzębie Zdrój | Katowice (n) 1.38.58
1837 Sierocki Jan 1959 FUH Augustów | Łomża 1.38.58
1838 Ścisło Mariusz 1978 Kraków | Katowice (n) 1.38.58
1839 Wiśniowski Adam 1971 JW 2771 Kraków | Piła 1.38.59
1840 Kobeszko Józef 1944 ATP Augustów | Łomża 1.39.00
1841 Leśniewski Michał 1971 Rowing Club Warszawa | Ossów-Radzymin 1.39.00
1842 Czop Jan 1939 Babimost | Piła 1.39.01
1843 Koziej Krzysztof IC SIR Start Lublin | Hajnówka 1.39.02
1844 Buszkiewicz Krzysztof 1969 Brylant Kórnik | Piła 1.39.03
1845 Dominikowski Jerzy 1954 Skierniewice | Ossów-Radzymin 1.39.04
1846 Dwulit Marek 1965 JW 3290 | Piła 1.39.04
1847 Pawluk Krzysztof 1974 Warszawa | Warszawa (n) 1.39.04
1848 Baranowski Tomasz 1976 TKKF Kolejarz Bydgoszcz | Chełmża 1.39.04
1849 Ciupek Daria 1973 KB MCKiS Jaworzno | Wrocław (n) 1.39.05
1850 Pasternak Wiesław 1960 Wilkowyja | Gniezno 1.39.06
1851 Ludwiczak Arleta 1970 Altom Gniezno | Murowana Goślina 1.39.06
1852 Michałowski Tomasz 1973 Decathlon Targówek | Piła 1.39.06
1853 Natkański Jerzy 1954 Złotokłos/Entre.pl Team Warszawa/Magdalenka | Wiązowna 1.39.07
1854 Lenc Andrzej 1963 Altom Gniezno | Murowana Goślina 1.39.07
1855 Brzozowski Henryk 1940 KKS Victoria Stalowa Wola | Łomża 1.39.08
1856 Rakoczy Marcin Kielce | Skarżysko-Kamienna 1.39.08
1857 Mielcarek Leszek 1955 K&K Katowice | Rudawa 1.39.09
1858 Zaklukiewicz Jerzy 1971 Oława | Nowa Sól 1.39.09
1859 Kowalczyk Jacek 1969 Wałbrzych | Wałbrzych 1.39.11
1860 Kurczewski Bartosz 1977 Poznań | Piła 1.39.11
1861 Taterski Paweł 1964 Śrem | Murowana Goślina 1.39.12
1862 Miedzianko Krzysztof 1969 JW 2090 Nowa Dęba | Bochnia 1.39.12
1863 Chałupczak Wojciech 1973 Sandomierz | Warszawa (n) 1.39.12
1864 Mielcarek Zdzisław 1935 TKKF Orzeł Bydgoszcz | Murowana Goślina 1.39.13
1865 Raut Wiesław 1948 www.biegajznami.pl/Bydgoszcz | Piła 1.39.13
1866 Juzoń Marcin 1972 Siemianowice Śląskie/Secus Katowice | Katowice (n) 1.39.13
1867 Praczyński Grzegorz 1977 Przemyśl/ZAkłąd Fizjoterapii Bircza | Katowice (n) 1.39.13
1868 Petrus Sławomir 1957 Kielce | Skarżysko-Kamienna 1.39.14
1869 Kurzajczyk Mariusz 1965 KTS Piskorzewie Kalisz | Bydgoszcz-Bydgoski 1.39.14
1870 Soszyński Krzysztof 1963 Pędzący Jeż | Warszawa (n) 1.39.15
1871 Dąbrowa Zbigniew 1969 Szafir Kraków | Rudawa 1.39.15
1872 Witkowski Piotr 1987 Tazar Chodzież | Piła 1.39.15
1873 Niewiadomski Zbigniew 1965 WKB Meta Lubliniec | Piła 1.39.16
1874 Kiljan Hubert 1980 Warszawa | Warszawa (n) 1.39.16
1875 Strzelecki Lesław 1960 Premier Gliwice/Kleszczów | Katowice (n) 1.39.17
1876 Kruczyński Marian 1953 Żywiec | Żywiec 1.39.18
1877 Chodkiewicz Wojciech 1982 ŚKB Świebodzin | Pszczew 1.39.18
1878 Borowski Henryk Ciechocinek | Siniarzewo 1.39.18
1879 Rompca Dariusz 1964 GKS Kaszubi Luzino | Piła 1.39.19
1880 Wolski Paweł 1967 TSSR Polonia Trzebnica | Murowana Goślina 1.39.19
1881 Wieczorek Janusz 1959 KB Dreptak Mińsk Maz. | Ossów-Radzymin 1.39.21
1882 Jopek Iljana 1977 Olimpia Poznań | Gniezno 1.39.21
1883 Klein Zbigniew 1958 BOP TKKF Płock | Łódź (n) 1.39.22
1884 Urbacka Natalia 1971 Wałbrzych | Wałbrzych 1.39.22
1885 Kotarski Artur 1972 KB Nysa | Warszawa (n) 1.39.22
1886 Wydra Stanisław 1950 Oborzany/Pomorzanin Cychry | Piła 1.39.23
1887 Maczuga Józef 1956 NSZZ Solidarność KWK Wesoła/Mysłowice/Górnik Wesoła | Katowice (n) 1.39.24
1888 Mentel Zbigniew 1957 Rajsko Kraków | Katowice (n) 1.39.24
1889 Ragus Marek 1963 KB Nietkowice | Murowana Goślina 1.39.24
1890 Rzeszut Jacek 1966 Poznań | Gniezno 1.39.24
1891 Pietrzyk Andrzej 1978 JW 2771 Kraków | Piła 1.39.25
1892 Drumowicz Sławomir 1968 X ZPS Lubliniec | Bochnia 1.39.26
1893 Naziemiec Leszek 1974 Ślimak Bytków/Siemianowice Śl. | Żywiec 1.39.27
1894 Gajewski Piotr 1958 KM Truchcik Łubianka | Bydgoszcz-Festiwal 1.39.28
1895 Stanoch Leon 1961 16 bdp Kraków | Rudawa 1.39.28
1896 Domagała Dariusz 1984 JW 1230 Wesoła | Wiązowna 1.39.28
1897 Klinowski Sylwester 1958 Tubylec Drzonków | Nowa Sól 1.39.29
1898 Łęgowski Janusz 1958 LKS Ziemi Puckiej | Warszawa (n) 1.39.29
1899 Purchla Jan 1960 BS Kraków | Bochnia 1.39.30
1900 Krauze Tomasz 1967 WSOWLąd Wrocław/WKB Piast Wrocław | Katowice (n) 1.39.30
1901 Majkowski Janusz 1960 TKKF Sokół Koło | Murowana Goślina 1.39.31
1902 Bordzoł Jan 1951 Lubartów | Warszawa (n) 1.39.32
1903 Pająk Tadeusz 1951 Żak Świętochłowice | Żywiec 1.39.32
1904 Niechaj Dominik 1981 Jurczyce | Rudawa 1.39.32
1905 Ciepły Roman 1963 KB Maniac Poznań | Piła 1.39.33
1906 Radke Witold 1943 TS Wałbrzych | Piła 1.39.34
1907 Napiórkowski Rafał 1983 AKB Szczytno/Olsztyn | Hajnówka 1.39.34
1908 Nowicki Jacek 1966 Leszno | Piła 1.39.35
1909 Frączek Mateusz 1988 UKS Budowlani Nowy S. | Bochnia 1.39.35
1910 Tyka Edward 1943 UKS Brenna/Żak Świętochłowice | Żywiec 1.39.36
1911 Dobrzyński Henryk 1962 Naprzód Gaz Olsztyn/Gazownia Olsztyn | Piła 1.39.36
1912 Bogucki Adam Rzekurt | Hajnówka 1.39.36
1913 Maczugowski Janusz 1944 Oldboys Kamienna Góra | Gniezno 1.39.38
1914 Konkolewski Zbigniew 1955 Police | Hajnówka 1.39.38
1915 Osada Leszek 1964 Siemianowice Śląskie | Katowice (n) 1.39.38
1916 Fijak Andrzej 1967 Oaza Rodzin Żywieckich/Żywiec | Żywiec 1.39.38
1917 Berke Roman 1969 Oaza Rodzin Żywieckich/Żywiec | Żywiec 1.39.38
1918 Malka Marcin 1976 Uniwersytecki Klub Alp. | Warszawa (n) 1.39.38
1919 Gilewski Franciszek 1942 Klub Człapaka Pędziwiatr Gliwice | Kraków-Marzanny 1.39.39
1920 Grzegorek Krzysztof 1965 BZ WBK Zielone Gepardy Poznań | Murowana Goślina 1.39.39
1921 Turczyński Aleksander Białystok | Hajnówka 1.39.39
1922 Chmelak Andrzej Kraków | Skarżysko-Kamienna 1.39.40
1923 Wilandt Konrad 1985 Jurata | Warszawa (n) 1.39.41
1924 Kalenkiewicz Krzysztof 1969 WKB Meta Lubliniec | Katowice (n) 1.39.42
1925 Markiewicz Wiesław 1957 Żółwik Opole | Rudawa 1.39.43
1926 Szymański Artur 1977 Allianz Warszawa/TKKF KB Reebok Warszawa | Warszawa (n) 1.39.43
1927 Starzyński Andrzej 1942 KB Droga Warszawa | Warszawa (n) 1.39.44
1928 Filipiak Fabian 1948 Klub Maratończyka Sochaczew | Sochaczew 1.39.45
1929 Stielow Jacek 1970 WSKE Bydgoszcz/CHS Computers Bydgoszcz | Piła 1.39.45
1930 Aksamit Łukasz 1982 Katowice | Katowice (n) 1.39.45
1931 Cebula Jerzy 1958 Żarki Letnisko | Piła 1.39.46
1932 Łukaszewski Tomasz 1959 KB Maniac Poznań | Murowana Goślina 1.39.46
1933 Lipiński Krzysztof 1962 Koziegłowy | Katowice (n) 1.39.46
1934 Białka Tomasz 1977 Stary Sącz | Rudawa 1.39.46
1935 Pierzyńska Kamila 1982 Gdynia | Bydgoszcz-Bydgoski 1.39.46
1936 Rojek Artur 1972 Mysłowice | Łódź (n) 1.39.47
1937 Murawski Marek 1984 UMK Toruń/Otłoczyn | Siniarzewo 1.39.47
1938 Skupień Konrad 1972 Łódź | Łódź (n) 1.39.48
1939 Kowalczyk Robert 1988 Baranowo | Warszawa (n) 1.39.48
1940 Wizor Robert 1961 Artea Gliwice | Katowice (n) 1.39.49
1941 Nawrocki Leszek 1969 Kotla | Warszawa (n) 1.39.49
1942 Chwastyk Karol 1938 KB Kąty Wrocławskie | Murowana Goślina 1.39.50
1943 Giczewski Grzegorz 1949 Bytom | Katowice (n) 1.39.50
1944 Grzesik Andrzej 1959 Sosnowiec | Rudawa 1.39.51
1945 Lejmanowicz Bogdan 1962 AKB Szczytno | Murowana Goślina 1.39.51
1946 Łuczak Paweł 1969 Bydgoszcz | Bydgoszcz-Festiwal 1.39.51
1947 Kołodziejski Tomasz 1981 www.biegajznami.pl/Katowice | Hajnówka 1.39.51
1948 Michalik Marcin Warszawa | Ossów-Radzymin 1.39.51
1949 Pabiasz Stanisław 1948 Bielsko-Biała | Wałbrzych 1.39.52
1950 Kopijasz Leonard 1951 Brzeszcze | Rudawa 1.39.52
1951 Grzelczak Tomasz 1967 KB Arturówek Łódź | Łódź (n) 1.39.52
1952 Gryszko Artur 1975 Warszawa | Warszawa (n) 1.39.52
1953 Wojtyła Szymon 1987 biegajznami.pl/Łodygowice | Katowice (n) 1.39.52
1954 Wendland Wojciech 1961 KB Wygan Kołobrzeg | Piła 1.39.53
1955 Stępniak Janusz 1968 Amator Katowice | Katowice (n) 1.39.53
1956 Zieliński Marek 1970 Nestle-Pacific | Chełmża 1.39.53
1957 Michalski Przemysław 1970 Zawiercie | Katowice (n) 1.39.53
1958 Banaszak Paweł 1971 Leszno | Gniezno 1.39.53
1959 Pertek Bolesław 1953 Szkoła Policji Piła | Piła 1.39.55
1960 Hućko Bogusław 1963 Nowy Żmigród/Toki | Rudawa 1.39.57
1961 Talar Beata 1964 TKKF Płomień Pobiedziska | Murowana Goślina 1.39.57
1962 Lewicki Tomasz 1978 Gliwice | Katowice (n) 1.39.57
1963 Jonkis Maciej 1986 Trzyciąż | Wrocław (n) 1.39.57
1964 Romanowski Krzysztof 1976 Komenda Policji Lębork | Piła 1.39.58
1965 Czubak Wawrzyniec 1974 Kostrzyń Wlkp. | Gniezno 1.39.59
1966 Michniewski Paweł 1975 Zawiercie | Rudawa 1.39.59
1967 Waglowski Wojciech 1978 sbbp.pl/Warszawa | Skarżysko-Kamienna 1.39.59
1968 Łącki Wojciech 1956 Altom Gniezno | Piła 1.40.00
1969 Kędziora Jan 1957 Poznań | Piła 1.40.01
1970 Wróblewski Michał 1979 Olsztyn | Warszawa (n) 1.40.01
1971 Pasieka Włodzimierz 1964 KCz Pędziwiatr Gliwice | Rudawa 1.40.02
1972 Gramowski Mariusz 1961 Poznań | Bydgoszcz-Festiwal 1.40.03
1973 Wcisło Stanisław 1958 KKB Dystans Kraków | Rudawa 1.40.04
1974 Żytkowiak Łukasz 1975 Grodziski Klub Biegacza | Łódź (n) 1.40.05
1975 Alabrudziński Konrad 1975 Warszawa | Wiązowna 1.40.05
1976 Wiśniewski Ryszard 1941 Ognisko TKKF Kubuś | Warszawa (n) 1.40.06
1977 Wlizło Tomasz 1974 Profil-Arcadis Polska Wrocław | Wrocław (n) 1.40.06
1978 Nowak Piotr 1971 ZZ Ratowników Górniczych Mysłowice | Kraków-Marzanny 1.40.07
1979 Szymański Jerzy 1944 Jawor Kurzętnik/Zamek Jawor | Chełmża 1.40.08
1980 Wysłołuch Andrzej 1954 www.biegajznami.pl/Włocławek | Piła 1.40.08
1981 Mościcki Radosław 1975 biegajznami.pl | Warszawa (n) 1.40.08
1982 Lewandowski Mariusz 1984 Lubań | Wrocław (n) 1.40.08
1983 Wałkiewicz Paweł 1982 Gołaszyn | Piła 1.40.09
1984 Muszarski Piotr 1973 Niezrzeszony | Chełmża 1.40.10
1985 Wójcik Piotr 1974 Trzebnica/Schenker Wrocław | Wrocław (n) 1.40.11
1986 Wojtowicz Krzysztof 1975 Zatorski Klub Biegowy 05/Zator | Rudawa 1.40.11
1987 Siebert Przemysław 1981 KB Maniac Poznań | Gniezno 1.40.11
1988 Bieniek Mieczysław 1973 16 bdp Kraków | Rudawa 1.40.12
1989 Dziedzic Szczepan 1987 Bytomsko | Bochnia 1.40.12
1990 Cichosz Paweł 1981 16 bdp Kraków | Rudawa 1.40.13
1991 Kazusek Jan 1950 TKKF Olszewski i Synowie | Piła 1.40.14
1992 Kwiatkowski Stanisław 1967 LKS Brodnica/MUL Brodnica | Bydgoszcz-Festiwal 1.40.15
1993 Gwardyś Robert 1968 LKB Rudnik | Rudawa 1.40.15
1994 Marzęcki Leszek 1957 KB Gymnasion Warszawa/Piaseczno | Hajnówka 1.40.16
1995 Haliński Henryk 1966 Old Boys Kielce/KWP Kielce | Piła 1.40.16
1996 Górny Marek 1955 Poznań/Święciechowa | Murowana Goślina 1.40.17
1997 Prażmo Roman 1956 Samoklęski | Warszawa (n) 1.40.17
1998 Czaja Jerzy 1952 LKS Zantyr Sztum | Wiązowna 1.40.18
1999 Pacuła Piotr 1959 Premier Gliwice | Kraków-Marzanny 1.40.18
2000 Bagiński Michał 1984 Plastal Gliwice | Rudawa 1.40.19
2001 Busiel Wojciech 1979 Gorzów Wlkp. | Wrocław (n) 1.40.20
2002 Michniewicz Paweł Niezrzeszony | Kraków-Marzanny 1.40.20
2003 Małecki Zbigniew 1978 Bydgoszcz | Bydgoszcz-Bydgoski 1.40.22
2004 Rutkowski Artur 1967 Wrocław | Katowice (n) 1.40.23
2005 Piotrak Marcin 1975 Stare Orzechowo | Warszawa (n) 1.40.23
2006 Markiewicz Sebastian 1978 Piła | Piła 1.40.23
2007 Miech Wiesław 1954 WKKFSiT Niewidomych Warszawa/Kross Warszawa | Ossów-Radzymin 1.40.24
2008 Maciaszczyk Roman 1969 Bierutów | Wrocław (n) 1.40.24
2009 Giełczyński Roman 1977 Nowotarscy Wyjadacze | Bochnia 1.40.24
2010 Minor Robert 1969 Olkusz | Kraków-Marzanny 1.40.25
2011 Chodkiewicz Wiesław 1960 ŚKB Świebodzin | Pszczew 1.40.26
2012 Dobrzański Tomasz 1983 Kraków | Kraków-Marzanny 1.40.26
2013 Piasecki Jacek Niezrzeszony | Chełmża 1.40.26
2014 Czerniak Adam 1977 Myszków | Warszawa (n) 1.40.27
2015 Wypych Radosław 1961 Art Profi Warszawa | Łomża 1.40.28
2016 Siepietowski Piotr 1969 Art Profi Warszawa | Łomża 1.40.28
2017 Tuwalska Małgorzata 1979 Grabowiec | Bydgoszcz-Bydgoski 1.40.28
2018 Kalisz Bronisław 1950 Międzyrzecz | Pszczew 1.40.29
2019 Fijak Jerzy 1956 Bielsko-Biała | Żywiec 1.40.29
2020 Mizera Agnieszka 1969 Wrocław | Piła 1.40.30
2021 Rembowski Jacek 1946 Łowicz | Sochaczew 1.40.31
2022 Bargiel Marek 1967 Klimontów | Warszawa (n) 1.40.32
2023 Kruszka Teresa 1977 KTS Piskorzewie Kalisz | Wrocław (n) 1.40.32
2024 Terebun Monika 1979 Hajnówka | Białystok 1.40.32
2025 Bryl Maciej 1966 56 PŚB Inowrocław | Piła 1.40.33
2026 Siejak Andrzej 1966 Jarocin | Gniezno 1.40.33
2027 Hajduk Ireneusz 1969 www.biegajznami.pl/Władysławowo | Murowana Goślina 1.40.33
2028 Czarkowski Robert 1976 AKB Szczytno | Hajnówka 1.40.34
2029 Fierdonek Tomasz 1983 16 bpd Kraków | Rudawa 1.40.34
2030 Majewska Ewelina 1981 Vege Runners Group Tychy | Katowice (n) 1.40.35
2031 Hugo Jacek 1957 Gazeta Wyborcza | Warszawa (n) 1.40.36
2032 Handtke Tomasz 1982 TKKF Olimp Tomaszów Mazowiecki | Bochnia 1.40.36
2033 Kuśnierz Paweł 1987 Kaźmierz | Piła 1.40.38
2034 Łabęcki Edward 1951 www.biegajznami.pl/Rypin | Chełmża 1.40.41
2035 Nowicki Andrzej 1963 Warszawa | Warszawa (n) 1.40.41
2036 Trela Rafał 1968 Oaza Rodzin Żywieckich Żywiec | Żywiec 1.40.41
2037 Susuł Bogdan 1974 Kraków | Rudawa 1.40.41
2038 Hildebrandt Marian 1954 GKS Kaszubi Luzino | Piła 1.40.42
2039 Stelmach Janusz 1964 Katowice | Katowice (n) 1.40.42
2040 Kaszuba Bogdan 1956 40-latek Tychy | Żywiec 1.40.43
2041 Jaśkowiak Leszek 1956 TKKF Piast Poznań | Piła 1.40.43
2042 Pawlak Marek 1945 40-latek Tychy | Żywiec,Katowice 1.40.44
2043 Grzebyta Paweł 1987 LLKS Browar Czarnków | Piła 1.40.44
2044 Kitliński Wojciech 1968 Kraków | Katowice (n) 1.40.45
2045 Zalewski Dominik 1981 Poznań | Piła 1.40.45
2046 Mańczak Bogdan 1956 Kuślin | Piła 1.40.46
2047 Cybulski Krzysztof 1962 Gliwice | Rudawa 1.40.46
2048 Nadolny Wiesław 1969 MZA Solidarność Warszawa | Łomża 1.40.48
2049 Stola Tomasz 1970 Ostrowiec Świętokrzyski | Warszawa (n) 1.40.50
2050 Jaśkowiak Tomasz 1974 Poznań | Piła 1.40.50
2051 Gacon Karolina Starachowice | Skarżysko-Kamienna 1.40.50
2052 Wypychowski Piotr 1955 Ople Szpot Team Swarzędz | Murowana Goślina 1.40.53
2053 Malewski Tomasz 1971 BRE Locum Łódź | Rudawa 1.40.53
2054 Cepil Marek 1968 KCz Pędziwiatr Gliwice | Wrocław (n) 1.40.54
2055 Majcher Paweł 1973 Niezrzeszony | Chełmża 1.40.54
2056 Cichy Adam 1985 KB Bryza Postomino | Piła 1.40.55
2057 Górecki Ryszard 1965 Hydroinstalmet Gliwice | Katowice (n) 1.40.56
2058 Ficoń Jan 1958 RKB Baca Radziechowy/Lipowa | Żywiec 1.40.58
2059 Łabęcki Bogdan 1962 www.biegajznami.pl | Piła 1.40.59
2060 Zawadzki Tomasz 1974 Era Running Team | Wrocław (n) 1.40.59
2061 Guzek Tadeusz 1962 KB Łuków | Warszawa (n) 1.41.00
2062 Maret Wacław 1950 Semar Piła | Piła 1.41.02
2063 Olkowicz Artur 1959 Polski Cukier Płock | Wrocław (n) 1.41.02
2064 Kowal Katarzyna 1983 Forma Wodzisław Śl. | Katowice (n) 1.41.02
2065 Kierkosz Marek 1966 TKKF Przylesie Koszalin | Piła 1.41.03
2066 Skowroński Edward 1975 Chrzanów | Bochnia 1.41.03
2067 Frączkowski Dawid 1976 Piotrków Trybunalski | Łódź (n) 1.41.03
2068 Zabłocki Jakub 1978 KB Lechici Zielonka | Warszawa (n) 1.41.03
2069 Galicki Tomasz 1980 Witkowo | Gniezno 1.41.03
2070 Gębczyk Zygmunt 1960 Ryczów | Warszawa (n) 1.41.06
2071 Topolewski Józef 1961 BZ WBK Zielone Gepardy Poznań | Piła 1.41.06
2072 Jurkiewicz Jerzy 1953 Trucht Skierniewice | Warszawa (n) 1.41.07
2073 Cyprian Konstanty 1974 Opatowice | Katowice (n) 1.41.07
2074 Wiśniewski Wojciech 1975 Żabno | Rudawa 1.41.07
2075 Gapiński Włodzimierz 1964 Łódź | Warszawa (n) 1.41.09
2076 Wypiór Rafał 1970 KKPW Kraków | Rudawa 1.41.09
2077 Marat Konstanty 1952 Trucht Maraton | Warszawa (n) 1.41.10
2078 Krzysztonek Zenon 1953 Kraków | Kraków-Marzanny 1.41.10
2079 Mądry Dariusz 1962 Swarzędz | Piła 1.41.10
2080 Karczmitowicz Jacek 1970 Zgierz | Łódź (n) 1.41.10
2081 Wałęga Edmund 1943 KB Gymnasion Warszawa | Wiązowna 1.41.12
2082 Majcher Stanisław 1948 TKKF Rytm | Chełmża 1.41.12
2083 Olejniczak Hieronim 1949 WKB Piast Wrocław | Gniezno 1.41.12
2084 Dobrowolski Krzysztof 1951 Warszawa | Warszawa (n) 1.41.12
2085 Kasprzak Bogdan 1954 KB Neptun Kołobrzeg | Piła 1.41.12
2086 Figiel Jarosław 1972 Szczecin | Piła 1.41.12
2087 Gacek Dawid 1983 Kęty | Katowice (n) 1.41.12
2088 Kuczkowski Jerzy 1956 ZUISM Dubiec/ZUIS Ożarów Mazowiecki | Warszawa (n) 1.41.13
2089 Kubiak Kamil 1987 HKS Hades Anpol Kołobrzeg | Piła 1.41.13
2090 Dutkiewicz Andrzej 1956 TSO-Bella Toruń | Piła 1.41.15
2091 Radowiecki Tadeusz 1970 | Piła 1.41.15
2092 Michna Marcin 1975 Warszawa | Warszawa (n) 1.41.15
2093 Malicki Eugeniusz 1964 sbbp.pl | Warszawa (n) 1.41.16
2094 Jasiński Włodzimierz 1956 Choszczno | Piła 1.41.17
2095 Brandys Bogusław 1967 Zadyszka Oświęcim | Rudawa 1.41.17
2096 Trzuskawski Maciej 1981 Grupa Bankietowa Bydgoszcz | Wrocław (n) 1.41.17
2097 Hamela Krzysztof 1960 Chorzów | Żywiec 1.41.18
2098 Grochocki Wojciech 1936 TKKF Piast Poznań | Wrocław (n) 1.41.19
2099 Borowski Jacek 1970 Psarskie | Piła 1.41.19
2100 Miatkowski Błażej 1970 Olsztyn | Warszawa (n) 1.41.19
2101 Juźwik Zdzisław 1951 LKS Sławno | Łódź (n) 1.41.20
2102 Hryszko Kazimierz 1963 Tychy | Katowice (n) 1.41.20
2103 Oworuszko Jarosław 1971 ABN Amro Bank | Warszawa (n) 1.41.20
2104 Strzałka Sławomir 1986 Wrocław | Katowice (n) 1.41.21
2105 Gierasimczyk Ernest 1967 MKS Hermes Gryfino | Piła 1.41.22
2106 Chamiec Bogusław 1967 Lublin | Wrocław (n) 1.41.22
2107 Korzeń Kamil 1987 KB Strzelec Strzebiń | Rudawa 1.41.24
2108 Kozubski Bogdan 1953 Pasat Końskie | Wiązowna 1.41.25
2109 Słobodzian Zygmunt 1963 Gryfino | Piła 1.41.25
2110 Paryś Piotr 1966 KCz Pędziwiatr Gliwice/Dębowiec | Żywiec 1.41.26
2111 Rydellek Arkadiusz 1974 Piła | Piła 1.41.26
2112 Twardoch Marek 1977 KCz Pędziwiatr Gliwice/Zabrze | Katowice (n) 1.41.26
2113 Lech Stanisław 1946 Maratończyk Team Szczecin | Piła 1.41.28
2114 Zapadka Zygmunt 1953 AKB Szczytno | Wiązowna 1.41.28
2115 Kubacki Rafał 1973 Mosina | Piła 1.41.28
2116 Markowski Andrzej 1953 TKKF Przylesie Koszalin | Piła 1.41.29
2117 Misiewicz Lech 1972 Biuro Inżynierskie T. Łęski/Wola Kedrzyńska | Skarżysko-Kamienna 1.41.29
2118 Kalinowski Jerzy Wykowo | Sochaczew 1.41.29
2119 Skąpski Ryszard 1946 Stargard | Gniezno 1.41.30
2120 Konieczka Marek 1960 KB Maniac Poznań | Piła 1.41.30
2121 Rzechoła Sławomir 1964 Bielsko-Biała | Żywiec 1.41.30
2122 Zabielski Waldemar 1965 Gamrat Jasło | Piła 1.41.31
2123 Wąsacz Arkadiusz 1974 Gamrat Jasło | Piła 1.41.31
2124 Borucki Krystian 1984 Filippides Trzemeszno | Gniezno 1.41.31
2125 Adamczyk Adam 1988 Filippides Trzemeszno | Gniezno 1.41.31
2126 Kolonko Mirosław 1970 Marathon Club Chorzów | Katowice (n) 1.41.32
2127 Hermanowicz Krzysztof 1976 Wrocław | Nowa Sól 1.41.32
2128 Łuba Ewa 1979 Łomża | Łomża 1.41.32
2129 Tarłowski Czesław 1940 MKS Paulinum Jelenia Góra | Wrocław (n) 1.41.33
2130 Dobrowolski Andrzej 1961 Sponsor NKK System Komputery | Rudawa 1.41.33
2131 Stachura Marcin 1974 KB Gymnasion Warszawa | Warszawa (n) 1.41.33
2132 Gabryś Aleksander 1981 Warszawa/Deloitte BC | Katowice (n) 1.41.35
2133 Urlicki Lech 1950 LPR Nowa Sól/MOSiR Nowa Sól | Piła 1.41.36
2134 Spandel Janusz 1965 Forma Wodzisław Śląski | Katowice (n) 1.41.36
2135 Iskrzycka Bożena 1971 Ustrzyki D. Halicz | Rudawa 1.41.36
2136 Wolny Jakub 1989 Katowice | Katowice (n) 1.41.36
2137 Piechaczek Janusz 1960 Piekary Śląskie | Katowice (n) 1.41.37
2138 Niemczyk Kazimierz 1962 Wilanów/Milanówek | Sochaczew 1.41.37
2139 Salita Lech 1960 Altom Gniezno | Murowana Goślina 1.41.38
2140 Setla Adam 1972 Trucht Skierniewice | Wiązowna 1.41.38
2141 Skibiński Marcin 1977 Grudziądz | Warszawa (n) 1.41.39
2142 Sierocki Michał 1985 Augustów | Wrocław (n) 1.41.39
2143 Tymiński Jan 1951 KB Huragan Wołomin | Sochaczew 1.41.40
2144 Czuba Adam 1975 Conversa Team Toruń | Piła 1.41.41
2145 Boguszewski Piotr Wołomin | Ossów-Radzymin 1.41.41
2146 Dudzik Jacek 1955 LKS Iskra Jaszkowa | Wałbrzych 1.41.42
2147 Kijewski Jerzy 1954 Toruń | Chełmża 1.41.43
2148 Pytkowski Marek 1956 KB Lechici Zielonka | Warszawa (n) 1.41.43
2149 Benecki Piotr 1973 www.biegajznami.pl | Piła 1.41.43
2150 Kogut Jerzy 1966 MOK Mszana Dolna | Kraków-Marzanny,Rudawa 1.41.44
2151 Kłósek Tomasz 1974 Warszawa | Warszawa (n) 1.41.45
2152 Morawiec Jan 1933 KB Arturówek Łódź | Łódź (n) 1.41.46
2153 Jamróz Marian 1959 KB MCKiS Jaworzno | Rudawa 1.41.47
2154 Karwicki Erwin 1942 Mysłowice | Bochnia 1.41.48
2155 Molenda Henryk 1949 Zabrze | Skarżysko-Kamienna 1.41.48
2156 Skalski Bartosz 1972 Warszawa | Warszawa (n) 1.41.48
2157 Jawień Jacek 1976 40-latek Tychy | Katowice (n) 1.41.48
2158 Roman Elżbieta 1954 ULKS Opal Kudowa | Wałbrzych 1.41.49
2159 Kopeć Irena 1957 TKKF Czeladź | Murowana Goślina 1.41.49
2160 Ferlak Marcin 1975 Chrzanów | Katowice (n) 1.41.49
2161 Pazera Daniel 1980 Strzelce Wlk | Warszawa (n) 1.41.50
2162 Kociej Zdzisław Lublin | Skarżysko-Kamienna 1.41.51
2163 Kozłowski Tomasz 1978 Tuchola | Rudawa 1.41.52
2164 Ruszkowski Łukasz Płońsk | Ossów-Radzymin 1.41.52
2165 Bednarek Gerard 1971 Poznań | Piła 1.41.53
2166 Gorszko Tomasz 1979 ASICS/Kraków | Piła 1.41.53
2167 Sikorski Sławomir Służewo | Siniarzewo 1.41.53
2168 Domarska Wiesława 1969 AWF Warszawa | Warszawa (n) 1.41.54
2169 Zięba Bogumił 1976 RC Dosia | Łódź (n) 1.41.54
2170 Tomyślak Bartosz 1977 Poznań | Piła 1.41.54
2171 Mlaskawa Edward 1949 Zabrze | Rudawa 1.41.55
2172 Ciuhak Adam 1968 Warszawa | Warszawa (n) 1.41.55
2173 Hajewski Tomasz 1976 TKKF Triathlon Dąbrowa Górnicza/Bielsko-Biała | Żywiec 1.41.55
2174 Friebe Zbigniew 1952 KB Maniac Poznań/www.biegajznami.pl | Murowana Goślina 1.41.56
2175 Jastrzębski Marek 1975 Poznań | Piła 1.41.56
2176 Jeziak Waldemar 1970 Poznań | Wrocław (n) 1.41.57
2177 Skalska Henryka 1962 TKKF Tytan Police | Skarżysko-Kamienna 1.41.58
2178 Koziej Zdzisław 1957 Start Lublin | Wiązowna 1.41.59
2179 Kolak Cezary 1965 KB Zakwasy Warszawa | Ossów-Radzymin 1.41.59
2180 Terentowicz Stanisław 1966 Start Lublin | Wiązowna 1.41.59
2181 Romanek Paweł 1984 56 KPŚB Inowrocław | Bydgoszcz-Bydgoski 1.41.59
2182 Mierzwiak Halina 1951 Wda Świecie | Murowana Goślina 1.42.00
2183 Tymicki Zbigniew 1969 SBBP.PL Warszawa | Warszawa (n) 1.42.00
2184 Wojtowicz Adam 1981 KB Józefinka Katowice | Żywiec 1.42.00
2185 Olbert Ireneusz 1970 Brzeg Dolny | Wrocław (n) 1.42.02
2186 Klaczyński Adam 1948 KB TP | Wiązowna 1.42.03
2187 Głowacki Maciej 1959 WKB Piast Wrocław | Wrocław (n) 1.42.03
2188 Śmiechowicz Gerard 1970 Warszawa | Warszawa (n) 1.42.03
2189 Matusiak Tomasz 1972 KM Policji Słupsk | Piła 1.42.03
2190 Dura Kazimierz 1939 WKB Piast Wrocław | Wrocław (n) 1.42.05
2191 Skiba Eugeniusz 1946 LKB Gorzów Wlkp. | Pszczew 1.42.05
2192 Pięta Krzysztof 1956 Sosnowiec/Góry Sowie Bielawa | Katowice (n) 1.42.05
2193 Złotnik Paweł 1982 WSIE Szczecin | Piła 1.42.06
2194 Korzusznik Wojciech 1986 biegajznami.pl/Czerwionka | Katowice (n) 1.42.06
2195 Baranowski Jarosław 1955 Poznań | Murowana Goślina 1.42.07
2196 Godek Bogusław 1961 Bydgoszcz | Gniezno 1.42.07
2197 Kwiecień Marcin 1968 Kraków | Katowice (n) 1.42.07
2198 Rutkowski Jakub 1970 Bełchatów | Rudawa 1.42.07
2199 Dziadek Rafał 1972 KB MCKiS Jaworzno | Wiązowna 1.42.07
2200 Grodecki Sebastian 1978 Wrocław | Katowice (n) 1.42.07
2201 Łuba Paweł 1980 Kabacka Grupa Biegowa Warszawa | Hajnówka 1.42.07
2202 Kruczkowski Bogdan 1944 Altom Gniezno | Gniezno 1.42.08
2203 Lipowczyk Eugeniusz 1950 KB Kąty Wrocławskie | Wrocław (n) 1.42.08
2204 Gryniewicz Czesław 1952 AKB Supermaraton 100 Bielsko-Biała | Rudawa 1.42.08
2205 Juchniewicz Stanisław 1952 Atys Ostrołęka/Kurpie Myszyniec | Białystok 1.42.08
2206 Wojtczak Krzysztof 1963 Kutno | Unisław 1.42.08
2207 Kalinowski Zygmunt 1945 Malta Poznań | Piła 1.42.09
2208 Pawłowski Bogusław 1952 Stare Babice | Wiązowna 1.42.09
2209 Krauzowicz Jacek 1958 Nowy Targ | Rudawa 1.42.09
2210 Sarzyński Adam 1973 KB Arturówek Łódź | Sochaczew 1.42.09
2211 Donaj Adam 1974 Kościan | Piła 1.42.09
2212 Kapuścińska Anna 1955 Victoria Świętochłowice | Katowice (n) 1.42.10
2213 Pająk Mariusz 1977 Bełchatów | Łódź (n) 1.42.10
2214 Sadowska Natalia 1979 Warszawa | Warszawa (n) 1.42.11
2215 Ślifierz Marek 1951 Bydgoszcz | Warszawa (n) 1.42.12
2216 Baraniecki Zbigniew 1958 KB Maniac Poznań | Łódź (n) 1.42.12
2217 Wrona Mieczysław 1937 Chorzów | Rudawa 1.42.13
2218 Stefański Adam 1952 Bytom | Katowice (n) 1.42.13
2219 Ryś Maciej 1959 Elita Maraton | Rudawa 1.42.13
2220 Puta Zdzisław 1946 TKKF Saturn Czeladź/Sosnowiec | Żywiec 1.42.14
2221 Szcześniak Józef 1943 Tyniec n/Ślężą | Wrocław (n) 1.42.15
2222 Mlak Kazimierz 1958 Milikowice | Wałbrzych 1.42.16
2223 Mucha Paweł 1966 AZS AWF Kraków | Rudawa 1.42.17
2224 Kasperski Artur 1977 Allianz Warszawa-Białołęka/Tarchomin | Hajnówka 1.42.17
2225 Andrzejewski Daniel 1975 Chocz | Piła 1.42.18
2226 Talaga Paweł 1971 Kraków | Wiązowna 1.42.19
2227 Kilarski Marek 1975 Bielsko-Biała | Katowice (n) 1.42.19
2228 Wonko Witold 1958 KB OlimpTomaszów Maz. | Łódź (n) 1.42.20
2229 Gapiński Dariusz 1969 Prodgar-Kliniska | Piła 1.42.20
2230 Jagodziński Józef 1944 WKB Wałbrzych | Wałbrzych 1.42.21
2231 Guliński Grzegorz 1958 Dobrzelin | Murowana Goślina 1.42.21
2232 Imielski Marek 1959 WKB Meta Lubliniec | Rudawa 1.42.21
2233 Gryglas Andrzej 1961 Naprzód Gaz Olsztyn | Piła 1.42.21
2234 Fabian Ewa 1961 Biała Podlaska | Skarżysko-Kamienna 1.42.21
2235 Janowiak Roman 1949 KB Gepard Murowana Goślina | Murowana Goślina 1.42.23
2236 Orzołek Jerzy 1953 Florian Chojnice | Piła 1.42.23
2237 Buk Ryszard 1954 AKB Supermaraton 100 Bielsko-Biała | Katowice (n) 1.42.23
2238 Drąszkiewicz Damian 1968 KB Maniac Poznań | Piła 1.42.23
2239 Jędrzejczak Robert 1973 Malbork | Piła 1.42.23
2240 Sokulski Wojciech 1976 KWK Pniówek/Jastrzębie Zdrój | Żywiec 1.42.23
2241 Surowiec Marian 1950 LKS Milanów | Hajnówka 1.42.24
2242 Talaga Jerzy 1959 Pcim | Wiązowna 1.42.24
2243 Piórkowski Aleksander 1963 Biegusek Toruń | Chełmża 1.42.24
2244 Sztulpa Grzegorz 1960 KCz Pędziwiatr Gliwice | Katowice (n) 1.42.25
2245 Ćwiek Marcin 1973 Tomaszów Mazowiecki | Warszawa (n) 1.42.25
2246 Dobrowolski Radosław 1983 Piła | Piła 1.42.25
2247 Świderski Janusz 1959 biegajznami.pl/Białystok | Wrocław (n) 1.42.26
2248 Basista Damian 1984 KKB Dystans Kraków | Kraków-Marzanny 1.42.26
2249 Wymysło Czesław 1956 MOSiR Piekary Śląskie | Katowice (n) 1.42.27
2250 Wojciechowski Włodzimierz 1946 AKB Pasat Końskie | Wiązowna 1.42.28
2251 Palinka Józef 1960 Warszawa | Warszawa (n) 1.42.28
2252 Goleń Jan 1969 KB Galeria Warszawa | Wiązowna 1.42.28
2253 Bolesta Agnieszka 1979 Warszawa | Warszawa (n) 1.42.28
2254 Podobiński Dawid 1982 Maraton Gorlice | Warszawa (n) 1.42.28
2255 Walkowiak Andrzej 1957 Wołczkowo | Piła 1.42.30
2256 Dziułka Paweł 1973 Legionowo | Warszawa (n) 1.42.30
2257 Czubak Mariusz 1988 Radzymin | Ossów-Radzymin 1.42.30
2258 Pikulska Regina 1988 Orzeł Warszawa | Rudawa 1.42.30
2259 Bukowski Marek 1975 Bytom | Katowice (n) 1.42.31
2260 Talik Jan 1952 LUKS Groniczek Bielsko Straconka | Katowice (n) 1.42.32
2261 Kucharski Andrzej 1958 Amator Opole | Piła 1.42.32
2262 Kłoszewski Tomasz 1960 KGB Warszawa | Warszawa (n) 1.42.32
2263 Drążkowski Roman 1970 Warszawa | Warszawa (n) 1.42.32
2264 Chojacki Robert 1985 Nasielsk | Warszawa (n) 1.42.32
2265 Libera Stanisław 1944 Jutrzenka Wołczyn | Wrocław (n) 1.42.34
2266 Danielak Roman 1967 Kraków | Bochnia 1.42.34
2267 Bieniek Sławomir 1970 Głogów | Wrocław (n) 1.42.34
2268 Jucha Michał 1976 Łódź | Łódź (n) 1.42.34
2269 Tyczyński Piotr 1965 KS Krotosz Krotoszyn | Piła 1.42.36
2270 Szynkowski Marek 1968 Myszków | Rudawa 1.42.36
2271 Głuszek Krzysztof 1975 Inowrocław | Piła 1.42.36
2272 Lipiński Jakub 1979 Warszawa | Warszawa (n) 1.42.36
2273 Jiers Krzysztof 1967 Philips | Piła 1.42.37
2274 Bodył Roman 1969 Pabianice/Straż Miejska w Łodzi | Wrocław (n) 1.42.37
2275 Banaś Janusz 1962 KTS Kalisz/Katowice | Katowice (n) 1.42.38
2276 Jankowski Stefan 1938 AKB Szczytno | Wiązowna 1.42.39
2277 Staroniewicz Janusz 1954 KJB Rabka-Słone | Kraków-Marzanny 1.42.40
2278 Zając Rafał 1974 ZS nr 6 Tychy | Rudawa 1.42.40
2279 Walczyński Grzegorz 1975 Kostrzyn/KP w Gorzowie Wielkopolskim | Piła 1.42.40
2280 Marciniak Krzysztof 1958 WKB Podzamcze Wałbrzych | Wałbrzych 1.42.41
2281 Lis Tomasz 1959 www.krm.com.pl/Luboń | Hajnówka 1.42.41
2282 Kołaczyński Ryszard 1960 LZS Więcbork | Bydgoszcz-Bydgoski 1.42.41
2283 Neudek Monika 1983 KB Sokół Knurów | Rudawa 1.42.41
2284 Kornecka Agata 1978 Wrocław | Wrocław (n) 1.42.43
2285 Pietkiewicz Daniel 1982 Pedagogium | Warszawa (n) 1.42.43
2286 Szura Henryk 1956 Sosnowiec | Rudawa 1.42.44
2287 Jamro Leopold 1942 Maraton Gorlice | Warszawa (n) 1.42.45
2288 Andrzejewski Janusz 1952 SB MSCIS Potasze | Murowana Goślina 1.42.45
2289 Światczyński Wojciech 1970 LKS Pomorzanka Skórcz | Piła 1.42.45
2290 Pelc Marcin 1984 TKKF Kolejarz Bydgoszcz | Bydgoszcz-Bydgoski 1.42.45
2291 Dudziński Dariusz 1972 CWKS Węgoria Węgorzewo | Hajnówka 1.42.46
2292 Ciepłowski Robert 1977 Bydgoszcz | Piła 1.42.46
2293 Mruk Tadeusz 1959 Lubsko | Piła 1.42.47
2294 Bruzda Grzegorz 1983 Świątniki Górne | Bochnia 1.42.47
2295 Budzik Ryszard 1962 PWiK Brzeg | Wałbrzych 1.42.49
2296 Dziurdziewski Mirosław 1966 WKB Piast Wrocław | Katowice (n) 1.42.49
2297 Hirsz Piotr 1976 Arytmia Kroku Team Gdynia | Piła 1.42.49
2298 Kalisz Piotr 1979 Secus Katowice | Katowice (n) 1.42.49
2299 Bander Sylwia 1985 Szczecin | Wrocław (n) 1.42.49
2300 Werner Marian 1952 KS Diament Jastrzębie | Żywiec 1.42.50
2301 Kuczkowski Ryszard 1966 AKM Olsztyn | Warszawa (n) 1.42.50
2302 Napierała Tadeusz 1960 Teges Głogów | Nowa Sól 1.42.52
2303 Mikruta Artur 1966 UKS Katowice | Katowice (n) 1.42.52
2304 Trojanowski Andrzej 1955 Świątniki Górne | Katowice (n) 1.42.54
2305 Janowski Adam 1969 Lisewo | Bydgoszcz-Festiwal 1.42.54
2306 Kiewisz Wojciech 1970 Poznań | Wrocław (n) 1.42.54
2307 Liszkowski Andrzej 1956 Inowrocław | Siniarzewo 1.42.56
2308 Klimczak Andrzej 1964 BS Edi Ream BOT Turów | Wrocław (n) 1.42.56
2309 Piątek Wiesław 1966 Warszawa | Warszawa (n) 1.42.56
2310 Brandt Andrzej 1987 Bełchatów | Łódź (n) 1.42.56
2311 Lewandowski Mirosław 1960 Goleniów | Piła 1.42.58
2312 Gambowski Witold 1945 Połchowo | Murowana Goślina 1.43.00
2313 Wójcik Piotr 1965 Allianz/TKKF KB Reebok Warszawa | Sochaczew 1.43.02
2314 Zieliński Arkadiusz 1966 WKB Piast Wrocław | Wrocław (n) 1.43.02
2315 Szymański Piotr 1979 Ognisko TKF Kubuś/Gładczyn/Gmina Kleczew | Warszawa (n) 1.43.02
2316 Stankowska Dorota 1981 Koło/Florian Chojnice | Piła 1.43.03
2317 Grzesiak Jerzy 1959 KB Gimnazjon Warszawa | Warszawa (n) 1.43.05
2318 Długosz Jacek 1963 Bydgoszcz | Bydgoszcz-Festiwal 1.43.05
2319 Grzybowski Tomasz 1967 Łask | Warszawa (n) 1.43.05
2320 Fliśnik Krzysztof 1975 Brzeszcze | Katowice (n) 1.43.05
2321 Bartoś Tomasz 1964 KS Maraton Ostrów Wlkp. | Wrocław (n) 1.43.06
2322 Wodyński Robert 1972 Zgierz | Łódź (n) 1.43.06
2323 Cieślak Przemysław 1974 TKKF KB Reebok Warszawa | Wiązowna 1.43.06
2324 Łękawski Mariusz 1975 Iłżanka Iława | Wiązowna 1.43.07
2325 Tarnowski Radosław 1979 Kraków | Rudawa 1.43.08
2326 Wojdat Lech 1953 KB Pasja Warszawa | Wiązowna 1.43.09
2327 Stankiewicz Iwona 1959 Antex Sobótka | Murowana Goślina 1.43.09
2328 Kuźma Paweł 1976 Warszawa | Warszawa (n) 1.43.09
2329 Grochowina Tomasz 1981 TKKF Jastrząb Ruda Śląska | Katowice (n) 1.43.09
2330 Dzieliński Stanisław 1954 Bytom | Rudawa 1.43.10
2331 Podsiadły Robert 1959 Artemis Wrocław | Warszawa (n) 1.43.10
2332 Cyniak Radosław 1972 Ujazd | Warszawa (n) 1.43.10
2333 Lysko Marek 1976 Katowice | Katowice (n) 1.43.10
2334 Kraśniewski Krzysztof 1961 Braniewo | Piła 1.43.11
2335 Wasilewski Krzysztof 1981 10 WPsam | Warszawa (n) 1.43.12
2336 Kuźma Mirosław 1957 Siedlce | Warszawa (n) 1.43.13
2337 Jałocha Andrzej 1959 KM Truchcik Łubianka/Grzywna | Chełmża 1.43.16
2338 Młodzianowski Michał 1982 Straż Graniczna Warszawa-Okęcie | Sochaczew 1.43.16
2339 Piłatowski Mirosław 1966 MOSiR Jastrzębie Zdrój | Żywiec 1.43.18
2340 Grabowski Dariusz 1975 Lubicz Dolny | Piła 1.43.18
2341 Powolny Roman 1959 Szkoła Policji Piła | Piła 1.43.19
2342 Piech Dariusz 1977 Cyców | Wiązowna 1.43.19
2343 Witwicki Bohdan 1965 Siemianowice Śląskie | Żywiec 1.43.20
2344 Olszak Tomasz 1975 Poznań | Piła 1.43.20
2345 Kubica Wojciech 1978 JW 3248 | Warszawa (n) 1.43.20
2346 Lenkiewicz Stanisław 1956 Rostaszewo | Piła 1.43.21
2347 Stankiewicz Krzysztof 1967 KB Lechici Zielonka | Warszawa (n) 1.43.21
2348 Cieślak Mariusz 1972 KS Gwardia Body-Zone Wrocław | Wrocław (n) 1.43.21
2349 Stylski Marian 1951 Witar Tarnobrzeg | Rudawa 1.43.22
2350 Franas Ryszard 1953 Start Brzozówka Toruń | Chełmża 1.43.22
2351 Czerniak Elżbieta 1954 KB Maratończyk Kołaczkowo | Murowana Goślina 1.43.22
2352 Sienkan Aleksander 1960 TKKF MOSiR Czeladź | Katowice (n) 1.43.22
2353 Krupiński Zbigniew KKB Na Przełaj | Sochaczew 1.43.23
2354 Zwonek Włodzimierz 1965 Kraków | Rudawa 1.43.24
2355 Talar Roman 1956 TKKF Płomień Pobiedziska | Gniezno 1.43.25
2356 Łękawski Krzysztof 1973 Kraków | Katowice (n) 1.43.25
2357 Gawrysiak Mariusz 1964 Bydgoszcz | Piła 1.43.26
2358 Laskowski Mirosław 1969 Komarówka Podlaska | Hajnówka 1.43.26
2359 Marciniak Andrzej 1974 Mława | Warszawa (n) 1.43.26
2360 Palus Marcin 1973 Bytom Odrzański | Nowa Sól 1.43.27
2361 Kamiński Bartłomiej 1975 KKL Kielce/Skarżysko-Kamienna | Łódź (n) 1.43.27
2362 Lemańczyk Mariusz 1958 KM UMK Toruń | Bydgoszcz-Festiwal 1.43.29
2363 Król Adam 1960 Żółwik Opole | Rudawa 1.43.29
2364 Majek Jarosław 1967 KB Maniac Poznań | Piła 1.43.29
2365 Poteralski Radosław 1975 Jogging Świnoujście | Piła 1.43.29
2366 Dera Zbigniew 1951 Świebodzice | Wałbrzych 1.43.30
2367 Matuszewski Ryszard 1955 KB TKKF Promyk Ciechanów | Bydgoszcz-Festiwal 1.43.30
2368 Mierzejewski Marek 1960 Kędzierzyn-Koźle | Żywiec 1.43.30
2369 Koc Maciej 1977 Poznań | Piła 1.43.30
2370 Przywódzki Janusz Ciechanów | Ossów-Radzymin 1.43.30
2371 Popławski Krzysztof 1969 Przemyśl | Katowice (n) 1.43.31
2372 Sznek Artur 1972 Jerzykowo | Piła 1.43.31
2373 Kubista Marek 1981 KB Józefinka Katowice | Katowice (n) 1.43.34
2374 Banaszewski Artur Skarżysko-Kamienna | Skarżysko-Kamienna 1.43.34
2375 Bednarczyk Zbigniew 1958 www.biegajznami.pl/Poznań | Piła 1.43.35
2376 Zgoda Krzysztof Teresin | Sochaczew 1.43.35
2377 Banaś Bogdan 1946 Sokół Tarnów | Rudawa 1.43.36
2378 Mojakowski Dariusz 1968 Warszawa Mokotów | Piła 1.43.36
2379 Kostecki Tomasz 1973 Warszawa | Katowice (n) 1.43.36
2380 Ludwa Witold 1961 BZ WBK Zielone Gepardy Poznań | Piła 1.43.37
2381 Cuszlag Jakub 1973 Warszawa | Katowice (n) 1.43.38
2382 Kowalski Bartłomiej 1978 Katowice | Katowice (n) 1.43.38
2383 Dróżdż Wojciech 1983 Piła | Piła 1.43.38
2384 Ciechowicz Łukasz 1982 Turek | Warszawa (n) 1.43.39
2385 Lewandowski Piotr 1978 Skierniewice | Wrocław (n) 1.43.41
2386 Urban Witold 1979 Leżajsk | Warszawa (n) 1.43.41
2387 Fita Roman 1954 Świat Maratończyka Kożuchów | Pszczew 1.43.42
2388 Najder Ewa 1957 Konstancin-Jeziorna | Łomża 1.43.42
2389 Szałkowski Tomasz 1974 Libiąż | Żywiec 1.43.42
2390 Oroja Tomasz 1989 Zawiercie | Rudawa 1.43.42
2391 Lipski Zdzisław 1960 Krasiczyn/Zapieklak Dybawka/Przemyskie Niedźwadki | Warszawa (n) 1.43.44
2392 Mrozek Tomasz 1982 www.soperstodet.prv.pl | Wrocław (n) 1.43.44
2393 Podgórski Michał 1978 Warszawa | Wiązowna 1.43.45
2394 Karolewski Janusz 1959 JW 4138 Bydgoszcz | Piła 1.43.46
2395 Dmuchowski Mirosław 1969 UKS Puchatek Leźnica Wielka | Bydgoszcz-Festiwal 1.43.46
2396 Skuta Sylwia 1978 KKL Fart Kielce | Katowice (n) 1.43.46
2397 Ziółko Maciej 1976 Kraków | Bochnia 1.43.47
2398 Kokosiński Henryk Niezrzeszony | Kraków-Marzanny 1.43.47
2399 Dymek Józef 1950 Brzezinka | Rudawa 1.43.48
2400 Brożyna Dariusz 1967 Wałbrzych | Wałbrzych 1.43.48
2401 Kinastowski Piotr 1944 Poznań | Murowana Goślina 1.43.49
2402 Kocimski Krzysztof 1955 Huta Katowice/Czeladź | Żywiec 1.43.49
2403 Szablicki Aleksy 1960 WKB Meta Lubliniec/Katowice | Katowice (n) 1.43.49
2404 Plago Artur 1960 Ruda Śląska | Katowice (n) 1.43.49
2405 Rozenbaum Tomasz 1983 Radzionków/5 Batalion Chemiczny Tarn. | Katowice (n) 1.43.49
2406 Nawrot Jerzy 1952 Mysłowice | Wrocław (n) 1.43.50
2407 Sobczak Janusz 1960 Poznań | Murowana Goślina 1.43.50
2408 Wiśniewski Arnold 1974 KM PSP Łódź | Warszawa (n) 1.43.50
2409 Dragan Jan 1965 Elbląg | Gniezno 1.43.51
2410 Sobieraj Ziemowit 1978 Płock/Uniwersytet Warszawski | Wiązowna 1.43.51
2411 Iwanicki Paweł Skarżysko-Kamienna | Skarżysko-Kamienna 1.43.51
2412 Ordyński Janusz 1950 Skarżysko-Kamienna | Skarżysko-Kamienna 1.43.52
2413 Stos Tomasz 1965 Warszawa | Warszawa (n) 1.43.52
2414 Siudowski Sławomir 1967 Klub Wysokogórski w Toruniu | Piła 1.43.52
2415 Pagowski Andrzej 1973 Kielce | Bochnia 1.43.52
2416 Rąpała Krzysztof 1975 KKB Dystans Kraków | Warszawa (n) 1.43.52
2417 Cawricz Karolina 1983 Bolesławiec | Warszawa (n) 1.43.52
2418 Pabian Karol 1955 Skawina | Kraków-Marzanny 1.43.53
2419 Kowal Tomasz 1962 Zabrze | Katowice (n) 1.43.53
2420 Szczepaniak Krzysztof 1972 WKB Piast Wrocław | Rudawa 1.43.54
2421 Góralska Elżbieta 1967 KB Galeria Warszawa | Hajnówka 1.43.55
2422 Szrama Grzegorz 1972 Poznań | Piła 1.43.55
2423 Sienkiewicz Daniel 1976 JW 2423 | Nowa Sól 1.43.55
2424 Speil Jerzy 1949 WKB Podzamcze Wałbrzych | Wałbrzych 1.43.57
2425 Możwiło Marek 1947 Policja Wrocław | Wrocław (n) 1.43.58
2426 Chmielowiec Anna 1975 KB Galeria Warszawa | Warszawa (n) 1.43.59
2427 Kubiak Maciej 1988 UKS Korzeniowski Rumia | Warszawa (n) 1.43.59
2428 Tokarz Andrzej 1965 Kraków | Bochnia 1.44.00
2429 Szastok Rafał 1989 Katowice | Katowice (n) 1.44.00
2430 Erydycko Przemysław Gmina Kleczew | Siniarzewo 1.44.00
2431 Jankiewicz Bogusław 1974 Huragan Wołomin | Ossów-Radzymin 1.44.01
2432 Zawojek Michał 1987 Baranowo | Warszawa (n) 1.44.01
2433 Daniszewski Mirosław 1955 CSAiU Toruń | Piła 1.44.02
2434 Zielonka Wiesław 1960 Katowice | Katowice (n) 1.44.02
2435 Pawlak Grzegorz 1971 www.biegajznami.pl | Łódź (n) 1.44.03
2436 Wiśniewski Paweł 1973 Radzików/Błonie/Warszawski Klub Karate Shori | Wiązowna 1.44.03
2437 Zobek Bartłomiej 1982 Agencja PR Eurobrand Mszana Dolna | Kraków-Marzanny 1.44.03
2438 Sawczenko Andrzej 1959 Wołomin | Ossów-Radzymin 1.44.04
2439 Gałaj Andrzej 1967 Bydgoszcz | Bydgoszcz-Bydgoski 1.44.04
2440 Lewandowski Robert 1971 Toruń | Bydgoszcz-Festiwal 1.44.04
2441 Łukasiewicz Piotr 1979 Cargill | Wrocław (n) 1.44.04
2442 Próchnicki Arkadiusz 1979 Siemens sp. z o. o. SDC | Wrocław (n) 1.44.04
2443 Dąbkowski Krzysztof 1968 Grodzisk Mazowiecki | Łomża 1.44.05
2444 Karpik Krzysztof 1969 Warszawa | Warszawa (n) 1.44.06
2445 Dembiński Jarosław 1985 Maratonka Grajewo | Łomża 1.44.06
2446 Sobiegraj Jerzy 1949 Malta Maraton Poznań | Piła 1.44.07
2447 Siudek Kazimierz 1960 Czułówek | Rudawa 1.44.07
2448 Kazimierski Leszek 1965 Toruń | Bydgoszcz-Festiwal 1.44.07
2449 Raczyński Jacek 1968 KTS Kalisz | Gniezno 1.44.07
2450 Lisiecki Dominik 1974 Łódź | Warszawa (n) 1.44.07
2451 Płaskoński Piotr 1965 LZS Gryf Grabowa | Rudawa 1.44.08
2452 Wiese Grzegorz 1961 Koronowo | Siniarzewo 1.44.09
2453 Szota Wojciech 1974 Art Profi Warszawa | Łomża 1.44.09
2454 Sitarz Łukasz 1978 Tarnowskie Góry | Katowice (n) 1.44.09
2455 Kloch Krzysztof Warszawa | Skarżysko-Kamienna 1.44.09
2456 Ślusarczyk Jerzy 1958 Kraków | Bochnia 1.44.10
2457 Brandys Jolanta 1967 OKB Zadyszka Oświęcim | Kraków-Marzanny 1.44.10
2458 Stram Tomasz 1977 Kraków | Rudawa 1.44.10
2459 Kraus Maciej 1983 Myślenice | Bochnia 1.44.10
2460 Jaworska Anna 1984 LKS Sławno | Łódź (n) 1.44.10
2461 Kaliński Jacek 1987 Kozy | Katowice (n) 1.44.11
2462 Reszka Zygfryd 1952 Elbląg | Wrocław (n) 1.44.12
2463 Napierski Antoni 1964 Zespół Szkół nr 15 Toruń | Unisław 1.44.12
2464 Sawejko Karol 1975 Falck Medycyna sp. z o.o. | Łódź (n) 1.44.12
2465 Orzechowski Mieczysław 1946 KB Pasja Warszawa | Wiązowna 1.44.13
2466 Moiczek Jan 1942 Cieszyn | Żywiec 1.44.14
2467 Osiński Stanisław 1951 Warszawa | Warszawa (n) 1.44.14
2468 Boczkowska Justyna 1966 Zakopane | Bochnia 1.44.14
2469 Konstantny Cyprian 1974 Tarnowskie Góry | Żywiec 1.44.14
2470 Jarco Dawid 1984 Pietrzykowice | Żywiec 1.44.14
2471 Chodkiewicz Grzegorz 1978 ŚKB Świebodzin | Pszczew 1.44.15
2472 Ronert Wojciech 1956 Stopa Łódź | Rudawa 1.44.16
2473 Lubas Lubomir 1974 Warszawa | Ossów-Radzymin 1.44.16
2474 Matląg Michał 1975 KB Maniac Poznań | Piła 1.44.16
2475 Lewandowski Stefan 1943 LKS Start Brzozówka | Chełmża 1.44.17
2476 Rogórz Andrzej 1979 Wrocław | Wrocław (n) 1.44.17
2477 Szczotka Rafał 1979 Warszawa | Warszawa (n) 1.44.19
2478 Stencel Marcin 1980 Sochaczew | Sochaczew 1.44.19
2479 Filipowicz Marian 1945 WKB Piast Wrocław | Wrocław (n) 1.44.20
2480 Maciuk Bronisław 1947 KB Józefinka Katowice | Katowice (n) 1.44.20
2481 Wacnik Janusz 1967 Rzeszów | Skarżysko-Kamienna 1.44.20
2482 Kujawiński Cezary 1955 Kalisz | Gniezno 1.44.21
2483 Szwed Bolesław 1959 Kiełcz | Nowa Sól 1.44.21
2484 Chamilec Bogusław 1967 Klub Problem Lubin | Rudawa 1.44.21
2485 Kwaśniewski Radosław 1958 Warszawa | Ossów-Radzymin 1.44.22
2486 Hulbój Sebastian 1974 Bielsko-Biała | Warszawa (n) 1.44.22
2487 Gałan Joanna 1966 Złocieniec | Piła 1.44.23
2488 Brychcy Wioletta 1971 Premier Gliwice | Wrocław (n) 1.44.23
2489 Stykowski Sławomir 1978 Art Profi Warszawa | Sochaczew 1.44.23
2490 Cholewa Jarosław 1966 Katowice | Katowice (n) 1.44.24
2491 Dzikowski Ryszard 1959 KS-WPD Murowana Goślina | Piła 1.44.25
2492 Drabik Marcin 1971 WKB Piast Wrocław | Piła 1.44.25
2493 Nykiel Maciej 1974 Warszawa | Łódź (n) 1.44.26
2494 Krysiak Adam 1977 JW 3797 Giżycko | Łomża 1.44.26
2495 Machlowski Ryszard 1986 Kraków | Kraków-Marzanny 1.44.26
2496 Markowicz Zenon 1951 AKM Olsztyn | Łomża 1.44.27
2497 Piochacz Józef 1970 PAKS Kaczory | Piła 1.44.27
2498 Cimoch Bożena 1975 Maratonka Grajewo | Warszawa (n) 1.44.27
2499 Księżyk Piotr 1956 KB Józefinka Katowice | Rudawa 1.44.28
2500 Parobczyk Piotr 1976 Cargill | Wrocław (n) 1.44.28
2501 Grzech Krzysztof 1975 Strzelewo | Bydgoszcz-Festiwal 1.44.29
2502 Szwedzik Krzysztof 1961 Agencja Dziennikarska Raport | Warszawa (n) 1.44.30
2503 Pióro Grzegorz 1979 Zaklików | Rudawa 1.44.30
2504 Marszałek Władysław 1960 Żywiec | Żywiec 1.44.31
2505 Świerczyński Bogdan 1961 Torec Toruń | Chełmża 1.44.31
2506 Znamirowski Jan 1955 Dąbrówka Wlkp. | Nowa Sól 1.44.33
2507 Żubrecki Piotr 1971 Wałcz | Piła 1.44.33
2508 Komor Mirosław 1951 Piast Piastów | Warszawa (n) 1.44.34
2509 Gajewski Marek 1962 KM Truchcik Łubianka | Piła 1.44.35
2510 Wawdejuk Jacek 1970 Łódź | Łódź (n) 1.44.35
2511 Jekiełek Mariusz 1986 MOSIR Czechowice-Dziedzice/Kozy | Żywiec 1.44.35
2512 Obstarczyk Andrzej 1957 OKB Zadyszka Oświęcim | Skarżysko-Kamienna 1.44.36
2513 Żuliński Piotr 1973 KMP Słupsk | Piła 1.44.36
2514 Ferdyn Michał 1981 Rogożnik | Katowice (n) 1.44.36
2515 Gajdowska Marta 1986 AWF Wrocław | Wrocław (n) 1.44.36
2516 Mączka Jerzy 1950 Kraków | Bochnia 1.44.37
2517 Wziątek Mirosław 1957 KB Maniac Poznań/Kórnik | Gniezno 1.44.37
2518 Don Mirosław 1940 ORS TOR MZK Szczecin | Piła 1.44.38
2519 Kolosiński Henryk 1952 Bielsko-Biała | Katowice (n) 1.44.38
2520 Machno Piotr 1969 Kraków Skotniki/KKB Dystans Kraków | Skarżysko-Kamienna 1.44.39
2521 Janiuk Jarosław 1968 RKB Hajnówka | Hajnówka 1.44.40
2522 Zatorski Maciej 1983 Tomaszów Lubelski | Żywiec 1.44.40
2523 Witos Andrzej 1963 Bielsko-Biała | Żywiec 1.44.41
2524 Ględzinowski Tomasz 1965 EWMAX | Warszawa (n) 1.44.42
2525 Jenek Sławomir 1970 HKS Hades Anpol Poznań | Piła 1.44.42
2526 Turek Wojciech 1979 Tarnów | Rudawa 1.44.42
2527 Koch Adam 1962 Czeladź | Katowice (n) 1.44.44
2528 Młodziejewski Krzysztof 1970 KB Wygan Kołobrzeg | Piła 1.44.44
2529 Gandurski Waldemar 1959 Gniezno | Gniezno 1.44.45
2530 Komar Łukasz Łapy | Hajnówka 1.44.45
2531 Rutkowski Marian 1947 Świat Maratończyka Kożuchów | Piła 1.44.46
2532 Karnia Tomasz 1967 Węgrzyce | Katowice (n) 1.44.46
2533 Pelc Andrzej 1973 Philips Piła | Piła 1.44.46
2534 Szandar Wojciech 1977 Katowice/Team Tele24 | Łódź (n) 1.44.46
2535 Goj Henryk 1958 MOSiR Piekary Śląskie | Katowice (n) 1.44.47
2536 Hałas Maciej 1965 Warszawa | Warszawa (n) 1.44.47
2537 Rosiński Arkadiusz 1968 WKB Meta Lubliniec/Małkinia/Orło | Hajnówka 1.44.47
2538 Ziółko Kinga PKS Jadwiga | Kraków-Marzanny 1.44.47
2539 Drwęcki Leszek 1952 Złotów | Piła 1.44.49
2540 Panek Mirosław 1959 Warszawa | Warszawa (n) 1.44.49
2541 Knap Wojciech 1960 KB Gymnasion Warszawa | Hajnówka 1.44.49
2542 Radtke Jarosław 1963 Czerwonak | Piła 1.44.49
2543 Kanicki Mariusz 1967 Wrocław | Katowice (n) 1.44.49
2544 Wzięch Tomasz 1972 www.biegajznami.pl | Piła 1.44.50
2545 Kaszubowski Robert 1976 Warszawa | Warszawa (n) 1.44.50
2546 Kuczara Robert 1979 Krzeszowice | Kraków-Marzanny 1.44.50
2547 Nowak Zbigniew 1953 UKL Ósemka Police | Piła 1.44.51
2548 Hirszler Elżbieta 1960 KB Gymnasion Warszawa | Wrocław (n) 1.44.51
2549 Rachwalik Jacek 1971 16 bdp Kraków | Rudawa 1.44.51
2550 Cieślik Andrzej 1969 Więckowice | Rudawa 1.44.52
2551 Liszewski Zygmunt 1950 Szczecin | Piła 1.44.54
2552 Kołosiński Henryk 1952 Bielsko-Biała | Żywiec 1.44.54
2553 Kawiorska Maria 1956 Pszczew | Pszczew 1.44.54
2554 Zieliński Artur 1976 Konstantynów Łódzki | Łódź (n) 1.44.54
2555 Pokrzywińska Beata 1986 Police | Pszczew 1.44.54
2556 Sommer Robert 1964 Drużyna Gazety Wyborczej | Warszawa (n) 1.44.55
2557 Wiśniewski Piotr 1973 Warszawski Klub Karate Shori | Bochnia 1.44.55
2558 Janicki Mirosław 1956 Poznań | Murowana Goślina 1.44.56
2559 Garczyński Grzegorz 1947 Lubin | Nowa Sól 1.44.57
2560 Kalicki Jerzy 1951 Witkowo | Gniezno 1.44.57
2561 Brdynkiewicz Kazimierz 1948 Huta Katowice/Sosnowiec | Żywiec 1.44.58
2562 Balewski Dariusz 1983 WKB Piast Wrocław | Wrocław (n) 1.44.58
2563 Świerzowski Tomasz 1973 ULKS Lipinki | Bochnia 1.44.59
2564 Piękoś Krzysztof 1982 Tychy | Katowice (n) 1.44.59
2565 Suchomski Eugeniusz 1957 TKKF Kolejarz Bydgoszcz | Bydgoszcz-Festiwal 1.45.00
2566 Bielczyński Janusz 1961 Kabaty Warszawa | Warszawa (n) 1.45.00
2567 Koselski Krzysztof 1961 Lubliniec | Skarżysko-Kamienna 1.45.00
2568 Sikora Dawid 1976 Chata Polska Poznań | Piła 1.45.00
2569 Kędziora Piotr 1983 16 bdp Kraków | Rudawa 1.45.00
2570 Groja Tomasz 1985 Zawiercie | Żywiec 1.45.00
2571 Pastucha Marek 1960 Cross Krapkowice | Rudawa 1.45.01
2572 Kycia Dariusz 1968 NKTB Zielona Góra | Nowa Sól 1.45.01
2573 Wójcik Tomasz 1984 PŚL Gliwice | Rudawa 1.45.01
2574 Krawczyk Włodzimierz 1964 Śrem | Gniezno 1.45.02
2575 Kalbarczyk Krzysztof 1981 compcentre.net | Warszawa (n) 1.45.02
2576 Januszewski Maciej 1985 KB Bryza Postomino | Piła 1.45.02
2577 Orzeł Sebastian 1985 Różanka Międzylesie | Wrocław (n) 1.45.02
2578 Banacki Ryszard 1964 Warszawa | Warszawa (n) 1.45.03
2579 Klein Jan 1941 Pomorski Klub Weteranów LA Balt Flot | Bydgoszcz-Festiwal 1.45.05
2580 Jędrzejczak Andrzej 1966 Profit Tech Toruń | Chełmża 1.45.05
2581 Nowak Czesław 1951 AKB Knurów | Żywiec 1.45.06
2582 Miros Artur 1972 Tychy | Katowice (n) 1.45.07
2583 Pilch Krzysztof 1958 Redeco Wrocław | Wrocław (n) 1.45.08
2584 Witek Grzegorz 1968 OSiR Skałka Świętochłowice/Żak Świętochłowice | Katowice (n) 1.45.08
2585 Lepa Beata 1976 KRS TKKF Jastrząb Ruda Śl. | Rudawa 1.45.08
2586 Kuczmierczyk Janusz 1947 Mysłowice | Wrocław (n) 1.45.09
2587 Panfil Michał 1988 Bydgoszcz | Bydgoszcz-Bydgoski 1.45.09
2588 Walczak Bogdan 1942 Radzymin | Ossów-Radzymin 1.45.12
2589 Popielarz Maciej 1982 KB Bryza Postomino | Piła 1.45.12
2590 Wiktorowicz Sławomir Madryt | Skarżysko-Kamienna 1.45.12
2591 Walczak Konrad ZS Teresin | Sochaczew 1.45.13
2592 Szymczak Adam 1948 Wda Świecie | Bydgoszcz-Festiwal 1.45.14
2593 Konopczyński Wojciech 1957 NKTB Zielona Góra | Nowa Sól 1.45.14
2594 Tuczyńska Monika 1985 Szkoła Policji Piła | Piła 1.45.14
2595 Bereszko Waldemar 1952 TKKF Czeladź/Sosnowiec | Żywiec 1.45.15
2596 Jasiński Marek 1960 Art Profi Warszawa | Katowice (n) 1.45.15
2597 Jasińska Teresa 1956 Art Profi Warszawa | Katowice (n) 1.45.16
2598 Ludwiniak Leszek 1957 MKS Hermes Gryfino | Piła 1.45.16
2599 Skórczewski Kamil 1985 Kraków | Rudawa 1.45.16
2600 Bednarz Marek 1970 LKS Pomorzanka Skórcz | Unisław 1.45.17
2601 Bartnik Paweł 1959 MKL Szczecin | Piła 1.45.18
2602 Brzezina Józef 1959 Sochaczew | Warszawa (n) 1.45.18
2603 Mandat Jan 1959 Oleśnica | Piła 1.45.18
2604 Wawrowski Krzysztof 1959 Świebodzice | Wałbrzych 1.45.18
2605 Podgrodzki Andrzej 1952 Drzewnica | Rudawa 1.45.19
2606 Uszko Grzegorz 1967 LZS Siedlec | Rudawa 1.45.19
2607 Makarewicz Tomasz 1977 JW 3294 Świdwin | Piła 1.45.20
2608 Niemczuk Przemysław 1978 Strzegom | Katowice (n) 1.45.20
2609 Rupik Ireneusz 1971 Chorzów | Katowice (n) 1.45.21
2610 Szczurek Katarzyna Kraków | Bydgoszcz-Festiwal 1.45.21
2611 Machowski Edward 1948 Rada Miejska Wołów | Wrocław (n) 1.45.22
2612 Boroch Janusz 1966 Warszawa | Katowice (n) 1.45.22
2613 Burzyński Marek 1973 Kraków | Bochnia 1.45.22
2614 Gutowski Michał Wąchock | Skarżysko-Kamienna 1.45.22
2615 Wojas Piotr 1961 Warszawa | Ossów-Radzymin 1.45.23
2616 Hładki Patryk 1984 ŚKB Świebodzin | Piła 1.45.24
2617 Heinrich Henryk 1951 LKS Pogórze | Rudawa 1.45.25
2618 Burza Radosław 1975 Ironman Iława | Wiązowna 1.45.25
2619 Petera Jarosław 1980 JW 2771 Kraków | Piła 1.45.25
2620 Ignasiak Jan 1956 IKS Start Zduńska Wola/Sieradz | Ossów-Radzymin 1.45.26
2621 Kacperski Sławomir 1958 Orkan Szczecin | Piła 1.45.26
2622 Przesdzienk Adam 1971 Energetyk Rybnik | Katowice (n) 1.45.26
2623 Brzozowski Andrzej 1961 Inspiracje Dębno | Piła 1.45.27
2624 Jęziak Waldemar 1970 Poznań | Piła 1.45.27
2625 Wiewióra Zbigniew 1982 PSP Żywiec | Rudawa 1.45.27
2626 Banasiak Alicja 1952 TKKF Beskidek Bielsko-Biała | Katowice (n) 1.45.29
2627 Świętek Tomasz 1974 40-latek Tychy | Rudawa 1.45.29
2628 Turniak Dariusz 1965 Świerklaniec | Rudawa 1.45.30
2629 Stypiński Marek 1954 KB Gepard Murowna Goślina | Murowana Goślina 1.45.32
2630 Kaźmierczak Bartłomiej 1976 Warszawa | Sochaczew 1.45.32
2631 Wesołowski Kamil KCz Pędziwiatr Gliwice/Olkusz | Kraków-Marzanny 1.45.32
2632 Bohdan Ryszard 1950 Zdzieszowice | Rudawa 1.45.33
2633 Szafkowski Piotr 1966 Iława | Gniezno 1.45.33
2634 Jałocha Jan 1961 Chełmża/KM Truchcik Łubianka/Grzywna | Chełmża 1.45.35
2635 Owsik Szymon 1978 Team Tele24 | Katowice (n) 1.45.35
2636 Szulik Łukasz 1985 Rybnik | Katowice (n) 1.45.35
2637 Jakubowski Jędrzej Niezrzeszony | Chełmża 1.45.35
2638 Denisuk Zdzisław Hajnówka | Hajnówka 1.45.36
2639 Łyp Marek 1950 Radomsko | Wrocław (n) 1.45.37
2640 Dymek Artur 1966 Kraków | Rudawa 1.45.38
2641 Szurbak Roman Bielsk Podlaski | Hajnówka 1.45.38
2642 Dworski Sławomir 1963 Bydgoszcz | Bydgoszcz-Bydgoski 1.45.39
2643 Solecki Tomasz 1979 Bieruń | Żywiec 1.45.39
2644 Babicz Andrzej 1975 Warszawa | Warszawa (n) 1.45.40
2645 Pieczora Jerzy 1946 Łódź | Warszawa (n) 1.45.42
2646 Szymczak Paweł 1974 KB Maniac Poznań | Gniezno 1.45.42
2647 Piątek Jakub 1977 KMBŚ 1999 Piła | Piła 1.45.42
2648 Sawicki Leszek 1953 Wrocław | Wrocław (n) 1.45.43
2649 Kot Adam 1964 Forma Wodzisław Śl. | Katowice (n) 1.45.43
2650 Molenda Katarzyna 1982 OTK Rzeźnik | Wiązowna 1.45.43
2651 Tyborowski Józef 1945 Łomża | Łomża 1.45.44
2652 Sygut Grzegorz 1953 Opoczno | Skarżysko-Kamienna 1.45.44
2653 Grabiak Piotr 1977 Poznań | Piła 1.45.44
2654 Sikorski Witold 1961 TKKF Run 24 Bobolice | Piła 1.45.46
2655 Ślęzak Andrzej 1968 Katowice | Katowice (n) 1.45.46
2656 Socha Marcin 1978 16 bdp Kraków | Rudawa 1.45.46
2657 Myjak Marian 1954 Wałbrzych | Wałbrzych 1.45.47
2658 Jonik Marcin 1974 Lublin | Wiązowna 1.45.47
2659 Podzoba Stanisław 1940 KKB Dystans Kraków | Katowice (n) 1.45.48
2660 Sikorska Grażyna 1961 TKKF Run 24 Bobolice | Piła 1.45.48
2661 Piotrowski Piotr 1975 Sulejówek | Warszawa (n) 1.45.48
2662 Kaczorek Robert 1952 Warszawa | Warszawa (n) 1.45.49
2663 Toboła Zbigniew 1974 6 BDSz Kraków | Rudawa 1.45.49
2664 Wójtowicz Marcin 1977 biegajznami.pl | Katowice (n) 1.45.49
2665 Ryżyk Eugeniusz 1959 Bielsk Podlaski | Hajnówka 1.45.50
2666 Kwiatkowski Ryszard 1963 Naprzód Gaz Olsztyn | Piła 1.45.50
2667 Karwowski Jarosław 1970 KCz Pędziwiatr Gliwice | Katowice (n) 1.45.50
2668 Heidenreich Henryk 1951 LKS Pogórze | Rudawa 1.45.51
2669 Jaszczuk Jarosław 1977 Braniewo | Łódź (n) 1.45.51
2670 Bartosiewicz Marcin 1979 Poczta Polska Kraków | Wrocław (n) 1.45.51
2671 Adamczyk Krzysztof 1986 Klub Maratoński UMK Toruń | Siniarzewo 1.45.52
2672 Pryjma Tomasz 1964 Emmet Team Warszawa | Wiązowna 1.45.53
2673 Łukasiewicz Wojciech 1981 Terespol | Łódź (n) 1.45.53
2674 Woźniak Marcin 1973 Szczecin | Piła 1.45.54
2675 Radtke Jarosław 1963 Czerwonak | Gniezno 1.45.55
2676 Olszewska Magdalena 1985 Poznań | Piła 1.45.55
2677 Spychalski Stanisław 1952 WKB Podzamcze Wałbrzych | Wałbrzych 1.45.56
2678 Grabska Renata 1950 AZS Politechnika Rzeszów | Wiązowna 1.45.58
2679 Zająkała Jerzy 1953 KM Łubianka | Chełmża 1.45.59
2680 Przewódzki Janusz 1956 KB TKKF Promyk Ciechanów | Murowana Goślina 1.45.59
2681 Chmielewski Paweł Radzymin | Ossów-Radzymin 1.46.01
2682 Kraska Tadeusz 1949 KM AZS Politechniki Radom | Warszawa (n) 1.46.02
2683 Krasucki Piotr Sochaczew | Sochaczew 1.46.02
2684 Kurdyła Stefan 1940 AKM Olsztyn | Łomża 1.46.03
2685 Prokopiuk Aleksander 1945 RKB Hajnówka | Hajnówka 1.46.03
2686 Cynar Łukasz 1985 Zambrów | Łomża 1.46.03
2687 Balcerzak Iwona 1986 Zberki | Gniezno 1.46.03
2688 Świętuch Krzysztof 1979 Wrocław | Wrocław (n) 1.46.04
2689 Zaźlak Jarosław 1964 ŚKB Świebodzin | Piła 1.46.05
2690 Bugajny Paweł 1963 Poznań | Murowana Goślina 1.46.06
2691 Dobak Stefan 1946 Szamotuły | Gniezno 1.46.07
2692 Rydel Krzysztof 1951 KB Gymnasion Warszawa | Hajnówka 1.46.07
2693 Naskręt Arkadiusz 1972 IBM Polska sp. z o. o. | Warszawa (n) 1.46.07
2694 Skweres Edmund 1940 Gniezno | Gniezno 1.46.09
2695 Kowalski Robert Piaseczno | Sochaczew 1.46.09
2696 Szmel Ewa 1958 Piechowice | Wałbrzych 1.46.10
2697 Miotke Eugeniusz 1958 GKS Kaszubi Luzino | Piła 1.46.11
2698 Wasilewski Wojciech 1965 Emmet Team | Wiązowna 1.46.11
2699 Fras Przemysław 1977 40-latek Tychy | Katowice (n) 1.46.11
2700 Madej Zdzisław 1968 Kęty | Żywiec 1.46.12
2701 Matuszak Dariusz 1969 Piła | Piła 1.46.13
2702 Kierczak Aleksander 1963 Bielsko-Biała | Rudawa 1.46.16
2703 Mosakowski Dariusz 1968 MOK Warszawa | Piła 1.46.16
2704 Szczogryn Paweł 1971 Sport 21 | Warszawa (n) 1.46.16
2705 Ordzieniewicz Marcin 1983 Białystok | Warszawa (n) 1.46.16
2706 Walendzik Sławomir 1965 Salos Faustyna Skierniewice | Sochaczew 1.46.17
2707 Goszczyński Witold 1967 Grupa Łowicka Łowicz | Sochaczew 1.46.18
2708 Bestrzyńska Joanna 1971 KB Maniac Poznań | Piła 1.46.18
2709 Krauze Grzegorz 1978 Blacktop Poznań | Piła 1.46.19
2710 Łogiewa Andrzej 1950 KB Józefinka Katowice | Skarżysko-Kamienna 1.46.20
2711 Stokowski Michał 1985 Łódź | Łódź (n) 1.46.20
2712 Szymański Zdzisław 1944 TKKF Sokół Koło | Murowana Goślina 1.46.21
2713 Kot Anatoli 1959 Hajnówka | Hajnówka 1.46.21
2714 Sowiźrał Zdzisław 1936 Tarnów | Katowice (n) 1.46.22
2715 Appel Jerzy 1946 TKKF Kolejarz Bydgoszcz | Bydgoszcz-Festiwal 1.46.23
2716 Walczak Krzysztof 1958 Trucht Skierniewice | Wiązowna 1.46.23
2717 Kwiatkowski Krzysztof 1972 Trucht Skierniewice | Wiązowna 1.46.23
2718 Pasich Krystian 1987 MOSiR Bukowno | Rudawa 1.46.23
2719 Czekała Jan 1945 UKB Maratończyk Okonek | Piła 1.46.24
2720 Dziwoki Marek 1972 Rybnik | Katowice (n) 1.46.24
2721 Szałkowski Kamil 1985 Chodzież | Piła 1.46.24
2722 Płytnik Andrzej 1974 Poznań | Piła 1.46.25
2723 Nienartowicz Bartosz 1978 Start Brzozówka | Chełmża 1.46.25
2724 Matczuk Konrad 1973 Huragan Wołomin | Białystok 1.46.26
2725 Dudek Piotr 1980 Katowice | Katowice (n) 1.46.26
2726 Imielski Andrzej Łagiewniki | Ossów-Radzymin 1.46.26
2727 Ryba Jan 1962 Wrocław | Wrocław (n) 1.46.27
2728 Woroszło Andrzej 1969 Łódź | Łódź (n) 1.46.29
2729 Kowalczyk Mikołaj 1978 Nieprzemakalni | Warszawa (n) 1.46.29
2730 Zydek Cezary 1957 Łódź | Łódź (n) 1.46.30
2731 Michowski Marian 1939 WKB Piast Wrocław | Katowice (n) 1.46.31
2732 Zagrabski Kazimierz 1955 TKKF Toruń | Sochaczew 1.46.31
2733 Kaszuba Marek 1971 Złotniczanie Wrocław | Piła 1.46.31
2734 Michalczyk Szczepan 1952 WKB Piast Wrocław | Wałbrzych 1.46.33
2735 Starczewska Natalia 1978 Opole | Łódź (n) 1.46.33
2736 Gwóźdź Piotr 1953 Klub Maraton | Warszawa (n) 1.46.37
2737 Węglarz Ewa 1960 KKB Dystans Kraków | Kraków-Marzanny 1.46.37
2738 Suchmiel Przemysław 1975 Tanren Dojo Warszawa | Ossów-Radzymin 1.46.37
2739 Plackowski Mikołaj 1979 Blacktop Poznań | Piła 1.46.37
2740 Hypś Leszek 1962 airnike.pl | Warszawa (n) 1.46.39
2741 Maćkowiak Valery 1954 KS Krotosz Krotoszyn | Piła 1.46.40
2742 Pawłowski Zbigniew 1958 Górsk/MAZBI Grębocin | Warszawa (n) 1.46.40
2743 Paczkowski Grzegorz 1965 Warszawa | Warszawa (n) 1.46.40
2744 Kita Marian 1963 KB Strzelec Strzebiń | Rudawa 1.46.41
2745 Horodecka Kamińska Magdalena 1969 Wrocław | Wrocław (n) 1.46.41
2746 Kowalewski Zbigniew 1954 TKKF Jastrząb Ruda Śląska | Żywiec 1.46.43
2747 Adamczyk Zbigniew 1955 KM Truchcik Łubianka | Bydgoszcz-Festiwal 1.46.43
2748 Sławek Kazimierz 1949 Witar Tarnobrzeg | Skarżysko-Kamienna 1.46.45
2749 Staszak Rafał 1986 TiR UAM Poznań | Piła 1.46.45
2750 Dratwa Adam 1986 BNO Śląsk Wrocław | Wrocław (n) 1.46.46
2751 Pińczewski Michał Niezrzeszony | Chełmża 1.46.46
2752 Krzemiński Marek 1954 Wrocław | Wrocław (n) 1.46.47
2753 Kuczyński Piotr 1956 Poznań | Murowana Goślina 1.46.47
2754 Lijewski Waldemar 1973 Szkoła Policji w Pile | Piła 1.46.47
2755 Mróz Katarzyna 1974 UKS Dragon Janowiec Wlkp. | Gniezno 1.46.47
2756 Binkowski Józef 1941 MOSiR Piekary Śląskie | Murowana Goślina 1.46.48
2757 Nowak Piotr 1966 Glinianka | Wiązowna 1.46.48
2758 Kamiński Michał 1986 KB Gimnazjon Warszawa | Warszawa (n) 1.46.49
2759 Tokarzewski Stanisław 1946 Komorów | Wiązowna 1.46.50
2760 Letza Cezary 1966 Bank PEKAO SA | Warszawa (n) 1.46.50
2761 Konieczny Maciej 1980 Wiry | Piła 1.46.50
2762 Kiwerski Maciej 1973 Klub Maratończyka Sochaczew | Warszawa (n) 1.46.51
2763 Kowalski Piotr 1973 biegajznami.pl/Bydgoszcz | Piła 1.46.51
2764 Zawadka Mateusz 1988 WKB Meta Lubliniec | Rudawa 1.46.51
2765 Rachlewicz Grzegorz 1964 Poznań | Piła 1.46.52
2766 Olek Tomasz 1974 Art Profi Warszawa | Warszawa (n) 1.46.52
2767 Golędzinowski Tomasz 1965 EWMAX | Sochaczew 1.46.53
2768 Napierski Piotr 1967 Toruń | Unisław 1.46.53
2769 Malicki Grzegorz 1970 Pasat Końskie | Murowana Goślina 1.46.53
2770 Nizioł Jacek 1969 OKB Zadyszka Oświęcim | Żywiec 1.46.54
2771 Gańko Aleksander 1949 Warszawa Wesoła | Rudawa 1.46.55
2772 Stempor Zygmunt 1956 Gnaszyn | Łódź (n) 1.46.55
2773 Rokita Stanisław 1956 Warszawa | Wiązowna 1.46.56
2774 Górski Grzegorz 1961 Warszawa | Bydgoszcz-Festiwal 1.46.56
2775 Szczypczyk Ewa 1981 KKB Dystans Kraków | Katowice (n) 1.46.58
2776 Gerlach Paweł 1950 Cross Krapkowice | Żywiec 1.46.59
2777 Ninca Ryszard 1953 MKL Maraton Świnoujście | Piła 1.46.59
2778 Hołtyn Filip 1982 Winkowski sp z oo Piła | Piła 1.47.00
2779 Szymańczak Zbigniew 1955 Nadarzyn | Warszawa (n) 1.47.01
2780 Krawczyk Piotr 1978 Warszawa | Warszawa (n) 1.47.01
2781 Dubarek Dominik 1980 Wrocław | Wrocław (n) 1.47.01
2782 Drzycimski Marek 1951 Bydgoszcz | Bydgoszcz-Bydgoski 1.47.02
2783 Grzeszczuk Wojciech 1961 BKK Warszawa | Warszawa (n) 1.47.02
2784 Kędziora Robert 1970 Marathon Polska | Warszawa (n) 1.47.02
2785 Krzak Jerzy 1960 TKKF Rozstaje Gdańsk | Piła 1.47.03
2786 Michalec Piotr 1971 Łódź | Łódź (n) 1.47.03
2787 Czarnota Kazimierz AKB Szczytno | Sochaczew 1.47.03
2788 Stanisławczyk Jacek 1968 WKB Meta Lubliniec | Wrocław (n) 1.47.04
2789 Odyjas Szymon 1982 Łazy | Rudawa 1.47.04
2790 Kozdra Mieczysław 1941 WKB Piast Wrocław | Wrocław (n) 1.47.05
2791 Śmigielski Mieczysław 1952 Drużyna Gazety Wyborczej | Ossów-Radzymin 1.47.06
2792 Saraceń Aleksandra 1977 Warszawa | Piła 1.47.07
2793 Marcinkiewicz Stanisław 1953 KB Huragan Wołomin | Wiązowna 1.47.09
2794 Radowska Helena 1966 TKKF Kolejarz Bydgoszcz | Bydgoszcz-Bydgoski 1.47.09
2795 Kędziora Marek 1959 Cross Krapkowice | Żywiec 1.47.10
2796 Walaszczyk Paweł 1960 Mapi | Warszawa (n) 1.47.10
2797 Paszkiewicz Grzegorz 1982 10 Wpsam | Warszawa (n) 1.47.10
2798 Kasprowicz Michał 1977 UKA Warszawa | Warszawa (n) 1.47.11
2799 Rynkowska Patrycja 1989 Katowice | Katowice (n) 1.47.11
2800 Pęczak Sebastian 1973 Poznań | Warszawa (n) 1.47.12
2801 Kuś Tomasz 1979 Chorzenice | Rudawa 1.47.12
2802 Deckert Jan 1954 Poznań | Murowana Goślina 1.47.13
2803 Śliwiński Jerzy 1963 Bełchatów | Rudawa 1.47.13
2804 Stefaniak Piotr 1962 Komneda Policji Lębork | Piła 1.47.14
2805 Kamzol Artur 1971 Kraków | Katowice (n) 1.47.14
2806 Tolak Tadeusz 1956 Warszawa | Warszawa (n) 1.47.15
2807 Łaciak Jan 1980 Tychy | Katowice (n) 1.47.15
2808 Cieszyński Andrzej 1979 Lębork | Piła 1.47.16
2809 Roskowski Stanisław 1944 40-latek Tychy | Żywiec 1.47.17
2810 Szycik Waldemar 1969 Maratonka Grajewo | Łomża 1.47.17
2811 Mzyk Janusz 1952 40-latek Tychy | Żywiec 1.47.18
2812 Hadula Krzysztof 1954 Poznań | Piła 1.47.18
2813 Koprek Edmund 1960 Dobrodzień | Bochnia 1.47.18
2814 Klupp Krzysztof 1960 Poznań | Gniezno 1.47.19
2815 Szejko Wawrzyniec 1952 KB TKKF Promyk Ciechanów | Murowana Goślina 1.47.20
2816 Stachowski Paweł 1982 KS BnO Modrzew Skwierzyna | Piła 1.47.20
2817 Białek Jarosław 1964 KB Bryza Postomino | Piła 1.47.21
2818 Gawor Zbigniew 1958 Kraków | Skarżysko-Kamienna 1.47.22
2819 Wójtowicz Wojciech 1978 ZKB Zator | Żywiec 1.47.22
2820 Erdmańczyk Anna 1978 Luzino | Piła 1.47.22
2821 Kryś Kuba 1981 Łódź | Łódź (n) 1.47.22
2822 Orda Andrzej 1971 TKF Bolesławianka | Wałbrzych 1.47.23
2823 Jasiona Janusz 1948 Telekomunikacja/KB TP | Wiązowna 1.47.24
2824 Pastuszka Wiesław 1952 Lubsko | Gniezno 1.47.25
2825 Krywald Janusz 1959 TKKF Kolejarz Bydgoszcz | Bydgoszcz-Festiwal 1.47.25
2826 Wosicki Tomasz 1973 Leśne Ludki/Oborniki | Piła 1.47.25
2827 Pałużyński Kamil 1987 Katowice | Kraków-Marzanny 1.47.25
2828 Tkocz Adam 1957 Bytom | Katowice (n) 1.47.26
2829 Przybyła Sylwester 1957 Orientuz | Warszawa (n) 1.47.26
2830 Bandkowski Sylwester 1960 Szczecin | Warszawa (n) 1.47.26
2831 Aulak Michał 1983 Łódź | Rudawa 1.47.26
2832 Kędzierski Zenon 1951 OSiR Strzelce Opolskie | Wrocław (n) 1.47.27
2833 Dąbek Wacław 1955 Chrzanów | Rudawa 1.47.27
2834 Wójcik Zdzisław 1959 Piła | Piła 1.47.27
2835 Żuczkowski Łukasz 1977 biegajznami.pl/KB Gymnasion Warszawa | Hajnówka 1.47.27
2836 Juszczak Zbigniew 1965 Kalisz/Opatówek | Piła 1.47.28
2837 Sztulpa Bogumiła 1970 Premier Gliwice | Kraków-Marzanny 1.47.28
2838 Łopatka Kazimierz 1935 Żak Świętochłowice/Chorzów/Vega Mikołów | Murowana Goślina 1.47.30
2839 Kita Beata 1971 Wrocław | Piła 1.47.30
2840 Radomski Dariusz 1955 Poznań | Piła 1.47.31
2841 Biernat Michał 1959 Łódź | Warszawa (n) 1.47.31
2842 Niedzielski Paweł 1974 Łódź | Łódź (n) 1.47.31
2843 Klimont Bogdan 1966 Warszawa | Warszawa (n) 1.47.32
2844 Hojda Marek Chełm | Ossów-Radzymin 1.47.32
2845 Rzędzicki Adam 1948 Police | Bydgoszcz-Festiwal 1.47.33
2846 Nowak Maciej 1980 Gryfice | Piła 1.47.33
2847 Klimasek Przemysław 1981 UKS Sportowiec Piła | Piła 1.47.35
2848 Arnold Waldemar 1953 Gymnasion Warszawa | Hajnówka 1.47.37
2849 Rozbicki Czesław 1946 Artemis Wrocław | Bydgoszcz-Festiwal 1.47.38
2850 Micek Przemysław 1973 Fun Club Aśka Luboń | Bydgoszcz-Bydgoski 1.47.38
2851 Kłos Tomasz 1984 Nowa Sól | Nowa Sól 1.47.38
2852 Kaczmarek Andrzej 1968 Świebodzin | Warszawa (n) 1.47.39
2853 Mateja Jacek 1958 Nakło Śl. | Rudawa 1.47.41
2854 Lubicki Marek 1962 Wrocław | Wrocław (n) 1.47.41
2855 Żuk Jacek 1969 Kuźnica Czarnkowska | Gniezno 1.47.44
2856 Stołowska Aurelia 1962 KB TP Elbląg | Piła 1.47.45
2857 Nosal Krzysztof 1964 KDP Nautilus Jastrzębie Zdrój | Katowice (n) 1.47.47
2858 Zagórski Krzysztof 1966 Maraton Gorlice | Warszawa (n) 1.47.47
2859 Przyłucki Adrian 1976 Reguły | Warszawa (n) 1.47.47
2860 Stranc Walewska Monika 1976 Malta Poznań | Piła 1.47.48
2861 Drzewińska Barbara 1978 World Class | Warszawa (n) 1.47.49
2862 Rapczyński Dariusz 1983 Żerków | Piła 1.47.50
2863 Niewielski Janusz 1965 KKB Dystans Kraków/Wieliczka | Bochnia 1.47.51
2864 Sowierszenko Tomasz 1978 Gliwice | Wałbrzych 1.47.51
2865 Komorowski Stefan 1950 Poznań | Murowana Goślina 1.47.52
2866 Łopata Maciej 1973 EWMAX Warszawa | Sochaczew 1.47.53
2867 Zbierowski Przemysław 1977 Katowice | Katowice (n) 1.47.53
2868 Kędra Tomasz 1980 Katowice | Katowice (n) 1.47.53
2869 Piotrowski Grzegorz 1983 Oława | Wrocław (n) 1.47.53
2870 Krochmal Grzegorz 1959 Orientuz | Warszawa (n) 1.47.54
2871 Leśniak Jan 1983 JW 3741 Bydgoszcz | Warszawa (n) 1.47.54
2872 Tomczak Zbigniew 1954 Gniezno | Murowana Goślina 1.47.55
2873 Jakubowski Mirosław 1959 KB Lew Legnica | Wałbrzych 1.47.55
2874 Ziemann Dariusz 1965 Sopot | Warszawa (n) 1.47.56
2875 Gżegżółka Jacek 1982 10 WPsam | Warszawa (n) 1.47.57
2876 Marcisz Andrzej 1954 Pekabud Morasko Poznań | Murowana Goślina 1.47.59
2877 Zalewski Zbigniew 1975 Skarpa Sosnowiec | Wrocław (n) 1.47.59
2878 Kowol Katarzyna 1983 Forma Wodzisław Śl. | Bochnia 1.47.59
2879 Kamińska Anna 1977 entre.pl Team Magdalenka | Warszawa (n) 1.48.00
2880 Gajdzik Adam 1978 16 bpd Kraków | Rudawa 1.48.00
2881 Faryniarz Damian 1983 KB Gymnasion Warszawa | Wiązowna 1.48.00
2882 Krzyżanowski Maciej 1973 biegajznami.pl | Chełmża 1.48.02
2883 Hasa Adam 1976 Knurów | Katowice (n) 1.48.02
2884 Adamczyk Tadeusz 1952 Jogging Świnoujście | Piła 1.48.03
2885 Paczkowski Andrzej 1962 Gdańsk | Piła 1.48.03
2886 Widuliński Czesław 1964 Trucht Skierniewice | Wiązowna 1.48.05
2887 Smolińska Marta 1977 entre.pl Team Magdalenka | Warszawa (n) 1.48.05
2888 Budzyk Mieczysław 1946 ZNI Stargard Szczeciński | Gniezno 1.48.06
2889 Kolenda Zbigniew 1955 KS Diament Jastrzębie/Jastrzębie Zdrój | Żywiec 1.48.06
2890 Piotrowski Andrzej 1975 PAKS Kaczory | Piła 1.48.06
2891 Pierzchalski Krystian 1981 Premier Gliwice | Katowice (n) 1.48.06
2892 Żywioł Tomasz 1946 Cieszyn | Katowice (n) 1.48.07
2893 Górecki Marek 1946 Kielce | Skarżysko-Kamienna 1.48.07
2894 Pokorny Edward 1948 TPU Ustka | Gniezno 1.48.07
2895 Paluch Bernard 1972 Wągrowiec | Piła 1.48.07
2896 Klęczar Mariusz 1974 Kraków | Kraków-Marzanny 1.48.07
2897 Stopa Jerzy Skarżysko-Kamienna | Skarżysko-Kamienna 1.48.07
2898 Tajduś Bogusław 1965 Wałbrzych | Wałbrzych 1.48.08
2899 Jarzębowicz Mateusz 1982 entre.pl Team Magdalenka | Wrocław (n) 1.48.09
2900 Piwowarczyk Paweł 1975 Poznań | Gniezno 1.48.10
2901 Winiarczyk Irena 1970 biegajznami.pl/Bydgoszcz | Chełmża 1.48.11
2902 Szarecki Krzysztof Kraków | Kraków-Marzanny 1.48.11
2903 Midek Zbigniew 1971 Łódź | Łódź (n) 1.48.12
2904 Stajniak Ireneusz 1974 Sokół Tarnów | Bochnia 1.48.12
2905 Skarbiński Mateusz 1988 II LO Gniezno | Gniezno 1.48.12
2906 Mikołoajczak Andrzej 1982 Gądki | Wrocław (n) 1.48.13
2907 Wilk Ryszard 1948 Poznań | Piła 1.48.14
2908 Raźny Krzysztof 1963 Kraków | Katowice (n) 1.48.14
2909 Mazur Tomasz 1982 Jastrzębie Zdrój | Wrocław (n) 1.48.15
2910 Juraszek Antoni 1956 KS Halny Węgierska Górka | Katowice (n) 1.48.16
2911 Grochowiecki Piotr 1980 LFWM | Warszawa (n) 1.48.16
2912 Szwed Jacek 1983 16 bdp Kraków | Rudawa 1.48.16
2913 Hulanicka Irena 1956 TKKF Piaski Warszawa | Warszawa (n) 1.48.17
2914 Wybacz Grzegorz 1978 Gorzów Wielkopolski | Piła 1.48.17
2915 Piasecki Paweł 1982 sbbp.pl | Warszawa (n) 1.48.17
2916 Karpierz Antoni Kraków | Kraków-Marzanny 1.48.17
2917 Wild Karol 1961 Węgorzewo | Warszawa (n) 1.48.19
2918 Kalbarczyk Mariusz 1976 Warszawa | Warszawa (n) 1.48.19
2919 Litwa Tadeusz 1975 Katowice | Rudawa 1.48.20
2920 Biczysko Tomasz 1966 Wrocław | Wrocław (n) 1.48.21
2921 Matwijów Jarosław 1968 Wrocław | Wrocław (n) 1.48.21
2922 Góralska Aleksandra 1977 TT Dago Olsztyn | Bydgoszcz-Festiwal 1.48.23
2923 Dąbek Artur 1985 KB MCKiS Jaworzno | Rudawa 1.48.24
2924 Koperski Jan 1958 MKS Święc Sławno | Piła 1.48.25
2925 Hildebrandt Piotr 1980 Wiry | Gniezno 1.48.25
2926 Kaczmarkiewicz Zbigniew 1954 Winiary Kalisz | Piła 1.48.26
2927 Narel Sławomir 1963 Łódź | Warszawa (n) 1.48.26
2928 Skrzypczak Jarosław 1967 KB Gymnasion Warszawa | Sochaczew 1.48.26
2929 Szlicht Joanna 1974 Tczew | Piła 1.48.26
2930 Druszkiewicz Jakub 1985 Kraków | Rudawa 1.48.26
2931 Mierzejewski Jan 1947 Ostrołęka/Kurpie Myszyniec | Ossów-Radzymin 1.48.27
2932 Sarecki Maciej 1981 KS Czech Złotów | Wrocław (n) 1.48.27
2933 Witek Ewa 1975 uka.pl Team Warszawa | Ossów-Radzymin 1.48.28
2934 Rozenfelo Paweł 1980 JW 3854 | Warszawa (n) 1.48.28
2935 Worzała Krzysztof 1980 KM Policji Słupsk | Piła 1.48.29
2936 Lesisz Kamil 1984 Reytan GYM | Łomża 1.48.29
2937 Krzysztof Waldemar 1967 Poznań | Piła 1.48.31
2938 Wójcik Paweł Warszawa | Ossów-Radzymin 1.48.31
2939 Śliwa Tomasz 1980 Kozienice | Warszawa (n) 1.48.35
2940 Brzykcy Barbara 1963 KKB Dystans Kraków | Rudawa 1.48.36
2941 Chariasz Paweł 1973 Warszawa | Warszawa (n) 1.48.36
2942 Józefiak Aleksander 1983 Tychy | Katowice (n) 1.48.36
2943 Kucz Stefan 1956 KB Strzelec Strzebiń | Rudawa 1.48.37
2944 Bielobradek Paweł 1964 BRE Runners | Ossów-Radzymin 1.48.37
2945 Jurczak Marcin 1980 Sóper Stódęt | Rudawa 1.48.37
2946 Zdanowski Marian 1956 Poznań | Piła 1.48.40
2947 Kostrzębski Paweł 1964 sbbp.pl | Warszawa (n) 1.48.40
2948 Kucharski Henryk 1952 TKKF Hutnik Głogów | Nowa Sól 1.48.41
2949 Szota Jarosław 1977 Art Profi Warszawa | Łomża 1.48.41
2950 Hoffmann Marcin 1986 HKS Hades Anpol Poznań | Piła 1.48.41
2951 Wojtasik Przemysław 1972 Warszawa | Warszawa (n) 1.48.42
2952 Waś Grzegorz 1976 Wołomin | Ossów-Radzymin 1.48.43
2953 Sondej Wiesław 1962 Sokołów Małopolski | Katowice (n) 1.48.44
2954 Kosiński Leszek 1955 Kaszczor | Wrocław (n) 1.48.45
2955 Forycki Mariusz 1969 Piaseczno | Warszawa (n) 1.48.45
2956 Knapik Jerzy 1946 KKB Dystans Kraków | Kraków-Marzanny 1.48.46
2957 Kaszuba Mirosław 1963 KB Dreptak Mińsk Maz. | Warszawa (n) 1.48.46
2958 Janaszek Dariusz 1967 Drużyna Gazety Wyborczej/Warszawa | Ossów-Radzymin 1.48.46
2959 Marczuk Andrzej 1967 WKB Meta Lubliniec | Wałbrzych 1.48.46
2960 Nowakowski Piotr 1975 16 bdp Kraków | Rudawa 1.48.46
2961 Mudry Henryk 1939 OSiR Wolsztyn | Murowana Goślina 1.48.47
2962 Szuszkiewicz Jerzy 1961 Jupiter Bełchatów | Warszawa (n) 1.48.48
2963 Kobusiński Józef 1951 Warszawa | Warszawa (n) 1.48.49
2964 Nurzyński Zbigniew 1964 KB Łuków | Ossów-Radzymin 1.48.49
2965 Hajduk Elżbieta 1965 Władysławowo | Piła 1.48.49
2966 Bil Janusz 1953 Visteon Praszka | Rudawa 1.48.50
2967 Burda Maciej 1975 Kraków | Rudawa 1.48.50
2968 Sikorski Edmund 1944 Sport i Rekreacja Mogilno | Bydgoszcz-Festiwal 1.48.53
2969 Gaweł Tadeusz 1952 Huta Katowice/Dąbrowa Górnicza | Żywiec 1.48.53
2970 Primus Waldemar 1959 OSiR Strzelce Opolskie | Rudawa 1.48.53
2971 Drygas Piotr 1963 Poznań | Piła 1.48.53
2972 Mucha Arkadiusz 1969 Classic Fitnes Wrocław | Wrocław (n) 1.48.53
2973 Goch Karol 1985 Klub Maratończyka Sochaczew | Wiązowna 1.48.53
2974 Redyk Tomasz Radzymin | Ossów-Radzymin 1.48.54
2975 Palczak Józef 1941 WKB Piast Wrocław | Wrocław (n) 1.48.55
2976 Dyląg Marek 1961 KB MCKiS Jaworzno | Katowice (n) 1.48.56
2977 Kutek Arkadiusz 1977 Marki k/Warszawy | Warszawa (n) 1.48.56
2978 Kowalska Magdalena 1985 AZS Toruń | Piła 1.48.56
2979 Bota Marek 1963 64-sto Leszno | Piła 1.48.58
2980 Bromberek Mirosława 1964 KB Gepard Murowana Goślina | Murowana Goślina 1.48.58
2981 Kuczkowski Ryszard 1966 Ożarów Mazowiecki | Ossów-Radzymin 1.48.58
2982 Balicki Marcin 1977 Kraków | Rudawa 1.48.58
2983 Kubiak Tomasz 1982 Grot Gniezno | Gniezno 1.48.58
2984 Zabrzygraj Grzegorz 1985 Żyrardów | Warszawa (n) 1.48.58
2985 Pasek Wojciech 1959 AKB Pasat Końskie | Murowana Goślina 1.48.59
2986 Tucholski Krzysztof 1963 Duszniki Zdrój | Wałbrzych 1.49.00
2987 Szostakowski Jarosław 1967 www.biegajznami.pl | Wrocław (n) 1.49.00
2988 Zwierzchowski Maciej 1978 Warszawa | Łomża 1.49.02
2989 Łapiński Radosław 1972 biegajznami.pl/Warszawa | Ossów-Radzymin 1.49.03
2990 Pieniążek Grzegorz 1974 Kraków | Kraków-Marzanny 1.49.03
2991 Ryś Sebastian 1975 Tulce | Piła 1.49.03
2992 Wesołowski Wojciech 1952 Gniezno | Gniezno 1.49.04
2993 Strańczyk Leszek 1973 Tulce | Piła 1.49.04
2994 Ślaski Krzysztof 1975 Baranowo | Warszawa (n) 1.49.04
2995 Dobosz Elżbieta 1958 KB Gymnasion Warszawa | Warszawa (n) 1.49.05
2996 Żurawski Stanisław 1978 Olsztyn | Piła 1.49.05
2997 Madej Bolesław AZS AWF Kraków | Kraków-Marzanny 1.49.05
2998 Sowiński Walerian 1946 KCz Pędziwiatr Gliwice | Katowice (n) 1.49.06
2999 Siwek Paweł 1976 Poznań | Gniezno 1.49.06
3000 Walerowicz Maciej 1982 Katowice | Katowice (n) 1.49.09
3001 Kaźmierczyk Marek 1973 UKS 62 Kraków | Kraków-Marzanny 1.49.10
3002 Kotas Przemysław 1964 Częstochowa | Katowice (n) 1.49.11
3003 Dobosz Romuald 1951 Tupot Ustka | Piła 1.49.14
3004 Malinowski Sebastian 1986 Niezrzeszony | Kraków-Marzanny 1.49.15
3005 Lissowski Grzegorz 1987 HKS Hades Anpol Poznań | Piła 1.49.15
3006 Michalak Rafał 1974 KB Maniac Poznań | Piła 1.49.16
3007 Kulik Jacek 1971 JW 2771 Kraków | Bochnia 1.49.17
3008 Tarkowski Łukasz 1985 Kraków | Wrocław (n) 1.49.18
3009 Pawkin Krzysztof 1958 Kończewice | Chełmża 1.49.20
3010 Dziedziak Marek 1965 Gorlice | Bochnia 1.49.20
3011 Puchała Sławomir 1969 Piła | Piła 1.49.20
3012 Krzeszowski Maciej 1976 Poznań | Piła 1.49.20
3013 Dutkiewicz Marek Łódź | Ossów-Radzymin 1.49.22
3014 Bochenek Waldemar 1967 Kluczbork | Bochnia 1.49.24
3015 Drwęcki Adam 1981 KS Czech Złotów | Wrocław (n) 1.49.24
3016 Prymakowska Barbara 1943 Sokół Tarnów | Murowana Goślina 1.49.27
3017 Chrabonszcz Jerzy 1957 Ostróda | Warszawa (n) 1.49.28
3018 Rogowski Artur 1965 Wrocław | Wrocław (n) 1.49.29
3019 Wiśniewski Paweł 1980 16 bdp Kraków | Rudawa 1.49.29
3020 Bień Łukasz 1974 Tarnów | Bochnia 1.49.30
3021 Truchel Grzegorz 1974 Grupa PZU | Warszawa (n) 1.49.30
3022 Tuliński Maciej 1980 Poznań | Gniezno 1.49.31
3023 Maniszewski Zbigniew 1955 biegajznami.pl/Unisław | Sochaczew 1.49.32
3024 Franecki Jarosław 1957 Warszawa | Warszawa (n) 1.49.32
3025 Pończocha Dariusz 1966 Poznań | Gniezno 1.49.32
3026 Zbirochowicz Bogusław 1953 TKKF Chociwel | Piła 1.49.33
3027 Włodarczyk Wojciech 1956 Łódź | Łódź (n) 1.49.33
3028 Dziergas Bogusława 1958 Żywiec/Starostwo Żywieckie | Katowice (n) 1.49.33
3029 Ejdys Piotr 1974 Warszawa | Warszawa (n) 1.49.33
3030 Chodań Agnieszka 1977 Wrocław | Wrocław (n) 1.49.34
3031 Szymański Dariusz 1967 Gmina Kleczew | Gniezno 1.49.35
3032 Lampka Robert 1968 Tulce | Piła 1.49.35
3033 Lis Marek 1975 Wołomin | Ossów-Radzymin 1.49.35
3034 Supernak Łukasz 1984 IZIA Opole | Katowice (n) 1.49.35
3035 Mazurek Piotr 1976 Ząbki | Warszawa (n) 1.49.37
3036 Szpak Sebastian 1985 www.biegajznami.pl/Warszawa | Wrocław (n) 1.49.37
3037 Laudański Krzysztof 1986 Kraków | Wrocław (n) 1.49.37
3038 Zep Zbigniew 1960 Skarżysko-Kamienna | Skarżysko-Kamienna 1.49.38
3039 Mielczarek Krzysztof 1968 KS Społem Łódź | Łódź (n) 1.49.38
3040 Gendek Jerzy 1947 KŻ Kotwica | Gniezno 1.49.39
3041 Stobiecki Jerzy 1970 Łódź | Łódź (n) 1.49.39
3042 Bogdan Ola 1985 Wrocław | Wrocław (n) 1.49.39
3043 Homańczuk Tadeusz 1986 Fan Club Morskie Oko Wroclaw | Wrocław (n) 1.49.39
3044 Mazurek Ryszard 1974 Ząbki | Warszawa (n) 1.49.40
3045 Wieczorek Piotr 1978 Warszawa | Warszawa (n) 1.49.41
3046 Jasiewicz Łukasz 1985 MKS Żywiec | Żywiec 1.49.42
3047 Grzywczak Wiesław 1956 KB Gepard Murowana Goślina | Murowana Goślina 1.49.43
3048 Płaczek Artur 1977 CWKS Węgoria Węgorzewo | Rudawa 1.49.44
3049 Zieliński Roman 1954 Toruń/Start Brzozówka | Wrocław (n) 1.49.45
3050 Krzeszowiec Józef 1943 Kleszczewko | Wrocław (n) 1.49.47
3051 Nowak Szymon 1987 Wałbrzych | Wałbrzych 1.49.47
3052 Pękała Mirosław 1965 Agros Chełm | Hajnówka 1.49.48
3053 Wantuch Zenon 1971 Tuchów | Rudawa 1.49.48
3054 Kochanowski Rafał 1976 Opole | Wrocław (n) 1.49.48
3055 Lubowicki Łukasz 1978 40-latek Tychy | Żywiec 1.49.48
3056 Hoppel Włodzimierz 1947 Poznań | Piła 1.49.49
3057 Jakubiak Marek 1956 KM Malta Poznań | Murowana Goślina 1.49.49
3058 Madajczak Jarosław 1973 Trzcianka | Bydgoszcz-Festiwal 1.49.49
3059 Grzyb Kazimierz 1972 Ker-Lift Kraków | Kraków-Marzanny 1.49.50
3060 Malarski Mariusz 1962 KWP Bydgoszcz | Piła 1.49.51
3061 Basendowska Ewa 1966 TKKF Kolejarz Bydgoszcz | Bydgoszcz-Festiwal 1.49.51
3062 Adamowicz Adam 1973 Białystok | Hajnówka 1.49.51
3063 Wyrembski Mirosław 1960 ORS TOR MZK Szczecin | Piła 1.49.53
3064 Gondek Ireneusz 1980 Piła | Piła 1.49.53
3065 Swatowski Andrzej 1949 Koszalin | Piła 1.49.54
3066 Kurzajewski Maciej 1973 TVP 1 | Warszawa (n) 1.49.54
3067 Jurga Bartosz 1976 Warszawa | Warszawa (n) 1.49.54
3068 Sitnik Jan 1946 | Wiązowna 1.49.55
3069 Sobczak Zbigniew 1954 KTS Kalisz | Gniezno 1.49.55
3070 Szul Tomasz 1964 Kabaty/Warszawa | Wiązowna 1.49.55
3071 Mroczek Tomasz 1963 Siedlce | Warszawa (n) 1.49.56
3072 Kurek Dominik 1972 Zielona Mila Dębno | Piła 1.49.56
3073 Szempliński Paweł 1972 Warszawa | Ossów-Radzymin 1.49.56
3074 Grzesik Aleksandra 1987 Zamość | Warszawa (n) 1.49.56
3075 Fijak Krystyna 1969 Oaza Rodzin Żywieckich/Żywiec | Żywiec 1.49.57
3076 Niedzicki Bartosz 1979 Warszawa | Wiązowna 1.49.57
3077 Poręba Włodzimierz 1962 Maraton Gorlice | Warszawa (n) 1.49.58
3078 Włodarczyk Jarosław 1970 Wrocław | Wrocław (n) 1.50.00
3079 Adamowicz Paweł 1976 BSH | Łódź (n) 1.50.00
3080 Pominkiewicz Maciej 1980 KB Bryza Postomino | Piła 1.50.00
3081 Gawenda Tomasz 1970 Poznań | Gniezno 1.50.01
3082 Dacewicz Leszek 1941 Uniwersytet III Wieku J. Góra | Wrocław (n) 1.50.02
3083 Szklarz Andrzej 1957 Jelenia Góra | Wałbrzych 1.50.02
3084 Mielcarek Ryszard 1957 Wrocław | Wrocław (n) 1.50.02
3085 Karwasiecki Władysław 1958 KKB MOSiR Krosno | Bochnia 1.50.02
3086 Józefowicz Maciej 1970 Koziegłowy | Gniezno 1.50.02
3087 Mańka Jarosław 1972 Redeco Wrocław | Wrocław (n) 1.50.03
3088 Szamkuć Bogdan 1950 Wągrowiec | Murowana Goślina 1.50.05
3089 Gluck Witold 1965 Łódź | Łódź (n) 1.50.05
3090 Witkowski Karol 1982 Nowy Tomyśl | Pszczew 1.50.05
3091 Majewski Jan 1945 LKS Start Brzozówka/Toruń | Murowana Goślina 1.50.06
3092 Musiał Wiesław 1953 Sieraków | Pszczew 1.50.07
3093 Patejuk Piotr 1968 Piotrków Trybunalski | Warszawa (n) 1.50.07
3094 Kubiak Tomasz 1975 Żnin | Bydgoszcz-Festiwal 1.50.07
3095 Domański Jacek 1941 WKB Meta Lubliniec/Warszawa | Wiązowna 1.50.08
3096 Matuszewski Roman 1952 Chrzanów | Żywiec 1.50.08
3097 Wróblewski Andrzej 1966 Investment 150 Lat Życia | Warszawa (n) 1.50.08
3098 Tarczyński Grzegorz 1974 Maraton Pęgów | Wałbrzych 1.50.08
3099 Piotrowski Bogusław 1961 Fast Gdańsk | Bydgoszcz-Festiwal 1.50.09
3100 Kisza Józef 1954 MZK Żywiec | Rudawa 1.50.10
3101 Wilczyńska Karolina 1982 Tychy | Warszawa (n) 1.50.10
3102 Korcz Sławomir 1965 sbbp.pl Warszawa | Łódź (n) 1.50.11
3103 Kalita Waldemar 1969 Secus Katowice | Katowice (n) 1.50.12
3104 Zemła Jan 1956 Tychy | Katowice (n) 1.50.13
3105 Łobodziec Rafał 1979 Wrocław | Wrocław (n) 1.50.15
3106 Korthals Łukasz 1973 Straż Pożarna Gdynia | Piła 1.50.16
3107 Śmietanko Piotr 1962 Łomianki | Warszawa (n) 1.50.17
3108 Dobiejewski Konstanty 1979 Wrocław | Wrocław (n) 1.50.18
3109 Głowacki Ryszard 1940 Gorzów | Pszczew 1.50.19
3110 Suchocki Mieczysław 1953 Sosnowiec | Żywiec 1.50.19
3111 Miszczuk Arkadiusz 1967 Warszawa | Warszawa (n) 1.50.19
3112 Witkowski Rafał 1974 Tychy | Katowice (n) 1.50.19
3113 Rut Stanisław 1955 Rzeszów | Bochnia 1.50.21
3114 Pytlik Lucjan 1955 Foma Wodzisław Śl./Radlin | Skarżysko-Kamienna 1.50.21
3115 Budziaszek Andrzej 1961 Kraków | Bochnia 1.50.22
3116 Nowacki Michał 1977 ITBC | Warszawa (n) 1.50.22
3117 Górecki Marcin 1977 Poddębice/Łódź | Łódź (n) 1.50.22
3118 Sikorski Dominik 1979 Chodzież | Piła 1.50.22
3119 Hnatów Zdzisław 1952 Jelenia Góra | Wrocław (n) 1.50.23
3120 Czerwiński Paweł 1979 KB Gymnasion Warszawa | Warszawa (n) 1.50.23
3121 Magrzyk Czesław 1955 Bielański KB Warszawa | Warszawa (n) 1.50.25
3122 Czerwiński Jakub 1973 KKB Dystans Kraków | Rudawa 1.50.25
3123 Goraj Anna 1977 Wrocław | Piła 1.50.25
3124 Krajewski Sławomir 1956 Katowice | Rudawa 1.50.26
3125 Najda Tadeusz 1949 TKKF Łabędź Zbąszyń | Piła 1.50.27
3126 Lipiński Andrzej 1971 Siedlce | Warszawa (n) 1.50.27
3127 Nawalaniec Wojciech 1985 Brzesko | Bochnia 1.50.28
3128 Papież Mariusz 1983 Limanowa | Bochnia 1.50.29
3129 Tomczak Stefan 1947 Wronczyn | Murowana Goślina 1.50.30
3130 Gudowski Robert 1974 www.biegajznami.pl | Wrocław (n) 1.50.30
3131 Herjavec Kinga 1976 Bolesławiec | Piła 1.50.30
3132 Kukuła Wojciech 1987 biegajznami.pl | Katowice (n) 1.50.30
3133 Woźniak Andrzej 1956 Cross Krapkowice | Rudawa 1.50.31
3134 Murawa Dawid 1975 Wielkopolskie Centrum Onkologiczne | Gniezno 1.50.31
3135 Smela Michał 1978 www.runner.pl | Bydgoszcz-Bydgoski 1.50.31
3136 Szychowski Daniel 1980 Skierniewice | Piła 1.50.32
3137 Musiałowski Kazimierz 1949 Kamus | Łomża 1.50.33
3138 Witczak Mariusz 1965 Lusowo | Murowana Goślina 1.50.33
3139 Młynarczyk Tomasz 1987 Sport i Rekreacja Mogilno | Bydgoszcz-Festiwal 1.50.33
3140 Kaźmierkiewicz Marian 1955 Harcownik Jelcz-Laskowice | Wrocław (n) 1.50.34
3141 Jechalik Marcin 1987 Wieleń | Piła 1.50.34
3142 Jadźwiński Wiesław Ciechanów | Ossów-Radzymin 1.50.35
3143 Michalak Andrzej 1959 KS Krotosz Krotoszyn | Wrocław (n) 1.50.36
3144 Kowal Aleksander Kraków | Kraków-Marzanny 1.50.36
3145 Napieracz Mirosław 1973 Zielona Mila Dębno | Piła 1.50.37
3146 Pelikan Jarosław 1961 Zgierz | Łódź (n) 1.50.38
3147 Dobrowolski Zbigniew 1962 Osycin/KB Zadyszka Oświęcim | Katowice (n) 1.50.38
3148 Wieliński Mariusz 1963 Grupa Trójmiasto Gdańsk | Piła 1.50.38
3149 Słodkiewicz Mateusz 1983 KB Józefinka Katowice | Żywiec 1.50.38
3150 Sokołowski Daniel 1951 WKB Podzamcze Wałbrzych | Wałbrzych 1.50.40
3151 Czupyt Artur 1969 Warszawa | Warszawa (n) 1.50.40
3152 Kut Tomasz 1972 Durto-Dent Jelenia Góra | Wrocław (n) 1.50.40
3153 Abramowicz Rafał 1976 Niezrzeszony | Bydgoszcz-Festiwal 1.50.40
3154 Gruszka Dariusz 1976 Kraków | Piła 1.50.40
3155 Zań Marek 1981 Lębork | Bydgoszcz-Festiwal 1.50.40
3156 Figura Andrzej 1951 Świt Cięcina | Żywiec 1.50.41
3157 Kost Mirosław 1963 UKS Gimnazjon Wieliczka | Rudawa 1.50.42
3158 Hull Dawid 1975 Kraków | Bochnia 1.50.42
3159 Walter Łukasz 1986 Tychy | Katowice (n) 1.50.42
3160 Kocur Jarosław 1986 Tychy | Katowice (n) 1.50.42
3161 Pydyn Tomasz 1987 Złotów | Bydgoszcz-Festiwal 1.50.43
3162 Święcicki Wojciech 1963 Warszawa | Warszawa (n) 1.50.44
3163 Czekała Przemysław 1959 Wrocław | Wrocław (n) 1.50.45
3164 Pietrzak Roman 1963 Wągrowiec | Murowana Goślina 1.50.45
3165 Dobosz Krzysztof 1970 Klub Człapaka Pędziwiatr Gliwice | Żywiec 1.50.45
3166 Klepacki Marcin 1981 Tarchomin | Warszawa (n) 1.50.45
3167 Zawalski Włodzimierz 1952 Bukowa | Skarżysko-Kamienna 1.50.46
3168 Chrapek Janusz 1980 Warszawa Mokotów | Warszawa (n) 1.50.46
3169 Kaznowski Tomasz 1980 Kraków | Katowice (n) 1.50.46
3170 Madeja Jacek Kraków | Kraków-Marzanny 1.50.46
3171 Bodnar Zygmunt 1936 Świebodzin | Wrocław (n) 1.50.47
3172 Kociszewski Marek 1967 Grupa Bankietowa Bydgoszcz | Bydgoszcz-Festiwal 1.50.47
3173 Radomski Roman 1967 Wiązowna/KB Lechici Zielonka | Warszawa (n) 1.50.47
3174 Smota Mieczysław KCz Pędziwiatr Gliwice | Kraków-Marzanny 1.50.47
3175 Radzimski Stefan 1974 Warszawa | Łódź (n) 1.50.48
3176 Majchrzak Marcin 1980 Redeco Wrocław | Wrocław (n) 1.50.48
3177 Warężak Tomasz 1981 Redeco Wrocław | Wrocław (n) 1.50.48
3178 Zapart Grzegorz 1972 KKB Dystans Kraków | Rudawa 1.50.49
3179 Szeluga Tomasz 1976 Ośrodek Anielin Piastów | Warszawa (n) 1.50.49
3180 Romas Czesław 1950 LKB Gorzów Wielkopolski | Murowana Goślina 1.50.50
3181 Lewandowski Józef 1966 ZZRG KWK Murcki Katowice | Katowice (n) 1.50.50
3182 Bieniek Maciej 1975 Warszawa | Warszawa (n) 1.50.50
3183 Naziemiec Daria 1976 Ślimak Bytków/Siemianowice Śl. | Żywiec 1.50.50
3184 Kisiel Ewa 1981 Józefinka Katowice | Rudawa 1.50.50
3185 Tenczyński Przemysław 1976 Katowice | Katowice (n) 1.50.51
3186 Orzechowski Paweł 1965 NGTB Kret Trzebnica | Piła 1.50.52
3187 Szpila Tomasz 1966 Warszawa | Warszawa (n) 1.50.52
3188 Grochocki Zbigniew 1945 Taxi 9194 Toruń | Sochaczew 1.50.53
3189 Pięta Józef 1961 Kraków | Rudawa 1.50.53
3190 Trybek Mieczysław 1962 TKKF Old Boys Bukowa | Żywiec 1.50.53
3191 Grabowski Nikodem 1955 Wrocław | Wałbrzych 1.50.54
3192 Marszałkowski Adam 1979 Forma Wodzisław Śląski | Katowice (n) 1.50.54
3193 Kostusiak Konrad 1982 Grot Gniezno | Gniezno 1.50.54
3194 Stolarczyk Stanisław 1950 Świt Cięcina | Żywiec 1.50.55
3195 Matyszczak Roman 1964 WKB Meta Lubliniec | Bochnia 1.50.55
3196 Gwozdecki Paweł 1970 Trucht Skierniewice | Warszawa (n) 1.50.55
3197 Bednarski Krzysztof 1978 Kraków | Katowice (n) 1.50.55
3198 Pasztaleniec Grzegorz 1962 sbbp.pl | Warszawa (n) 1.50.57
3199 Kuczyński Jarosław 1962 Ostrów Mazowiecka | Warszawa (n) 1.50.57
3200 Antoniewicz Jerzy 1970 GOS Grójec | Warszawa (n) 1.50.57
3201 Otręba Andrzej 1982 WKB Meta Lubliniec | Żywiec 1.50.57
3202 Podstawka Tomasz 1985 Bytom | Żywiec 1.50.57
3203 Lewicki Wiesław Austria | Ossów-Radzymin 1.50.57
3204 Hernik Dariusz Radom | Ossów-Radzymin 1.50.57
3205 Kubiak Witold 1973 Tomaszów Mazowiecki | Rudawa 1.50.58
3206 Danch Adam 1963 Katowice | Rudawa 1.50.59
3207 Górna Krystyna 1954 Poznań | Murowana Goślina 1.51.00
3208 Ławniczak Tomasz 1982 Poznań | Gniezno 1.51.01
3209 Możejko Zbigniew Wrocław | Skarżysko-Kamienna 1.51.02
3210 Kruz Robert 1972 16 bdp Kraków | Rudawa 1.51.03
3211 Grabowski Grzegorz 1965 UKS Filippides Trzemeszno/Warszawa | Bydgoszcz-Festiwal 1.51.04
3212 Sumiński Dariusz 1980 Jabłonna | Warszawa (n) 1.51.04
3213 Brzozowski Leszek 1955 Maraton Gorlice | Bochnia 1.51.05
3214 Draczyński Zygmunt 1948 TKK Łobez | Piła 1.51.08
3215 Rozak Stanisław 1960 Wołowice | Rudawa 1.51.08
3216 Dobruchowska Emilia 1966 TKKF Kolejarz Bydgoszcz/Inowrocław | Bydgoszcz-Festiwal 1.51.09
3217 Makowski Adam 1984 Szkoła Policji w Pile | Piła 1.51.10
3218 Makowska Dorota 1976 sbbp.pl | Warszawa (n) 1.51.11
3219 Santarek Wojciech 1978 Szczecin | Piła 1.51.12
3220 Tesz Jerzy 1953 Sulęcin | Wrocław (n) 1.51.13
3221 Uciński Edward 1948 TKKF Instalator Szubin | Piła 1.51.14
3222 Sobalkowski Mirosław 1963 Piekary Śląskie | Rudawa 1.51.14
3223 Bambynek Andrzej 1974 Lubliniec | Katowice (n) 1.51.14
3224 Janowski Wojciech 1978 Wrocław | Wrocław (n) 1.51.14
3225 Walczak Lidia 1954 Amator Leszno | Wrocław (n) 1.51.15
3226 Łampika Krzysztof 1960 Warszawa | Wrocław (n) 1.51.15
3227 Pokrywka Mateusz 1989 Luboń | Gniezno 1.51.15
3228 Nowak Dariusz 1967 Warszawa | Warszawa (n) 1.51.16
3229 Górecki Tomasz 1971 BRE Runners | Warszawa (n) 1.51.16
3230 Gawrychowski Krzysztof 1963 KP Policji Kołobrzeg | Piła 1.51.17
3231 Szczotka Marcin 1975 Węgierska Górka | Bochnia 1.51.17
3232 Samolak Ireneusz 1976 Forma Wodzisław Śl. | Bochnia 1.51.17
3233 Ficek Hanna 1976 Jejkowice | Łódź (n) 1.51.17
3234 Sokołowicz Jakub 1984 Hotel Jesienna Poznań | Bydgoszcz-Bydgoski 1.51.17
3235 Godek Piotr 1964 KB Maniac Poznań | Gniezno 1.51.18
3236 Wiśniewski Piotr 1972 WKB Meta Lubliniec | Wrocław (n) 1.51.18
3237 Głubisz Paweł 1976 Premier Gliwice | Wrocław (n) 1.51.18
3238 Starostka Jacek 1974 Kędzierzyn-Koźle | Wrocław (n) 1.51.19
3239 Banaszkiewicz Adam 1979 Pabianice/PeKaOeKiPa | Łódź (n) 1.51.19
3240 Jakielaszek Ryszard 1949 KBNO Bydgoszcz | Bydgoszcz-Bydgoski 1.51.20
3241 Latawiec Piotr 1956 Rzeszów | Skarżysko-Kamienna 1.51.22
3242 Wyszomierski Dariusz 1971 Warszawa | Warszawa (n) 1.51.22
3243 Bożek Edward 1952 Milanówek | Warszawa (n) 1.51.25
3244 Antkiewicz Janusz 1964 Kraków | Katowice (n) 1.51.25
3245 Kozłowski Tadeusz 1935 Huta Katowice | Murowana Goślina 1.51.26
3246 Walczak Romuald 1970 Kołaczkowo | Gniezno 1.51.26
3247 Młodziejeska Iwona 1973 KB Wygan Kołobrzeg | Piła 1.51.26
3248 Wąsik Marek 1960 Wrocław | Wrocław (n) 1.51.27
3249 Bujłow Arkadiusz 1963 Katowice | Katowice (n) 1.51.27
3250 Skorupiński Jarosław 1968 Radzymin | Ossów-Radzymin 1.51.27
3251 Szczepanik Daniel 1975 Warszawa | Warszawa (n) 1.51.27
3252 Dudziak Mateusz 1986 KB MCKiS Jaworzno | Żywiec 1.51.27
3253 Pyka Marcin 1972 Łazy | Warszawa (n) 1.51.29
3254 Wasylów Andrzej 1964 Antex Sobótka | Wrocław (n) 1.51.30
3255 Kwiatkowski Roman 1958 TKKF Kolejarz Bydgoszcz | Piła 1.51.31
3256 Loranc Przemysław 1987 Łodygowice | Żywiec 1.51.31
3257 Obszyński Tomasz 1962 KKB Dystans Kraków | Kraków-Marzanny 1.51.32
3258 Bernatek Andrzej 1974 KPMG | Warszawa (n) 1.51.32
3259 Sobierajski Henryk 1964 Warszawa | Łódź (n) 1.51.33
3260 Borowczyk Henryk 1947 Altom Gniezno | Gniezno 1.51.34
3261 Lenski Marcin 1970 www.bieganie.com.pl | Rudawa 1.51.34
3262 Reszke Michał Warszawa | Ossów-Radzymin 1.51.34
3263 Kołdej Marcin 1981 Radom | Warszawa (n) 1.51.35
3264 Perz Paweł 1967 Poznań | Piła 1.51.36
3265 Jaczewski Wojciech 1980 Radom | Warszawa (n) 1.51.36
3266 Cieluch Izabela 1980 KKB Dystans Kraków | Bochnia 1.51.37
3267 Richter Piotr 1983 Politechnika Warszawa | Warszawa (n) 1.51.37
3268 Kilian Marek 1968 Warszawa | Łódź (n) 1.51.38
3269 Wasążnik Michał 1980 Niezrzeszony | Bydgoszcz-Festiwal 1.51.38
3270 Kowalczyk Paweł Wołomin | Ossów-Radzymin 1.51.39
3271 Dudziak Andrzej 1947 SMS Maratończyk Łęczna/LW Bogdanka SA | Łódź (n) 1.51.40
3272 Janik Mateusz 1961 Bydgoszcz | Bydgoszcz-Festiwal 1.51.42
3273 Gurban Mieczysław 1962 Bytom Odrzański | Nowa Sól 1.51.43
3274 Czyżewski Piotr 1965 Straż Miejska w Łodzi | Łódź (n) 1.51.43
3275 Kubisz Tomasz 1976 Lubliniec | Rudawa 1.51.44
3276 Kurtek Agnieszka 1977 World Class | Warszawa (n) 1.51.44
3277 Starczynowski Dariusz 1974 Warszawa | Bochnia 1.51.45
3278 Strychalski Dariusz 1975 Łapy | Hajnówka 1.51.46
3279 Zbudniewek Roman 1952 Trucht Skierniewice | Łódź (n) 1.51.48
3280 Simiński Sebastian 1977 KB Maniac Poznań | Gniezno 1.51.49
3281 Korzyński Mikołaj 1979 Byledobiec Anin | Warszawa (n) 1.51.49
3282 Szajerka Tadeusz 1950 Złotniki | Piła 1.51.50
3283 Nizielska Dorota 1975 Wrocław | Wrocław (n) 1.51.50
3284 Sipa Bartosz 1984 Nomi Piła | Piła 1.51.51
3285 Głowacki Zdzisław 1950 World Class Warszawa | Warszawa (n) 1.51.52
3286 Suwara Grzegorz 1961 Pruszków | Warszawa (n) 1.51.52
3287 Rodziewicz Zbigniew 1948 WKB Piast Wrocław | Wrocław (n) 1.51.53
3288 Kubisiak Krzysztof 1959 Toruń/Bydgoszcz | Piła 1.51.53
3289 Kucharski Jacek 1977 56 PŚB Inowrocław | Wrocław (n) 1.51.53
3290 Głowala Łukasz 1985 10 WPsam | Warszawa (n) 1.51.53
3291 Karczewski Marek 1966 Kurpie Myszyniec | Łomża 1.51.54
3292 Lisowski Marcin 1975 Kartuzy | Bydgoszcz-Festiwal 1.51.54
3293 Teległów Łukasz 1984 AMW Gdynia | Katowice (n) 1.51.54
3294 Igielska Magdalena 1985 AMW Gdynia | Katowice (n) 1.51.54
3295 Majcher Jan 1950 TKKF Rekreacja | Chełmża 1.51.55
3296 Stonarski Paweł 1969 Kraków | Kraków-Marzanny 1.51.55
3297 Kozak Wojciech 1973 Piła | Piła 1.51.55
3298 Jewuła Mariusz Kraków | Skarżysko-Kamienna 1.51.56
3299 Krakowiak Jerzy 1948 LZS Trzebnica | Murowana Goślina 1.51.57
3300 Auguścik Mariusz 1963 Mysiadło | Wrocław (n) 1.51.57
3301 Wojtacha Bartłomiej 1977 Katowice | Rudawa 1.51.57
3302 Dziedzic Andrzej 1967 Dąbrowa Tarnowska | Warszawa (n) 1.51.59
3303 Kasperska Sylwia 1978 Allianz Warszawa-Białołęka/Tarchomin | Wrocław (n) 1.51.59
3304 Witkowski Janusz 1965 Poznań | Łódź (n) 1.52.00
3305 Solarz Paweł 1985 Kraków | Kraków-Marzanny 1.52.00
3306 Wasilewski Tomasz 1978 Poznań | Piła 1.52.01
3307 Ziembiewicz Jędrzej 1961 Poznań | Wrocław (n) 1.52.02
3308 Mikulin Marcin 1980 Gryfice | Piła 1.52.03
3309 Paterak Robert 1986 WKB Meta Lubliniec | Katowice (n) 1.52.03
3310 Ciesielski Krzysztof Sochaczew | Sochaczew 1.52.03
3311 Kosicki Rafał 1973 Philips Piła | Piła 1.52.04
3312 Moskal Rafał 1982 ZAS PK Kraków | Rudawa 1.52.04
3313 Gwizdowski Dariusz 1963 entre.pl | Wiązowna 1.52.05
3314 Rurka Grzegorz 1963 Warszawa | Ossów-Radzymin 1.52.05
3315 Krzywdziński Mirosław 1965 Chełmża | Chełmża 1.52.05
3316 Kościelny Andrzej 1958 LKS Pomorzana Skórcz | Piła 1.52.06
3317 Rudalski Rafał 1967 Warszawa | Skarżysko-Kamienna 1.52.07
3318 Biskupiak Henryk 1936 Vega Mikołów | Katowice (n) 1.52.08
3319 Waluśkiewicz Artur 1965 Częstochowa | Żywiec 1.52.08
3320 Trojanowski Piotr 1964 KB Arturówek Łódź | Łódź (n) 1.52.09
3321 Dąbrowski Jerzy 1953 Polkowice | Rudawa 1.52.12
3322 Źródlak Marek 1973 Era Running Team | Łódź (n) 1.52.12
3323 Raszyk Piotr 1953 Łódź | Łódź (n) 1.52.13
3324 Zawiła Marek 1974 Kraków | Kraków-Marzanny 1.52.13
3325 Mrózek Marek 1960 Relax Tymbark | Rudawa 1.52.14
3326 Kropka Marcin 1976 Katowice | Katowice (n) 1.52.14
3327 Bielawski Piotr 1980 AWF Wrocław | Wrocław (n) 1.52.14
3328 Baczewska Renata 1970 Wałbrzych | Wałbrzych 1.52.15
3329 Reluga Grzegorz 1971 Warszawa | Warszawa (n) 1.52.15
3330 Rutkowicz Franciszek 1950 Stanley System Team | Chełmża 1.52.16
3331 Bazała Maciej 1976 UKA Warszawa | Warszawa (n) 1.52.16
3332 Salmon Olivier 1980 Bielsko-Biała | Katowice (n) 1.52.16
3333 Misiowiec Agnieszka Stąporków | Skarżysko-Kamienna 1.52.16
3334 Zieliński Grzegorz 1987 Bożenkowo | Bydgoszcz-Bydgoski 1.52.17
3335 Bieniek Andrzej 1961 Biestrzyków | Wrocław (n) 1.52.18
3336 Lipski Krzysztof 1974 KPMG | Warszawa (n) 1.52.20
3337 Igielski Michał 1984 AZS Śląska AM | Katowice (n) 1.52.20
3338 Łunkiewicz Piotr 1970 Poznań | Piła 1.52.21
3339 Korczyński Wojciech 1984 Krzeszowice | Rudawa 1.52.21
3340 Łopiński Aleksy 1948 Maratończyk Okonek | Piła 1.52.22
3341 Stremel Tomasz 1966 Łochowo | Piła 1.52.22
3342 Warzecha Jarosław 1983 AZS AGH Kraków | Żywiec 1.52.22
3343 Maślanka Józef 1961 Warszawa-Żoliborz | Warszawa (n) 1.52.25
3344 Zamejć Tomasz 1974 Wrocław | Żywiec 1.52.26
3345 Pawłowski Andrzej 1956 Łódź | Łódź (n) 1.52.27
3346 Kowal Artur 1968 Wrocław | Wrocław (n) 1.52.27
3347 Paluszkiewicz Mariola 1979 KS Ktotosz Krotoszyn | Piła 1.52.27
3348 Kowalczyk Adam 1960 Wołomin | Ossów-Radzymin 1.52.28
3349 Szczur Daniel 1974 SPTS Słupsk | Bydgoszcz-Festiwal 1.52.29
3350 Karpiński Zdzisław 1942 Witar Tarnobrzeg | Wiązowna 1.52.30
3351 Adamczyk Artur 1975 Buderus | Gniezno 1.52.30
3352 Dziedziczak Wiktor 1960 ORS TOR MZK Szczecin | Piła 1.52.31
3353 Kapeliński Wojciech 1983 Wrocław | Rudawa 1.52.31
3354 Reszutko Stanisław Niezrzeszony | Kraków-Marzanny 1.52.31
3355 Ksyna Bogusław Młodzieszyn | Sochaczew 1.52.31
3356 Gruś Ryszard 1947 WKB Piast Wrocław | Wrocław (n) 1.52.32
3357 Paraszkiewicz Ryszard 1947 Międzyzdroje | Wrocław (n) 1.52.32
3358 Wyszkoń Franciszek 1981 Lańce | Bochnia 1.52.32
3359 Ciechanowicz Grzegorz 1972 Poznań | Piła 1.52.33
3360 Pliszka Bartosz 1973 Ostrołęka | Warszawa (n) 1.52.33
3361 Rąpała Wiesław 1975 Tychy | Katowice (n) 1.52.33
3362 Żukowski Piotr 1955 Św. Marta Dw. Centralny PKP Warszawa | Wiązowna 1.52.34
3363 Dudziński Witold 1960 Borzęcin Duży/Zaborów | Hajnówka 1.52.34
3364 Magnucka Ewa 1967 Piła | Piła 1.52.34
3365 Jarentowski Marek 1974 Warszawa | Warszawa (n) 1.52.34
3366 Jastrzębski Sebastian 1983 Lamusy | Warszawa (n) 1.52.34
3367 Witt Grzegorz 1966 Elbląg | Gniezno 1.52.35
3368 Sroczyński Robert 1973 Monar Gracze | Wrocław (n) 1.52.35
3369 Arent Grzegorz 1977 Gołdap | Wrocław (n) 1.52.35
3370 Wilczyński Józef 1952 Kobiór | Żywiec 1.52.36
3371 Ratajak Tomasz 1975 Luboń | Piła 1.52.36
3372 Rokicki Rafał 1972 KCz Pędziwiatr Gliwice | Łódź (n) 1.52.37
3373 Wadowski Tomasz 1981 Gorzów Wlkp. | Bydgoszcz-Bydgoski 1.52.37
3374 Murawski Jerzy 1947 Arturówek Łódź/Sandra Łódź | Katowice (n) 1.52.38
3375 Udolf Jan 1949 KB Józefinka Katowice/Skarżysko-Kamienna | Skarżysko-Kamienna 1.52.38
3376 Szuster Mariusz 1963 Wrocław | Wrocław (n) 1.52.40
3377 Duchnowski Tomasz 1979 Świebodzin | Rudawa 1.52.40
3378 Stępień Marek 1961 www.biegajznami.pl/Brzesko | Bochnia 1.52.41
3379 Sidoruk Radek 1979 Poznań | Gniezno 1.52.41
3380 Bielski Andrzej 1975 10 WPsam | Warszawa (n) 1.52.42
3381 Lejczak Krzysztof 1963 KKB Cross Krapkowice | Wrocław (n) 1.52.43
3382 Jaszczyński Zdzisław 1959 Zielona Góra | Nowa Sól 1.52.44
3383 Misiak Adam 1952 Głowienka | Wrocław (n) 1.52.45
3384 Górski Witold 1968 WG Kraków | Kraków-Marzanny 1.52.45
3385 Kaźmierczak Tomasz 1976 Łódź | Łódź (n) 1.52.46
3386 Adamek Aneta 1975 Piechowice | Wrocław (n) 1.52.47
3387 Godlewski Łukasz 1984 Suwałki | Rudawa 1.52.47
3388 Huczkowski Paweł 1947 Kraków | Kraków-Marzanny 1.52.48
3389 Witt Grażyna 1953 Sopot | Hajnówka 1.52.49
3390 Kaczmarczyk Andrzej 1962 Mysłowice | Katowice (n) 1.52.49
3391 Lechowicz Jerzy 1950 KKB Cross Krapkowice | Wrocław (n) 1.52.50
3392 Gembicki Marek 1954 | Ossów-Radzymin 1.52.51
3393 Sokołowski Tomasz 1976 Kraków | Rudawa 1.52.51
3394 Fischer Andrzej 1977 Oleśnica | Wrocław (n) 1.52.51
3395 Mazurkiewicz Adam 1974 Warszawa | Wiązowna 1.52.52
3396 Luft Michał 1976 Katowice | Katowice (n) 1.52.52
3397 Włoch-Wiszniowska Barbara 1981 | Bydgoszcz-Festiwal 1.52.52
3398 Pomersbach Roman 1956 Wrocław | Wrocław (n) 1.52.53
3399 Wiśniewski Mariusz 1973 Morąg | Łomża 1.52.53
3400 Tronina Marek 1968 Maraton Warszawski | Wiązowna 1.52.54
3401 Fejklowicz Robert 1979 Gamrat Jasło | Piła 1.52.55
3402 Dubiel Adam 1978 Katowice | Rudawa 1.52.57
3403 Kruk Czesław 1936 WKB Piast Wrocław | Murowana Goślina 1.52.58
3404 Zając Ireneusz 1952 Maraton Gorlice/Biecz/Gamrat Jasło | Piła 1.52.58
3405 Utrajczak Daniel 1977 KB Maniac Poznań | Piła 1.52.58
3406 Wieteska Emilia 1982 Art Profi Warszawa/Sadkowice | Warszawa (n) 1.52.59
3407 Borowicz Anna 1983 Poznań | Łódź (n) 1.52.59
3408 Jaćmirski Dawid 1986 Monar Wrocław | Wrocław (n) 1.52.59
3409 Śliwa Mirosław Limanowa | Kraków-Marzanny 1.52.59
3410 Pysiak Piotr 1978 Warszawa | Warszawa (n) 1.53.01
3411 Woźniak Paweł 1975 Słupca | Piła 1.53.02
3412 Kitajczuk Łukasz 1979 KB Maniac Poznań | Piła 1.53.02
3413 Poręba Mariusz 1976 Rzeszów | Rudawa 1.53.03
3414 Bednarczyk Kazimierz Niezrzeszony | Chełmża 1.53.05
3415 Wronicz Zygmunt 1944 Kraków | Kraków-Marzanny 1.53.06
3416 Niedziałkowski Wojciech 1962 Speedjogg Nędza | Katowice (n) 1.53.06
3417 Zduńczyk Andrzej 1974 Bank Nykredit Realkredit A/S | Warszawa (n) 1.53.06
3418 Sakwa Alina 1962 Królewski Klub Biegacza Warszawa/KB Gymnazion | Hajnówka 1.53.07
3419 Przeciak Przemysław 1969 Poznań | Piła 1.53.07
3420 Stepowski Andrzej 1935 Pomorski Klub Weteranów LA Balt Flot/Grupa Mietka Łukasika | Murowana Goślina 1.53.08
3421 Rybicki Robert 1975 Arytmia Kroku Team | Bydgoszcz-Bydgoski 1.53.09
3422 Kardaszyński Andrzej 1955 Hiszpan Toruń | Piła 1.53.10
3423 Błaszczak Paweł 1971 Warszawa | Łódź (n) 1.53.10
3424 Kopcewicz Henryk 1954 Crown Goleniów | Warszawa (n) 1.53.11
3425 Legutko Stefan 1957 Oldboys Bełchatów | Warszawa (n) 1.53.11
3426 Biskupski Kazimierz 1956 Altom Gniezno | Murowana Goślina 1.53.12
3427 Lemańczyk Piotr 1981 ATR Bydgoszcz | Wrocław (n) 1.53.12
3428 Niemiec Małgorzata Kraków | Skarżysko-Kamienna 1.53.12
3429 Fiega Ryszard 1958 Maraton Gorlice | Rudawa 1.53.13
3430 Łużnicki Łukasz 1978 Bielsko-Biała | Rudawa 1.53.13
3431 Potępa Beata 1983 KB MCKiS Jaworzno | Żywiec 1.53.13
3432 Adamski Michał Radzymin | Ossów-Radzymin 1.53.13
3433 Rycaj Tomasz 1970 Łódź | Łódź (n) 1.53.14
3434 Adamczyk Kazimierz 1954 Łomianki | Wrocław (n) 1.53.15
3435 Terlecki Józef 1954 Kamyk Gruszewnia | Warszawa (n) 1.53.15
3436 Bogucki Włodzimierz 1961 Porty Lotnicze Warszawa/Sękowin No./Raszyn | Sochaczew 1.53.15
3437 Żerek Jan 1954 Tomaszów Maz. | Warszawa (n) 1.53.16
3438 Rożnowski Andrzej 1976 16 bdp Kraków | Rudawa 1.53.16
3439 Wysrępek Piotr 1970 Kraków | Bochnia 1.53.17
3440 Cejner Michał 1989 MOSiR Piekary Śląskie | Katowice (n) 1.53.17
3441 Nowak Adam 1940 Huta Katowice | Murowana Goślina 1.53.18
3442 Lorenc Bartosz 1979 Zielona Góra | Piła 1.53.18
3443 Prędota Krzysztof 1955 Wilanów/Warszawa | Sochaczew 1.53.20
3444 Kozik Leszek 1957 Kraków | Rudawa 1.53.20
3445 Węcławek Andrzej 1949 TKKF MOSiR Piekary Śląskie | Wrocław (n) 1.53.21
3446 Kielak Krzysztof 1974 Warszawa | Łódź (n) 1.53.22
3447 Krajewski Piotr 1987 Kraków | Rudawa 1.53.23
3448 Kluczny Janusz 1962 Oleśnica | Rudawa 1.53.25
3449 Wąsowska Anna 1978 KB Gymnasion Warszawa | Hajnówka 1.53.25
3450 Michalski Damian 1980 World Class | Warszawa (n) 1.53.25
3451 Kuczbajski Artur 1967 Warszawa | Katowice (n) 1.53.26
3452 Mroziński Krzysztof 1970 Forma Wodzisław Śl. | Katowice (n) 1.53.26
3453 Piziewicz Dominik 1974 www.kamilnotebook.pl | Wrocław (n) 1.53.26
3454 Kacperski Marcin Końskie | Skarżysko-Kamienna 1.53.27
3455 Waliduda Jarosław 1972 Pisarzowice | Wałbrzych 1.53.28
3456 Jurga Marian 1948 www.biegajznami.pl | Wrocław (n) 1.53.29
3457 Szymańska Edyta 1970 Poznań | Murowana Goślina 1.53.29
3458 Sawicki Adam Grajewo | Hajnówka 1.53.29
3459 Dróżdż Dariusz 1970 Poznań | Piła 1.53.30
3460 Olkowski Piotr 1985 Warszawa | Warszawa (n) 1.53.30
3461 Gugała Michał 1979 Kraków | Rudawa 1.53.31
3462 Nowak Lewandowska Barbara 1957 Zberki | Gniezno 1.53.32
3463 Sznajder Zenon 1959 UKS Jedynka Nowa Sól | Nowa Sól 1.53.32
3464 Świderski Adrian 1974 Warszawa | Warszawa (n) 1.53.34
3465 Mioduszewski Mariusz 1975 10 Wpsam | Warszawa (n) 1.53.35
3466 Petynka Rafał 1977 10 Wpsam | Warszawa (n) 1.53.35
3467 Starostka Andrzej 1948 Kędzierzyn-Koźle | Wrocław (n) 1.53.36
3468 Radzimiński Stefan 1971 Onyx Team Warszawa | Warszawa (n) 1.53.36
3469 Kurek Maciej 1975 Poznań | Piła 1.53.36
3470 Barczuk Tomasz 1943 Tarnobrzeg | Łódź (n) 1.53.37
3471 Szydlak Krzysztof 1969 KB Maniac Poznań | Piła 1.53.37
3472 Kłoda Włodzimierz 1956 Warszawa | Warszawa (n) 1.53.38
3473 Czyżyk Grzegorz 1963 Kielce | Skarżysko-Kamienna 1.53.38
3474 Maksymowicz Jan 1948 Gorzów Wielkopolski | Piła 1.53.39
3475 Karłowicz Anna Maria 1953 Warszawa/Abbott | Ossów-Radzymin 1.53.39
3476 Gąsiorowski Paweł 1974 Warszawa | Wrocław (n) 1.53.40
3477 Behrent Jakub 1970 Gliwice | Katowice (n) 1.53.41
3478 Flis Rafał 1971 Toruń | Bydgoszcz-Festiwal 1.53.42
3479 Chodkiewicz Jerzy 1955 KICO Świebodzin | Piła 1.53.43
3480 Brożek Przemysław 1988 Oborniki | Gniezno 1.53.43
3481 Kaczmarek Paweł 1983 Grot Gniezno | Gniezno 1.53.44
3482 Chyliński Wojciech Kielce | Skarżysko-Kamienna 1.53.44
3483 Farkas Dariusz 1969 10 Wpsam | Warszawa (n) 1.53.45
3484 Bydłos Dariusz 1965 sbbp.pl Warszawa | Hajnówka 1.53.46
3485 Piątek Józef 1953 Żywiec | Żywiec 1.53.47
3486 Wiliński Adam 1971 Fałkowo | Gniezno 1.53.47
3487 Smoła Mieczysław 1949 KCz Pędziwiatr Gliwice | Rudawa 1.53.49
3488 Pydyn Andrzej 1961 Złotów | Bydgoszcz-Festiwal 1.53.49
3489 Ślęzak Agata 1970 Katowice | Katowice (n) 1.53.51
3490 Łądyński Bartłomiej 1973 Warszawa | Warszawa (n) 1.53.51
3491 Lisiewicz Marcin 1976 Wolsztyn | Piła 1.53.51
3492 Kusiak Piotr 1965 Kielce | Skarżysko-Kamienna 1.53.52
3493 Ładyński Bartłomiej 1973 Warszawa | Rudawa 1.53.52
3494 Ozimina Andrzej 1954 Wyrzysk | Piła 1.53.54
3495 Wysocki Sławomir 1956 Katowice | Katowice (n) 1.53.56
3496 Syrko Marcin 1974 NGTB Kret Trzebnica | Wrocław (n) 1.53.57
3497 Kosta Mirosław 1963 Wieliczka | Bochnia 1.53.58
3498 Cieśla Jacek 1972 Visteon Praszka | Rudawa 1.53.58
3499 Olkowski Eugeniusz 1954 Kolejarz Bydgoszcz | Piła 1.53.59
3500 Żyła Paweł 1963 Kraków | Skarżysko-Kamienna 1.53.59
3501 Rączkowski Janusz 1956 Chocianów | Wrocław (n) 1.54.00
3502 Dudek Dariusz 1970 Zabierzów | Katowice (n) 1.54.01
3503 Koźmin Arkadiusz 1975 Tychy | Katowice (n) 1.54.01
3504 Kłósek Paweł 1977 Dębica | Bochnia 1.54.02
3505 Rzeszótko Marzena 1965 Drużyna Flory/Bielsko Biała | Rudawa 1.54.03
3506 Sokołowski Dariusz 1975 Warszawa | Ossów-Radzymin 1.54.04
3507 Grodzicki Tomasz 1977 KKB Dystans Kraków | Kraków-Marzanny 1.54.04
3508 Sikora Grzegorz 1974 Warszawa | Warszawa (n) 1.54.05
3509 Bieranowski Piotr 1979 Sulejówek | Łódź (n) 1.54.05
3510 Wizner Czesław 1954 KWP Katowice/IPA Katowice | Piła 1.54.06
3511 Białoskórski Krzysztof 1965 Warszawa | Warszawa (n) 1.54.06
3512 Parczyk Jerzy 1967 Elmeco Wrocław | Katowice (n) 1.54.06
3513 Pałasz Paweł 1973 Warszawa | Warszawa (n) 1.54.06
3514 Caban Sławomir 1971 Trucht Skierniewice | Wiązowna 1.54.07
3515 Pawlak Tadeusz 1963 Trucht Skierniewice | Łódź (n) 1.54.08
3516 Ulbrich Mariusz 1962 Siemianowice Śląskie | Katowice (n) 1.54.09
3517 Kuc Jarosław 1970 Oborniki | Gniezno 1.54.09
3518 Gabrysz Krzysztof 1942 Gliwice | Piła 1.54.10
3519 Kuczek Aleksandra 1973 Wrocław/Kłodzko | Wrocław (n) 1.54.10
3520 Gaweł Waldemar 1976 Buderus | Gniezno 1.54.10
3521 Kempski Zenon 1934 KCz Pędziwiatr Gliwice | Kraków-Marzanny 1.54.11
3522 Stadniczuk Michał 1930 KB Zryw Namysłów | Piła 1.54.12
3523 Kokos Przemysław Częstochowa | Skarżysko-Kamienna 1.54.12
3524 Jasiewicz Mieczysław 1956 Żywiec | Żywiec 1.54.14
3525 Bednarek Krzysztof 1977 Gołdap | Wrocław (n) 1.54.14
3526 Góra Andrzej 1954 KB Lechici Zielonka | Warszawa (n) 1.54.16
3527 Kłos Michał 1974 Warszawa | Warszawa (n) 1.54.16
3528 Słowik Łukasz 1988 Bydgoszcz | Bydgoszcz-Bydgoski 1.54.16
3529 Binarsch Dagmara 1967 Altom Gniezno | Gniezno 1.54.17
3530 Hass Wioletta 1978 Bydgoszcz | Unisław 1.54.18
3531 Sokołowicz Paweł 1979 Hotel Jesienna | Wrocław (n) 1.54.18
3532 Mazurkiewicz Wojciech 1954 Warszawa | Warszawa (n) 1.54.19
3533 Krzystolik Adam 1974 Katowice | Katowice (n) 1.54.19
3534 Mazurkiewicz Andrzej 1953 KB Gymnasion Warszawa/Wólka Kozodawska | Hajnówka 1.54.20
3535 Kwaśniewski Grzegorz 1984 16 bdp Kraków | Rudawa 1.54.22
3536 Makuła Maciej 1983 Niezrzeszona | Kraków-Marzanny 1.54.23
3537 Kot Mirosław 1967 sbbp.pl Warszawa | Łomża 1.54.25
3538 Cembala Izabela 1989 MOSiR Czechowice-Dziedzice/Bielsko-Biała | Rudawa 1.54.25
3539 Walendziak Renata 1950 Pomorski Klub Weteranów LA | Murowana Goślina 1.54.26
3540 Sumiło Tomasz 1973 Warszawa | Warszawa (n) 1.54.26
3541 Pająk Marcin 1978 Philips | Piła 1.54.26
3542 Barcewicz Wojciech 1978 Katowice/Team Tele24 | Łódź (n) 1.54.28
3543 Matelski Marek 1965 Wrocław | Wrocław (n) 1.54.29
3544 Parfieniuk Bartosz 1981 Białystok | Żywiec 1.54.29
3545 Szulc Bolesław 1946 Warszawa | Sochaczew 1.54.31
3546 Drzazga Edward 1957 Świebodzin | Pszczew 1.54.31
3547 Zgubieński Krzysztof 1962 Bydgoszcz | Bydgoszcz-Festiwal 1.54.31
3548 Niewiarowski Franciszek 1958 Wołomin | Ossów-Radzymin 1.54.32
3549 Wnuk Krzysztof 1963 Ogniwo Nowa Sól | Nowa Sól 1.54.32
3550 Murowianiecki Łukasz 1976 Łódź | Łódź (n) 1.54.32
3551 Niedek Konrad 1982 Cegłów | Warszawa (n) 1.54.32
3552 Martynów Dariusz 1967 Wałbrzych | Wałbrzych 1.54.33
3553 Smagorowicz Dariusz 1968 4Energy | Katowice (n) 1.54.33
3554 Suszyński Józef 1956 Nowa Sól | Nowa Sól 1.54.34
3555 Kasparek Olgierd 1975 Warszawa | Warszawa (n) 1.54.34
3556 Wielgocz Daniel 1986 Tapicer Nowa Sól | Nowa Sól 1.54.34
3557 Machlowski Łukasz Wawel Kraków | Kraków-Marzanny 1.54.34
3558 Pietrosiuk Romuald 1953 Międzyrzecz Podlaski | Warszawa (n) 1.54.35
3559 Dobosz Grzegorz 1961 WKB Meta Lubliniec | Bochnia 1.54.35
3560 Wołoszyn Rafał 1976 Skawina | Katowice (n) 1.54.35
3561 Pendolski Franciszek 1942 KB Józefinka Katowice | Katowice (n) 1.54.36
3562 Kruszka Arkadiusz 1978 Poznań | Piła 1.54.36
3563 Kowalski Rafał 1978 Torec Toruń | Chełmża 1.54.36
3564 Litwa Szymon 1973 Mysłowice | Katowice (n) 1.54.37
3565 Mesjasz Jacek 1960 Bytom | Katowice (n) 1.54.38
3566 Paluszyński Piotr 1975 Poznań | Piła 1.54.39
3567 Kuś Bogdan 1976 WKB Meta Lubliniec | Piła 1.54.39
3568 Moskal Edward 1951 Dąbrowa Górnicza | Żywiec 1.54.40
3569 Basiukiewicz Andrzej 1987 33 LO Kopernik | Warszawa (n) 1.54.40
3570 Butkiewicz Henryk 1949 Goleniów | Piła 1.54.41
3571 Lipiński Przemysław 1975 www.fractal.strefa.pl | Katowice (n) 1.54.41
3572 Groch Marek 1957 Kraków | Rudawa 1.54.42
3573 Skrzywczak Jarosław 1967 KB Gymnasion Warszawa | Łomża 1.54.43
3574 Grzana Tomasz 1975 Nieprzemakalni | Warszawa (n) 1.54.43
3575 Brzeziński Piotr 1966 Łódź | Piła 1.54.44
3576 Kolasa Jan Sochaczew | Sochaczew 1.54.44
3577 Żabko Jarosław 1966 Poznań | Piła 1.54.45
3578 Kurek Andrzej 1955 Wołomin | Ossów-Radzymin 1.54.46
3579 Grabiszewski Andrzej 1978 Dzierżoniów | Wałbrzych 1.54.47
3580 Łazikiewicz Jan 1982 Chorzów | Katowice (n) 1.54.47
3581 Księżyk Jacek 1968 Mysłowice | Katowice (n) 1.54.48
3582 Mrożek Andrzej 1954 KKB Dystans Kraków | Wiązowna 1.54.49
3583 Dymiński Marcin 1979 Ząbki | Warszawa (n) 1.54.49
3584 Karmelita Ewa 1954 Łobzonka Wyrzysk | Piła 1.54.50
3585 Pilarz Danuta 1964 WKB Piast Wrocław | Katowice (n) 1.54.50
3586 Kowalski Krzysztof 1982 NSZZ Solidarność Wesoła/Mysłowice | Żywiec 1.54.50
3587 Walencik Grzegorz 1961 Bestcon | Warszawa (n) 1.54.53
3588 Jaworski Dariusz 1964 Legionowo | Warszawa (n) 1.54.53
3589 Mogiłka Przemysław 1975 Warszawa | Warszawa (n) 1.54.57
3590 Pietras Michał 1982 KB Maniac Poznań | Piła 1.54.57
3591 Nylek Krzysztof 1985 Bydgoszcz | Bydgoszcz-Bydgoski 1.54.57
3592 Wróbel Wiesław 1959 Pietrzykowice | Żywiec 1.54.58
3593 Sadło Tomasz 1981 Gliwice | Katowice (n) 1.54.58
3594 Szatkowski Marcin 1988 Bydgoszcz | Bydgoszcz-Bydgoski 1.54.58
3595 Tarnowska Iza 1964 Warszawa | Warszawa (n) 1.54.59
3596 Witczak Mikołaj 1935 LLKS Bielawianka Bielawa | Piła 1.55.00
3597 Szczerba Andrzej 1963 Drużyna Dzień Świra Będzin | Kraków-Marzanny 1.55.00
3598 Tomaszewski Błażej 1971 Nowa Iwiczna | Warszawa (n) 1.55.00
3599 Maj Jacek 1988 Poznań | Piła 1.55.00
3600 Wierzchowski Jacek Niezrzeszony | Chełmża 1.55.00
3601 Pianka Krzysztof 1959 Warszawa | Białystok 1.55.02
3602 Wieczorkiewicz Mariusz 1971 Piła | Piła 1.55.02
3603 Świętaszyk Michał 1978 Grot Gniezno | Gniezno 1.55.02
3604 Efimienko Przemysław 1985 Winkowski sp z oo Piła | Piła 1.55.02
3605 Muszyński Adam KCz Pędziwiatr Gliwice | Kraków-Marzanny 1.55.02
3606 Borowski Szymon 1946 NKTB Zielona Góra | Łódź (n) 1.55.03
3607 Krawczyk Krzysztof 1984 Otwock | Warszawa (n) 1.55.04
3608 Syska Ryszard Skarżysko-Kamienna | Skarżysko-Kamienna 1.55.04
3609 Fran Łazowy Marta 1968 Wrocław | Wrocław (n) 1.55.05
3610 Ozaist Piotr 1980 Wrocław | Skarżysko-Kamienna 1.55.06
3611 Bryła Jakub 1980 Warszawa | Warszawa (n) 1.55.07
3612 Piwoński Robert 1977 Klub Maratoński UMK Toruń | Bydgoszcz-Festiwal 1.55.08
3613 Delor Piotr 1978 DMC & Handlowy Heller SA | Warszawa (n) 1.55.09
3614 Delor Marcin 1978 DMC & Handlowy Heller SA | Warszawa (n) 1.55.09
3615 Gleń Marcin 1980 BCK Wrocław | Wrocław (n) 1.55.10
3616 Wiszniowska Dorota 1981 | Bydgoszcz-Festiwal 1.55.12
3617 Kiszycki Tadeusz 1946 NKTB Jelenia Góra | Łódź (n) 1.55.13
3618 Zieliński Krzysztof 1959 Warszawa/m42195 | Warszawa (n) 1.55.13
3619 Zwierzyński Wojciech 1978 LFWM | Warszawa (n) 1.55.13
3620 Kozicki Jacek 1979 Orbit Gaz Bytom | Katowice (n) 1.55.13
3621 Moniak Andrzej 1965 Bolechowice | Rudawa 1.55.14
3622 Zacharzewski Piotr 1966 WKB Piast Wrocław | Wrocław (n) 1.55.14
3623 Kosinski Marek 1957 PKP | Warszawa (n) 1.55.15
3624 Słupkowski Jacek Indywidualny | Chełmża 1.55.15
3625 Czubakowski Sławomir 1964 Rekreacyjnie | Warszawa (n) 1.55.16
3626 Drozd Michał 1978 Warszawa | Ossów-Radzymin 1.55.17
3627 Gawęda Renata 1961 entre.pl Team Magdalenka/SBBP.PL Warszawa | Łomża 1.55.18
3628 Wolański Witosław 1962 Gdańsk | Łódź (n) 1.55.19
3629 Kachel Kazimierz 1945 AKB Knurów | Żywiec 1.55.21
3630 Kościński Tomasz 1952 Poznań | Piła 1.55.23
3631 Kurzyński Marcin 1976 Pucias Sport Team Rzeszów | Kraków-Marzanny 1.55.24
3632 Stasiewicz Leoncjusz 1939 RKB Hajnówka | Ossów-Radzymin 1.55.25
3633 Uszko Sabina 1965 LZS Siedlec | Katowice (n) 1.55.25
3634 Szymura Adam 1963 Rybnik | Rudawa 1.55.28
3635 Witas Mirosław 1966 www.biegajznami.pl | Katowice (n) 1.55.28
3636 Krasnosielski Rafał 1987 Zgorzelec | Wrocław (n) 1.55.30
3637 Kopczyński Zbigniew 1959 Rybnik | Rudawa 1.55.31
3638 Peiter Eugeniusz 1947 Poznań | Gniezno 1.55.32
3639 Gruca Wiesław 1965 Kaszów | Rudawa 1.55.32
3640 Gołębiewicz Ludwik 1960 Nowosielce | Wrocław (n) 1.55.35
3641 Pomykała Urszula 1964 Tychy | Warszawa (n) 1.55.35
3642 Lampart Patrycja 1974 Ślimak Bytków | Wrocław (n) 1.55.35
3643 Dychto Rafał 1975 Pabianice | Łódź (n) 1.55.35
3644 Hrynowiecki Henryk KCz Pędziwiatr Gliwice | Kraków-Marzanny 1.55.35
3645 Jabłoński Lechosław 1962 Poznań | Piła 1.55.37
3646 Poliszuk Zdzisław 1951 Szczecin | Piła 1.55.38
3647 Sipa Leszek 1956 Klub karate Tsunami | Piła 1.55.38
3648 Pawlik Jerzy 1950 Katowice | Katowice (n) 1.55.39
3649 Kułak Wojciech 1976 Opole | Katowice (n) 1.55.40
3650 Prokopiuk Krzysztof 1984 Hajnówka | Białystok 1.55.40
3651 Handzel Wioletta 1984 Kraków | Katowice (n) 1.55.41
3652 Wojciechowski Janusz 1954 Kraków | Katowice (n) 1.55.42
3653 Krężołek Tomasz 1969 Maraton Gorlice | Warszawa (n) 1.55.42
3654 Brzozowski Marek 1983 www.soperstodet.prv.pl/Sóper Studęt/Wołkowyja | Wrocław (n) 1.55.42
3655 Leś Ireneusz 1953 Bełchatów | Skarżysko-Kamienna 1.55.43
3656 Walczewski Michał 1973 WKB Meta Lubliniec | Warszawa (n) 1.55.43
3657 Oszajca Krystian 1955 Trucht Skierniewice | Warszawa (n) 1.55.44
3658 Kamecki Antoni 1955 ULPKS Panda Misie | Wiązowna 1.55.44
3659 Kinczkowski Mariusz 1972 Zabierzów | Katowice (n) 1.55.44
3660 Jerzewski Leszek 1967 Łódź | Łódź (n) 1.55.45
3661 Lelonkiewicz Michał 1975 Żyrardów | Warszawa (n) 1.55.46
3662 Cała Andrzej 1979 Kraków | Wrocław (n) 1.55.46
3663 Stawska Anna 1957 Łódź | Piła 1.55.47
3664 Algierski Jarosław 1937 Świebodzin/ZLKL Zielona Góra | Piła 1.55.48
3665 Lisius Krzysztof 1964 Niezrzeszony | Chełmża 1.55.48
3666 Wazowicz Grzegorz 1975 Gimnazjum Wiązowna/Warszawa | Wiązowna 1.55.49
3667 Haince Paweł 1980 Chodzież | Piła 1.55.49
3668 Mucha Grzegorz 1976 Zabierzów | Rudawa 1.55.50
3669 Sroka Damian 1982 Chodzież | Piła 1.55.50
3670 Mrynowiecki Henryk 1954 KCz Pędziwiatr Gliwice | Rudawa 1.55.51
3671 Jurkowski Michał 1978 Prudnik | Katowice (n) 1.55.53
3672 Bromowicz Michał 1980 JW 3463 | Warszawa (n) 1.55.54
3673 Szeszko Tomasz 1984 Ruda Śląska | Katowice (n) 1.55.55
3674 Sawa Ryszard 1944 WKKFSiT Niewidomych Warszawa/Zamość | Ossów-Radzymin 1.55.56
3675 Słowik Paweł 1965 KCz Pędziwiatr Gliwice | Rudawa 1.55.56
3676 Łazikiewicz Ryszard 1951 Chorzów | Katowice (n) 1.55.57
3677 Podbielska Alina 1969 TKKF Rekreacja | Chełmża 1.55.57
3678 Jacewicz Kamil 1983 AWF Wrocław | Wrocław (n) 1.55.57
3679 Smarduch Aleksander 1966 Oaza Rodzin Żywieckich Brzeszcze | Żywiec 1.55.58
3680 Małolepszy Sławomir 1980 Lublin | Warszawa (n) 1.55.59
3681 Bielecki Marcin Warszawa | Ossów-Radzymin 1.55.59
3682 Lanski Piotr 1960 Poznań | Piła 1.56.03
3683 Kacperski Olaf 1973 Tuliszków/IMC Winkowski Piła | Piła 1.56.03
3684 Stępień Piotr 1975 23 Baza Lotnicza Mińsk Maz. | Wrocław (n) 1.56.03
3685 Kaczmarek Łukasz 1977 Poznań | Piła 1.56.04
3686 Karmelita Zdzisław 1951 Łobzonka Wyrzysk | Piła 1.56.05
3687 Setnikowski Grzegorz 1958 Otwock | Wiązowna 1.56.05
3688 Konieczny Jacek 1982 Pyskowice | Żywiec 1.56.05
3689 Gruszecki Michał 1984 Redeco Wrocław | Wrocław (n) 1.56.05
3690 Sakowski Maciej 1973 Warszawa | Łódź (n) 1.56.06
3691 Wróblewski Sebastian 1975 Posnet Polska | Warszawa (n) 1.56.06
3692 Wróblewska Hanna 1977 Posnet Polska | Warszawa (n) 1.56.06
3693 Strugała Jakub 1985 Poznań | Piła 1.56.06
3694 Rumin Wiesław 1953 TKKF KB Reebok Warszawa | Wiązowna 1.56.07
3695 Binert Łukasz 1985 Budzyń | Piła 1.56.07
3696 Delkowska Agata 1979 Oława | Wrocław (n) 1.56.08
3697 Delkowska Małgorzata 1980 Oława | Wrocław (n) 1.56.08
3698 Maliszewski Andrzej 1949 Warszawa | Warszawa (n) 1.56.09
3699 Gorynia Izabela 1976 I LO Leszno | Wrocław (n) 1.56.09
3700 Malik Piotr 1982 Warszawa | Warszawa (n) 1.56.09
3701 Kunikowski Grzegorz 1975 Warszawski Klub Karate Shori | Bochnia 1.56.10
3702 Matysiewicz Artur 1975 Trzcianka | Piła 1.56.10
3703 Januchowski Henryk 1960 Gniezno | Murowana Goślina 1.56.12
3704 Januś Marek 1968 Tuchów | Bochnia 1.56.12
3705 Jainta Agnieszka 1972 KB Forma Wodzisław Śląski | Wrocław (n) 1.56.12
3706 Łodyga Ernest 1988 TKKF Łabędź Zbąszyń | Piła 1.56.12
3707 Koc Józef 1942 WKB Piast Wrocław | Wrocław (n) 1.56.13
3708 Madziar Andrzej 1942 SM Przełom Mińsk Mazowiecki | Hajnówka 1.56.13
3709 Szymański Janusz 1949 Warszawa | Warszawa (n) 1.56.14
3710 Sedlak Kazimierz 1952 KKB Dystans Kraków | Kraków-Marzanny 1.56.15
3711 Ryznar Arkadiusz 1988 Gorlice | Warszawa (n) 1.56.15
3712 Żmuda Bartłomiej 1973 Krapkowice | Katowice (n) 1.56.16
3713 Piątek Małgorzata 1958 Żywiec | Żywiec 1.56.17
3714 Murkowski Krzysztof 1971 Torpedo Szczecinek | Gniezno 1.56.17
3715 Wesołowski Marek 1973 Nekla | Piła 1.56.17
3716 Orzechowska Danuta 1949 KB Pasja Warszawa | Murowana Goślina 1.56.18
3717 Krakowiak Paweł 1975 Łódź | Warszawa (n) 1.56.18
3718 Trzaskoś Daniel 1977 KKB Dystans Kraków | Wrocław (n) 1.56.18
3719 Mizura Jerzy 1948 AKM Olsztyn | Murowana Goślina 1.56.19
3720 Stalmach Leszek 1958 Lubliniec | Bochnia 1.56.19
3721 Leśniak Grzegorz 1982 Kamień | Wrocław (n) 1.56.19
3722 Grzanka Andrzej 1966 Pabianice | Warszawa (n) 1.56.20
3723 Malart Wojciech 1978 WKB Piast Wrocław | Wrocław (n) 1.56.20
3724 Sowiński Janusz 1962 KB Bryza Postomino | Piła 1.56.21
3725 Wyszkoń Mariusz 1987 Łańce | Bochnia 1.56.21
3726 Chechelski Kazimierz 1935 Olkusz | Rudawa 1.56.23
3727 Włodarczyk Paweł 1976 Gdynia | Piła 1.56.23
3728 Gołabek Aneta 1984 Warszawa | Warszawa (n) 1.56.23
3729 Nowak Tomasz 1963 Bochnia | Bochnia 1.56.25
3730 Witkoś Paweł 1978 Dąbrowa Górnicza | Katowice (n) 1.56.25
3731 Politowicz Janusz 1950 Szczecin | Piła 1.56.26
3732 Dziemidowicz Jarosław 1958 RKS Energetyk Rybnik | Wrocław (n) 1.56.26
3733 Springer Adam 1968 Kruszwica | Gniezno 1.56.26
3734 Przybysz Jan 1947 Rudzienko | Ossów-Radzymin 1.56.29
3735 Szymczyk Adam 1948 Wda Świecie | Bydgoszcz-Bydgoski 1.56.29
3736 Bielawski Jerzy 1950 Caritas Szczecin | Piła 1.56.29
3737 Misztal Jerzy 1956 Bydgoszcz/Poznań | Piła 1.56.29
3738 Pietrzyk Emila Kraków | Kraków-Marzanny 1.56.29
3739 Klonecki Marek 1975 Gdynia | Piła 1.56.30
3740 Oczkowicz Ewa Kraków | Kraków-Marzanny 1.56.30
3741 Drożdżyński Daniel 1974 Katowice | Katowice (n) 1.56.31
3742 Grubich Eugeniusz 1946 Enko | Kraków-Marzanny 1.56.32
3743 Karlak Andrzej 1966 KB Galeria Warszawa | Warszawa (n) 1.56.32
3744 Duduś Marek 1971 KB Sprint Przeźmierowo | Piła 1.56.32
3745 Magielski Jarosław 1974 ABN Amro Bank | Warszawa (n) 1.56.32
3746 Rytel Szymon Kobyłka | Ossów-Radzymin 1.56.32
3747 Pulit Marcin 1977 Wrocław | Warszawa (n) 1.56.33
3748 Gładysz Agata 1979 Warszawa | Warszawa (n) 1.56.33
3749 Mandrykowski Bartosz 1982 Wrocław | Warszawa (n) 1.56.33
3750 Nowakowski Tomasz 1974 Warszawa | Warszawa (n) 1.56.34
3751 Miler Zbigniew 1954 LTS Lębork | Piła 1.56.36
3752 Wenerski Tomasz Klub Maratończyka | Sochaczew 1.56.37
3753 Popowski Jarosław KS Przyszłość Włochy | Sochaczew 1.56.38
3754 Delewska Dalia 1986 MKS Dąbrowa Górnicza | Żywiec 1.56.39
3755 Luszczymak Tadeusz 1951 KB Forma Wodzisław Śl./Radlin | Wrocław (n) 1.56.40
3756 Sokołowski Marek 1966 Poznań | Murowana Goślina 1.56.40
3757 Franckiewicz Jerzy 1961 Świdnica | Katowice (n) 1.56.43
3758 Żbikowska Katarzyna 1983 KB Arturówek Łódź | Piła 1.56.43
3759 Wirski Ziemowit 1957 Warszawa | Warszawa (n) 1.56.44
3760 Panasiewicz Michał 1974 Yawara Warszawa | Warszawa (n) 1.56.44
3761 Kępczyński Janusz 1949 KB Reebok Warszawa/Ożarów Mazowiecki | Ossów-Radzymin 1.56.45
3762 Marek Łukasz 1982 Mój Skarb/Gdański Klub Morsów/Warszawa | Warszawa (n) 1.56.45
3763 Kozłowska Danuta 1955 Ognisko TKKF Kubuś | Warszawa (n) 1.56.46
3764 Cierżnicki Zbigniew 1963 TKKF Kolejarz Bydgoszcz | Bydgoszcz-Festiwal 1.56.46
3765 Krauze Michał 1975 Blacktop Poznań | Gniezno 1.56.46
3766 Ukbanowicz Andrzej 1976 Kraków | Rudawa 1.56.46
3767 Łogatka Kazimierz 1935 Żak Świętochłowice | Rudawa 1.56.47
3768 Sobczak Andrzej 1961 www.biegajznami.pl | Wrocław (n) 1.56.47
3769 Borowski Szymon 1946 NKTB Zielona Góra | Piła 1.56.49
3770 Czyżuk Grzegorz 1963 KKL Kielce | Katowice (n) 1.56.50
3771 Misiorny Radosław 1973 Poznań | Piła 1.56.50
3772 Śledź Arkadiusz 1971 Warszawa | Rudawa 1.56.52
3773 Walczyna Jerzy 1959 Maratończyk AZS Radom | Warszawa (n) 1.56.53
3774 Żwirowicz Adam 1966 Ruda Śląska | Bochnia 1.56.53
3775 Łudziński Mirosław 1960 Wrocław | Wrocław (n) 1.56.54
3776 Krystkowiak Artur 1978 Gniezno | Gniezno 1.56.54
3777 Ogonowski Jacek 1946 Kraków | Rudawa 1.56.56
3778 Jaworski Piotr 1973 23 Baza Lotnicza JW 1131 | Warszawa (n) 1.56.56
3779 Siebert Małgorzata 1955 KB Maniac Poznań | Piła 1.56.58
3780 Fryzowski Rafał 1984 Ośrodek Anielin Piastów | Warszawa (n) 1.56.58
3781 Różyński Witold 1950 Środa Śląska | Wrocław (n) 1.57.00
3782 Siebert Krzysztof 1955 KB Maniac Poznań | Piła 1.57.00
3783 Radomski Jakub 1987 KB Lechici Zielonka | Wiązowna 1.57.00
3784 Tobjasz Wiesław 1955 Elster Kraków | Katowice (n) 1.57.01
3785 Berg Dariusz 1977 Walka Gniezno/BJJ Team | Piła 1.57.01
3786 Urbaniak Robert 1974 KB Maniac Poznań | Piła 1.57.03
3787 Gerłowicz Karol 1975 SCMT | Warszawa (n) 1.57.03
3788 Smorenda Marcin 1975 Strzelin | Wrocław (n) 1.57.03
3789 Sławik Łukasz 1976 Warszawa | Warszawa (n) 1.57.03
3790 Madej Andrzej 1955 KKB Dystans Kraków | Kraków-Marzanny 1.57.04
3791 Lewandowski Piotr 1961 Toruń | Piła 1.57.04
3792 Wilk Bogusław 1967 Przegląd Lokalny Knurów/Rybnik | Katowice (n) 1.57.05
3793 Gajewski Tomasz 1974 Wójtowo | Piła 1.57.05
3794 Zawiślak Mateusz 1982 Resovia Rzeszów | Wrocław (n) 1.57.05
3795 Pawlik Emil 1951 Oaza Rodzin Żywieckich Żywiec | Żywiec 1.57.07
3796 Walczyna Damian Radom | Skarżysko-Kamienna 1.57.08
3797 Nowak Sławomir 1962 Wda Świecie/Bydgoszcz/Osiek n. Notecią | Unisław 1.57.09
3798 Koziara Dagmara 1974 Warszawa | Warszawa (n) 1.57.09
3799 Szuba Grzegorz 1983 biegajznami.pl | Katowice (n) 1.57.09
3800 Bielik Paweł 1983 biegajznami.pl | Katowice (n) 1.57.10
3801 Pawełczak Andrzej 1938 Siedlce | Warszawa (n) 1.57.11
3802 Małek Janusz 1952 WKB Meta Lubliniec | Wrocław (n) 1.57.11
3803 Król Iwona 1980 Team Tele24 | Katowice (n) 1.57.12
3804 Masłocha Kazimiera 1961 KKB Dystans Kraków | Kraków-Marzanny 1.57.14
3805 Białka Rafał 1974 KKB Dystans Kraków | Rudawa 1.57.14
3806 Eder Piotr 1982 Poznań | Piła 1.57.14
3807 Smagała Mariusz 1974 Warszawa | Warszawa (n) 1.57.15
3808 Cyranowicz Magdalena 1980 Warszawa | Warszawa (n) 1.57.15
3809 Rybicka Ewa 1974 Warszawa | Warszawa (n) 1.57.16
3810 Kowalczyk Justyna 1970 KB Galeria Warszawa | Łomża 1.57.18
3811 Żach Andrzej 1957 MKB Team Małkinia | Ossów-Radzymin 1.57.19
3812 Dyrda Teresa 1949 Huta Katowice | Murowana Goślina 1.57.20
3813 Szostek Jacek 1975 www.biegopolski.pl | Rudawa 1.57.20
3814 Uramowski Józef 1938 WKB Piast Wrocław | Wrocław (n) 1.57.21
3815 Budzisz Piotr 1961 Krupski Młyn | Katowice (n) 1.57.21
3816 Mystek Jarosław 1985 Oichikara Katowice | Katowice (n) 1.57.21
3817 Uciechowski Jan 1963 Rachalanka Bukowice Trze. | Hajnówka 1.57.22
3818 Miziołek Andrzej 1970 IMC Winkowski Piła | Piła 1.57.22
3819 Kobędza Jacek 1945 MOSIR Czechowice-Dziedzice | Żywiec 1.57.23
3820 Macur Tomasz 1973 Abak Gdańsk | Ossów-Radzymin 1.57.23
3821 Szczęszek Andrzej 1959 Goleniów | Piła 1.57.24
3822 Dąbrowski Andrzej 1948 Wrocław | Wrocław (n) 1.57.26
3823 Strumiłło Jarosław 1963 Łódź | Łódź (n) 1.57.26
3824 Blada Piotr 1964 Tychy | Katowice (n) 1.57.27
3825 Sobieszczański Witold 1972 Piła | Piła 1.57.27
3826 Mroczek Robert 1975 Volvo IT Wrocław | Wrocław (n) 1.57.27
3827 Szymski Marian 1951 Imielin | Katowice (n) 1.57.28
3828 Ziegler Jerzy 1951 MKŻ Żnin | Bydgoszcz-Bydgoski 1.57.28
3829 Gliniewicz Aleksandra 1955 Gymnasion Warszawa | Ossów-Radzymin 1.57.28
3830 Bronowski Janusz 1957 KKB Dystans Kraków/Geria Team Wieliczka | Katowice (n) 1.57.28
3831 Wieczorek Łukasz 1985 Rudy | Katowice (n) 1.57.29
3832 Nazar Piotr 1985 Winkowski sp z oo Piła | Piła 1.57.32
3833 Tuziemski Bogdan 1950 UMG Drawsko Pomorskie | Piła 1.57.36
3834 Zaradny Jaromir 1966 Amator Katowice | Katowice (n) 1.57.36
3835 Szymczak Robert 1970 Toruń | Wrocław (n) 1.57.37
3836 Korejwo Albert 1975 16 bdp Kraków | Rudawa 1.57.39
3837 Balcerek Tomasz 1976 Kraków | Katowice (n) 1.57.39
3838 Fejklowicz Krzysztof 1986 Gamrat Jasło | Piła 1.57.40
3839 Szelc Tomasz 1982 Sóper Stódęt | Rudawa 1.57.41
3840 Nowak Krzysztof 1947 ZG Polkowice | Łódź (n) 1.57.43
3841 Namiot Andrzej 1967 Białystok | Łomża 1.57.47
3842 Wawryniuk Rafał 1978 Rzewuszki 40 | Warszawa (n) 1.57.49
3843 Palka Bogusław 1954 ZSP 2 Wesoła | Katowice (n) 1.57.50
3844 Baranowski Tadeusz 1937 Warszawa | Warszawa (n) 1.57.52
3845 Lasota Irena 1951 Wałcz | Murowana Goślina 1.57.52
3846 Podkówka Zbigniew 1960 Bydgoszcz | Bydgoszcz-Bydgoski 1.57.52
3847 Maniecka Katarzyna 1976 Siemianowice | Katowice (n) 1.57.52
3848 Grzesiak Grzegorz 1983 Czernichów | Ossów-Radzymin 1.57.52
3849 Wolfinger Ryszard 1959 OKB Odra Wrocław | Wałbrzych 1.57.53
3850 Iwańska Agnieszka 1967 Warszawa | Łódź (n) 1.57.54
3851 Moszyński Adam 1972 KCz Pędziwiatr Gliwice | Katowice (n) 1.57.54
3852 Kasperek Maciej 1980 Szkoła Policji w Pile | Piła 1.57.54
3853 Raźny Filip 1981 Kraków | Kraków-Marzanny 1.57.54
3854 Piątek Wojciech 1967 Skawina | Katowice (n) 1.57.56
3855 Sokołowski Tomasz 1979 Lubin | Łódź (n) 1.57.56
3856 Dzioba Andrzej Kraków | Kraków-Marzanny 1.57.56
3857 Klimek Joanna 1983 Piła | Piła 1.57.57
3858 Rogaliński Feliks 1949 KB Kąty Wrocławskie | Murowana Goślina 1.57.59
3859 Skalniak Mariola 1972 Niezrzeszona | Warszawa (n) 1.58.01
3860 Klasa Piotr 1979 Sierakowice | Warszawa (n) 1.58.01
3861 Krugiołka Piotr 1982 KB Maniac Poznań | Piła 1.58.01
3862 Bialucha Sergiusz 1973 Bytom | Katowice (n) 1.58.02
3863 Kosiński Waldemar 1951 UKS Jedynka | Warszawa (n) 1.58.03
3864 Dziedzic Krzysztof 1950 Big Star Kalisz | Bydgoszcz-Festiwal 1.58.06
3865 Siemiątkowski Jerzy 1969 Zgierz | Rudawa 1.58.06
3866 Kurzawski Bartosz 1971 Kamionki | Piła 1.58.06
3867 Zachacz Mariusz 1969 Volvo IT Wrocław | Wrocław (n) 1.58.07
3868 Stankiewicz Gerard 1975 Piła | Piła 1.58.07
3869 Sawicki Krzysztof 1960 Warszawa | Ossów-Radzymin 1.58.08
3870 Walicka Elżbieta 1961 Sokołów Małopolski | Katowice (n) 1.58.08
3871 Niemiec Mirek 1968 Goleszów | Wrocław (n) 1.58.08
3872 Bruzik Mariusz 1979 Wrocław | Wrocław (n) 1.58.10
3873 Mika Marcin 1980 ADP Polska | Warszawa (n) 1.58.12
3874 Wieczorek Jarosław 1963 Otwock | Warszawa (n) 1.58.13
3875 Połóg Marek 1970 Sulejówek | Warszawa (n) 1.58.13
3876 Bukowski Janusz 1956 Gazownia Warszawska | Ossów-Radzymin 1.58.14
3877 Bogacki Piotr 1958 Kraków | Bochnia 1.58.14
3878 Wiaderek Sławomir 1959 Zalesie Górne | Chełmża 1.58.14
3879 Wyszyńska Małgorzata 1965 Drużyna Gazety Wyborczej/Skąpe | Warszawa (n) 1.58.14
3880 Zientak Janusz 1956 Warszawa | Bochnia 1.58.15
3881 Woźnica Robert 1964 WKB Meta Lubliniec | Rudawa 1.58.15
3882 Zajkowski Bartłomiej 1978 Warszawa | Warszawa (n) 1.58.15
3883 Bogdewicz Przemysław 1979 Poznań | Piła 1.58.15
3884 Król Tadeusz 1952 KB MCKiS Jaworzno | Bochnia 1.58.20
3885 Kucharczyk Mariusz 1972 Kraków | Bochnia 1.58.20
3886 Słodkiewicz Grzegorz 1975 KCz Pędziwiatr Gliwice | Wrocław (n) 1.58.20
3887 Derfert Andrzej 1959 TKKF Kolejarz Bydgoszcz/Derfert Family | Bydgoszcz-Festiwal 1.58.21
3888 Bobiński Mieczysław 1950 ZG Lubin | Nowa Sól 1.58.23
3889 Bobińska Alina 1979 Lubin | Nowa Sól 1.58.23
3890 Pawełko Adrian 1988 Wałbrzych | Wałbrzych 1.58.23
3891 Palka Grzegorz 1965 Warszawa | Warszawa (n) 1.58.24
3892 Woźniak Dorota 1968 WKB Piast Wrocław | Piła 1.58.24
3893 Banaś Ronald Gdynia | Ossów-Radzymin 1.58.24
3894 Mostyński Jerzy 1944 Harcownik Jelcz-Laskowice | Wrocław (n) 1.58.25
3895 Kalinowski Stefan 1967 KS Diament Jastrzębie Zdrój | Rudawa 1.58.25
3896 Tarka Zuzanna 1986 Poznań | Piła 1.58.25
3897 Zawadzka Katarzyna Warszawa | Hajnówka 1.58.25
3898 Gawroński Marek 1972 Chorzów | Katowice (n) 1.58.26
3899 Górecki Mieczysław 1957 Tychy | Katowice (n) 1.58.27
3900 Sawiawa Paweł 1974 Kędzierzyn-Koźle | Rudawa 1.58.27
3901 Suskiewicz Krzysztof 1959 Łódź | Łódź (n) 1.58.28
3902 Grabarczyk Marcin 1968 Warszawa | Łódź (n) 1.58.28
3903 Harenza Mariusz 1978 Grot Gniezno | Gniezno 1.58.28
3904 Pikat Eugeniusz 1963 Katowice | Katowice (n) 1.58.29
3905 Kubrak Władysław 1963 Barczewo | Łomża 1.58.30
3906 Sibielak Łukasz 1972 Kapitan Grzegorz Rurka | Warszawa (n) 1.58.30
3907 Fuks Szymon 1980 Kapitan Grzegorz Rurka | Warszawa (n) 1.58.30
3908 Kalinowski Ryszard 1958 Szczecin | Wrocław (n) 1.58.31
3909 Hajdas Tomasz 1971 KM UMK Toruń | Wiązowna 1.58.33
3910 Tomanek Marek 1974 Siemianowice | Katowice (n) 1.58.34
3911 Baszak Ryszard 1949 KB Lew Legnica | Wrocław (n) 1.58.35
3912 Stefański Piotr 1978 Warszawa | Warszawa (n) 1.58.35
3913 Pedrycz-Pijanowska Ewa 1973 KM UMK Toruń | Chełmża 1.58.36
3914 Prozmo Roman Kamionka | Ossów-Radzymin 1.58.37
3915 Paszkiet Jacek 1967 Warszawa | Warszawa (n) 1.58.38
3916 Maślankiewicz Paweł 1979 Żarki | Katowice (n) 1.58.38
3917 Poręba Janusz 1959 Nowy Sącz | Bochnia 1.58.39
3918 Deleżuch Kamil 1981 Warszawa | Warszawa (n) 1.58.39
3919 Niedbalski Grzegorz 1969 Wrocław/Warszawa | Wrocław (n) 1.58.41
3920 Krzyżewski Wacław 1954 Harcownik Jelcz-Laskowice | Wrocław (n) 1.58.42
3921 Mikos Krzysztof 1973 Wrocław | Wrocław (n) 1.58.42
3922 Bubiak Andrzej 1963 Bielsko-Biała | Katowice (n) 1.58.43
3923 Musiela Krzysztof 1961 Victoria Szczaniec | Nowa Sól 1.58.44
3924 Puchała Grzegorz 1973 Łaziska Górne | Katowice (n) 1.58.44
3925 Lisawa Artur Radzymin | Ossów-Radzymin 1.58.44
3926 Grabowski Paweł 1983 Łódź | Łódź (n) 1.58.45
3927 Bobryk Zenon Wojciech 1957 Łosice | Warszawa (n) 1.58.46
3928 Sapiński Bronisław 1977 16 bdp Kraków | Rudawa 1.58.46
3929 Telok Jarosław 1984 MOSiR Czechowice-Dziedzice/Bulowice | Żywiec 1.58.47
3930 Ślósarek Piotr 1956 Toruń | Bydgoszcz-Bydgoski 1.58.50
3931 Janik Przemysław 1961 Bydgoszcz | Gniezno 1.58.51
3932 Gumowski Bohdan 1943 Kielce | Skarżysko-Kamienna 1.58.52
3933 Szlachta Piotr 1986 Młynka | Rudawa 1.58.52
3934 Kobrzyński Bronisław 1952 TKKF KB Reebok Warszawa | Warszawa (n) 1.58.54
3935 Charczuk Zenon 1957 PKB Żółwik Opole | Wrocław (n) 1.58.55
3936 Kuś Agnieszka 1976 KKB Dystans Kraków | Rudawa 1.58.55
3937 Wojtas Mariusz 1977 Nowy Sącz | Bochnia 1.58.56
3938 Olenderek Zygmunt 1942 Witar Tanobrzeg | Rudawa 1.58.57
3939 Januszewski Paweł 1972 Elite Pedros | Warszawa (n) 1.58.57
3940 Kłysz Karol 1974 Tornado Lubięcin | Nowa Sól 1.58.57
3941 Nędza Tomasz 1981 KB Maniac Poznań/Leszno | Piła 1.58.57
3942 Majkowski Stanisław 1956 KB Bryza Postomino | Piła 1.58.59
3943 Paszkowski Krzysztof Biała Podlaska | Hajnówka 1.58.59
3944 Petasz Dariusz 1967 Pędzący Jeż | Warszawa (n) 1.59.00
3945 Gębarowski Piotr 1973 sbbp.pl Samo Dobro | Warszawa (n) 1.59.01
3946 Karczmitowicz Barbara 1974 Zgierz | Łódź (n) 1.59.01
3947 Bieliński Artur 1986 KB Sokół Knurów | Rudawa 1.59.02
3948 Stachoń Robert 1962 Turbo-Ślimaki Kraków | Kraków-Marzanny 1.59.03
3949 Strzelecki Piotr Niezrzeszony | Chełmża 1.59.03
3950 Dobkowska Anna 1951 Warszawa | Warszawa (n) 1.59.04
3951 Dubis Przemysław 1983 SGH | Warszawa (n) 1.59.05
3952 Podleś Bartłomiej 1974 Era Running Team | Warszawa (n) 1.59.06
3953 Balicki Marek 1971 Kraków | Rudawa 1.59.07
3954 Plebański Tomasz 1975 Kraków | Katowice (n) 1.59.07
3955 Tokarczyk Marek 1974 Nowy Sącz | Bochnia 1.59.09
3956 Fischer Paweł 1983 KICO Świebodzin | Piła 1.59.11
3957 Skopiński Bogdan 1966 Flota Gdynia | Piła 1.59.13
3958 Wnuk Grzegorz 1968 SBD Energetyk Rybnik | Rudawa 1.59.14
3959 Więckiewicz Krzysztof 1971 Wrocław | Wrocław (n) 1.59.15
3960 Kępa Wiesław 1959 WWK Wielka Sowa Dzierżoniów | Rudawa 1.59.16
3961 Pawlak Paweł 1971 Onyx Team Warszawa | Łódź (n) 1.59.16
3962 Wertheim Alexander 1949 KB Galeria | Warszawa (n) 1.59.17
3963 Wieremiejczuk Marcin 1965 Warszawa | Warszawa (n) 1.59.17
3964 Lis Remigiusz 1967 Katowice | Katowice (n) 1.59.18
3965 Cymerman Joanna 1986 KB Kąty Wrocławskie | Wrocław (n) 1.59.20
3966 Spólnik Stanisław 1951 KKB Dystans Kraków/Cross Lajkonik Kraków | Kraków-Marzanny 1.59.21
3967 Młynarczyk Krzysztof 1977 Optime Bielawa | Wrocław (n) 1.59.21
3968 Łach Agnieszka 1981 www.biegajznami.pl/Sobótka | Wrocław (n) 1.59.21
3969 Paluch Daniel 1981 Grodków | Wrocław (n) 1.59.23
3970 Gołąbek Marian 1940 AKB Szczytno | Łomża 1.59.24
3971 Motyka Agata 1965 Wegierska Górka | Żywiec 1.59.25
3972 Kusz Paweł 1978 Borek Szlachecki | Rudawa 1.59.25
3973 Kornaś Jan 1966 Warszawa | Warszawa (n) 1.59.28
3974 Szczęch Piotr 1974 Kaleń Drugi | Piła 1.59.30
3975 Duda Andrzej 1964 23 Baza Lotnicza JW 1131 | Warszawa (n) 1.59.31
3976 Hańbowski Wojciech 1956 Warszawa | Warszawa (n) 1.59.32
3977 Rejus Marek 1988 Bydgoszcz | Bydgoszcz-Festiwal 1.59.32
3978 Draim Jacek 1961 Bydgoszcz | Piła 1.59.33
3979 Hęś Tomasz 1972 Filippides Trzemeszno | Gniezno 1.59.33
3980 Bogdan Maciej 1972 Nowy Dwór Mazowiecki | Warszawa (n) 1.59.34
3981 Rzepko Mariusz 1976 Warszawa | Warszawa (n) 1.59.34
3982 Szuba Michał 1987 33 LO Kopernik | Warszawa (n) 1.59.34
3983 Frasunkiewicz Robert 1971 Porty Lotnicze Warszawa/Wołomin | Warszawa (n) 1.59.35
3984 Wiewiórski Marek 1970 KB ADT Poland sp. z o.o./Nowy Dwór Mazowiecki | Rudawa 1.59.36
3985 Stasiewicz Wiera 1942 RKB Hajnówka | Hajnówka 1.59.37
3986 Stolarczyk Stanisław 1943 Mysłowice | Katowice (n) 1.59.37
3987 Skwirut Michał 1976 Drużyna Gazety Wyborczej | Warszawa (n) 1.59.39
3988 Szczęśnik Jerzy 1968 Reset 2 Wrocław | Wrocław (n) 1.59.41
3989 Mazur Anna 1976 Pulchne Zające Kraków | Kraków-Marzanny 1.59.42
3990 Koch Piotr 1988 Czeladź | Katowice (n) 1.59.42
3991 Grygiel Bolesław 1947 Kędzierzyn-Koźle | Bochnia 1.59.44
3992 Jastrzębski Stanisław 1940 WKB Piast Wrocław | Wrocław (n) 1.59.48
3993 Marcinkowski Janusz 1955 Budzyń | Piła 1.59.48
3994 Sadowski Andrzej 1946 AZS Politechnika Wrocław | Wrocław (n) 1.59.49
3995 Raźniak Mariusz 1973 Szydłowo | Piła 1.59.49
3996 Rewers Miłosz 1970 Chodzież | Piła 1.59.51
3997 Bogusławski Jakub 1977 biomol.pl | Warszawa (n) 1.59.51
3998 Szczęsna Honorata 1977 Warszawa | Warszawa (n) 1.59.53
3999 Wróbel Bogumił 1980 World Class Running Team | Warszawa (n) 1.59.53
4000 Czerna Michał 1977 Optime Bolesławiec | Rudawa 1.59.56
4001 Janik Bartosz 1977 Warszawa | Warszawa (n) 1.59.57
4002 Polasik Jakub 1987 Bydgoszcz | Bydgoszcz-Bydgoski 1.59.57
4003 Blaszka Roman 1958 Luboń | Gniezno 1.59.58
4004 Zora Andrzej 1964 Łódź | Łódź (n) 1.59.58
4005 Baraniecki Arkadiusz 1970 Fairy Szamotuły | Piła 1.59.58
4006 Mazonik Sławomir 1979 Ruczkowice | Żywiec 1.59.59
4007 Michno Marian 1947 Start Lublin | Rudawa 2.00.01
4008 Krawczyk Agnieszka 1974 BRE Runners | Łódź (n) 2.00.01
4009 Skórka Sławomir 1967 Elbląg | Piła 2.00.02
4010 Zatorski Witold 1983 Sóper Stódęt | Rudawa 2.00.02
4011 Gola Wojciech 1954 Gniezno | Gniezno 2.00.03
4012 Tłustochowski Jacek 1950 WKB Piast Wrocław | Wrocław (n) 2.00.04
4013 Przybylak Stanisław 1946 TKKF Piast Poznań | Murowana Goślina 2.00.05
4014 Walerczak Magdalena Bełchatów | Ossów-Radzymin 2.00.05
4015 Kurtyka Andrzej 1953 Wrocław | Wrocław (n) 2.00.07
4016 Brożek Mariusz 1980 Tychy | Katowice (n) 2.00.07
4017 Luty Marcin Węgoria Węgorzewo | Hajnówka 2.00.07
4018 Mazurczak Dariusz 1969 Katowice | Żywiec 2.00.08
4019 Bąk Piotr 1961 Kraków | Rudawa 2.00.09
4020 Fabryczny Klaudiusz 1974 Sosnowiec | Katowice (n) 2.00.12
4021 Nowak Łukasz 1986 Wieliczka | Rudawa 2.00.12
4022 Luzara Edward Niezrzeszony | Kraków-Marzanny 2.00.13
4023 Dworańczyk Monika 1978 Chyliczki | Warszawa (n) 2.00.15
4024 Gerke Michał 1978 Wałbrzych | Wałbrzych 2.00.17
4025 Błoński Marcin 1980 Warszawa | Warszawa (n) 2.00.17
4026 Jaszyński Paweł 1966 Powerade | Warszawa (n) 2.00.18
4027 Jaroszyński Adam 1960 Swarzędz | Piła 2.00.19
4028 Pułaski Ryszard 1953 Warszawa | Warszawa (n) 2.00.20
4029 Obszarny Augustyn 1934 KKB Dystans Kraków | Kraków-Marzanny 2.00.22
4030 Bandurski Jacek 1935 KPKW LA Sopot | Bydgoszcz-Festiwal 2.00.24
4031 Cielniaszek Jacek 1953 Drużyna Dzień Świra | Katowice (n) 2.00.24
4032 Grzesiuk Marcin 1979 Milanówek | Wiązowna 2.00.24
4033 Kowal Danuta 1968 Wrocław | Wrocław (n) 2.00.25
4034 Józefowicz Krzysztof 1966 Janówka | Łódź (n) 2.00.26
4035 Klejszta Wiesław 1943 Kraków SKI | Rudawa 2.00.27
4036 Grocholski Maciej 1974 Ostrów Mazowiecka | Warszawa (n) 2.00.27
4037 Prokopowicz Nił 1945 Włocławek | Warszawa (n) 2.00.29
4038 Gwarda Henryk 1970 Lublin | Warszawa (n) 2.00.29
4039 Szymacha Marcin 1976 Kraków | Rudawa 2.00.29
4040 Melińska Teresa 1951 Meliński Minuth Poznań | Murowana Goślina 2.00.30
4041 Zając Tomasz 1977 Myszków | Warszawa (n) 2.00.30
4042 Jaszczak Wojciech 1988 Bydgoszcz | Bydgoszcz-Bydgoski 2.00.31
4043 Smiech Sławomir 1975 Kraków | Rudawa 2.00.32
4044 Dąbrowski Jarosław 1966 Ząbki | Wrocław (n) 2.00.33
4045 Armatys Krzysztof 1983 KKB Dystans Kraków | Kraków-Marzanny 2.00.33
4046 Kopka Wojciech 1951 Rząska | Rudawa 2.00.34
4047 Zagrodzki Ireneusz 1956 Tupot | Warszawa (n) 2.00.36
4048 Basendowska Ewa 1966 TKKF Kolejarz Bydgoszcz/Trzciwiec | Unisław 2.00.36
4049 Marchlewski Tadeusz 1946 Niezrzeszony | Bydgoszcz-Festiwal 2.00.38
4050 Żak Robert 1977 Warszawa | Warszawa (n) 2.00.38
4051 Hiller Jerzy 1947 Start Lublin | Skarżysko-Kamienna 2.00.39
4052 Bereszko Bartosz 1976 TKKF Czeladź | Rudawa 2.00.40
4053 Andrzejewski Tadeusz 1933 Warszawa Bielany | Ossów-Radzymin 2.00.41
4054 Martynkien Tadeusz 1971 Wrocław | Wrocław (n) 2.00.41
4055 Cichy Wacław 1974 Radzionków | Żywiec 2.00.41
4056 Sztuka Łukasz 1980 AKB Knurów | Rudawa 2.00.42
4057 Wisterowicz Antoni 1930 TTT Triada Sopot | Piła 2.00.43
4058 Sioło Michał 1984 Kraków | Kraków-Marzanny 2.00.49
4059 Knefel Anna Kraków | Kraków-Marzanny 2.00.49
4060 Pluskota Henryk 1958 Visteon Praszka | Rudawa 2.00.50
4061 Suszko Bartłomiej 1974 Warszawa | Warszawa (n) 2.00.50
4062 Kurilec Krzysztof 1964 Wrocław | Wrocław (n) 2.00.51
4063 Łapuć Edmund 1948 Białystok | Warszawa (n) 2.00.52
4064 Sawko Kazimierz 1953 Spółdz. Mieszk. Podzamcze | Wałbrzych 2.00.53
4065 Piotrowski Jan 1963 Kraków | Rudawa 2.00.53
4066 Sawicki Jerzy 1959 Bełchatów | Rudawa 2.00.54
4067 Cier Mirosław 1958 Łomża | Łomża 2.00.56
4068 Szkudlarek Michał 1933 Śmigiel | Gniezno 2.00.58
4069 Biedny Robert 1972 Piła | Piła 2.00.58
4070 Markowski Sławomir 1975 Warszawa | Warszawa (n) 2.00.58
4071 Mądroszczyk Wiesław 1964 Bydgoszcz | Bydgoszcz-Bydgoski 2.00.59
4072 Wojtyła Barbara 1989 Bierna | Katowice (n) 2.01.00
4073 Wolna Aleksandra 1956 Poznań | Murowana Goślina 2.01.01
4074 Stasinowski Krzysztof 1953 Poznań | Murowana Goślina 2.01.02
4075 Piłatowski Feliks 1977 WKKFSiT Niewidomych Warszawa | Wiązowna 2.01.03
4076 Matuszyk Adam 1969 Wieliczka | Wrocław (n) 2.01.04
4077 Sobierajska Katarzyna 1969 Wrocław | Wrocław (n) 2.01.04
4078 Aleksandrowicz Rafał Niezrzeszony | Kraków-Marzanny 2.01.04
4079 Ciarkowski Jacek 1952 KB Maniac Poznań | Piła 2.01.07
4080 Myszka Marcin 1972 Grajewo | Hajnówka 2.01.09
4081 Zambrzycki Stanisław 1988 Mała Nieszawka | Piła 2.01.09
4082 Tomalski Mieczysław 1938 Olsztyn | Żywiec 2.01.10
4083 Malinowski Piotr 1962 Skałka Świętochłowice | Kraków-Marzanny 2.01.11
4084 Hajdas Anna 1981 Wrocław | Wrocław (n) 2.01.12
4085 Mikołajczyk Henryk 1968 Rzeszów | Katowice (n) 2.01.13
4086 Rakowski Romuald 1971 Hajnówka | Hajnówka 2.01.14
4087 Drozdowski Marek 1979 Białystok | Białystok 2.01.14
4088 Żochowski Mirosław 1967 Premier Gliwice | Wrocław (n) 2.01.15
4089 Kaczmarek Tomasz 1968 Poznań | Piła 2.01.15
4090 Jankowski Henryk 1946 TKKF Saturn Czeladź/Sosnowiec | Żywiec 2.01.16
4091 Salaterski Adam 1962 JW 2771 Kraków | Kraków-Marzanny 2.01.16
4092 Łopuszyński Andrzej 1969 Lublin | Warszawa (n) 2.01.17
4093 Derejczyk Renata 1972 Kraków | Rudawa 2.01.17
4094 Stec Andrzej 1970 Rzeszów | Bochnia 2.01.18
4095 Horbaczewska Dorota 1984 Miękinia | Wrocław (n) 2.01.22
4096 Pasieka Danuta 1966 Pędziwiatr Gliwice | Wrocław (n) 2.01.25
4097 Bietkowski Paweł 1963 Gliwice | Warszawa (n) 2.01.26
4098 Walencik Marcin 1984 Pionki | Warszawa (n) 2.01.26
4099 Katner Mariusz 1975 Warszawa | Warszawa (n) 2.01.27
4100 Kwinta Sławomir 1977 Dzierżoniów | Wrocław (n) 2.01.29
4101 Stepnowski Andrzej 1958 Łagów Świętorzyski | Katowice (n) 2.01.30
4102 Szymczyk Barbara 1970 Ruda Śląska | Bochnia 2.01.34
4103 Gasiński Piotr 1973 Łódź | Łódź (n) 2.01.35
4104 Grzegorzewski Aleksander 1949 Kasztelania Brudzew | Wrocław (n) 2.01.39
4105 Kokoszka Artur 1976 Kraków | Rudawa 2.01.39
4106 Majewski Paweł 1984 Głogówek | Wrocław (n) 2.01.40
4107 Wiatr Robert 1967 Warszawa | Ossów-Radzymin 2.01.42
4108 Pasek Maciej 1987 Pasat Końskie | Łódź (n) 2.01.43
4109 Bednarczyk Małgorzata Karnowice | Kraków-Marzanny 2.01.43
4110 Mijakowski Paweł 1966 Warszawa | Warszawa (n) 2.01.45
4111 Melcer Radek 1984 Nowa Sól | Nowa Sól 2.01.45
4112 Aftański Zbigniew 1960 Łódź | Łódź (n) 2.01.48
4113 Błach Jacek 1974 Mirzec/Warszawa | Łomża 2.01.48
4114 Dul Sławomir 1978 | Ossów-Radzymin 2.01.48
4115 Szczuka Adam 1978 Warszawa | Warszawa (n) 2.01.49
4116 Doliński Tomasz 1964 Wrocław | Rudawa 2.01.51
4117 Lenc Janusz 1953 TKKF Kolejarz Bydgoszcz | Bydgoszcz-Festiwal 2.01.52
4118 Moczyński Leszek 1951 TKKF Kolejarz Bydgoszcz | Bydgoszcz-Festiwal 2.01.53
4119 Biały Bartosz 1978 KB Maniac Poznań | Piła 2.01.58
4120 Michaluk Damian 1979 Łosice | Hajnówka 2.01.58
4121 Mielcarek Paweł 1980 Konin | Piła 2.02.00
4122 Węgler Kornelia 1970 Ruda Śląska | Bochnia 2.02.01
4123 Kaszuba Krzysztof 1968 Złotniczanie Wrocław | Wrocław (n) 2.02.03
4124 Kędzierski Michał 1976 Przegląd Lokalny Knurów | Rudawa 2.02.03
4125 Hauszyld Barbara 1987 Harcownik Jelcz-Laskowice | Wałbrzych 2.02.04
4126 Włodarczyk Michał 1949 Artemis Wrocław | Wrocław (n) 2.02.06
4127 Porembski Leszek 1964 Warszawa | Warszawa (n) 2.02.06
4128 Trzeciak Przemysław 1969 Poznań | Gniezno 2.02.06
4129 Kita Stanisław 1939 KB Jadowniki | Bochnia 2.02.07
4130 Boczkowski Jerzy 1956 Kraków | Skarżysko-Kamienna 2.02.07
4131 Kusek Piotr 1985 Kraków | Rudawa 2.02.07
4132 Szatkiewicz Klara 1968 Warszawa | Warszawa (n) 2.02.08
4133 Tomeczek Tadeusz 1949 KTS Kalisz | Gniezno 2.02.09
4134 Domurat Zdzisław 1959 Orły Chrzanów | Rudawa 2.02.09
4135 Kozińska Aneta 1983 Wleń | Wrocław (n) 2.02.09
4136 Bendza Wojciech 1977 Wrocław | Wrocław (n) 2.02.10
4137 Kaźmierczak Piotr 1974 Warszawa | Warszawa (n) 2.02.11
4138 Majcher Marian 1946 Zielona Mila Dębno | Piła 2.02.12
4139 Kozicki Stefan 1952 Młoszowa | Rudawa 2.02.13
4140 Kurek Anna 1971 MOSIR Czechowice-Dziedzice | Żywiec 2.02.16
4141 Grabowski Tadeusz Sochaczew | Sochaczew 2.02.16
4142 Gołębiowski Mariusz 1971 Łódź | Łódź (n) 2.02.20
4143 Buzała Paweł 1977 Zgorzelec | Gniezno 2.02.21
4144 Skowron Andrzej 1972 Sosnowiec | Katowice (n) 2.02.23
4145 Sidor Dariusz 1967 WKB Piast Wrocław | Wrocław (n) 2.02.24
4146 Czyżniewski Marian 1945 TKKF Rekreacja Toruń | Piła 2.02.25
4147 Luniak Anita 1971 Wrocław | Łódź (n) 2.02.26
4148 Dawidowski Jarosław 1985 Wyższa Szkoła Dziennikarska | Warszawa (n) 2.02.31
4149 Brzozowski Bartosz 1973 Łódź | Łódź (n) 2.02.33
4150 Wasko Zygmunt 1960 Siemianowice Śląskie | Katowice (n) 2.02.34
4151 Pędras Grzegorz 1974 Secus Katowice | Katowice (n) 2.02.35
4152 Biegański Łukasz ZS Teresin | Sochaczew 2.02.35
4153 Gorczyca Jacek 1971 Poznań | Gniezno 2.02.36
4154 Pawłowska Jolanta 1959 entre.pl Team Magdalenka | Hajnówka 2.02.38
4155 Tenerowicz Sławomir 1963 Gliwice | Katowice (n) 2.02.39
4156 Gawryś Rafał 1976 Gdynia | Piła 2.02.40
4157 Milczarek Krzysztof 1968 Święta Katarzyna | Wrocław (n) 2.02.41
4158 Bryostowicy Szymon 1978 Poznań | Piła 2.02.41
4159 Grochal Jan 1964 Wieliczka | Rudawa 2.02.45
4160 Markowiak Wiesław 1935 Gorzów | Pszczew 2.02.48
4161 Łaciak Marek 1957 Stowarzyszenie Sportu Rekreacji | Katowice (n) 2.02.48
4162 Kozłowski Mikołaj 1976 JW 4101 | Rudawa 2.02.50
4163 Napiórkowska Katarzyna 1987 33 LO Kopernik | Warszawa (n) 2.02.50
4164 Zięba Robert Nowy Dwór Mazowiecki | Skarżysko-Kamienna 2.02.50
4165 Kasprzyk Paweł 1971 Kraków | Rudawa 2.02.51
4166 Kosidło Krzysztof 1973 JW 4101 | Rudawa 2.02.51
4167 Leszczyński Maciej 1971 Bielsko-Biała | Katowice (n) 2.02.52
4168 Młyniec Piotr 1961 Warszawa | Warszawa (n) 2.02.55
4169 Balmis Kamil Radzymin | Ossów-Radzymin 2.02.55
4170 Cieślik Zdzisław 1958 GKS Zamek Gołańcz | Piła 2.02.56
4171 Dawidziak Jarosław 1971 LKO Leszno | Łódź (n) 2.03.01
4172 Nowak Wojciech 1964 Wrocław | Wrocław (n) 2.03.03
4173 Stasiuk Sebastian 1973 KB Maniac Poznań | Piła 2.03.03
4174 Jauernik Grzegorz 1974 Katowice | Katowice (n) 2.03.04
4175 Szajda Adam 1946 Witar Tarnobrzeg | Rudawa 2.03.05
4176 Rybicki Zbigniew 1956 Stargard | Piła 2.03.06
4177 Plewiński Wojciech 1979 Warszawa | Warszawa (n) 2.03.06
4178 Bachta Mirosław 1968 Gdynia | Wrocław (n) 2.03.07
4179 Nowotka Adam 1970 Warszawa | Wrocław (n) 2.03.07
4180 Cichowicz Łukasz 1981 Warszawa | Warszawa (n) 2.03.07
4181 Próchniewicz Krzysztof 1954 Zelków | Rudawa 2.03.08
4182 Gałczyk Piotr 1971 Modlnica | Rudawa 2.03.08
4183 Glinka Arkadiusz 1974 Warszawa/www.glinka.pl | Warszawa (n) 2.03.08
4184 Kowalczyk Mariusz 1961 Częstochowa | Łódź (n) 2.03.10
4185 Kaliwoda Adam 1968 Bolesław | Rudawa 2.03.10
4186 Lusio Marcin 1973 Za Szybcy z Wściekli | Katowice (n) 2.03.10
4187 Morawik Emil LKS Milanów/Borki | Hajnówka 2.03.11
4188 Lusio Teresa 1978 Katowice | Katowice (n) 2.03.12
4189 Cybulski Maciej 1977 Poznań | Piła 2.03.13
4190 Kwiatkowski Jacek 1987 Bydgoszcz | Bydgoszcz-Bydgoski 2.03.14
4191 Rycerski Adam 1959 Ruda Śląska | Katowice (n) 2.03.15
4192 Czech Albin 1934 Solidarność HSW/Stalowa | Rudawa 2.03.16
4193 Jarek Mirosław 1961 Zgierz | Łódź (n) 2.03.17
4194 Gąsior Robert 1968 Saturn Czeladź | Rudawa 2.03.17
4195 Nowakowski Dariusz 1986 Wrocław | Wrocław (n) 2.03.17
4196 Kolasa Jan Warszawa | Sochaczew 2.03.18
4197 Mieszkowski Dariusz 1961 Warszawa-Żoliborz | Warszawa (n) 2.03.19
4198 Czapski Wojciech 1979 www.biegajznami.pl | Wrocław (n) 2.03.20
4199 Szabłowski Marek 1948 Warszawa | Warszawa (n) 2.03.21
4200 Płoński Michał 1983 Monar Wrocław | Wrocław (n) 2.03.21
4201 Gasiorek Tomasz 1962 Niezrzeszony | Bydgoszcz-Festiwal 2.03.22
4202 Kondej Leszek 1982 Sulejówek | Warszawa (n) 2.03.22
4203 Sienkiewicz Michał 1977 Warszawa | Warszawa (n) 2.03.23
4204 Fiedoń Stanisław 1966 Bytom | Rudawa 2.03.24
4205 Wasik Jacek Lublin | Skarżysko-Kamienna 2.03.24
4206 Bednarczyk Elżbieta 1975 KB Maniac Poznań | Łódź (n) 2.03.25
4207 Stasieło Jarosław 1985 Olsztyn | Bydgoszcz-Bydgoski 2.03.29
4208 Kiszycki Tadeusz 1956 Łódź | Rudawa 2.03.30
4209 Szumera Piotr 1957 Peters Team Kraków | Wrocław (n) 2.03.30
4210 Draus Piotr 1974 Kraków | Kraków-Marzanny 2.03.30
4211 Prokopowicz Edmund 1933 KB Lechici Zielonka | Gniezno 2.03.33
4212 Bącela Alfons 1941 Łódź | Łódź (n) 2.03.36
4213 Skrzyński Krzysztof 1972 Dąbrowa Górnicza | Katowice (n) 2.03.36
4214 Ziętara Rajmund 1965 56 KPŚB Inoworocław | Bydgoszcz-Bydgoski 2.03.37
4215 Suchenek Robert 1976 Zakwasy Warszawa | Warszawa (n) 2.03.37
4216 Liberacki Kamil ZS Teresin | Sochaczew 2.03.37
4217 Ćwikła Andrzej 1961 Białystok | Hajnówka 2.03.38
4218 Borkowski Krzysztof 1972 Warszawa | Warszawa (n) 2.03.38
4219 Pawlak Marcin 1976 Warszawa | Warszawa (n) 2.03.43
4220 Bierkowska Emilia 1983 Police | Warszawa (n) 2.03.43
4221 Marzyjanek Jan 1958 Kyokushin Inowrocław | Bydgoszcz-Festiwal 2.03.47
4222 Dobrzyński Jacek 1975 Polska Telefonia Cyfrowa Era | Warszawa (n) 2.03.49
4223 Niewiadomski Przemysław 1973 Swarzędz | Warszawa (n) 2.03.50
4224 Bartman Dobromił 1979 Wrocław | Katowice (n) 2.03.50
4225 Ernst Adrzej 1975 Warszawa | Warszawa (n) 2.03.53
4226 Zienkiewicz Natalia 1987 Wrocław Mokry Dwór | Wrocław (n) 2.03.53
4227 Kaliwoda Arkadiusz 1975 Jasio Król | Warszawa (n) 2.03.54
4228 Franczyk Paweł 1975 DKB Tenczynek | Rudawa 2.03.57
4229 Skupień Barbara 1975 DKB Tenczynek | Rudawa 2.03.57
4230 Michnik Marek Warszawa | Ossów-Radzymin 2.03.57
4231 Podgajny Czesław 1959 EKO Jelnica | Wiązowna 2.03.58
4232 Rusinek Michał 1978 Kraków | Rudawa 2.03.58
4233 Lewicka Elżbieta 1975 AKB Knurów | Rudawa 2.04.03
4234 Kulik Paweł 1979 Lubin | Wrocław (n) 2.04.03
4235 Sobczak Barbara 1958 Katowice | Katowice (n) 2.04.04
4236 Hamulczuk Robert 1985 Monar Gracze | Wrocław (n) 2.04.05
4237 Michałek Marek Warszawa | Ossów-Radzymin 2.04.05
4238 Kołakowski Marek Podkowa Leśna | Ossów-Radzymin 2.04.06
4239 Jabłoński Janusz 1959 GMG Gliwice | Rudawa 2.04.07
4240 Makowiecki Krzysztof 1951 Warszawa | Ossów-Radzymin 2.04.08
4241 Huppert Gabriela 1964 Świecie | Bydgoszcz-Festiwal 2.04.08
4242 Raba Jan 1948 OMB TKKF Rekreacja Toruń/Unisław | Chełmża 2.04.09
4243 Karp Jakub Zielonka | Ossów-Radzymin 2.04.10
4244 Wojciechowski Stanisław 1952 Biegamos Leszno | Wrocław (n) 2.04.11
4245 Giszterowicz Krzysztof 1964 Wrocław | Wrocław (n) 2.04.11
4246 Hazubska Anna 1969 LZS Trzebnica | Murowana Goślina 2.04.11
4247 Pedowicz Sylwester 1963 Radzymin | Łomża 2.04.13
4248 Radajewski Arkadiusz 1974 KKB Cross Krapkowice | Rudawa 2.04.14
4249 Kot Agnieszka Premier Gliwice | Kraków-Marzanny 2.04.14
4250 Cieśla Piotr 1971 BOP TKKF Płock | Łódź (n) 2.04.15
4251 Korcz Zbigniew 1978 Wrocław | Wrocław (n) 2.04.15
4252 Wiśniewski Michał 1978 Poznań | Gniezno 2.04.16
4253 Kaliściak Paweł 1968 Łomża | Łomża 2.04.17
4254 Dyrda Iwona 1970 Amator Katowice | Katowice (n) 2.04.17
4255 Gondek Krzysztof 1978 Kraków | Rudawa 2.04.17
4256 Gasparski Piotr 1972 Warszawa | Warszawa (n) 2.04.19
4257 Zugaj Robert 1978 globetrotter.pl Katowice | Katowice (n) 2.04.19
4258 Ratajczyk Robert 1989 Piła | Piła 2.04.24
4259 Kolonko Justyna 1975 Marathon Club Chorzów | Katowice (n) 2.04.25
4260 Balczewski Feliks 1951 Tomaszów Mazowiecki | Warszawa (n) 2.04.29
4261 Kogut Maciej 1978 Poznań | Piła 2.04.30
4262 Zadura Krzysztof Warszawa | Sochaczew 2.04.31
4263 Tomczak Wiesława 1961 WKB Piast Wrocław | Murowana Goślina 2.04.37
4264 Różański Jerzy 1965 Kraków | Katowice (n) 2.04.38
4265 Gątkowski Mateusz 1979 Lubin | Wrocław (n) 2.04.38
4266 Wojciechowski Rafał 1986 Warszawa Wola | Warszawa (n) 2.04.38
4267 Olkowski Wojciech 1957 Warszawa | Warszawa (n) 2.04.39
4268 Kowalski Sławomir 1978 Zabrze | Łódź (n) 2.04.39
4269 Madeński Mariusz Zielonka | Ossów-Radzymin 2.04.39
4270 Jakubczak Jarosław 1975 Poznań | Piła 2.04.40
4271 Stankowska Justyna 1977 Filippides Trzemeszno | Gniezno 2.04.42
4272 Klimińska Katarzyna 1978 Warszawa | Wrocław (n) 2.04.42
4273 Matuszczyk Adam 1969 Geria Team Wieliczka | Rudawa 2.04.44
4274 Igielski Andrzej 1958 KB Arturówek Łódź | Bydgoszcz-Festiwal 2.04.48
4275 Rzepko Radosław 1986 Warszawa | Warszawa (n) 2.04.48
4276 Mączyński Dominik 1975 Poznań | Piła 2.04.49
4277 Skupiński Maciej 1973 Wrocław | Wrocław (n) 2.04.50
4278 Glazik Mateusz 1989 LKS Pomorzanka | Bydgoszcz-Bydgoski 2.04.51
4279 Grobelny Ryszard 1963 Poznań | Gniezno 2.04.53
4280 Jutarski Jerzy 1972 Wrocław | Wrocław (n) 2.04.53
4281 Pastucha Anna 1958 Cross Krapkowice | Rudawa 2.04.54
4282 Zemła Łukasz 1976 Katowice | Katowice (n) 2.04.56
4283 Jarzynowski Andrzej 1947 Kamiwaza | Warszawa (n) 2.04.58
4284 Miasojedow Bożena 1954 OTK Rzeźnik | Warszawa (n) 2.05.00
4285 Szabunio Jan 1948 Cergia SA | Bydgoszcz-Festiwal 2.05.01
4286 Drozd Andrzej 1949 Bochnia | Bochnia 2.05.02
4287 Gapińska Aneta 1971 Asprod-Kliniska | Piła 2.05.02
4288 Rabski Marcin 1977 Wrocław | Wrocław (n) 2.05.05
4289 Kupis Marian 1945 Łódź | Łódź (n) 2.05.10
4290 Wenk Bernard 1949 MOSiR Wrocław | Wrocław (n) 2.05.10
4291 Rodzoch Artur 1984 Wrocław | Wrocław (n) 2.05.10
4292 Ciastek Paweł 1973 Stołeczny Klub Karate Shorin | Warszawa (n) 2.05.12
4293 Kukawska Joanna 1963 Lublin | Warszawa (n) 2.05.15
4294 Butkiewicz Małgorzata 1966 KB Galeria Warszawa | Warszawa (n) 2.05.15
4295 Dobrowolska Katarzyna 1968 BZ WBK | Gniezno 2.05.15
4296 Wawrzyńczyk Marta 1987 Rybnik | Skarżysko-Kamienna 2.05.16
4297 Muzyka Barbara 1970 Bank PEKAO SA | Łódź (n) 2.05.17
4298 Chodor Mariusz 1979 www.biegajznami.pl | Wrocław (n) 2.05.17
4299 Włoskowicz Joanna 1979 Kraków/Dębica | Bochnia 2.05.18
4300 Durbajło Andrzej 1967 Góra | Łódź (n) 2.05.23
4301 Czarnecka Agnieszka 1969 Wrocław | Piła 2.05.23
4302 Pająk Robert 1977 Warszawa | Piła 2.05.23
4303 Śliwa Alicja 1954 Ełk | Łomża 2.05.25
4304 Kobus Kamila 1984 AWF Wrocław | Wrocław (n) 2.05.25
4305 Tomanek Marek 1974 Kraków | Rudawa 2.05.27
4306 Plesiewicz Tomasz 1971 3x3 Człuchów | Piła 2.05.34
4307 Eliasz Barbara 1947 3x3 Człuchów | Piła 2.05.35
4308 Lampart Piotr 1974 Ślimak Bytków | Katowice (n) 2.05.35
4309 Medeński Przemysław 1979 KB Lechcici Zielonka | Gniezno 2.05.35
4310 Drabik Grzegorz 1966 Krzeszowice | Rudawa 2.05.37
4311 Sobiech Katarzyna Warszawa | Ossów-Radzymin 2.05.41
4312 Czernicki Łukasz 1971 Wrocław | Wrocław (n) 2.05.43
4313 Walterowicz Daniel 1978 Poznań | Piła 2.05.45
4314 Madziarska Monika 1978 KB Gymnasion/Piaseczno | Warszawa (n) 2.05.49
4315 Zawadzki Sylwester 1958 Łomżyński Klub Biegowy | Łomża 2.05.50
4316 Dymek Wacław 1974 Kraków | Rudawa 2.05.50
4317 Piotrowski Paweł 1970 Warszawa | Warszawa (n) 2.05.51
4318 Błaszczyk Rafał 1969 Sieradz | Łódź (n) 2.05.53
4319 Jóźwikowski Artur 1988 Warszawa | Warszawa (n) 2.05.53
4320 Szablewski Andrzej 1957 UKS Tajfun Łubowo | Gniezno 2.05.54
4321 Polus Tomasz 1983 HKS Hades Anpol Poznań | Piła 2.05.54
4322 Ciurzyński Piotr 1979 Piła/57 PŚB Inowrocław | Katowice (n) 2.05.55
4323 Pasieka Kazimierz 1936 KCz Pędziwiatr Gliwice | Bochnia 2.05.56
4324 Brzezina Sandra 1986 Rybnik | Skarżysko-Kamienna 2.05.58
4325 Rosłon Rafał 1977 Warszawa | Warszawa (n) 2.06.01
4326 Chojnacka Barbara 1981 Wrocław | Wrocław (n) 2.06.05
4327 Kontny Paweł 1944 Gliwice | Żywiec 2.06.10
4328 Dadej Robert 1968 Krzeczów | Bochnia 2.06.11
4329 Gallewicz Michał 1980 Warszawa | Warszawa (n) 2.06.11
4330 Gluza Łukasz 1974 Secus Katowice | Katowice (n) 2.06.12
4331 Siciarz Andrzej 1936 Krakowski | Rudawa 2.06.13
4332 Hebda Igor 1976 Warszawa | Warszawa (n) 2.06.14
4333 Kalenbach Julia 1959 KB Arturówek Łódź | Łódź (n) 2.06.17
4334 Trojanowska Mariola 1966 KB Arturówek Łódź | Łódź (n) 2.06.18
4335 Majcher Wojciech 1983 Chorzów | Rudawa 2.06.18
4336 Gigowski Piotr 1971 Gdynia | Piła 2.06.19
4337 Kudła Krzysztof 1954 Bydgoszcz | Piła 2.06.20
4338 Szkodziński Andrzej 1959 Rekeacja Toruń/Matopat Toruń | Chełmża 2.06.21
4339 Gałczyński Krzysztof 1987 Mioanr Wrocław | Wrocław (n) 2.06.22
4340 Stasiński Stanisław 1944 Poznań | Gniezno 2.06.23
4341 Fido Jerzy 1939 KB Lechici Zielonka | Warszawa (n) 2.06.25
4342 Kuciński Edward 1948 TKKF Instalator Pelikan Szubin | Bydgoszcz-Bydgoski 2.06.25
4343 Zalewski Marcin 1987 Warszawa | Warszawa (n) 2.06.27
4344 Eliasińska Małgorzata 1950 SKI Kraków | Rudawa 2.06.31
4345 Siwek Sławomir 1976 Otwock | Łódź (n) 2.06.31
4346 Spiecha Wacław 1960 Kraków | Rudawa 2.06.32
4347 Siwiński Aleksander 1976 Warszawa | Warszawa (n) 2.06.34
4348 Stemplewski Rafał 1974 Poznań | Piła 2.06.35
4349 Witkowski Bartosz 1977 Poznań | Piła 2.06.36
4350 Skowroński Zbigniew 1951 Wałbrzych | Wałbrzych 2.06.41
4351 Noworyta Jacek 1942 KB Reebok Warszawa | Sochaczew 2.06.44
4352 Boczkowska Ewa 1958 KKB Dystans Kraków | Bochnia 2.06.44
4353 Górecka Iwona 1981 Pawłowiczki | Wrocław (n) 2.06.48
4354 Markiewicz Rafał Błonie | Ossów-Radzymin 2.06.48
4355 Bogacz Zygmunt 1953 Międzyrzecz | Pszczew 2.06.51
4356 Trenda Dariusz 1967 Zabrze | Żywiec 2.06.52
4357 Małys Waldemar 1957 WKB Piast Wrocław | Wrocław (n) 2.06.55
4358 Synowiecki Marek 1974 Brzeg | Wrocław (n) 2.06.56
4359 Gołąbek Marcin 1940 Szczytno | Białystok 2.06.57
4360 Rylski Leszek 1955 Siemianowice Śląskie | Żywiec 2.06.59
4361 Rzepecki Artur 1979 Koziegłowy | Piła 2.07.00
4362 Bujak Bartosz 1978 Anielin/Piastów | Warszawa (n) 2.07.01
4363 Roziel Arkadiusz 1979 Ośrodek Anielin Piastów | Warszawa (n) 2.07.01
4364 Pienicki Dawid 1983 Ośrodek Anielin Piastów | Warszawa (n) 2.07.01
4365 Michalik Dariusz 1983 Ośrodek Anielin Piastów | Warszawa (n) 2.07.01
4366 Krużycki Jakub 1987 KSWiR Pegaz Wrocław | Wrocław (n) 2.07.01
4367 Kurek Edward 1939 MOSIR Czechowice-Dziedzice | Katowice (n) 2.07.02
4368 Duszyński Zbigniew 1939 TKKF KB Reebok Warszawa | Warszawa (n) 2.07.05
4369 Kuniewicz Andrzej 1972 Kraków | Rudawa 2.07.05
4370 Pawlik Marek 1955 Kraków | Bochnia 2.07.09
4371 Pasiak Wiesław 1980 Siedlce | Warszawa (n) 2.07.11
4372 Grabowski Piotr Radom | Skarżysko-Kamienna 2.07.11
4373 Stanuch Stanisław M. 1962 KKB Dystans Kraków | Kraków-Marzanny 2.07.14
4374 Lipińska Małgorzata 1973 Katowice | Bochnia 2.07.15
4375 Półtorak Krzysztof Warszawa | Ossów-Radzymin 2.07.16
4376 Klasiński Tadeusz 1957 Niezrzeszony | Chełmża 2.07.18
4377 Spychalski Tadeusz 1960 MMKS Kopernik Toruń | Chełmża 2.07.18
4378 Kustal Kamil 1984 Katowice | Katowice (n) 2.07.22
4379 Reisert Albert 1981 Kraków | Żywiec 2.07.26
4380 Boczkowska Karolina 1988 AZS Zakopane | Wrocław (n) 2.07.26
4381 Robaszkiewicz Piotr 1965 Pyzdry | Gniezno 2.07.28
4382 Sulimka Grzegorz 1977 Kołobrzeg | Warszawa (n) 2.07.29
4383 Sobolewski Jakub Sochaczew | Sochaczew 2.07.29
4384 Klasa Marian 1955 KB Bytów | Piła 2.07.34
4385 Polak Teresa 1951 KB Gymnasion Warszawa | Warszawa (n) 2.07.36
4386 Wolniak Andrzej 1954 KTS Kalisz | Gniezno 2.07.37
4387 Graczyk Roman 1950 Victoria Stalowa Wola | Piła 2.07.38
4388 Obcowski Maciej 1977 Warszawa | Sochaczew 2.07.41
4389 Mucha Marek 1982 Mikołów | Katowice (n) 2.07.43
4390 Gadzińska Krystyna 1964 WKB Piast Wrocław | Wrocław (n) 2.07.45
4391 Raźny Irena 1965 Kraków | Rudawa 2.07.46
4392 Wasiela Jacek 1975 FC Bi-Zar Zgierz | Katowice (n) 2.07.46
4393 Wnuczek Sławomir 1971 SBBP.PL Warszawa | Sochaczew 2.07.47
4394 Chwiałkowski Mariusz 1958 Słupca | Gniezno 2.07.49
4395 Skórko Henryk Gdańsk | Siniarzewo 2.07.51
4396 Pilch Józef 1961 Redeco Wrocław | Wrocław (n) 2.07.52
4397 Bednarz Łukasz 1979 Kraków | Rudawa 2.07.52
4398 Czech Marzena 1980 Częstochowa | Żywiec 2.07.52
4399 Flisak Adam 1946 Art Profi Warszawa | Warszawa (n) 2.07.54
4400 Kamiński Waldemar 1987 Bydgoszcz | Bydgoszcz-Bydgoski 2.07.55
4401 Stefaniak Piotr Kutno | Sochaczew 2.07.55
4402 Kurdziel Dawid 1984 Tychy | Rudawa 2.07.58
4403 Wróblewski Arkadiusz 1965 Piła | Piła 2.07.59
4404 Musiał Piotr 1971 Wrocław | Wrocław (n) 2.07.59
4405 Rodek Tomasz 1975 Yawara | Warszawa (n) 2.08.00
4406 Leszczyński Piotr 1969 Warszawa | Łomża 2.08.01
4407 Bystrzycka Agnieszka 1981 Redeco Wrocław | Wrocław (n) 2.08.02
4408 Niezabitowska Katarzyna 1973 ABN Amro Bank Polska SA | Warszawa (n) 2.08.04
4409 Kubiak Małgorzata 1962 Kyokushin Inowrocław | Piła 2.08.05
4410 Korcz Dariusz 1963 Łódź | Łódź (n) 2.08.06
4411 Tarczewski Łukasz 1983 WKB Piast Wrocław | Wrocław (n) 2.08.07
4412 Stęc Cezary 1967 Racibórz | Wrocław (n) 2.08.08
4413 Janusz Mirosław 1968 Warszawa | Warszawa (n) 2.08.08
4414 Konrel Joanna 1966 TKKF Olszewscy i Synowie | Piła 2.08.10
4415 Donhefner Tomasz 1973 Leroy Merlin | Rudawa 2.08.10
4416 Natorski Emil 1977 BRE Runners | Warszawa (n) 2.08.10
4417 Krok Ireneusz 1973 Kraków | Rudawa 2.08.11
4418 Chudzian Zbigniew 1934 Wrocław | Wrocław (n) 2.08.13
4419 Czabajski Jacek 1947 Gdańsk | Piła 2.08.13
4420 Nastałek Tomasz 1968 Ożarów Mazowiecki | Ossów-Radzymin 2.08.13
4421 Lehmann Jarosław 1972 Warszawa | Warszawa (n) 2.08.15
4422 Wujciak Marcin 1989 Bydgoszcz | Bydgoszcz-Bydgoski 2.08.17
4423 Rębacz Wojciech Warszawa | Sochaczew 2.08.17
4424 Żytka Daniel 1969 Warszawa | Warszawa (n) 2.08.18
4425 Gdula Arkadiusz 1965 Zabrze | Żywiec 2.08.19
4426 Sowa Jacek 1965 Biała Poczta Tyczyn | Warszawa (n) 2.08.19
4427 Bryłka Krzysztof 1974 Warszawa | Warszawa (n) 2.08.19
4428 Esmund Paweł 1975 Rędziny | Katowice (n) 2.08.21
4429 Wiśnieski Adrian 1987 Zabrze | Katowice (n) 2.08.22
4430 Naleźniak Bernadeta 1958 40-latek Tychy | Katowice (n) 2.08.26
4431 Żałopa Ewa 1962 Konstancin | Wrocław (n) 2.08.26
4432 Semenyszyn Agnieszka 1975 Redeco Wrocław | Wrocław (n) 2.08.26
4433 Świergiel Tomasz 1978 Poznań | Piła 2.08.26
4434 Duda Paweł 1978 Warszawa | Warszawa (n) 2.08.32
4435 Pilawska Agnieszka 1974 biegajznami.pl/Katowice | Warszawa (n) 2.08.33
4436 Możański Michał 1977 Ambasada USA | Warszawa (n) 2.08.33
4437 Karczewski Jacek 1959 LMS Sport Warszawa | Warszawa (n) 2.08.35
4438 Maciejewski Marek 1962 Somianka | Wałbrzych 2.08.36
4439 Kamiński Krzysztof 1964 JW 3463 Radom | Warszawa (n) 2.08.36
4440 Wysocki Krzysztof 1976 Ząbki | Warszawa (n) 2.08.38
4441 Kacprzak Łukasz 1978 biomol.pl Łódź | Łódź (n) 2.08.42
4442 Miadziołko Łukasz 1980 Poznań | Piła 2.08.43
4443 Pikul Katarzyna 1977 Cargill | Wrocław (n) 2.08.44
4444 Jarocka Małgorzata 1964 Cargill | Wrocław (n) 2.08.45
4445 Bogucki Stefan 1982 SGGW | Warszawa (n) 2.08.46
4446 Wróblewski Sławomir 1971 Redeco Wrocław | Wrocław (n) 2.08.48
4447 Biegański Leszek 1962 Antex Sobótka | Wałbrzych 2.08.49
4448 Płocica Paweł Zarzecze | Kraków-Marzanny 2.08.51
4449 Bereta Andrzej 1966 Zabierzów | Katowice (n) 2.08.52
4450 Grzesiak Marcin 1987 Kluki | Katowice (n) 2.08.55
4451 Mrozowski Michał 1980 KCz Pędziwiatr Gliwice | Katowice (n) 2.08.56
4452 Artyszuk Mariusz Międzyrzecz Podlaski | Skarżysko-Kamienna 2.08.57
4453 Ciura Mariola 1986 Bełchatów | Katowice (n) 2.08.59
4454 Michalik Wojciech 1956 KB Galeria Warszawa | Warszawa (n) 2.09.00
4455 Pomianowski Jan 1953 KB Gymnasion Warszawa | Warszawa (n) 2.09.01
4456 Skaczyński Marcin 1972 MJK-TEam Bytom | Katowice (n) 2.09.03
4457 Bogdański Robert 1964 Sulejówek | Piła 2.09.04
4458 Surma Igor 1969 Mikołów | Katowice (n) 2.09.04
4459 Kabat Maria 1955 Kraków | Kraków-Marzanny 2.09.05
4460 Żuchowska Bojko Ewa 1973 Polar SA Wrocław | Wrocław (n) 2.09.13
4461 Mital Robert 1978 Opole | Wrocław (n) 2.09.14
4462 Maciuszek Rafał 1967 Turbo Ślimaki Kraków | Rudawa 2.09.17
4463 Gerc Tomasz 1969 Warszawa | Warszawa (n) 2.09.17
4464 Igielski Krzysztof 1976 Luboń | Gniezno 2.09.19
4465 Dąbrowa Konrad Końskie | Skarżysko-Kamienna 2.09.19
4466 Dobrzyński Adam 1981 Solid Security | Warszawa (n) 2.09.21
4467 Bachmatiuk Zygmunt 1957 Wrocław | Wrocław (n) 2.09.23
4468 Wąsik Jacek 1959 Cesarsko-Bizantyjski Klub Sportowy | Wiązowna 2.09.27
4469 Andrzejczak Rafał 1974 Pabianice | Łódź (n) 2.09.27
4470 Stachow Jan 1929 KKB Dystans Kraków/Związek Polskich Spadochroniarzy | Kraków-Marzanny 2.09.31
4471 Kot Eugeniusz 1935 TKKF MOSiR Czeladź | Katowice (n) 2.09.31
4472 Mędrzecki Witold 1959 Mysłowice | Katowice (n) 2.09.32
4473 Breguła Jacek 1970 Energetyk Rybnik | Katowice (n) 2.09.32
4474 Skoczylas Adam Kraków | Kraków-Marzanny 2.09.32
4475 Zakroczymski Michał 1969 Warszawa | Warszawa (n) 2.09.34
4476 Kwiatkiewcz Anna 1974 Warszawa | Warszawa (n) 2.09.34
4477 Rachwał Jarosław 1973 Kraków | Łódź (n) 2.09.35
4478 Baran Mariusz 1982 10 WPsam | Warszawa (n) 2.09.36
4479 Szymczak Ryszard 1943 TKKF KB Reebok Warszawa | Wiązowna 2.09.38
4480 Wołosowicz Łukasz 1981 10 WPsam | Warszawa (n) 2.09.38
4481 Kurbiel Mariusz 1981 16 bdp Kraków | Rudawa 2.09.39
4482 Bromberek Roman 1959 KB Gepard Murowana Goślina | Piła 2.09.40
4483 Kazoń Krzysztof 1978 Wrocław | Warszawa (n) 2.09.42
4484 Czajka Izabella 1961 Warszawa | Warszawa (n) 2.09.43
4485 Zdrojewski Jan 1944 CSWZ Oleszno | Piła 2.09.45
4486 Siek Henryk 1931 Poznań | Piła 2.09.47
4487 Sindera Mirosław 1959 TKKF Czeladź | Rudawa 2.09.47
4488 Jakubczyk Barbara 1966 TKKF Czeladź | Rudawa 2.09.47
4489 Michalak Wojciech 1956 KB Galeria Warszawa | Hajnówka 2.09.48
4490 Glinka Waldemar 1959 Międzyrzecz | Pszczew 2.09.49
4491 Klambrowski Artur Sochaczew | Sochaczew 2.09.49
4492 Rybka Paweł 1975 R4f | Warszawa (n) 2.09.52
4493 Jamnicki Dariusz 1963 Bonn | Wrocław (n) 2.09.54
4494 Kulczyk Katarzyna 1982 TKKF Olszewski i Synowie | Piła 2.09.54
4495 Wypart Jakub 1974 Ahead Częstochowa | Katowice (n) 2.09.55
4496 Pecka Tomasz 1974 Ślimak Bytków/Siemianowice | Żywiec 2.09.57
4497 Nowak Łukasz 1985 PKS Żmiącanka | Rudawa 2.09.58
4498 Budzicz Andrzej 1961 Ostrów Wlkp. | Wrocław (n) 2.10.00
4499 Borkowski Piotr 1967 MNC NE Szczecin | Wrocław (n) 2.10.01
4500 Bąk Krzysztof 1974 Mysłowice | Rudawa 2.10.01
4501 Stawiarz January 1953 PEC Września | Piła 2.10.02
4502 Wójcik Jerzy 1968 Rudze | Rudawa 2.10.03
4503 Jankowski Piotr 1949 WKKFSiT Niewidomych Warszawa/Legionowo | Ossów-Radzymin 2.10.04
4504 Madejska Edyta 1972 OKB Zadyszka Oświęcim | Rudawa 2.10.06
4505 Szymala Mariusz 1974 Tychy | Katowice (n) 2.10.08
4506 Mierzwa Eugeniusz 1966 Świętochłowice | Katowice (n) 2.10.15
4507 Zięba Adam 1974 Warszawa | Warszawa (n) 2.10.17
4508 Wereszko Dobrosław 1963 Wrocław | Wrocław (n) 2.10.18
4509 Wolański Michał 1981 Bydgoszcz | Piła 2.10.31
4510 Michalik Tadeusz 1940 WKB Piast Wrocław | Wrocław (n) 2.10.32
4511 Kuzynin Damian 1978 Rzepin | Piła 2.10.33
4512 Mrozowski Bogdan 1958 Katowice | Żywiec 2.10.35
4513 Zawiła Piotr 1975 Warszawa-Wesoła | Warszawa (n) 2.10.38
4514 Elminowski Grzegorz 1985 Elbląg | Wrocław (n) 2.10.38
4515 Statkiewicz Piotr 1961 Wrocław | Wrocław (n) 2.10.46
4516 Bryła Agnieszka 1966 WTC | Warszawa (n) 2.10.51
4517 Smoliński Sławomir 1973 WKB Meta Lubliniec | Wałbrzych 2.10.57
4518 Liśniewski Andrzej 1972 WKB Meta Lubliniec | Warszawa (n) 2.10.58
4519 Mamot Marcin 1977 Chrzanów | Rudawa 2.11.07
4520 Zdrajkowska Anetta 1975 Lubin | Wrocław (n) 2.11.10
4521 Wodzyński Robert 1975 Warszawa | Wiązowna 2.11.12
4522 Lipa Piotr 1976 Lubliniec | Rudawa 2.11.14
4523 Rynkiewicz Sebastian 1977 Lubliniec | Rudawa 2.11.15
4524 Wiśniewski Mariusz 1977 Lubliniec | Rudawa 2.11.15
4525 Wyrwol Anna 1987 KB Strzelec Strzebiń | Rudawa 2.11.15
4526 Micek Marcin 1981 Miechów | Warszawa (n) 2.11.17
4527 Polanek Damian 1987 Zabierzów | Rudawa 2.11.17
4528 Wabnic Lech 1954 WKB Piast Wrocław | Wrocław (n) 2.11.18
4529 Musiał Marek 1974 Philips Piła | Piła 2.11.20
4530 Kuźniewska Małgorzata 1977 Warszawa | Warszawa (n) 2.11.24
4531 Brożyna Michał 1975 Kraków | Rudawa 2.11.25
4532 Kohutek Konrad 1976 Pekowice | Rudawa 2.11.25
4533 Dudała Piotr 1974 Mysłowice | Katowice (n) 2.11.30
4534 Wiciński Rafał 1968 Powerade | Warszawa (n) 2.11.31
4535 Jacimirska Elżbieta 1984 Katowice | Katowice (n) 2.11.33
4536 Lewicki Tomasz 1972 Poznań | Piła 2.11.34
4537 Konkel Marcin 1976 Warszawa | Warszawa (n) 2.11.37
4538 Trzeciak Mariusz 1968 Toruń | Unisław 2.11.40
4539 Trzpil Mariusz 1976 KM Truchcik Łubianka | Unisław 2.11.40
4540 Tokarski Wojciech 1972 Kraków | Rudawa 2.11.43
4541 Niedbalski Zbigniew 1962 Boguszów-Gorce | Wrocław (n) 2.11.44
4542 Milanowska Maja 1978 Warszawa | Warszawa (n) 2.11.44
4543 Faber Marcin 1979 Wrocław | Wrocław (n) 2.11.44
4544 Darżynkiewicz Rafał 1970 TVP 1 | Warszawa (n) 2.11.45
4545 Chromicka Agnieszka 1982 Wrocław | Wrocław (n) 2.11.45
4546 Klin Mariusz 1979 Chełm | Warszawa (n) 2.11.46
4547 Niewęgłowski Sebastian Katowice | Ossów-Radzymin 2.11.49
4548 Skórka Henryk 1941 Flota Gdynia | Piła 2.11.51
4549 Brzozowy Leonard 1963 Warszawa | Warszawa (n) 2.11.51
4550 Zalewski Jerzy Wołomin | Ossów-Radzymin 2.11.52
4551 Golachowski Krzysztof 1969 Warszawa | Warszawa (n) 2.11.53
4552 Stefaniak Łukasz 1979 Warszawa | Warszawa (n) 2.11.55
4553 Bukowski Andrzej 1987 Grot Gniezno | Gniezno 2.11.55
4554 Błaszak Andrzej 1955 Ośrodek Anielin Piastów | Warszawa (n) 2.11.58
4555 Kubiak Włodzimierz 1953 KB Maniac Poznań | Gniezno 2.12.01
4556 Jaskulski Michał 1979 Warszawa | Warszawa (n) 2.12.05
4557 Dworaczek Piotr 1975 Poznań | Piła 2.12.06
4558 Pawlaczyk Marian 1934 WKB Piast Wrocław | Wrocław (n) 2.12.08
4559 Widerszpil Anna 1956 Opypy | Warszawa (n) 2.12.10
4560 Buchelt Henryk 1951 Łódź | Łódź (n) 2.12.13
4561 Dominiak Wojciech 1981 Grójec | Wrocław (n) 2.12.13
4562 Dorynek Arkadiusz 1965 Warszawa | Łomża 2.12.14
4563 Kaliszczak Andrzej 1969 Katowice | Katowice (n) 2.12.16
4564 Sobczyk Anna Niezrzeszona | Chełmża 2.12.17
4565 Gralec Jacek 1969 Radom | Skarżysko-Kamienna 2.12.19
4566 Zemuła Zbigniew 1954 Kraków | Rudawa 2.12.22
4567 Mickiewicz Agnieszka 1962 Somianka | Warszawa (n) 2.12.23
4568 Misiaczek Ewa 1968 KB Gymnasion Warszawa | Hajnówka 2.12.23
4569 Samiec Katarzyna 1976 Wrocław | Katowice (n) 2.12.31
4570 Tomaszewski Maciej 1961 Wrocław | Wrocław (n) 2.12.32
4571 Nasiela Jacek 1975 FC Bizar | Łódź (n) 2.12.33
4572 Kozarzewski Łukasz 1987 33 LO Kopernik | Warszawa (n) 2.12.34
4573 Świerad Michał 1982 Lublin | Warszawa (n) 2.12.35
4574 Łuc Andrzej 1943 Gorzów Wlkp. | Bydgoszcz-Festiwal 2.12.36
4575 Albiniak Andrzej 1974 Janów Lubelski | Rudawa 2.12.39
4576 Gancarz Ewa 1962 KSWiR Pegaz Wrocław | Wrocław (n) 2.12.40
4577 De Jong Joanna 1974 The Brand's Running Team | Bochnia 2.12.41
4578 Olkowski Piotr Niezrzeszony | Chełmża 2.12.41
4579 Ejsmund Jerzy 1938 KB Lechici Zielonka | Gniezno 2.12.42
4580 Gliński Olgierd 1950 Rozbrat Wrocław | Wrocław (n) 2.12.42
4581 Jurkiewicz Katarzyna 1978 Dąbrowa Górnicza | Katowice (n) 2.12.44
4582 Białecka Ewelina 1985 Częstochowa | Katowice (n) 2.12.46
4583 Grochalski Sebastian 1976 Smolec | Wrocław (n) 2.12.48
4584 Janiak Zbigniew 1960 Przygodzice | Gniezno 2.12.52
4585 Furtak Krzysztof 1962 Lubin | Wrocław (n) 2.12.52
4586 Kiewerski Maciej 1973 Klub Maratończyka Sochaczew | Wiązowna 2.13.01
4587 Kaczmarek Krzysztof 1976 Poznań | Piła 2.13.03
4588 Tyc Ryszard 1960 Surmówka 17 | Rudawa 2.13.04
4589 Majek Krzysztof 1977 KB Galeria Warszawa | Wiązowna 2.13.05
4590 Barwiński Piotr 1957 Chemia-Hurt Rybnik | Rudawa 2.13.06
4591 Kuźma Karol 1975 Siedlce | Ossów-Radzymin 2.13.06
4592 Orłowski Grzegorz 1970 Orlik Tulce | Warszawa (n) 2.13.07
4593 Szulc Stanisław 1969 Katowice | Katowice (n) 2.13.10
4594 Jaskulska Agnieszka 1978 Gniezno | Gniezno 2.13.12
4595 Moraś Sebastian 1976 Europroduction sp. z o.o. | Warszawa (n) 2.13.17
4596 Marchel Paweł 1989 MUKS Roszak Solec Kujawski | Bydgoszcz-Bydgoski 2.13.20
4597 Smolarek Włodzimerz 1973 Kwiatkowice | Warszawa (n) 2.13.21
4598 Kostecki Łukasz 1989 Potulice | Bydgoszcz-Bydgoski 2.13.21
4599 Madeński Przemek Zielonka | Ossów-Radzymin 2.13.21
4600 Zając Łukasz 1989 Bydgoszcz | Bydgoszcz-Bydgoski 2.13.22
4601 Jaroś Stanisław 1963 GKS Kaszubi Luzino | Piła 2.13.24
4602 Powałka Grzegorz 1962 WKKFSiT Niewidomych Warszawa | Ossów-Radzymin 2.13.26
4603 Piasecki Piotr 1966 Piaseczno | Hajnówka 2.13.26
4604 Mirecki Piotr 1965 Redeco Wrocław | Wrocław (n) 2.13.27
4605 Brząkała Krzysztof 1984 Kulbet Team Katowice | Katowice (n) 2.13.32
4606 Nowak Marek 1957 Wieliczka | Wrocław (n) 2.13.35
4607 Kabat Krzysztof 1947 Kraków | Kraków-Marzanny 2.13.39
4608 Chyczewski Bartosz 1975 Warszawa | Warszawa (n) 2.13.42
4609 Szafraniec Marek 1979 Kraków | Rudawa 2.13.43
4610 Maciaszek Marta 1978 Kraków | Rudawa 2.13.47
4611 Jaworski Wojciech 1979 JW 1245 | Wrocław (n) 2.13.53
4612 Kuczmierowski Sławomir 1956 Warszawa | Warszawa (n) 2.13.54
4613 Gajus Jarosław 1977 Miechów | Rudawa 2.13.54
4614 Lubczyński Stanisław 1981 Siemens sp. z o. o. | Wrocław (n) 2.13.55
4615 Pietrak Marek 1958 Moszczenka | Łódź (n) 2.13.56
4616 Stochel Teresa 1953 KKB Dystans Kraków | Bochnia 2.13.59
4617 Wichrowska Jadwiga 1951 OMB TKKF Rekreacja Toruń | Chełmża 2.14.01
4618 Maćkowiak Andrzej 1959 Wrocław | Wrocław (n) 2.14.03
4619 Grabski Krzysztof 1964 Bydgoszcz | Piła 2.14.04
4620 Makowski Rafał 1972 Częstochowa | Katowice (n) 2.14.04
4621 Łuksza Wiesław 1941 Gymnasion Warszawa Natolin | Hajnówka 2.14.11
4622 Ciarkowski Marek 1959 Stargard Szczeciński | Piła 2.14.14
4623 Gula Tomasz 1976 Guliklub Łódź | Łódź (n) 2.14.15
4624 Jakoniewicz Krzysztof 1973 Czeladź | Katowice (n) 2.14.17
4625 Wierzbicki Mariusz 1988 WKB Piast Wrocław | Piła 2.14.20
4626 Czarniak Patrycja 1979 Wrocław | Wrocław (n) 2.14.22
4627 Maliszewski Józef 1940 Wrocław | Wrocław (n) 2.14.23
4628 Bojanowicz Michał 1976 Fan Club Morskie Oko Wrocław | Wrocław (n) 2.14.23
4629 Kucharska Iwona 1978 Records Busters Wrocław | Wrocław (n) 2.14.24
4630 Klimek Karolina 1984 Harcownik Jelcz-Laskowice | Wiązowna 2.14.27
4631 Grubich Irena 1950 KCz Pędziwiatr Gliwice | Kraków-Marzanny 2.14.32
4632 Kobusiński Eugeniusz 1954 Automex | Warszawa (n) 2.14.34
4633 Wiczliński Adam 1990 UKS Dwójka Morena Gdańsk | Bydgoszcz-Bydgoski 2.14.34
4634 Żmidzińska Danuta 1965 Bytom | Katowice (n) 2.14.35
4635 Kot Mirosław 1958 Wrocław | Wrocław (n) 2.14.38
4636 Stachurska Aleksandra 1975 Ożarów Mazowiecki | Warszawa (n) 2.14.39
4637 Miklaś Jerzy 1957 Saniform | Warszawa (n) 2.14.47
4638 Drzazga Mariusz 1973 Zielona Góra | Wrocław (n) 2.14.52
4639 Strzelczyk Stanisław 1952 Błonie | Warszawa (n) 2.14.54
4640 Lalik Agnieszka 1972 Warszawa | Warszawa (n) 2.14.55
4641 Koralewski Sebastian 1974 Blacktop Poznań | Gniezno 2.14.56
4642 Talarczyk Wojciech 1967 Poznań | Gniezno 2.14.57
4643 Rycman Wojciech 1975 Rybnik | Katowice (n) 2.14.58
4644 Sokołowski Paweł 1983 Monar Wrocław | Wrocław (n) 2.14.58
4645 Złocka Bogusława 1974 Katowice | Katowice (n) 2.15.03
4646 Balawajder Agnieszka KM UMK | Chełmża 2.15.05
4647 Misiorny Tomasz 1976 Poznań | Piła 2.15.07
4648 Dura Agata 1983 | Bydgoszcz-Festiwal 2.15.09
4649 Grzelak Karolina 1983 Bydgoszcz | Bydgoszcz-Festiwal 2.15.10
4650 Bykowski Bogdan 1949 Stary Kisielin | Nowa Sól 2.15.12
4651 Popow Edward 1945 Gdańsk/Flota Gdynia | Murowana Goślina 2.15.14
4652 Dębiec Piotr 1961 Żywiec | Żywiec 2.15.14
4653 Stopka Wojciech 1972 Katowice | Katowice (n) 2.15.14
4654 Tomalski Piotr 1975 TKKF Płock | Łódź (n) 2.15.17
4655 Dylewski Dariusz 1958 KNB Relax Toruń | Unisław 2.15.20
4656 Brzeski Jan 1959 Końskie | Łódź (n) 2.15.22
4657 Bartoszewicz Dorota Hajnówka | Hajnówka 2.15.31
4658 Marciak Czesław 1929 LLKS Bielawianka | Wrocław (n) 2.15.33
4659 Biernaczyk Jacek 1976 Głogów | Wrocław (n) 2.15.35
4660 Paweł Edmund Rędziny | Skarżysko-Kamienna 2.15.35
4661 Kierach Paweł 1977 JW 3797 | Wrocław (n) 2.15.39
4662 Kardasiewicz Konrad 1979 Warszawa | Warszawa (n) 2.15.40
4663 Gorczyca Mirosław 1968 Redeco Wrocław | Wrocław (n) 2.15.41
4664 Dałek Jan 1946 Żychlin | Siniarzewo 2.15.43
4665 Wojdyło Magdalena 1976 Kraków | Wrocław (n) 2.15.43
4666 Jankowski Ryszard 1943 WKB Piast Wrocław | Piła 2.15.45
4667 Daczkowski Janusz Biała Podlaska | Hajnówka 2.15.48
4668 Rześniowiecki Robert 1973 WKB Piast Wrocław | Wrocław (n) 2.15.50
4669 Śmiałowski Grzegorz 1972 Gniezno | Piła 2.15.54
4670 Maziński Andrzej 1978 Warszawa | Warszawa (n) 2.15.59
4671 Muzalewski Mirosław 1975 Taxi Toruń | Bydgoszcz-Festiwal 2.16.00
4672 Drążkowski Tomasz 1985 AZS UMK Toruń | Bydgoszcz-Festiwal 2.16.02
4673 Miler Dagmara 1976 sbbp.pl | Warszawa (n) 2.16.04
4674 Dulas Kazimierz 1980 Volvo IT Wrocław | Wrocław (n) 2.16.05
4675 Sołdon Halina 1970 Osielsko | Bydgoszcz-Bydgoski 2.16.07
4676 Kuśmirek Wojciech 1959 Gdańsk | Warszawa (n) 2.16.11
4677 Rzemykowski Rafał 1971 Winkowski sp z oo Piła | Piła 2.16.11
4678 Osóbka Tomasz 1937 TKKF Rekreacja Toruń | Sochaczew 2.16.15
4679 Bacławski Rafał 1974 Tychy | Katowice (n) 2.16.16
4680 Duda Jarosław 1962 Kraków | Rudawa 2.16.26
4681 Sokolinicka Małgorzata Warszawa | Skarżysko-Kamienna 2.16.34
4682 Rachtan Damian 1988 Bolechowice | Rudawa 2.16.37
4683 Felis Paweł 1969 Warszawa | Warszawa (n) 2.16.39
4684 Pfeifer Dariusz 1966 Rybnik | Katowice (n) 2.16.40
4685 Dybał Joanna 1979 Drużyna Dzień Świra | Katowice (n) 2.16.42
4686 Malicki Jan 1929 WKB Piast Wrocław | Wrocław (n) 2.16.51
4687 Starzyk Ryszard 1963 Brzeszcze | Katowice (n) 2.16.52
4688 Paluch Mariusz 1976 Wrocław | Wrocław (n) 2.16.54
4689 Miszczuk Luiza 1974 Warszawa | Łomża 2.16.58
4690 Witt Henryk 1949 Sopot | Bydgoszcz-Festiwal 2.17.00
4691 Trybek Wanda 1944 TKKF Saturn Czeladź | Murowana Goślina 2.17.08
4692 Rusinek Marek 1981 Katowice | Katowice (n) 2.17.11
4693 Prończuk Maciej 1975 Włocławek | Warszawa (n) 2.17.16
4694 Baranowski Piotr 1959 Lublin | Skarżysko-Kamienna 2.17.17
4695 Jędrzejczak Bronisław Kielce | Skarżysko-Kamienna 2.17.19
4696 Sabala Krzysztof 1960 Warszawa | Warszawa (n) 2.17.21
4697 Flis Grzegorz 1964 Toruń | Bydgoszcz-Festiwal 2.17.26
4698 Jadacki Paweł 1986 Warszawa | Warszawa (n) 2.17.27
4699 Żuk Józef 1940 FWO Camela SA | Wałbrzych 2.17.31
4700 Walencik Anna 1983 Pionki | Warszawa (n) 2.17.32
4701 Bielańska Paulina 1984 Kraków | Rudawa 2.17.33
4702 Kostrzewska Aleksandra 1977 Warszawa | Warszawa (n) 2.17.35
4703 Kowalski Bronisław 1940 Gdańsk | Bydgoszcz-Festiwal 2.17.43
4704 Wawryk Zaczek Renata 1972 Kraków | Rudawa 2.17.43
4705 Pałka Sławomir 1975 Dąbrowa Górnicza | Katowice (n) 2.17.44
4706 Stach Aleksandra 1990 Wałbrzych | Wałbrzych 2.17.46
4707 Złonkiewicz Mariusz 1970 Piła | Piła 2.17.50
4708 Jędrych Grzegorz 1977 Wrocław | Wrocław (n) 2.17.50
4709 Puziow Elżbieta 1962 Warszawa | Warszawa (n) 2.17.52
4710 Terlikowski Roman 1946 Nowa Sól/ZNP Zielona Góra | Nowa Sól 2.17.53
4711 Puziow Maciej 1958 Warszawa | Warszawa (n) 2.17.53
4712 Kopka Łukasz 1981 Kraków | Rudawa 2.17.55
4713 Bigaj Grzegorz 1971 Chorzów | Katowice (n) 2.17.56
4714 Nazimek Łukasz 1979 Bielsko-Biała | Katowice (n) 2.17.59
4715 Mieczławska Joanna 1967 Rzeszów | Rudawa 2.18.03
4716 Korczak Wincenty Antoniówka | Skarżysko-Kamienna 2.18.05
4717 Bąk Grzegorz 1985 Ekipa Remontowa | Rudawa 2.18.12
4718 Kasprzak Barbara KB Gymnasion Warszawa | Hajnówka 2.18.12
4719 Stawczyk Henryk 1960 Police | Hajnówka 2.18.13
4720 Gwóźdź Mariusz 1975 Bytom | Katowice (n) 2.18.15
4721 Kliniewski Piotr 1966 Bydgoszcz | Bydgoszcz-Bydgoski 2.18.21
4722 Stańczak Agnieszka 1974 KB Gymnasion Warszawa | Hajnówka 2.18.21
4723 Zając Anna 1981 Sets Luve Polska | Rudawa 2.18.24
4724 Dąbroś Bogdan 1956 Sets Luve Polska | Rudawa 2.18.25
4725 Michalska Ewa 1973 Racibórz | Wrocław (n) 2.18.26
4726 Łakota Krzysztof 1963 Będzin | Katowice (n) 2.18.30
4727 Wachowski Grzegorz 1958 Wrocław | Wrocław (n) 2.18.32
4728 Korol Krzysztof 1959 WKB Piast Wrocław | Piła 2.18.39
4729 Grzegorczyk Wojciech Warszawa | Skarżysko-Kamienna 2.18.43
4730 Kotowicz Otton 1931 Warszawa | Sochaczew 2.18.44
4731 Gad Magdalena 1986 Kraków | Katowice (n) 2.18.52
4732 Sarzyński Wojciech 1973 Kraków | Kraków-Marzanny 2.18.53
4733 Staniszewski Andrzej 1974 R4F Raciąż | Warszawa (n) 2.18.53
4734 Dyduch Xymena 1978 Gliwice | Katowice (n) 2.18.53
4735 Hunek Sławomir 1955 Wałbrzych | Wałbrzych 2.18.55
4736 Olkowicz Iwona 1963 BOP TKKF Płock | Łódź (n) 2.19.04
4737 Gulewicz Andrzej 1956 Wrocław | Wrocław (n) 2.19.06
4738 Jankowski Jarosław Stąporków | Skarżysko-Kamienna 2.19.06
4739 Gancarz Piotr 1961 KSWiR Pegaz Wrocław | Wrocław (n) 2.19.10
4740 Wojdat Ewa 1958 KB Pasja Warszawa | Warszawa (n) 2.19.12
4741 Grzeliński Damian 1987 Bydgoszcz | Bydgoszcz-Bydgoski 2.19.12
4742 Świder Andrzej 1959 Międzyrzecz | Pszczew 2.19.13
4743 Bieda Ewa 1983 KB Gymnasion Warszawa | Warszawa (n) 2.19.13
4744 Krawczyński Jacek 1947 Radziejowice-Słabomierz | Warszawa (n) 2.19.15
4745 Giolda Halina 1959 TKKF Kolejarz Bydgoszcz | Bydgoszcz-Bydgoski 2.19.17
4746 Wasyłyk Łukasz 1979 Czarnków | Pszczew 2.19.17
4747 Pikosz Iwona 1977 Poznań | Gniezno 2.19.22
4748 Kuchna Sławomir 1977 Miechów | Rudawa 2.19.24
4749 Kuźma Paweł 1986 Monar Gracze | Wrocław (n) 2.19.26
4750 Leśniak Michał 1987 Łomianki | Warszawa (n) 2.19.28
4751 Pszowski Jan 1960 Zabrze | Żywiec 2.19.31
4752 Wybrańczyk Marian 1963 Tychy | Bochnia 2.19.31
4753 Groeger Piotr 1964 KB Arturówek Łódź | Łódź (n) 2.19.31
4754 Pamuła Jan 1944 KKB Dystans Kraków | Kraków-Marzanny 2.19.33
4755 Lampa Ewa 1976 Ślimak Bytków | Katowice (n) 2.19.33
4756 Krauze Andrzej 1971 Ożarów Mazowiecki | Warszawa (n) 2.19.35
4757 Ozimek Jarosław 1970 Chojnów | Wrocław (n) 2.19.36
4758 Klimek Magdalena 1975 Kraków | Żywiec 2.19.37
4759 Karolczak Maciej 1982 Dąbrowa Górnicza | Katowice (n) 2.19.37
4760 Gawęda Barbara 1954 Kielce | Skarżysko-Kamienna 2.19.43
4761 Bień Andrzej 1971 Brzesko | Bochnia 2.19.44
4762 Marek Henryk Adam 1947 Warszawa/Gdański Klub Morsów/Pan Wincenty W. | Ossów-Radzymin 2.19.50
4763 Wojtasiński Grzegorz 1974 The Brand's Running Team | Bochnia 2.19.50
4764 Dudek Michał 1975 Trzebnica | Rudawa 2.19.55
4765 Niemiec Krzysztof 1973 Wrocław | Wrocław (n) 2.19.57
4766 Bloch Rafał ZSR CKU Sochaczew | Sochaczew 2.19.57
4767 Niewiadomski Marcin 1988 Bydgoszcz | Bydgoszcz-Bydgoski 2.20.00
4768 Jędrak Karol Radzymin | Ossów-Radzymin 2.20.06
4769 Ragus Ryszard 1965 KB Sulechów | Rudawa 2.20.08
4770 Wadowski Włodzimierz 1958 Kraków | Rudawa 2.20.10
4771 Madejek Elżbieta 1978 Cargill | Wrocław (n) 2.20.14
4772 Parusiński Marian 1922 Pomorski Klub Weteranów LA | Piła 2.20.19
4773 Hrabia Arkadiusz 1974 Sosnowiec | Katowice (n) 2.20.19
4774 Wargin Agnieszka 1971 Zakwasy | Warszawa (n) 2.20.24
4775 Szor Joanna 1977 biegajznami.pl | Katowice (n) 2.20.25
4776 Kubicki Włodzimierz 1970 KKB Dystans Kraków | Rudawa 2.20.30
4777 Sołomianko Stefan 1945 UKS Oś. Bacieczki Białystok | Łódź (n) 2.20.31
4778 Niejadlik Tomasz Nowości OKS Bielawy | Chełmża 2.20.32
4779 Kuś Jacek 1961 Olimpia Bydgoszcz | Bydgoszcz-Bydgoski 2.20.39
4780 Rychlik Katarzyna 1978 Kraków | Katowice (n) 2.20.43
4781 Staniszewska Agnieszka 1978 Bank PEKAO SA | Warszawa (n) 2.20.43
4782 Supiński Jacek 1985 Monar Gracze | Wrocław (n) 2.20.44
4783 Kisiel Bogusław 1958 Witar Tarnobrzeg | Rudawa 2.20.48
4784 Ogielski Zbigniew 1958 ZS 15 Toruń | Katowice (n) 2.20.49
4785 Kilar Łukasz 1984 www.soperstodet.prv.pl/Sóper Stódęt | Wrocław (n) 2.20.49
4786 Kurzak Andrzej 1945 Żywiec | Żywiec 2.20.52
4787 Gajda Wiktor Brochów | Sochaczew 2.20.53
4788 Wyrwa Maciej 1974 Poznań | Piła 2.20.57
4789 Całka Grzegorz 1975 Radzymin | Ossów-Radzymin 2.21.01
4790 Zasadzki Andrzej 1984 KM Truchcik Łubianka/Pigża | Unisław 2.21.08
4791 Chojnacki Jacek 1948 CHMS Nadarzyn | Ossów-Radzymin 2.21.14
4792 Wujko Józef 1933 TKKF Czeladź/Katowice | Katowice (n) 2.21.17
4793 Baster Przemysław 1978 Kraków | Żywiec 2.21.26
4794 Borkowski Tomasz 1981 Warszawa | Wrocław (n) 2.21.31
4795 Janas Paweł 1967 Kraków | Bochnia 2.21.33
4796 Niejadlik Łukasz OKS Bielawy Toruń | Chełmża 2.21.34
4797 Dzięgielewska Małgorzata 1962 KB im. P. Sękowskiego Płońsk | Bydgoszcz-Bydgoski 2.21.39
4798 Kabzińska Emila 1974 Łódź | Hajnówka 2.21.45
4799 Fuczik Oczkow Barbara 1967 LUKS Groniczek Bielsko-Biała | Katowice (n) 2.21.47
4800 Grodecka Amelia 1978 Chocianów | Piła 2.21.48
4801 Mantkowski Mieczysław 1949 Morsy Gdańsk | Bydgoszcz-Bydgoski 2.21.56
4802 Leszczyńska Violetta 1985 Kyokushin Inowrocław | Bydgoszcz-Festiwal 2.21.59
4803 Kot Marcin 1979 Krzeszowice | Rudawa 2.22.04
4804 Jankowski Przemysław 1975 Wrocław | Wrocław (n) 2.22.05
4805 Grabowski Paweł 1980 Siemianowice Śląskie | Katowice (n) 2.22.13
4806 Pomykała Krzysztof 1959 Centrum Nieruchomości Tychy | Katowice (n) 2.22.14
4807 Olkowski Radosław Warszawa | Sochaczew 2.22.14
4808 Wójcikowska Teresa 1962 Podkowa Leśna/Cargill | Wrocław (n) 2.22.17
4809 Zielińska Anna 1957 KB Gymnasion Warszawa | Warszawa (n) 2.22.31
4810 Jachura Maria 1963 Płock | Wrocław (n) 2.22.35
4811 Buryło Luiza 1967 OKB Zadyszka Oświęcim | Katowice (n) 2.22.38
4812 Gądek Marek 1987 Mtynka | Rudawa 2.22.46
4813 Jarosz Przemysław 1980 Pyskowice | Katowice (n) 2.22.54
4814 Pawiński Jan 1945 Otwock-Świder | Ossów-Radzymin 2.22.56
4815 Celmer Bartosz 1979 Volvo IT Wrocław | Wrocław (n) 2.22.58
4816 Domrzalski Marek 1973 Poznań | Gniezno 2.23.00
4817 Pabian Wojciech 1965 Kraków | Katowice (n) 2.23.01
4818 Koszny Krystian 1943 MOSiR Piekary Śląskie | Bochnia 2.23.03
4819 Wujas Mirosław 1960 Bębło | Rudawa 2.23.08
4820 Karkoska Paula 1987 Rokitno Szlacheckie | Katowice (n) 2.23.14
4821 Czerniak Łukasz 1988 biegajznami.pl | Katowice (n) 2.23.23
4822 Kiełtyka Aleksandra 1969 Chorzów | Katowice (n) 2.23.28
4823 Litwiński Daniel 1971 Avis | Warszawa (n) 2.23.32
4824 Chmiel Dorota 1961 BOP TKKF Płock | Łódź (n) 2.23.33
4825 Sawiak Marek 1975 Łódź | Łódź (n) 2.23.33
4826 Paszkowski Zbigniew 1962 Babice St. | Warszawa (n) 2.23.34
4827 Węgrzynowicz Dariusz 1968 Babice St. | Warszawa (n) 2.23.34
4828 Mierzanowski Andrzej 1974 Warszawa | Skarżysko-Kamienna 2.23.39
4829 Mielcarek Paweł 1976 Poznań | Gniezno 2.23.39
4830 Orzechowski Janusz 1968 Wrocław | Wrocław (n) 2.23.41
4831 Chylicki Marian Radom | Skarżysko-Kamienna 2.23.42
4832 Żuber Jakub 1984 Olsztyn | Warszawa (n) 2.23.46
4833 Rosińska Janina 1936 AZS Łódź | Ossów-Radzymin 2.23.54
4834 Gawryszewski Jacek 1950 Warszawa | Warszawa (n) 2.23.58
4835 Mechliński Tomasz 1979 www.biegajznami.pl | Wrocław (n) 2.23.59
4836 Ćwik Maszczyńska Teresa 1951 WKB Piast Wrocław | Wrocław (n) 2.24.01
4837 Tyc Grzegorz 1968 Złotoryja | Piła 2.24.02
4838 Bartkowiak Ryszard 1947 TKKF Piast Poznań | Piła 2.24.08
4839 Szewczyk Radosław 1973 Piotrków Trybunalski | Łódź (n) 2.24.10
4840 Uciecha Andrzej 1960 Siemianowice Śląskie | Katowice (n) 2.24.15
4841 Muszyński Zenon 1955 Sochaczew | Łódź (n) 2.24.21
4842 Chodyra Zuzanna 1973 Era Running Team | Warszawa (n) 2.24.28
4843 Kowalczewski Tomasz 1982 Warszawa | Warszawa (n) 2.24.32
4844 Zmigrodzki Ryszard 1958 Słomniki | Rudawa 2.24.37
4845 Dzikowska Katarzyna 1976 Warszawa | Warszawa (n) 2.24.38
4846 Zimiński Michał 1987 Warszawa | Warszawa (n) 2.24.44
4847 Jakubiak Mirosław 1947 Warszawa | Warszawa (n) 2.24.49
4848 Szymański Sławomir Warszawa | Skarżysko-Kamienna 2.24.50
4849 Mrolowski Michał 1980 KCz Pędziwiatr Gliwice | Rudawa 2.24.57
4850 Wosiński Tomasz KS Arka Gdynia | Sochaczew 2.25.00
4851 Lamla Jacek 1976 Racibórz | Rudawa 2.25.05
4852 Stankiewicz Andrzej Łódź | Chełmża 2.25.21
4853 Wargin Waldemar 1968 Zakwasy | Warszawa (n) 2.25.22
4854 Iwaszczyszyn Lesław 1962 Wrocław | Piła 2.25.23
4855 Gorgolewski Mariusz 1977 Team Tele24 | Katowice (n) 2.25.33
4856 Żakowicz Marek 1973 Warszawa | Warszawa (n) 2.25.34
4857 Jezierski Włodzimierz 1971 Warszawa | Wiązowna 2.25.37
4858 Kasprzyk Jan 1959 Bystra | Rudawa 2.25.39
4859 Kicińska Joanna 1982 Włocławek | Wrocław (n) 2.25.40
4860 Skobejko Paweł 1982 Olsztyn | Bydgoszcz-Bydgoski 2.25.46
4861 Walaszek Ewa 1960 KTS Kalisz | Katowice (n) 2.25.48
4862 Lis Anna 1964 Nysa | Katowice (n) 2.25.48
4863 Kaczmarczyk Adam Młodzieszyn | Sochaczew 2.25.49
4864 Gerfass Radosław Radom | Skarżysko-Kamienna 2.25.55
4865 Wójko Józef Katowice | Ossów-Radzymin 2.25.58
4866 Rygier Aleksander 1956 Warszawa | Warszawa (n) 2.26.02
4867 Kuśnierz Katarzyna 1973 Katowice | Katowice (n) 2.26.04
4868 Hordyczko Irek 1977 Katowice | Katowice (n) 2.26.04
4869 Chmachuła Adam 1954 LW Bogdanka SA | Katowice (n) 2.26.21
4870 Tomanek Weronika 1976 Kraków | Rudawa 2.26.22
4871 Pytlewski Jan 1965 Wrocław | Wrocław (n) 2.26.27
4872 Raczyńska Magdalena 1979 biegajznami.pl | Katowice (n) 2.26.35
4873 Rosiak Michał 1979 Warszawa | Wiązowna 2.26.38
4874 Pijanowski Marek Demostenes | Chełmża 2.26.42
4875 Otto Zdzisława 1947 Alianz/TKKF KB Reebok Warszawa | Wrocław (n) 2.26.52
4876 Kozłowski Tomasz 1965 Warszawa | Wiązowna 2.27.01
4877 Warakomski Piotr 1963 Bytom | Katowice (n) 2.27.05
4878 Łasak Katarzyna 1968 Warszawa | Łomża 2.27.11
4879 Łapuszek Marek 1957 Kraków | Rudawa 2.27.19
4880 Bartosiewicz Piotr Skierniewice | Sochaczew 2.27.22
4881 Idkowiak Małgorzata 1977 Okmiany | Wrocław (n) 2.27.24
4882 Lendzion Emil 1984 FC-BI-ZAR | Katowice (n) 2.27.51
4883 Lisowska Grażyna KKB Dystans Kraków | Kraków-Marzanny 2.27.51
4884 Wardenega Paweł 1986 Ruda Śląska | Kraków-Marzanny 2.27.54
4885 Dymecki Zbigniew 1941 Sosnowiec | Katowice (n) 2.28.04
4886 Buchta Roman 1968 Katowice | Łódź (n) 2.28.05
4887 Witkowski Piotr 1958 www.biegajznami.pl | Wrocław (n) 2.28.09
4888 Rosiński Janusz 1961 Petrolot | Warszawa (n) 2.28.26
4889 Wielińska Zofia Niezrzeszona | Chełmża 2.28.27
4890 Pasterny Franciszek 1936 Ustroń | Żywiec 2.28.28
4891 Parzyszek Dariusz 1969 Warszawa | Warszawa (n) 2.28.32
4892 Bryłka Adam 1974 Warszawa | Warszawa (n) 2.28.33
4893 Stanecki Michał 1974 Łódź | Łódź (n) 2.28.38
4894 Warakomski Janusz 1941 Piotrków Trybunalski | Łódź (n) 2.28.41
4895 Kobiela Marian 1936 ORS TOR MZK Szczecin | Piła 2.28.47
4896 Banaszak Mateusz 1973 Warszawa | Wrocław (n) 2.28.48
4897 Gil Mariusz 1987 Monar Gracze | Wrocław (n) 2.28.49
4898 Kałużny Kamil 1982 Gracze | Wrocław (n) 2.28.50
4899 Kudelski Tomasz 1969 Konstancin-Jeziorna | Warszawa (n) 2.29.10
4900 Cieśla Jarosław 1965 Wałbrzych | Wałbrzych 2.29.17
4901 Bednarz Rafał 1977 Świebodzice | Wałbrzych 2.29.17
4902 Goździewicz Małgorzata 1975 Warszawa | Warszawa (n) 2.29.20
4903 Zając Krzysztof 1974 Olsztyn | Warszawa (n) 2.29.22
4904 Karpiński Maciej 1968 Monar Gracze | Wrocław (n) 2.29.23
4905 Jekiełek Jolanta 1959 MOSIR Czechowice-Dziedzice/Kozy | Żywiec 2.29.32
4906 Jarosz Piotr 1975 Polanka Wielka | Rudawa 2.29.32
4907 Chojnacki Krzysztof 1973 Warszawa | Warszawa (n) 2.29.35
4908 Dombrowska Barbara 1967 www.biegajznami.pl | Piła 2.29.36
4909 Kabaciński Bronisław 1947 KB Tupot Ustka | Piła 2.29.37
4910 Wróblicki Witold 1969 Brzeg | Wrocław (n) 2.29.42
4911 Michalak Katarzyna Kobyłka | Ossów-Radzymin 2.30.05
4912 Sieracki Marcin Warszawa | Ossów-Radzymin 2.30.05
4913 Skrzek Stanisław 1939 Międzyrzecz | Pszczew 2.30.14
4914 Czyż Bogdan 1947 Międzyrzecz | Pszczew 2.30.14
4915 Bodnar Patrycja 1987 Łosice | Wiązowna 2.30.22
4916 Pachnik Bogdan 1967 Mińsk Mazowiecki | Warszawa (n) 2.30.30
4917 Bartocha Adam 1978 Monar Gracze | Wrocław (n) 2.30.30
4918 Tatarczyk Krzysztof 1976 Wrocław | Wrocław (n) 2.30.32
4919 Swacha Bogdan 1952 LLKS Bielawianka | Wałbrzych 2.31.07
4920 Michalewska Jarosława 1954 Warszawa | Warszawa (n) 2.31.24
4921 Olewniczak Paweł 1969 Warszawa | Warszawa (n) 2.31.32
4922 Żukrowski Paweł 1979 Volvo IT Wrocław | Wrocław (n) 2.32.11
4923 Sikorski Eugeniusz 1934 TKKF Sokół Koło | Murowana Goślina 2.32.13
4924 Pietrusiewicz Michał 1972 Warszawa | Warszawa (n) 2.32.16
4925 Błaszczyk Daniel 1972 Piaseczno | Warszawa (n) 2.32.20
4926 Sobczyk Gabriela 1969 SBD Energetyk Rybnik | Rudawa 2.32.25
4927 Lipiec Sidor Katarzyna 1972 WKB Piast Wrocław | Wrocław (n) 2.32.55
4928 Rogalski Janusz 1955 Biała Podlaska | Warszawa (n) 2.32.56
4929 Kotlarski Wiesław Brzozowiec | Sochaczew 2.33.18
4930 Pryzmusliski Michał 1981 Poznań | Piła 2.33.26
4931 Lenkiewicz Tomasz 1967 Radzymin | Ossów-Radzymin 2.33.30
4932 Gierlotka Rafał 1974 Team Tele24 | Katowice (n) 2.33.34
4933 Nitschke Karol 1973 TKKF MPK Poznań | Wrocław (n) 2.33.43
4934 Góralczyk Adam ZS Teresin | Sochaczew 2.34.02
4935 Mikołajczyk Agata 1976 Warszawa | Warszawa (n) 2.34.03
4936 Grzelak Zygmunt 1932 WKKFSiT Niewidomych Warszawa | Warszawa (n) 2.34.21
4937 Waldaszek Banaś Ewa 1960 KTS Kalisz | Rudawa 2.34.21
4938 Mularczyk Jan 1948 MOSiR Piekary Śląskie | Wrocław (n) 2.34.25
4939 Chochół Tomasz 1984 Czego Niegoszowice | Rudawa 2.34.31
4940 Denisiuk Beata 1969 Monar Wrocław | Wrocław (n) 2.34.42
4941 Girtler Jerzy 1939 Warszawa | Wrocław (n) 2.34.57
4942 Borowska Dominika Warszawa | Hajnówka 2.35.07
4943 Sadowski Artur 1978 Warszawa | Warszawa (n) 2.35.16
4944 Pelc Mirosław 1971 Monar Gracze | Wrocław (n) 2.36.06
4945 Kammer Zbigniew 1944 Zawiercie | Rudawa 2.36.29
4946 Gajeski Dariusz 1982 Monar Gracze | Wrocław (n) 2.36.30
4947 Miklas Robert 1965 Inowrocław | Bydgoszcz-Bydgoski 2.36.36
4948 Pluta Tomasz 1975 Redeco Wrocław | Wrocław (n) 2.37.02
4949 Pańczak Maria 1939 Koalicja Polska Poznań | Murowana Goślina 2.37.20
4950 Fok Marian 1937 Chorzów | Wrocław (n) 2.37.30
4951 Grabowski Wojciech 1938 Warszawa | Warszawa (n) 2.37.30
4952 Franków Zbigniew 1945 Dębno | Piła 2.37.31
4953 Florek Janusz 1942 | Wiązowna 2.37.32
4954 Kośmider Tomasz 1979 Volvo IT Wrocław | Wrocław (n) 2.37.34
4955 Kruczkiewicz Mateusz 1979 Volvo IT Wrocław | Wrocław (n) 2.37.35
4956 Woźniak Paweł 1979 Volvo IT Wrocław | Wrocław (n) 2.37.39
4957 Serafin Witold 1978 Kraków | Rudawa 2.38.02
4958 Frączyk Konrad Radzymin | Ossów-Radzymin 2.38.07
4959 Ciborowska Hanna Nadarzyn | Ossów-Radzymin 2.38.11
4960 Sadowski Robert 1973 Warszawa | Warszawa (n) 2.38.13
4961 Kondras Anna 1970 Warszawa-Wesoła | Warszawa (n) 2.38.15
4962 Palka Anna 1973 Kraków | Warszawa (n) 2.38.22
4963 Grzegorczyk Robert 1975 PTC | Warszawa (n) 2.38.42
4964 Mirwa Jerzy Olsztyn | Skarżysko-Kamienna 2.38.57
4965 Jaskuła Adam 1976 Warszawa | Warszawa (n) 2.39.13
4966 Andres Kordian 1952 Giszowiec | Katowice (n) 2.39.21
4967 Nowakowska Genowefa 1952 KSBG Jelenia Góra | Wrocław (n) 2.39.40
4968 Woch Wojciech 1982 Cyberteam | Rudawa 2.39.53
4969 Niedźwiecki Jan 1926 JKB Szwadron Warszawa | Hajnówka 2.40.12
4970 Buczyński Józef 1942 TKKF Białogard | Piła 2.40.12
4971 Sobótka Antoni 1945 WKB Piast Wrocław | Wrocław (n) 2.40.54
4972 Wysota Leszek 1955 Wrocław | Wrocław (n) 2.40.54
4973 Szkolnicki Stanisław 1948 Opole | Wrocław (n) 2.41.07
4974 Oparka Kazimierz 1949 Bydgoszcz | Gniezno 2.41.12
4975 Pawlikowski Sławomir 1972 Kielce | Wrocław (n) 2.41.22
4976 Święty Jan 1955 Nysa | Wrocław (n) 2.42.00
4977 Skupień Maciej 1979 Volvo IT Wrocław | Wrocław (n) 2.42.06
4978 Czacharowski Bohdan 1941 Grójec | Ossów-Radzymin 2.43.03
4979 Rosłoniak Jan Sochaczew | Sochaczew 2.44.20
4980 Matysik Zbigniew 1949 Opole | Katowice (n) 2.46.01
4981 Soja Krzysztof 1975 Bębło | Rudawa 2.46.05
4982 Bartkowiak Henryk 1946 GIBnO Warszawa | Warszawa (n) 2.46.16
4983 Pilarz Stanisław 1936 WKB Piast Wrocław | Wrocław (n) 2.46.28
4984 Skowierski Paweł 1979 Kraków | Wrocław (n) 2.46.39
4985 Skowierska Ewa 1980 Kraków | Wrocław (n) 2.46.39
4986 Piotrowski Bogusław 1941 AZS WSHiP Łazarski Warszawa | Warszawa (n) 2.47.47
4987 Dąbrowski Henryk 1943 Warszawa | Ossów-Radzymin 2.47.56
4988 Bemś Beata 1969 Gliwice | Rudawa 2.47.56
4989 Przymuszała Małgorzata 1975 Poznań | Gniezno 2.48.20
4990 Betcher Bernard 1952 Florian Chojnice | Murowana Goślina 2.48.38
4991 Jaźwik Zdzisław Opoczno | Skarżysko-Kamienna 2.49.05
4992 Zagrodnik Arkadiusz 1966 Wrocław | Wrocław (n) 2.49.29
4993 Pawłowicz Robert 1979 Start Lublin/Suchowola | Hajnówka 2.49.50
4994 Kropidłowski Florian 1935 Police | Pszczew 2.50.32
4995 Cebrzyński Jan 1935 Klub Maratończyka Sochaczew | Wrocław (n) 2.59.09
4996 Bańska Dydko Monika 1967 Monar Wrocław | Wrocław (n) 3.06.10
4997 Sójko Paweł Sochaczew | Sochaczew 3.08.55
4998 Łędzki Krystian Sochaczew | Sochaczew 3.08.56
4999 Szymaniak Łukasz Sochaczew | Sochaczew 3.08.57
5000 Czubak Piotr Sochaczew | Sochaczew 3.08.58
5001 Błaszczak Zbigniew 1934 KB Reebok Warszawa/Black Raven | Sochaczew 3.09.20
5002 Boryczko Patryk Sochaczew | Sochaczew 3.09.59
5003 Paga Stanisław Sochaczew | Sochaczew 3.19.34
5004 Błaszczyk Błażej 1984 Katowice | Katowice (n) 3.35.35
5005 Stefaniak Zbigniew 1974 Rudzki Klub Sportowy Łódź/Gąsiorów | Ossów-Radzymin 3.53.32
5006 Bieńkowska Ewa 1982 Monar Wrocław | Wrocław (n) 4.22.50

© Jarosław Kosoń